BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #550754 przez siwa342
dzięki za informacje zobaczymy czy uda mi się ogarnąć :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550784 przez Jamajka
Hejo!

Ale smaka narobiłyście na arbuza... o Mamuniu!! Gdzie ja znajdę arbuza w środku zimy :(
Tak za mną coś chodzi cały dzień i nie wiem co.. podkradłam Lali trochę pomidorówki, bo ugotowałam jej na jutro to trochę mnie zaspokoiło, ale arbuz będzie mi się śnił po nocach !!

Witam nowe Mamuśki :)
Też pozazdrościłam suwaczka.. mam i ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550801 przez carmelove
witaj siwa342 :)

ale Wam zazdroszcze tych owoców... ja po owocach mam straszną zgage, tak samo soki owocowe no i niestety słodkości :(

Patrizia, łóżeczko ładne, szkoda tylko, że ta deska nad szufladą nie jest w kolorze łóżeczka...

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550805 przez !sylwia!
www.lamillou.com zakochałam się tylko jak policzyłam co bym chciała dla dzidzi to mi ponad 700 zł wyszło, buuu wszystkie rzeczy dla maluchów są takie cudne, tylko takie drogie. też chcę arbuza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550808 przez siwa342
ja naszczęście większość rzeczy juz mam :)i to zanim zaszłam w ciąże-to od koleżanek,to jakieś okazje w ciuchu za 1zł i się zebrało, najgorsze do wóżek który sobie upatrzyłam-Graco Symbio(koszt niemały całego kompletu ale strasznie mi się podoba) łóżeczko mam podobne-spodobało mi się kiedyś w komisie,mama kupiła i stwierdziła kto pierwszy ten lepszy (mam 3 braci) no i jestem pierwsza :)
teraz jest tyle ślicznych rzeczy dla dzieci że tylko mieć pieniądze i kupować

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550814 przez uniuni
Siwa witaj:)
Ja w koncu z pracy do domu dotarłam a wy pewnie spicie :)

Ktoras pisała, ze ma wizytę 11lutego, ja też ! :laugh: i odliczam dni do spotkania z Paproszkiem. Juz mowie do brzcha i prosze zeby sie ujawnił kim będzie to fajne rzeczy dostanie od mamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550815 przez karolinkanice16
My już po wspólnej kąpieli ale miło było :).
Chyba coś zjem i będziemy coś oglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550888 przez emi87
patrysia ze mna przyjaciel śluz jest od początku - bez wkąłdek nie ruszam sie nigdzie no chyba ze kto lubi mokre gatki hihi :D i tak jak dorkiszonowi tez mi sie czesto luteina ulewa hihi

uniuni slub bedzie?? :D

jeśli o zwierzaki chodzi to mamy dwa boksery (suczki) w tym jedna biała :D łotry hihi a tak to zawsze miałam jakieś szczury,świnki morskie,żółwia itp wszystkie kochałam :)
słodkie te wasze kociaki i psiaki :)

nadia ja sobie licze po prostu od miesiaczki, nie sugeruje sie tygodniem. ostatnia miesiączke miałam 7 października wiec teraz 7 lutego zaczyna mi sie 5m :) proste :)

słoneczko nie przejmuj sie - wazne że ty jesteś szczęśliwa i nosisz pod sercem taki skarb!! kopa w ta cieżarna dupeczke dostaniesz za te zamartwianie sie - dotknij brzucha i odrazu bedziesz miec usmiech na twarzy :)

Nika gratulue kopniaka :)

karolinkanice mmrrrr full romantic :) tez musze do tejk szkoły zapisac bo w koncu zapomne hehe

siwa witamy :)

patrizia bardzo fajne lozeczko - i dobrze ze ma szuflade, podobno bardzo przydatna :) my tez takie chcemy tylko sosnowe :)

mój szkrabik wczoraj sie rano i na wieczór uaktywnił :) lubie go czuć, tym bardziej że coraz czesciej sie to zdarza :) mąż tez wczoraj go czuł :) i dementuje ze tylko szczupłe czuja wczesniej :P
wózek juz bym chciała bo mamy wybrany ale jeszcze sie wstrzymam ze dwa miesiace chyba :)
u mnie dzis słoneczko mmmmmm :side:
praca hmmmm ja jestem chora i musze pracować ach ale nie marudze żeby nie było :D
wy przestańcie o tym jedzeniu - prezed chwila jadłam i juz jestem przez was glodna :P :S


musicie tyle pisac? hehehe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550917 przez !sylwia!
chodzę do lekarza na AM i właśnie podczas mojej wizyty nawiązała się rozmowa z moją dr i studentem o owocach które uczulają no i padło stwierdzenie że wg badań jest to kiwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550919 przez kaska1982
Hej :)
Juz po wizycie w labolatorium, pobierali krew na morfologie i CRP no i mocz do badania ogolnego. Wyniki odbiore w piątek przed wizyta u lekarza :)

No a za dwie godziny dużo gorsza wizyta, bo niestety musze isc do dentysty :( plomba mi wypadla i trzeba to naprawić, ale ze stresu przed sama wizytą to bolą mnie chyba wszystkie zeby naraz :( nie to że sie boje dentysty, tylko raczej mam stresa ze odruch wymiotny mnie nie opusci i czasem zwymiotuje na lekarza :P

Kochane robicie smaka z tymi owocami :) a tu niestety zima w pelni i z owocow to tylko banany i grejfruty (ktorych nie lubie), pomarancze i jablka. Na szczescie mam malinki mrozone z ogrodu mamy wiec sobie zmiksuje, ale tak nektarynkę albo arbuza bym zjadla, ale trzeba spokojnie poczkac na koniec zimy i dostawe do sklepu :)

Cos mi znowu bulgocze w brzuchu :) jupi :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550951 przez uniuni
Emi będzie, będzie :laugh: W tamtym roku gdy się oświadczył ustaliliśmy, że za dwa lata będzie w sam raz :) Teraz, jak ta ciąża przetrwała, chciałam przesunąć ślub o kilka miesięcy (z maja na wrzesień) lub zupełnie odwołać ale J. się uparł, że nie! Maj musi być i nie ma sensu odwoływać do kiedyśtam, bo nigdy się nie hajtniemy :silly: Hehe przecież mu nie ucieknę ;)

Kaśka współczuję tej plomby! Mnie też czeka wizyta za dwa tygodnie. I tak miałam iść ale kilka tygodni temu ukruszył mi się ząb więc przy okazji niech mi go odbudują ;) Nie wiem jak teraz, ale wcześniej zdarzało mi się zasypiać na fotelu dentystycznym ;)

Sylwia ale to może chodzi o jedzenie cytrusów przy karmieniu piersią? Teraz jak ta świńska grypa tutaj panowała, grypa żołądkowa itd. zadzwonili do mnie od lekarza, żeby odwołać wizytę i kazali wcinać kiwi. Ze względu na witaminę C. Odwołali wszystkim ciężarnym i te które do tej samej przychodni chodzą, dostały dokładnie taką samą informację. Kiwi, myć ręce często i unikać miejsc gdzie przebywają duże grupy ludzi.

Właśnie porodówkę oglądam :) I płaczę po każdym porodzie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550959 przez sloneczko33
ja wczoraj jablko zjadlam dzis banan i mandarynka narazie sniadanie jem + poranna kawa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550975 przez Kamilka22
Czesc Dziewczyny:-)

Nie wiem jak to jest ale ledwo sie obudze robie sniadanko sobie biore tableta i do wyrka i sprawdzam co nowego na forum! Juz jestem uzalezniona : p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550978 przez patrysia305
Patrizia łózeczko piękne ja poluje na taki zestaw ale bez łózeczka.

Tak Was czytam i wnioskuję że sporo z Was luteine bierze dopochwowo, możecie napisać dlaczego?? Wiem że są także doustne może dla Was byłoby to wygodniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #550980 przez patrysia305
co do uzależnienia - mam to samo :)

a jeżeli chodzi o dentystę, to kiedyś jak chodziłam do podstawówki byłam dzielniejsza - teraz panicznie się boję, a też wypadła mi plomba jednak u nas wstrzymują zapisy na nfz i dopiero pewnie w marcu jak nie lepiej się dostanę. Niestety przy wydatkach na lekarza leki itp chociaż na nim trzeba zaoszczędzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl