BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #682491 przez klauduska89
Ładna pogoda to i ja cały dzień na dworze spędziłam, całe szczęście nie było upału :) Dziś szwagierka idzie na wesele gdzie jest świadkową wraz z mężem i podrzuca nam dwuletnią córeczkę na noc a za nią razem 8 miesięczny chłopczyk i dwójka trochę starszych dzieci i noc będzie nie przespana...do tego dziś grill u nas i teść się spije to będzie pół nocy japę darł...masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682529 przez katarzynaxxx89
Hej dziewczyny ja wczas wstaje bo i wczas chodzę spać. Wczoraj większość dzonka na ogrodzie spędzona. Dziś jak narazie jest pochmurno ale może jeszcze wyjdzie słonko. I wczoraj mi przeszło to uciskanie na kroczę może Kornelek tak był ułożony oby to nie wróciło.
Klaudusia89 nie wiem czy czytałaś ale pytałam czy miałaś dach z eternitu jak tak to czy musiałaś mieć specjalna firmę do usuwania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682553 przez mami_nka
Witam dziewczynki

Ja niestety jestem od wczoraj chora w nocy odwiozlam mame z siosrta na lotnisko a my z tatą zostalismy z łezką w oku ahh ale im zazdroszcze chcialam wskoczyc do walizki nawet z Lili i ta chorobą :/

Katar mam okropny a do tego ostry bol gardła :( śliny nie da sie przełknąć :( az mi szyja napuchła wrr... najpierw ząb pozniej te skurcze i szyjka potem kleszcz i choróbsko a tak bylo pieknie do tej pory :(((((

Na lotnisku postanowilam ze za rok biore Liliane w fotelik i męża i gdzies polecimy takie małe bąki leciały pełno ludzi z wózkami... a za pierdołe się nie placi nic oby tylko byla grzeczna w samolocie :) nie zdazylismy leciec w podroz poslubna teraz zostaje nam zakopane w ostatni weekend wrzesnia zawsze cos :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682565 przez cukierecek27
Witam serdecznie

No ja wczoraj byłam u brata ... Ale dzielnie się trzymałam bałam się że będzie gorzej, pozwolili mi wejść z mamą bym nie zasłabła czy coś...bo wpuszczaja tylko pojdyńczo... jedynie słabo zrobiło mi sie czekając przed drzwiami OIOMu na swoją kolej. Nie dotarło chyba do mnie że tam na łóżku leży mój brat... niby cos rusza nogami od czasu do czasu jedna ręką ale czy t tylko ruchy bezwarunkowe czy warunkowe nie wiadomo... lekarze stawiaja raczej na to pierwsze ... my z nadzieją że to jednak on kieruje nimi... Nagadałam mu że Nikola na niego czeka i ma szybko wracać do zdrowia.. Czuje sie psychicznie lepiej mogąc go zobaczyć jak i po ponad tygodniowej rozłące z mamą. Jakoś się nam lżej zrobiło. Może jutro coś Pani dr wiecej powie... Musimy czekać.... Kurcze pogoda coś się zmieniła troszkę..ale chyba wyciagne męża nad jezioro a co :)
Kochane co stosujecie n a bolące łydki, po nocy strasznie mnie zaczynaja boleć..:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682594 przez agniesia1604
Mnie w nocy złapał ogromny skurcz z prawej strony brzucha ...aż się obudziłam i mąż też bo aż przez sen krzyknęlam...
Dostałam taki skurcz jak w łydce to taki po prawej częsci brzucha i tak mnie trzymało około 3 min i teraz ogólnie troszku pobolewa....
Skurcz złapał mnie przy obracaniu w lewo ....

To już 2 taki ostry skurcz po prawej stronie brzucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682618 przez klauduska89
odnośnie eternitu to mi go ściągała ta firma która mi budowę robiła ale nie wydaje mi się żeby mieli na to specjalne uprawnienia :) podobno powinna to jakaś profesjonalna firma zdejmować ale wydaje mi się że i ich wynagrodzenie było by profesjonalne :) narazie leży wszystko ładnie ułożone na paletach i chyba trzeba zgłosić to do gminy żeby po to przyjechali ale jeszcze tym się nie interesowałam za bardzo.
Noc okropna, dzieci nie chciały za bardzo spać, po męża co chwilę dzwonili bo kogoś tam rozwoził po weselu...już nie mogę się doczekać aż pójdę na górę, mam nadzieję że w tym roku się nam to uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682623 przez cukierecek27
klaudisuia uda sie uda co ma sie nie udac:)) Boże Narodzenie bedziesz juz robic u siebie ;)) zobaczysz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682668 przez wunia1984
Hej mamuski :) u nas pogoda do bani:( zachmurzone wiec noska wychylic sie nie chce. Cukiereczku dobrze, ze widzialas sie z bratem. Mysle i mam nadzieje ze bedzie dobrze. Klauduska pojedziecie z remontem po bandzie i ani sie obejrzysz i bedziecie na swoim. Ja na skurcze magnez profilaktycznie biore :) Agniesiu widze, ze troszke sie meczysz Kochana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682694 przez Gro-szek

mi doszły dziwne kłucia w pochwie ... od w sumie 3 dni ... występujące do 3 razy na dobę...
dziwne te kłucia ....

Właśnie przegladam fora i chyba dlatego ze moze małe rozwarcie i maluch główką napiera:)


Agniesia ja też tam od kilku dni mam... ale jak się położyłam to ustało...
Mała akurat wtedy bardzo się wierci i naciska na dół...

Wczoraj zrobiłam zamówienie na cefarm24.pl... i była tam promocja Bepanthenu 100g+30g+kosmetyczka :) no i w cenie 28 zł :):)
Dokupiłam jeszcze Fridę z dodatkowymi filtrami wymiennymi, szczotkę do butelek i smoczków i podkłady poporodowe :)
Chciałam jeszcze pare rzeczy dopupić, ale niestety nie było.. widać że wszytsko przyszłe mamuśki szaleją zakupowo na cefarmie :P

A i zdecydowałam się na smoczek z firmy Lovi :) Night & Day
www.google.pl/imgres?q=lovi+smoczek&um=1...&ndsp=16&tx=64&ty=65
Zakochałam się w nim :)

EDIT: Cukiereczku podziwiam Cię... trzymaj się Kochama i bratu życze dużo zdrowia :) On na pewno Cie słyszał, jak móiwłaś o Nikoli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682699 przez klauduska89
widzę że dużo z was zamawia na cefarm24.pl...ceny porównywalne z allegro? Bo może też bym od nich zamówiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682708 przez Gro-szek
klauduska89 napisał:

widzę że dużo z was zamawia na cefarm24.pl...ceny porównywalne z allegro? Bo może też bym od nich zamówiła.


Klauduśka ja zamówiłam bo była promocja na Bepanthena... zamówiełam za 28 zł, w Smyku była za 49 zł a Asilek mówiła, ze w Superpharm kupiła za 37 zł... wiec się opłacało..
Z Fridą to różnie bywa... ale cena też była jedna z niższych...
Nie wiem czy polecać, bo jeszcze do mnie zakupy nie przyszły... ale wydaje się być spoko apteką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682712 przez katarzynaxxx89
Ciukiereczku trzymam kciuki za zdrówko brata.
A ten Bepantthen to na co był, bo już nie wiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682713 przez wunia1984
Ja też polecam tą aptekę. Z zakupów jestem zawsze zadowolona i ceny sa super :) Przesyłka dociera w ekspresowym tempie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682716 przez agniesia1604
Co do rpzesylki z cefarm to rzeczywiście dochodzi w expresowym tempie ... w sumie w ciągu 24 godzin ... no chyba że zrobi się zamówienie w czwartek po 12 to nie wiem czy na piątek dotrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682719 przez Gro-szek
katarzynaxxx89 napisał:

Ciukiereczku trzymam kciuki za zdrówko brata.
A ten Bepantthen to na co był, bo już nie wiem?


Kasiu Bepanthen jest do codziennej pielęgnacji pupy...

A to ze strony o Bepanthenie:

Jak działa maści i kremy Bepanthen®
Opracowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe maści i kremy Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią i przyspieszają proces regeneracji skóry u dorosłych i dzieci. Bezpośrednio po nałożeniu Bepanthen na skórę, dekspatenol wnika w głąb, oddziałując na wszystkie warstwy skóry, a formuła produktów Bepanthen pozwala jednocześnie skórze oddychać. W odróżnieniu od innych produktów do pielęgnacji skóry Bepanthen zawiera dekspantenol, czyli prowitaminę B5 znaną z doskonałych właściwości nawilżających i odżywczych oraz stymulującą wytwarzanie lipidów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Prowitamina B5 działa od wewnątrz, przyspieszając proces regeneracji skóry polegający na tworzeniu się nowej, zdrowej tkanki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl