BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #744629 przez uniuni
Bea ja przestrzegałam diety karmiącej matki (tak mniej więcej). Muszę iść na obciążenie glukozą w najbliższym czasie, tak jak i na kontrolę po porodzie (właśnie Kasiak zapomniałam Ci odpisać - nie byłam jeszcze :blush: ). Też nie miałam problemów całą ciążę, a co do parcia, to ja nie dotarłam aż tak daleko.Dlatego nie do końca rozumiem dlaczego się pojawiły :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744668 przez agusiaa26
Poznanianki ja niestety nie bede mogla byc na tych warsztatach, pezyjezdzaja do mnie iostra i kolezanka i nir wypada je zostawiac same. Moze jeszcze vedzie okazja do wspolnego spotkania- mam nadzieje! :)

Co do hemoroidow tez zostal mi jeden dziad jak u nali i ta sie wybieram do tego lekarza, mysle ze w tym mcu zbiore sie i pojde.

Boszee pod koniec mca znowu wizytacja tesciow bo stesknili sie za malym :S . Nie wiem.moze jetem.okropna ale w zwiazku z tym.ze ich nie lubie to wydaje mi sie ze moj synek jest wnukiem tylko moich rodzicow i chcialabym zeby tylko oni go bujali kochali nosili bawili itp:) jak tescie maja go dotykac to az cos mi sie robi, wiem jestem straszna bo to rodzice mojego meza ale to moj synek i jakos nie chce zeby mial z nimi stycznosc :huh:

Moj emus dzis pojechal na piknik mial grac w pilke, jesc kielbaski, brac udzial w konkursach i oczywiscie pic. Jak zadzwonilam to caly w skowronkach oczywiscie nawalony :angry: juz wiecej dziada nie wypuszcze na wolnosc;)

Natalia to normalne ze chcesz aby synio spal u siebie, moj tez spi ulw swoim pokoiku i my razem z nim dzieki temu w nocy nie placze bo jak tylko sie rozbudza to ja juz na nogach a bedac w sypialni napewno bym nie doleciala do niego na czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744723 przez Patrizia
Qulturka ale jestes fryza nowego nie pokarzesz ??? :side: :side:

Ja naszczescie nie mam problemow z hemoroidami moze dlatego ze moje parcie trwalo 5min wiec nie mialy kiedy wyskoczyc ;)

a ja dzisiaj fajny dzien spedzilam najpierw maz mnie podstepem zabral do media i kupilismy nowy telewizor chociaz nie wiem czemu sie zgodzilam bo stary daje rade :) no ale taka miekka fajka ze mnie i maz mnie moze urobic jak chce ;) a pozniej u rodzicow remont kuchni tyle roboty przenoszenie mebli, skecanie przekladanie jak tu urzadzic zeby ladnie wygladalo :) i tak mi smignol dzien ze nawet nie wiem kiedy :) w srode do gina ciekawe czy wystawi jeszcze L4 jak nie to w czwartek do pracy :ohmy: :ohmy: :ohmy:

No to tyle u mnie prosze ucalowac wszystkie dzieciaczki od ciotki i szepnac im do uszka zeby slodko spaly i mamusia wyspac sie daly :woohoo: :woohoo:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744739 przez dziubasek
Kurna a ja przed chwila jadłam kanapkę i polknelam zeba zastepczego :angry: w poniedziałek wracam do dentysty :(
A dzionek też milo spędziłam, posprzatalam, ugotowalam potem mezus zerwał się wcześniej z pracy i pojechaliśmy z dziewczynkami do parku, pobiegalam z Maja pozbieralysmy liście, wróciłam do domu i zjadłam zeba z kolacja ;)
Patka buzki od Dziubaskow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744750 przez Patrizia
dziubasek to dobrze ze juz w pniedzialek bo jak bys musiala czekac na wizyte to wiesz gdzie bys musiala go szukac ;) ;) ;) :S




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744752 przez dziubasek
Patka ja nie wiem czy on mnie przyjmie w poniedziałek ale mam nadzieje ze jak najszybciej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744978 przez kasiorek001
dziubasek no tak to z tymi zębami "pociązowymi"jest mi kawałek zęba został w gumie do żucia!! :-O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744982 przez dziubasek
Kasiorek tylko ze mi tego zeba wstawił w piątek a w sobotę go zjadlam ;)

Lipcowki do jasnej cholery gdzie wy wszystkie jesteście ????? Przywołuje was do porządku :angry: jak tak dalej będzie to sama sobie będę odpisywać na swoje posty :angry: ...

Julka pobila rekord, spala od 22 do 7 rano :laugh: z tym ze o 22 pociągnęła dwa cyce i 60 ml mm... A dzisiaj Majka kazała mi się ubrać w kiecke i bawimy się w tancerki :) ehhh jestem najszczesliwsza mama na świecie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744989 przez Qltoorka
Jamajka, postanowiłam zapodawać, w Twoje ślady, witaminkę C młodzieńcowi, bo starsze dziecko pochorowało się... btw, tak czekałam na weekend rodzinny, a ten chory, więc trzymamy się z daleka i chyba dziś po raz pierwszy będę musiała kąpać Mikołaja sama....boję się jak cholera.... No ale ja miałam o tej witamnce pisać. Ty pisałaś o Cebionie, ale znalazłam też Juvit C-ten sam skład a tańszy o wiele... To tak dla informacji :)

Patrizia, specially for U:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I jak? Może być? Ja się dobrze w nich czuję :)

Satynka, przeca miała być córeczka :unsure: Zuzia... tak mam w tabelce....

bea2a, dzięki za odp. Tak się właśnie zastanawiałam nad tym kremem. Skupiałam się do tej pory na kremie z filtrem ale teraz trzeba jakiś kremik na mroźne dni-jaki polecacie?

A ja mam gina w piątek... Boję się badania, bo pamiętam, że moja lekarka średnio delikatna była... mówi się, że faceci delikatniejsi...chyba coś w tym jest....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


kasiorek, ja i przed ciążą miałam parę zębów do roboty. Muszę więc iść. Natomiast chyba mam jeszcze bardziej odsłonięte szyjki, bo wszystko sprawia mi ból-już nie tylko zimne napoje, ale też i te lekko chłodne... Starość-nie radość....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744990 przez kasiak
Dziubasku mnie jakos wena opuscila. Wchodze na forum, widze, ze wiatr hula i tez mi sie nie chce nic pisac. :angry: pogoda sie popsula, przyszla jesien...
Sebek przekochane dziecko spał dzis 8godz. W zyciu bym nie pomyslala, ze moj skarbek bedzie taki grzeczny :laugh:
No i wreszcie ubieramy 62, 56jeszcze niektore pasuja. Prawie 3miesiace i taki maly rozmiar?
Wczoraj mi cisnienie skoczylo, bo mi mamuska powiedziala, ze gadala z tesciowa i tamta walnela: Kasce sie pare rzeczy nie podobało ale co mnie to obchodzi. Nie no pewnie po co sie zdaniem matki o dziecku przejmowac :angry: teraz widze efekty tej cudownej wizyty :dry: Sebek placze i trzeba go nosic, powoli go odzwyczajam, ale akurat pojedziemy do Pl i bedzie to samo, a nawet gorzej :angry:

Meza tez mam ochote pociachac nożem...w piatek bylismy na grillu u znajomych. Mowie, ze nie bedziemy siedziec dlugo, bo zbliza sie 21 i zaczyna sie koncert, bo kapiel na byc i Sebek sie domaga. A ten mi jak zwykle, ze jak go raz nie wykapie to mu nic nie bedzie, ale wykapie go pozniej...no nic, siedzimy, robi sie powoli 22, Sebek juz zaczyna marudzic, ale jeszcze chwile wytrzyma. Mnie juz zaczyna telepac, bo nie wyglada jakby sie impreza miala konczyc, a juz trzeba jechac. Zapakowałam małego do auta i czekam, czekam i nagle wrzask. Noż jasna cholera wiedziałam, ze tak będzie. Za uszy dziadów do auta(bo jeszcze szwagier byl) i do domu. Sebek wył pół drogi :( zmeczony zasnal, w domu cyc i do lozeczka. A wczoraj znowu, ze moze bysmy gdzies pojechali, mowie, ze juz pozno, dziecka budzic nie bede i pojechali we dwoch, a my zostalismy w domu :dry: i jeszcze na noc chcial tam zostac, zakaz kategoryczny, pozno wrocil, ale wrocil, a reszta jak grochem o sciane,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
oczywiscie ja tlumacze i sie kłócimy po raz kolejny o to samo :( żałuje czasami, ze mam prawo jazdy, bo niestety ja jestem kierowca zawsze...

Ide robic obiad. Jak wroce ma byc duzo postow do nadrobienia :ohmy: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #745025 przez karolinap
Ja też nic nie pisałam bo jakoś weny nie było a tu wchodzę co karmienie i pusto :(

Polcia dzis w nocy spala 6 godzin bez karmienia To nasz rekord :)
Rano zebraliśmy się na zakupy i właśnie wracamy. Kupiliśmy kilka ciuszków dla Polci, w tym sukienkę na chrzest :) i mamusi trafił się sweterek ;)
Powiem Wam ze szukałam ładnego sweterka albo bluzy rozpinanej zeby było łatwiej do karmienia i miałam problem zeby coś znaleźć :|
A kolekcja kappahl newbie? Zakochałam się! :)

Później będziemy mieli gości i niedziela zleci ;)

Qltoorka - super nowa fryzurka, ślicznie wyglądasz a jak jeszcze dobrze się czujesz to juz wogole extra ;)
Ja mam jutro gina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745028 przez Qltoorka
Dziewczyny, które mają problem z zaparciami a karmią piersią. Bo ja Wam nie pisałam jaki to ja syrop brałam. Lactulosum. Bo tak wyczytałam, że można go wziąć podczas karmienia. Mnie nie pomógł za bardzo, ale to chyba dlatego, że nie piłam go regularnie tylko jak mi się przypomniało... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745050 przez dorkiszon
To w takim razie ja chyba tez ma hemoroidy , bo mam te same objawy co wy plus krew , a jak robie kupę to przy ujściu zaraz czuje jakbym miała tam ranę i krew mi leci.
Kubusiowi zapodaje witaminę C w kroplach 5 kropli dziennie.
Ja ostatnio mało jestem, bo brak czasu z mężem to sie wiecznie kłócę i mam go już dość dziś wszystkim pierdolnełam i poszlam sama na spacer , ale sie ździwił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745062 przez pasal
hej lipcówki, znowu się ociągam, ale to dlatego, że przez tą wirusówkę się odwodniłam i skończyłam w szpitalu. Od wczoraj jestem w domu a dziś dzieciaki razem ze mną.

Qltoorka - mam trochę ciuszków takich samych, sukieneczki, rajstopki, bolerka, bodziaki itp. mam też takie same rodzaje ale inne kolory i jakieś pojedyńcze ubrania. Szczerze mówiąc jak są w domu to wolę ubierać je inaczej bo łatwiej mi je odróżniać a że mamy tablice na której zapisujemy ile zjadły, o której, czy byla kupa i ile były aktywne to lepiej się nie mylić. Tak więc Zuza jest różowa a Gabi kolorowa.

Pojawił się mój ulubiony temat teściowej
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do płaczu, czy Wasze dzieci też ciągle płaczą? nie mam pojęcia co jest. Dzije się tak od tych pierwszych upałów i do tej pory otworzą tylko oczy i ryk.

Dziewczyn nie było i sąsiadka dumna jak paw, że dzięki niej zadbaliśmy o dzieci( bo od środy nie było słychać płaczu - bo dziewczyn nie było) tak więc chyba mogę się spodziewać kolejnej interwencji, trudno. mam miliony pomysłow na te babsko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #745067 przez karolinkanice16
Pasal mój Ksawcio też należy do tych płaczących i jedyne co chyba najbardziej mu odpowiada to płacz są chwile ciszy ale przeważnie jęczy płacze itp. Też nie wiem dlaczego tak jest no ale może mu przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl