BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #550589 przez karolinkanice16
dzubasek ale śmiesznie u mnie jest za to zółta fasolka :) w Polskim sklepie nawet, ale nie ma bobu :( :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550603 przez dziubasek
u mnie tez pare razy byla( na 6 lat jak tu jestem jadlam chyba 3 razy :( )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550623 przez !sylwia!
przez Was mam smaka na owocki, niestety moja dr uważa że większość cytrusów uczula i tylko grejfrut, a poza tym to jabłka po których wymiotuje więc lipa potworna, o kiwi mogę zapomnieć bo ponoć jest najgorsze. Ale i tak od czasu do czasu pomarańczkę skubnę. I któraś napisała o budyniu mniam zaraz idę zrobić. Teraz jestem na zeslaniu u rodziców (bo mąż często wyjeżdża a po szpitalnej akcji boi się mnie zostawiać samą) więc mama cały czas się pyta czy nie jestem głodna, a czy czegoś nie potrzebuje, a czy leki wzięłam o dobrej godzinie, teraz dodatkowo dobija mnie zapachami z dołu świeżo pieczonymi rogalikami z nadzieniem, w sobotę były faworki i torcik bo urodzinki miała (Boże ile można jeść). Nawet kicik mój jest na specjalnym traktowaniu non stop zainteresowanie aż się boję że mi go rozpuszczą. a oto Jag

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550636 przez agniesia
Hey dziewczyny:)

Ja dzisiaj byłam na zakupach:)

I w coccodrillo kupiłam body z długim rękawem przecenione z 39,99 zł na 9 zł:)

I właśnie wygrałam aukcję na allegro i wygrałam i wszystko nowe z metkami:)

2 sztuki spodni dresowych Kappahl, 1 szt. koszulkę z długim rękawem firmy SMYK, grzechotka firmy Canpol, telefon edukacyjny, który gra, świeci hałasuje firmy Playskool.

I wydałam na to 32 zł za wszystko:)

Ależ jestem zadowolona:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550644 przez dorkiszon
Uwielbiam bób :) zawsze w lecie gotuje i tylko ja to jem :) szparagową ostatnio jadłam, ale zieloną żółta tez jest mrożona. Pomidory kupuje , ale są takie papierowe.
Kiwi,banany, jabłka, pomarańcze i banany jem to wszystko czasem pomelo.
Arbuza widziałam, ale nie wiem czy kupować, bo może nie będzie taki słodki, ale uwielbiam też :) truskawki kupuje mrożone żeby zastąpić :)świeże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550670 przez karolinkanice16
a my sobie z A. zrobiliśmy nastrój zapaliliśmy w pokoju świeczki :) i mamy zamiar wziąć wspólną kąpiel :laugh: :laugh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550676 przez karolinkanice16
aaa zapomniałam zapisaliśmy się dzisiaj z A. do szkoły rodzenia 13 lutego od godziny 8.30 do 10 mamy spotkanie z innymi mamami w przedziale od 15tc do 20tc potem mamy 30 kwietnia spotkania przez 5 tygodni :) ale już wieczorne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550682 przez uniuni
Kwrolinka jak romantycznie :) my mielismy przedwczoraj 5rocznice, tak cudownie dzień spędziliśmy, ze w niedziele depresja, bo chcialahym powtórkę a dzien tak szybko zlecial:(

Owocami i ja się zajadam falami mnie nachodzi. .były mandarynki, jabłka zielone, truskawki,kilogramy kiiwi a teraz pomarancze:) Aaaa i gruszki pycha:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550695 przez Patrizia
U mnie tez owoce zawsze sa ale najbardziej zajadam sie kiwi miksuje je blenderem i mam taki pyszny mus :) jem tez duzo cytrusow bo bardzo lubie podobno obnizaja cisnienie ale ja mam zawsze w normie. A bobem to zajadamy sie razem z moim W zawsze jak sie tylko zaczyna na niego sezon mniam ale mam teraz smaka




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550704 przez Patrizia
agnuesia gratuyluje udanych zakupow :)
sylwia czemu kiwi jest najgorsze??

Padlo pytamko czy pracujemy? ja juz od 12tyg na l4 kierownik powiedzial ze lepiej zebym sie nie przemeczala i na L4 mam zmykac ale i tak ich odwiedzam bo fajna ekipe mam w tej mojej pracy :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550709 przez siwa342
Witam
Jestem nowa i troche mi zajmie przegladanie 300 stron:) jestem w 16 tygodniu ciąży i mam termin na 22 lipca,mam pytanko jak dodac takie fajne paseczki kiedy urodzi się fasolka?

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550716 przez karolinkanice16
Hej siwa342 ja robię suwaczek na stronie www.suwaczek.pl potem kopiuje kod który pod koniec zrobienia wychodzi i wchodzę tu w mój profil i w miejscu podpis wklejam kod z suwaczka i daję wyślij :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550718 przez Patrizia
siwa342 Witamy :)
Jesli dobrze pamietam to w profilu dawalam link do suwaczka tam gdzie jest podpis wejdz sobie na kogos profil i zobaczysz gdzie to sie ustawia i bedziesz wiedziec :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550720 przez Patrizia
Od pewnego czasu mam na oku lozeczko ktore mi sie bardzo podoba :) co o nim myslicie??
allegro.pl/lozeczko-hafty-serca-materac-...and-i2995471318.html




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #550724 przez Kamilka22
Witaj siwa342 :)

Ja też się tak najadłam owoców że zaraz mi pęknie brzuch!
Ale koniecznie muszę poszukać ARBUZA bo teraz będzie mi chodził po głowie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl