BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #550415 przez Kasik88
sloneczko nie przejmuj się, mnie wychowywała od 9 roku życia babcia, która ma strasznie dominujący charakter i jak jej powiedziałam że jestem w ciąży z synkiem, to ona do mnie że prababcią być nie chce, jak się urodził to kobiety poznać nie można, zakochana w nim niesamowicie, teraz jak powiedziałam o drugim to mi powiedziała że w dzieci zachciało mi się bawić, ale jakbym miała się tym przejmować, to bym zwariowała, więc puszczam to koło uszu, wysłucham owszem, ale nie przyjmuję do serducha. Więc i Ty się nie przejmuj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550417 przez Jamajka
Dorkiszon narobiłaś mi smaka na marchewkę z groszkiem i mielonego :) A Kamilka na zupę jarzynową :) To się robi jakieś kulinarne forum ;-) Jutro mam w planie rybę z frytkami i surówkę z kapusty kiszonej ;-) A teraz jogurt z malinami wpylam.. oczywiście moje maliny, które mroziłam w lecie ;-) mniami...

Też mnie dzisiaj podbrzusze boli i ogólnie chyba mi ciśnienie spadło masakrycznie bo spałam w dzień. Dopiero szklaneczka coli, słaba kawa i lody mnie do życia przywróciły..

patrysia czasem się zdarzy przegapić czyjeś pytanie.. nie bierz do siebie :) tyle nas tutaj, że czasem można coś przegapić.. :) lepiej zgłoś te upławy lekarzowi, bo wiem, że to się 'leczy' w sensie, ze on sprawdzi czym się charakteryzują i na pewno albo Ci coś przepisze, albo uspokoi i powie, że taka uroda ciąży ;-) ale będziesz spokojniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550418 przez Kamilka22
słoneczko! głowa do góry! to Ty masz być szczęśliwa, jeżeli Twoja mama ma z tym problem to nic na to nie poradzisz staraj się nie denerwować!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550420 przez dziubasek
Sloneczko co ci mama powiedziala?
TyszAnka ja bede pracowac tak ok do 33tc(jeszcze troszke ale dam rade), w UK jesli wszystko jest ok trudno o zwolnie a jak juz dadza to jest slabo platne(wiec narazie niemam zabardzo wyjscia) prace mam papierkowa wiec fizycznie nie jestem zmeczona(chyba ze siedzeniem)
Ktos pytal o sluz jak tak mialam jeszcze niedawno( teraz juz przeszlo)
Aha ja mam kota(taki przytulaniec jak zmarznie w nocy to przychodzi do mnie i spimy razem jak rodzinka ;) )
Robcie badania bna toksoplazmoze bo to choroba ktora mozna nabyc(niekoniecznie od kota)
Ehhh i co tam jeszcze bylo?????? ruchy dziecka- ja czuje tylko wieczorem jak sie poloze do lozka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550422 przez sloneczko33
nie mam sily juz az mam łzy w oczach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550427 przez dziubasek
Sloneczko przestan sie przejmowac mama. Moja tez jk jej powiedzialam to sie rozplakala nie ze szczescia tylko ze strachu(bo wedlug niej zaszlam za szybko po poronieniu), nawet zapytala czemu sie nie zabezpieczalismy(przeciez nie bede jej tlumaczyc ze nam gumka pekla) ale teraz juz sie cieszy-nawet chce do mnie przyleciec jak sie dzidzia urodzi.
Wiec glowa do gory- takie sa matki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550434 przez Kamilka22
może właśnie tak zareagowała bo się boi czy dasz sobie radę itd. takie są mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550439 przez Patrizia
Witam :)ale sie porospisywalyscie :p
Wiatam tez oczywiscie nowe mamusie :)
sloneczko patrz ile nas tu jest niezla grupa wsparcia jak ci zle to pisz a mama sie nie zamartwiaj zawsze sie to jakos uklada.
Niestety nie czuje mojego maluszka i zazdroszezcze wam dziewczyny ze juz odczuwacie swoje pociechy, bdede cierpliwie czekac na pierwsze ruchy :)
Musze sie do czegos przyznac wsunelam dzisiaj pysznego paczka z bita smietana pyszny byl :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550441 przez sloneczko33
mam juz dosc wszystkiego ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550443 przez kaska1982
Zazdroszcze Waz z tymi słodyczami :( ja po zjedzeniu ciastka zle sie czuje i jest mi niedobrze, a co dopiero po pączku :( do tej pory uwielbiałam słodycze a teraz nawet nie chce mi sie na nie patrzec :(

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550445 przez Kamilka22
ja też bardzo zazdroszczę tym Mamuśką co już czują swoje maleństwa, ja jeszcze tego nie doświadczyłam:( ale mam nadzieję że nastąpi to jak najszybciej:) wtedy będę spokojna że moja dzidzia tam jest i ma się dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550446 przez kaska1982
Słoneczko głowa do góry :) jesteśmy z Tobą :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550448 przez kaska1982
Dziewczyny zaczęłam 19 tydzień :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550449 przez Kamilka22
kaska1982 leci ten czas:) ja jutro zaczynam 5 miesiąc uhuhu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550451 przez Patrizia
Aha jeszcze co do zwierzaczkow ja mam dwie kotki, i toksoplazmoze mialam odrazu robiona lekarz powiedzial ze to i tak nie wazne czy ktos mial koty czy nie poprostu teraz sie kazdej kobitce robi te badania i naszczescie u mnie jest wszystko oki:)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl