BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #683317 przez Gro-szek
MamoBąbelka... może źle się wyraziłam, ale chodziło mi o to, ze nie przywykłam do ograniczania ogranizmu, w sensie tego nie mogę zrobić, tego nie mogę zjeść, tego mi nie wolno... zawsze prowadziłam aktywny tryb życia, niekoniecznie dość zdrowy... ale było mi z tym dobrze... teraz opanowała mnie stagnacja i powiem szczerze, ze nie mogę się doczekać tej aktywnej opieki nad dzieckiem :)

Patko, wydaje mi się że z nami już tak będzie... mamy już pewne ograniczenia ruchowe... wczoraj umówiłam się z Mamą na dziełce niedaleko mojego domu, no i miałam tam sama dojść... ale niestety szła bym tam chyba z godzinę, przy każdym kroku czułam taki ucisk, ze nie dawałam rady... zatem stałam w miejscu i czekałam, aż Tato po mnie przyjedzie :(

Aga jak często masz te kłócia w macicy? Mnie wczoraj wzięło dwa razy i to wieczorem, jak wróciłam spod prysznica i kładłam się spać... niby nie brałam zbyt gorącej kąpieli.. ale moze to tym było spowodowane...

Kataleja - z okazji Twoich urodzin, życzę Ci pzrede wszytskim zdrowia i pogody ducha :) szybkiego i szczęśliwego rozwiązania :) Sto Lat Sto Lat :)

Maminko wracaj szybko do zdrowia :) Z mojeje strony, co mogłabym Ci podpowiedzieć, to ostatnio jak bolało mnie gardło to, któraś z dziewczyn podpowiedziała mleko z miodem (niby miód na gardło nie jest za dobry), ale o dziwo mi pomogło... w ciągu dwóch dni pozbyłam się tego dziadowstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683336 przez wunia1984
Hej Mamuski :) Katalejko sto lat i wszystkiego czego sobie zyczysz. Aga mysle takie stonowane kolorki sa najlepsze dla maluszka. U nas mala bedzie spala w naszej sypialni poki co jeden pokoj zajmuje tesciu wiec zrobienie osobnego Zuzinkowego pokoiku jest niemozliwe. A salon poki co zostanie salonem :lol: 13.30 usg trzymajcie kciuki za moja ksiezniczke :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683371 przez klauduska89
o nie! forum przestało mi działać i zjadło mi mega długiego posta :( !
Kataleja wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, w miarę bezbolesnego rozwiązania i spełnienia wszystkich marzeń :kiss:
Ziii to nie je robiłam smaka na pyszne i piękne pierożki z truskawkami :) o przepis pytaj chyba Ewelinę albo Agniesię :)
Padłam wczoraj jak dziecko, po ciężkim weekendzie i opiece nad małymi szkrabami spałam już jak niemowlak o godzinie 20.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do tego gdzie maluszek będzie spał to narazie z nami a jak pójdziemy już na górę to mam nadzieję że od razu zrobimy pokoik dla Dawidka i że już tam będzie spał, chociaż to nigdy nie wiadomo. Koleżanka która rodziła 2 tygodnie temu mówi że jej synek to nawet z nimi w pokoju w łóżeczku nie chce spać tylko z nimi w łóżku, skubaniec od małego wie co dobre :)
Wczoraj zamówiłam w końcu trochę rzeczy do szpitala itp, tak więc z głowy już majtki poporodowe, podkłady poporodowe, podkłady na łóżko, wkładki laktacyjne, nożyczki, szczoteczka do włosów, frida :) miałam zamówić jeszcze Ocensept ale sprzedawca nie miał go więc zakupię w aptece. Teraz jeszcze torba do szpitala, przewijak, wanienka i kilka uperelków chyba została.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683411 przez agniesia1604
Ja też naskrobałam posta i nie ma go ... trudni
W sumie nie pamietam o czym pisałam :))))) hahahaaha:)


Ja juz mam torbę spakowaną jednakże nie ma w niej karty ubezieczeniowej i dowodu oraz kapci dla męża i suszarki:PPPP
Reszta wpakowana niech leżakuje ... czym wiecej poleży tym wiecej nazbieramy na cuszki zarazków:P Zartuję :) ale ponoć po to się cziuszki wczesniej kupuje i pierze aby nałapały trochę tych zarazków co są wokół nas ...


Ja tez mojego kundelińskiego cały czas budzę tak jak on to robił cała noc ... co by w nocy nam dał pospać:) hahahahahaha:)))))


Mam ogromnego lenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683427 przez klauduska89
nienawidzę komarów ! ugryzł mnie w mój wystający pępuszek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683459 przez agataxii
Hej dziewczyny. Poradźcie-uspokójcie...
Ostatnio wiele osób mówi mi, że mam bardzo niziutko brzuszek. Może bym się tym tak bardzo nie przejmowała, ale w piątek sam lekarz mi powiedział, że mały jest usadowiony bardzo niziutko w kanale (miał problem zbadać jego główkę). Niby nic się nie skraca itp, ale już człowiek myśli, myśli i się nakręca.
Może to tylko złudzenie, bo brzuszek jak na ten wiek, jest dość mały... Powiedzcie same.

A! Nad brzuchem po prawej to mój łokieć, nie goły cycek jakby się mogło wydawać :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683468 przez klauduska89
moim zdaniem brzuszek nie jest mały i mój jest chyba na takiej samej wysokości. Ostatnio powiedziano mi też że brzuszek mi się opuścił, jutro idę do lekarza to zobaczymy co tam mi powie. Brzuszki wydaje mi się że mogą już na tym etapie ciąży zacząć nam się delikatnie obniżać i nie ma w tym nic dziwnego - coraz bliżej porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683481 przez katarzynaxxx89
Kataleja najlepsze życzenia oby maluszek się zdrowiutki urodził i by poród przebiegł gładko. Spełnienia marzeń i pragnień.
Ja dziś ostatnie pranko zrobiłam już wszystke ciuszki itp dla bobaska wyprane wieczorem poprasuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683501 przez ziii
Agataxii mój jest podobnej wielkości - i na podobnej wysokości. Ostatnio lekarz na wizycie powiedział, że się obniżył, ale nic więcej nie dodał ani nie robil z tego jakiegoś wielkiego halo, więc w sumie nawet nie zwróciłam na to uwagi. Nic się więc nie martw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683507 przez agniesia1604
klauduska89 napisał:

nienawidzę komarów ! ugryzł mnie w mój wystający pępuszek :(


heh:) Wybrał sobie góreczkę:P)))

A gdzie Ty ten pępek pokazujesz ?:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683509 przez ziii
A w ogóle - czy którąś z was gin wysłał na konsultacje do internisty/stomatologa/innego specjalisty? Ja dostałam zalecenie, żeby iść, że to niby rutynowe.

No to poszłam. I szlag mnie trafił. Półtorej godziny poślizgu u internisty (żeby nie było, umówiłam się na konkretną godzinę) i konieczność siedzenia w poczekalni z wszystkimi tymi kichającymi i zainfekowanymi osobami. Oczywiście nie ma co marzyć o tym, żeby ktoś przepuścił wcześniej, gdzie tam! Jeszcze się oczywiście wywiązała kłótnia między dwiema babkami kto przed kim stał i kto przed kim wejdzie. No bajka...

A sama wizyta polegała na zmierzeniu ciśnienia i pogadance. Pan doktor miły, ale po co mi to wszystko było - naprawdę nie rozumiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683512 przez klauduska89
no właśnie nie wystawiałam go, przez bluzkę mnie ugryzł :) heh
Mnie moja ginka nigdzie nie wysyłała ale zastanawiam się czy nie iść do okulisty, bo już bardzo dawno nie byłam a przy krótkowzroczności podobno są czasami jakieś przeciwwskazania co do porodu naturalnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683517 przez agniesia1604
Skoro Tobie się obniżył jak sądzisz to chyba mi w ogóle OPADŁ:))))))))

Wydaje mi się że u mnie widać że się obniżył bo wygląda jakby zwisał:)

Sorka za tak fatalne zdjęcie ... no ale chciałam szybko szybko i bez rozstępów:P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683520 przez agniesia1604
A teraz takie pytanie...
Czy kupujecie pościel do swojego łóżka przez internet ?
Jeśli tak, czy jesteście zadowolone i czy macie taką firmę aby mi polecić ... musze kupić ze 2 pościele 160x200

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683526 przez klauduska89
agniesia1604 napisał:

Skoro Tobie się obniżył jak sądzisz to chyba mi w ogóle OPADŁ:))))))))

Wydaje mi się że u mnie widać że się obniżył bo wygląda jakby zwisał:)

Sorka za tak fatalne zdjęcie ... no ale chciałam szybko szybko i bez rozstępów:P


Ale masz fajowy i duży brzuszek :) A rozstępami się nie przejmuj, maleństwo najważniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl