BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #585668 przez dorkiszon
Hejo, a u mnie remont oglądałam sobie " O MATKO " :) drugi odcinek juz :)
Kiedy znowu słońce wyjdzie wiecznie ta szaruga.
NataliaK, gold_butterfly ładne fotki muszę w końcu też zrobic, bo zaraz urodze, a mam tylko fotke z początku ciąży z malunim brzuszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585672 przez NataliaK
dziękuje dziewczyny :)

Miałam się jeszcze pochwalić, że dziś po raz kolejny zostałam ciocią :) moja koleżanka urodziła dziś śliczną,zdrową córeczkę i wiecie co...jak się dowiedziałam do stwierdziłam, że zazdroszczę, że ma już szczęśliwy poród za sobą i dziecko w ramionach - to za pewne cudowne uczucie. Jedziemy dziś do tatusia z gratulacjami także wypytam wszystko co i jak bo tatuś miał być przy porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585680 przez sloneczko33
hej dziewczyny wczoraj mialam miec wizyte ale zostala odwolana i mam w poniedzialek miedzy 9 a 12 byc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585681 przez mycha7
Qltoorka napisał:

Natalia, ależ prześliczna Mamusia z Ciebie :) :) :) Taka młodsza wersja Halinki Mlynkovej ;)


Zgadzam się z Tobą Qltoorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585687 przez NataliaK
Na tvn style właśnie leci miasto kobiet - o porodach, polecam zobaczymy co ciekawego mówią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585689 przez mycha7
oglądam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585694 przez sloneczko33
a na jakim kanale to jest??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585696 przez mycha7
TVN STYLE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585698 przez sloneczko33
juz sobie znalazlam tvn style

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #585699 przez mycha7
A jak Wy podchodzicie do znieczulenia? Mnie się ostatnio mój lekarz pytał czy chciałabym mieć znieczulenie i powiedziałam, że nie. Chyba bardziej się boję tej wielkiej igły wbijanej w kręgosłup niż bólu.
Jak synek miał się urodzić miałam od czwartku do niedzieli bóle krzyżowe a urodziłam w poniedziełek o 2 rano i jakoś da się wytrzymać. Myślę, że wszystko zależy od nastawienia.

Teraz też mam zamiar urodzić sama. Mam tylko nadzieję, że drugi synek będzie mniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585709 przez Qltoorka
sloneczko33, a czemu odwołana? Lekarz chory czy co? Ty tez teraz jakoś powinnaś mieć to kolejne USG, nie? A jak Twoje bóle brzucha? Lepiej już?

mycha7, ja też chyba się bardziej boję tego zastrzyku w kręgosłup :P Sama nie wiem, wciąż się zastanawiam-są koleżanki, które rodziły normalnie i kategorycznie radzą mi, by brać znieczulenie, ale są też takie, które twierdzą, że to niepotrzebne i że o tym bólu się zapomina... Ja podchodzę do tego z takim nastawieniem, że skoro kobity rodzą od zarania dziejów to i nam nic nie będzie :silly: No ale ja jeszcze nie mam doświadczenia, a panikara jestem straszna i wydaje mi się, że mam niski próg bólu, więc nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #585713 przez mycha7
powiem Ci, że jak Bartuś wyskoczył przyszedł Lekarz żeby mnie zszyć, poprosiłam by podał mi telefon i już dzwoniłam i się chwaliłam, że mam Synka a on mnie szył. Tak szybko zapomniałam o tym bólu czterodniowym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585715 przez magdalenagal
Ja właśnie też chciałabym naturalnie rodzić bez znieczulenia. Z mądrych lektur wiem że tak jest najlepiej dla dziecka. No i tak jak Qulturka, myślę sobie że skoro sobie nasze Mamy dawały radę to i my damy :-) A poza tym, zobaczę jak to jest i przy następnym dzieciaczku podejmę może inną decyzję :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585716 przez mycha7
Ja cierpiałam strasznie ale potem byłam bardzo dumna z siebie. Myślę, że jak nie ma zagrożenia życia dla dziecka i matki to warto rodzić samemu bez znieczulenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585719 przez uniuni
Qltoorka a mi się wydaje, że nie panikuję i że próg bólu mam dosyć wysoki..ale jak przyjdzie co do czego pewnie podejmę decyzję już przy 3-4cm rozwarciu ;) Też pewnie zależy od tego jak szybko to rozwarcie postępuje ;) u niektórych szybciutko od 2 do 10cm, a u innych kilkanaście godzin :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl