BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

9 lata 11 miesiąc temu #881333 przez NataliaK
dziubas wypełniałaś zmarszki? a gdzie Ty masz zmarszczki kobito :P Aleś Ty aktywna wiesz! szkoła, praca, dzieci, trening...skąd te siły ;p

Moje dzeicię w końcu nauczyło się pokazywać "papa" i jaki jest duuuży, robi też rączką przy ustach jak indianin :) jestem taka dumna bo nie tresują go co dzień tylko czsami mu coś pokazuje a on zakumał po jakimś czasie :) jaka radość jak wychodziła ode mnie koleżnka i mówię do niej papa, a on macha rączka :D:D:D

no i ciekawosta z ostatnich dni...głodziłam moje dziecko. Tak, niestety ale wyszło szydło z worka. Janko na kolację zazwyczaj jadał kasze, kaszke i takie tam papki. Aż w końcu kilka dni temu dałam mu 2 kanapki z dżemkiem, zjadł całe, ze skórkami a po jakiejś godzince kąpiel i mleczko. No i chłopina obudził się dopiero o 7 rano. Nie obudził się w końcu na mleko, nawet na smoka nic. Od tamtej pory daję mu wiecej jedzonka na noc bo pewnie był głodny skoro się budził i wypijał mleko, i jest naprwdę spoko, zdarza mu się że zapisknie ale dostanie smoka i śpi dalej. Nie ma już mleczka w nocy, mam nadziję, że już tak na stałe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881640 przez Nikaa
hej dziewczynki
chyba w końcu forum działa :laugh: nie wiem jak u Was ale tutaj niedaleko Poznania piękna pogoda :) korzystam z okazji i robię dzień prania :P ostatnio było dość deszczowo, pranie schło mi mega dużo no i w koszu się nazbierało troszkę tego prania :huh:
mam nadzieję, że forumki powrócą - tęsknie za postami ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881691 przez kasiak
Jestem i ja. Mam nadzieję na falę wielkich powrotów na forum :-D
U nas wszystko ok. Młody coraz bardziej cwaniakuje. Tupta po całej chałupie, rozwala zabawki, pomaga mi przy praniu i przy zmywarce. Jeździmy na spacery rowerkiem. Na szczescie wybiłam dziadko z głowy kupno takiego, bo znajomi nam pożyczyli. Ich syn już wyrósł z siedzenia na rowerku, a jeszcze nie umie pedałować, więc my go chwilę poużywamy.
A poza tym to proza życia.
Dobrze, że chociaż pogoda fajna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882126 przez uniuni
Jesteśmy w domu :) Forum działa, a ja mam okazję usiąść i wypić drinka. Wypad do Krakowa uważam za udany pomimo deszczu od pierwszego dnia do ostatniego, gdy wszyscy troje gotowaliśmy się nieprzyzwyczajeni do gorąca :D Wracałam z przeczuciem, że czegoś zapomniałam i w domu okazało się, że miałam odebrać swoje 200szt zdjęć z empiku i właśnie o tym zapomniałam :/ no cóż.. nic już z tym nie zrobię, jakieś straty urlopowe muszą być ;)
Dziubasek, a czym wypełniasz?
Nikaa ja właśnie z praniem walczę w międzyczasie, pralka z suszarką pracują aż szumi w całym domu ;) Jutro się znowu pakujemy i na tydzień na wioskę do rodziców J.
Natalia Zazdroszczę apetytu Jankowego :) Nitek jest niejadkiem niesamowitym i czasami zastanawiam się skąd on bierze energię, bo tak mało wsuwa :D Mały wariatek nie ma czasu na jedzenie :D
Villcia dzięki Bogu wszystko dobrze się skończyło! Sprawdziłaś ile siwych włosów Ci przybyło? Ja to bym jeszcze przez tydzień problemy żołądkowe miała.
Kasiak ja rozpocznę falę wpisów na forum ;) jak przycichnie, to będę wypisywać anegdotki z pobytu w Krakowie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882149 przez dziubasek
Jestem i ja tak na szybko bo jutro jedziemy do zoo.
uni i Natalka robiłam mezoterapie igłowa do tego zastrzyki z witc i rutyna i kwasem( na przebarwienia)- ogólnie z efektu jestem mega zadowolona na pewno to powtórzę jedyny minus to bol pomimo znieczulenia no i dwa dni po zabiegu widać było miejsca po wkluciach.
Co u nas? Wszystko git- Julka chodzi a raczej biega za Majka ;) ma 7 zębów i cały czas usmichnieta mordke. Maja zrobiła się samodzielna i chyba juz jest ready do szkoły tylko nie wiem czy ja jestem :(
buzki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882441 przez NataliaK
Ale forum się zmieniło :D

u nas już ok. Janek miał 3dniówkę. Dwa dni mega temp po 40 stopni i 3 dzień wysypka. Weekend był tragiczny, mały cały czas był marudny, spał i nie bawiło go nic. Tylko apetyt mu pozostał o dziwo. Noski na czuwaniu i robieniu okładów wieć byliśmy mega wymęczeni wszyscy.

wiecej napisz epónie bo mi sie obudził spioch ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882564 przez jorgus_krk
Faktycznie po zmieniało się oby tylko już działało.

Pogoda rewelacja się w końcu zrobiła więc mały prawie cały czas na polku buszuje. Uwielbia gonić (oczywiście na czworaka) po trawie i skubać wszelkie kwiatuszki, mlecze, koniczynki i cap do buziaka :unsure: strasznie trzeba uważać.
Poza tym przyplątał się do nas jakiś katarek ale chyba taki ząbkowy bo przebija się nam górna jedynka i mam nadzieję że w końcu wyjdzie. Poza tym mały rośnie jak na drożdżach a mi czas ucieka niesamowicie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #882892 przez uniuni
Dziubas narobiłaś mi ochoty na tą mezoterapię :) Z inwestycji w siebie, to tylko rzęsy sobie regularnie przedłużałam od lutego, a tuż przed urlopem nie zdążyłam i do tej pory nie było kiedy. Ku mojej rozpaczy musiałam kupić tusz do rzęs, ale efekt niestety daleki od przedłużania :(
Natalia to chociaż trzydniówkę macie wszyscy za sobą, na więcej czekam nadal :)
Jorgus jeszcze raz dzięki za ogarnięcie sprawy z łóżeczkiem :kiss: , próbował coś od Ciebie wyłudzić ten ochroniarz?
Z uważaniem na to co do dzioba wkłada synek mam już małe doświadczenie, bo tak jak w domu sobie pięknie moje dziecię chodzi, to na podwórku od razu pada na kolana i zbiera wszystko co znajdzie. Umowa jest taka, że może zjeść tylko jeden kamyczek dziennie ;) najgorsze jak resztki papierosa gdzieś leżą - czizys jak mnie to obrzydza jak on tego dotyka :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882966 przez dziubasek
Uniuni ja polecam mezoterapie( tylko jak mówię sam zabieg boli pomimo znieczulenia i widać miejsca po wkluciach parę dni po zabiegu) rzęsy też sobie przedluzylabym ale w mojej wiosce nie ma nikogo godnego polecenia w tej dziedzinie :( a do Belfastu jak pojechałam do kosmetyczki to spędziłam tam all day( a co matce też się należy ;) )w czerwcu umówiłam się na microdermabrazje na rozstepy( o efektach was poinformuje).
A co do wkładania wszystkiego do buzi to Julka to samo( jak jesteśmy w ogrodzie to od razu bierze się za konsumpcje trawy i stokrotek ;)
No i moja Julka dzisiaj zawołała Maja za Majka( Majka przeszczesliwa :)

My wczoraj byliśmy w zoo a dzisiaj mamusia upiekla torta dla Maji ( bo my świętujemy urodziny naszych kobitek kilka razy w roku ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883063 przez karolinap
Ulala, dziewczyny, widzę dbacie o siebie - to się chwali. Ja to juz się wybieram i wybieram do kosmetyczki i się wybrać nie moge ;)
Też miałam iść z moim brzuchem, bo podobno jest jakiś super peeling który można zrobić na brzuchu kiedy rozstępy są jeszcze w miarę świeże. A moje coraz starsze a czasu brak zeby się gdzieś wybrać.
I jak tu strój kąpielowy kupić??? Wczoraj ciocia przyjechała i tak z politowaniem 'uuu, widzę wyciągnęła Ci Pola cycki' sobie mysle, przeciez wiem, nie musisz mi o tym przypominać. Na początku cieszyłam się ze są o rozmiar mniejsze ale krótko. Rozmiar rozmiarem, moze i nie byłyby takie starsze gdyby nie ta ich wiotkość,no ale trudno, juz nic nie zrobię.

Wogole jak pomyśle o tym jak Uni biega, to aż chce też się wybierać wieczorkami, choć na godzinkę, chociaz na pół, ale ja tak nie nawidze biegać, ze nie wiem czy kiedykolwiek zacznę ;)
Teraz taka piekna pogoda, ze nawet na spacer nie chce mi się tyłka ruszyć, tylko rozkładam koc i leze z Pola.

Polcie złapał katarek, chyba musiało ją przewiac. Bidulka meczyla sie wczoraj cala noc a ja z nią, tylko noszenie i głaskanie pomagało. Maz wrocil z pracy po nocce, wyspal się i zmiana - ja do łóżka, on do Poli bo ledwo co funkcjonowalam po tak zarwanej nocy.

Natalia - no to ładnie jak od razu taka zmiana po chlebku z dzemikiem. A jaki dżem dałaś? Ja dżemu jeszcze nie podawałam Poli, nawet o tym nie pomyślałam, bo sama rzadko jadam dżemy.

Jeszcze raz napisze jak bardzo zazdroszczę Wam tego Krakowa! Tego spotkania!
Wieczorem mowie do mojego A. - a dzis dziewczyny się spotykają w Krakowie, a on na to - to jedziemy, jeszcze zdążymy ;)
Pol żartem, pol serio - choć wolałabym serio ;)
Mowie mu o tym jak ostrzegła dziewczyny Magdalenagal, ze maz jej nie jest obrażony tylko po prostu jest jej przeciwieństwem, na co on: czyli tak jak ja? ;) ciekawa jestem jakby nasi panowie zachowywaliby się gdyby doszło do takiego dużego zlotu ;)
W ogóle jestem ciekawa jak to jest zobaczyć się na żywo :) wiemy o sobie czasami więcej niż rodzina czy znajomi a tylko kilka z nas widziała się na żywo :) a to taka cudowna znajomość, ze państwo powinno nam sponsorować zlot w najdogodniejszym miejscu dla każdego i ściągnąć oczywiście wszystkie lipcoweczki na obczyźnie ;)

Dobrze, idę dalej spać bo coś się dziecko zaczyna kręcić. Buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883488 przez uniuni
Karolinap moje wrażenie podczas spotkania z Anią i Magdą było takie jak gdybym spotkała sławną osobę :D Trochę onieśmielona z uczuciem, że dobrze by było powiedzieć coś mądrego, a z ust potok bezsensownego 'blah blah blah' ;) Ale to tylko chwilowe było, bo nagle uderzyło mnie, że ja już kupę czasu znam tych ludzi :)
Moje cycuszki też smutne zwisy nie przejmuj się :kiss: Tylko moje zwisły tak bardzo, że zaczęły mi wychodzić na nich rozstępy niestety :/ W Krakowie zainwestowałam w porządny, dobrze dobrany stanik (intimissimi ma przeeee wygodne bez fiżbin pushup'y) i nagle okazało się, że wcale nie są takie małe. Tylko ciut przydługie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883669 przez villcia
Hej Dziewuszki!

Jak miło, że forum znów działa!
Ja jako weteranka coś Wam napiszę o cycuchach, w końcu dwójkę wykarmiłam.
Teraz mam takie ogromne, że jak zakładam stanik z podnośnikiem to wyglądam jak bym miała silikony. A bez stanika, oczywiście grawitacja wzywa…Ale na pocieszenie dodam, że w dwa lata po Julce wróciły do formy, rozmiaru i nabrały jędrności, więc liczę, że tym razem będzie podobnie.

Cieszę się , że spotkanko w Krakowie było udane.

Nasz wyjazd do Manchesteru okazał się totalną klapą. :( Jeszcze tak padnięta po urlopie to chyba nigdy nie byłam :( . Alan ząbkował, czyli był jęcząco-stękający. Praktycznie z rąk mi nie schodził. Wyszły mu 3 zęby- dolna jedyna i dwie górne. Teraz mamy już cztery :) :) ! No, ale to nie synuś przyczynił się do zrytego urlopu, tylko mój stary się popisał :angry: . Wyluzował, się konkretnie, dosłownie czułam się jakbym tam była tylko po to, aby zająć się dziećmi. Do nocy popijał i do południa spał. W końcu wybuchłam i opierdo..am jak się należy. Zarzucił focha i nie odzywał się do mnie :angry: . To tylko mały skrócik, bo żeby opisać Wam co się działo, musiałabym użyć samych brzydkich słówek, których pewnie i profesor Miodek nie zna :) .

W końcu doczekałam się od Alanka słówka – mama. Cudownie :) :) :) !!!

Pozdrowionka i miłego weekendu!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883707 przez jorgus_krk
Uniuni Pewnie że sępił i to jak,ale byłam twarda :P

Bardzo fajnie było zobaczyć się na żywo i nasze dzieciaczki dlatego ucieszył mnie pomysł na wspólny ogromny zjazd wszystkich lipcówek ale chyba coś ucichło? Czy może nie jestem na bieżąco i coś więcej wiadomo?

Nam znowu daje w kość górna jedynak która za nic w świecie nie chce się przebić :angry:
Poza tym upału nie z tej ziemi nastały a dziś jak wracaliśmy z basenu to taka była ulewa z piorunami i gradem jakiej dawno nie widziałam a nasz synuś cały czas smacznie spał i kompletnie go nie ruszyło aż byłam w szoku że się nie obudził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884210 przez villcia
:) :) :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA :) :) :)
:) :) :) NIECH NASZE DZIECIACZKI SPRAWIAJĄ NAM JESZCZE WIĘCEJ RADOŚCI :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884994 przez Nikaa
Dziewczyny piszę tutaj bo na fb na pewno mój mąż będzie próbował podejrzeć :evil: jakieś plany na Dzień Ojca ? To w końcu pierwszy Dzień Taty dla ojców naszych dzieci (przynajmniej dla niektórych) :laugh: ja zakupiłam koszulkę z napisem super Tata - myślę, że się spodoba i chce zaplanować jakieś fajne wyjście rodzinne - może do Kórnika arboretum? A może po prostu rodzinny grill? : :laugh: Wy coś planujecie?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl