BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #550454 przez dziubasek
Jak ten czas leci.... niedlugo lipiec :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550456 przez sloneczko33
ja na przyszly tydz bede miec 19

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550457 przez Kamilka22
słoneczko przytul się do męża to przejdzie CI :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550458 przez Kamilka22
dziubasek żebyś wiedziała! zaraz będziemy się pakować do szpitala i się zacznie:) i po kolei będziemy miały nasze skarby przy sobie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550462 przez Patrizia







Oto maje kociaki Afera i Teqilla :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550464 przez Kamilka22
dwa słodziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550467 przez TyszAnka
słoneczko, przytulam Cie mocna, nie denerwuj się :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550471 przez Qltoorka
sloneczko, ja rozumiem Twój ból, ale cóż..rodziców się nie wybiera, a oni też czasem nie wiedzą jak nas dotykają ich słowa....Pewnie niektóre z Was pamiętają moją sytuację z ojcem...-do tej pory nie rozmawiamy, choć już mam to w czterech literach...
To my tworzymy teraz swoją rodzinę-z mężem i dziećmi i to ona jest teraz najbardziej ważna. Nasi rodzice jak nas wspierać nie potrafią to wcale nie musimy z nimi nawet rozmawiać... Choć to przykre niewątpliwie - własny ojciec lub matka mają tą niebywałą zdolność do podcinania swoim dzieciom skrzydeł... Tak jak teraz zrobiła to Twoja mama... Miej ją gdzieś, a raczej to jak się zachowała, i wysnuj wnioski z jej zachowania pod tytułem "nigdy nie zrobię takiej krzywdy własnemu dziecku!"

patrysia305, musisz nam wybaczyć, to przez to, że nas tak dużo :( mnie też się zdarzało czasem, że dziewczyny nie odpowiadały na pytania ;)
O tym śluzie to już kiedyś nawet pisałyśmy tutaj, że jego obfitość to rzecz normalna w ciąży. A Ty masz tak dopiero od teraz? Bo ja mam tak już od samego początku ciąży, choć też w sumie przyjmuję luteinę dopochwowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550483 przez Qltoorka
Patrizia, ale cudne kociaki :) I takie młode jeszcze... to znaczy, że broją... :laugh: Ja też mam dwa koty, ale już takie 5letnie, dwie melepety ze schroniska i trochę się boję jak to będzie jak będzie dzidzia... Ale chyba już tu o tym pisałam... Bo mam jednego maminsynka, kota który mentalnie jest maleńkim kociakiem, który mnie na krok nie odstępuje i jest zazdrosny nawet jak się głaszcze tego drugiego. No to jak się pojawi dziecko i dla niego już czasu i miejsca w sypialni nie będzie to będzie ostro, coś czuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550494 przez magdalenagal
Yeb! Nie wiedziałam że 19 tydzień to 5 miesiąc! :D :D :D


Jestem już w piątym miesiącu ciąży!!!


Oglądam wózki i łóżeczka na allegro- wózek będzie czerwony bez względu na płeć Lokatora :-) a łóżeczko wybiorę turystyczne :-) Nowe, drewniane, sosnowe będzie już w nowym domku- jeszcze tylko troszeczkę i będziemy mieć swój wymarzony dom.

Dziś szczęście się ze mnie ulewa :-)

Buziaki:

- tym które się martwią- będzie dobrze! Wiem co mówię!
- tym które są radosne- niech szczęście trwa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550509 przez Kamilka22
magdalenagal 5miesiąc już zaczyna się od 18 tyg:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550517 przez karolinap
Witam wszytskie mamusie!
Jestem pod wrazeniem - ile mam do czytania po calym dniu :)
Po pracy bylam na basenie, od razu lepiej, czuje sie taka lekka :)
A czy Wy jeszcze pracujecie? Pewnie gdzies we wczesniejszych postach jest to napisane ale chyba nie przeczytam poprzednich 280 postow :P skoro dziennie jest do przeczytania kilka nowych stron :)
Tak jak zauwazylyscie - przekrecilam termin :) Tlumacze sobie tym, ze kobiety w ciazy przekrecaja wyrazy - ja chyba jestem w tym specjalistka:) Zamiast 11 lipca - mam termin badania 11 luty :) Wczoraj zamiast rzezba mowie wierzba :) Zamiast kaloryfer - parapet :) ZDAZA SIE :P
Dzis zadzwonilam i umowilam sie na piatek, 8.02 prywatnie na USG - moze poznam plec :)
Mialam napisac cos o sobie: Mam na imie Karolina, mam 23 lata i to moja pierwsza ciaza:)Jestem z kujawsko-pomorskiego, niedaleko Torunia.
W lipcu bralam slub wiec tak jak u Carmelove, bedziemy mialy cudowny prezent na rocznice slubu :)
Bylam juz na wizycie u dentysty ale moje zabki sa w porzadku:) Mam sie zglosic w 9 miesiacu na ponowna kontrole:)
Badania toxoplazmozy mialam robione zaraz przy pierwszej serii badan i moim zdaniem to wazne badanie bo wczesnie wykryta dzieki tabletkom moze byc leczona przez caly okres ciazy.
W 11 tyg zaliczylam tydzien w szpitalu :( przeziebilam nerki i do tego katar, goraczka wiec musialam zostac na oddziale. Takze dziewczyny uwazajcie na siebie i cieplo sie ubierajcie. W moim szpitalu akurat trwa remont wiec ginekologia i polozniczy jest narazie polaczony dlatego tez bylam swiadkiem 4 porodow ( liczylam dziewczynom skurcze, wspieralam wiec cala akcja porodowa powiedzmy ze jest mi to znane z praktyki patrzac na to wszytsko z boku) :)
Co do ruchow to nie czuje ich codziennie, czasem 2 razy dziennie a innego dnia wogole :)
W weekend zaczelam spiewac piosenke z bajki Tabaluga to dzidzia zaczela solidnie dawac o sobie znac - wiec nie wiem czy jej sie podobalo, czy mamusia miala juz skonczyc spiewac :P

To chyba na tyle, BUZIAKI :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550521 przez karolinkanice16
Hej kochane miałam dzisiaj iść na spacerek z psem ale pada co chwile teraz jeszcze wietrzysko przyszło. Posprzątałam pokój razem z A. i zaraz sobie zjem coś.

Dziewczyny maluszek daje mi się coraz bardziej we znaki czuję takie mocne jakby bulgotnięcie albo kilka razy fajne uczucie :)

My też będziemy kupować kołyskę przysuwaną do łóżka z opuszczaną barierką :) musimy kupić też normalne łóżeczko i łóżeczko turystyczne żeby stało w Polsce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #550526 przez patrysia305
karolinap oo to możliwe że mieszkasz niedaleko mnie, chyba jako jedyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550533 przez dziubasek
Karolinap a czemu ty nie siedzisz na L4 jak dziewczyny?
Ja pracuje bo mieszkam w UK i nie mam za bardzo wyjscia]
P.S wlasnie zajadam sie arbuzem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl