BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #681938 przez wunia1984
Ehh ja też jak forumomanka :P
Wtryniam ciacho drożdżowe i popijam mleczkiem :) Mniamuśnie
Dobrze, że Monix się odezwała :) Niech tam leżakuje i zaciska nónki :P
Z tętnem to im starsza dziecinka tym serduszko zwalnia :) Moja Zuziulka ostatnio miała 140, zobaczy :silly: my w mandej co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681947 przez asiulek_dolls
Wunia musisz tak cały czas o tym Twoim drożdżowym przypominać??

no zwariować idzie cały czas tylko o jakiś pysznościach piszecie i sama już nie wiem co bym zjadła...... i nie moge się skupić na pozostałych rzeczach o których piszecie!!!!

UWAGA!!! WAŻNE!!!
wprowadzam absolutny, kategoryczny i nieodwołalny ZAKAZ PISANIA O JEDZENIU!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681952 przez asiulek_dolls
Zii nie słyszałam o tym wcześniej ale mój Kacperek rzeczywiście 134/min
ja na Galla też mam najbliżej, poza tym moja gin tam pracuje no i przekonuje mnie ilość łóżek na porodówce -9 czyli bardzo mały wręcz kameralny oddział :)

znajoma też wybrała Ujastek tak jak Ty a mieszka na Królewskiej więc do MSWiA 3 minutki spacerkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681953 przez MamaBąbelka
Mi się wydaje, że przy upałach nie przecieranie pępka jakiś środkiem odkażającym, czy to Octeniseptem czy spirytusem, to nie jest dobry pomysł, moim zdaniem nie będzie się dobrze goił.

Agniesia, super że mieliście takie zajęcia z noworodkiem, choć podziwiam rodziców, że się zgodzili, ja bym się nie zgodziła.

Maminko, oszczędzaj się tam, bo na malutką jeszcze za wcześnie :).

Groszku, ja chciałam kupić Linomag zielony, ale dostałam Bephanten dużą tubkę za darmo, to będę w razie czego jego używać, sudocrem czy jakikolwiek inny krem z cynkiem, to dopiero kiedy pojawią się odparzenia się stosuje.

Ewelino, buciki i opaseczka cudo :).

Cukiereczku, na pewno wszystko będzie dobrze, a nam możesz w każdej chwili się wygadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681957 przez MamaBąbelka
Udało się kupić klocki z literkami i na niedziele umówiliśmy się na sesję, mam nadzieje, że pogoda dopisze, bo dziś się bardzo chmurzyło, już myślałam, że burza będzie :/.

Mąż dziś maluje łazienkę, a jutro z kumplem zabierają się za sypialnię i pokój Emi. A do jej pokoiku przypadkiem trafiliśmy w Rossmannie takie lampiony i choć krucha już z kasą w tym miesiącu, to i tak musieliśmy je kupić ;). I krem chłodzący do stóp z Bielendy z serii dla mam, duża ulga, bo mi stopy niestety mocno puchną :/.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681962 przez EwelinaB87
jUTRO JADE ZNOWU DO LASU WIECNIE BEDZIE MNIE DWA DNI :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681972 przez mami_nka
co ty biedna zrobisz bez forum :) hihi
a czeka na mnie nagroda za lajki? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #681984 przez agniesia1604
asiulek_dolls napisał:

UWAGA!!! WAŻNE!!!
wprowadzam absolutny, kategoryczny i nieodwołalny ZAKAZ PISANIA O JEDZENIU!!!!!!!!!!


Coś bym zjadła...


wiem... SEZAMKI:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681985 przez agniesia1604
EwelinaB87 napisał:

jUTRO JADE ZNOWU DO LASU WIECNIE BEDZIE MNIE DWA DNI :)


Odpoczywaj... :P

Fajnie masz:P ja jutro szybę w aucie będę załatwiała:) hahaha i odpoczywała ..leżała do góry brzuchem ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681992 przez cukierecek27
A ja jutro jadę do mamy i jak mi pozwolą do brata Alle po pracy.:-) dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682103 przez mami_nka
Ja dziewczynki wlasnie wrocilam z pogotowia ale spokojnie.... kleszcz w udzie od str wew.

Rozbieralam sie do spania drapie sie srapie dobrze ze mam obgryzki patrze a tu jak ziarnko maku kleszcz wiec pojechalam :/ pani pielęgniareczka wyrwała rostawiajac czesc :/ wiec dłubała igłą ale widze noga jest

przyszla pani doktorzyna z bozej łaski :/ i mowi bedzie dobrze "zaspana kurwa" obrzek jest minimalny a noga wyjdzie jak drzazga nie dłubac nie dotykac. Poszła w pizdu! (sory za slownictwo) naszczescie nie rodze w tym szpitalu bo bylam przerazona :/ Pielęgniara kazała mi zaznaczyc obrzęk i obserwowac czy sie nie powieksza wiec wrocilam i zaznaczyłam długopisem... zobaczymy jak sie polozylam na tej lezance to ręce na brzuch odruchowo a ona zebym nie dotykala brzucha hmm...

aha i mowi ktory miesiac ja ze 7 a ta :O no co pani nie widac ja mowie wiem ale 7!! oczywiscie jak leżałam brzuszek napięty eh... pije herbate i klade sie spać... mój M w pracy na noc napisał tylko że ma taki natłok mysli ze sie wykonczy przez te ostatnie 2.5 miesiaca :) a myslalm ze po nim spływa jak po kaczce a jednak ma uczucia tyle ze je ukrywa ... napisałam mu ze za 10 tyg będzie tulił małą i az mi się łezka zakręciła.... ahhh

No musiałam się wygadać... zreszta jak wychodzilam to przywiezli chlopaka z wypadku. ratownik opowiada co sie stalo ze rana na brzuchu ze wypadek ze pasażer a lekarz spokojnie zaraz mi opowiesz... pff... tylko by w łape brali jebańce!!

aaaa i jeszcze pytanie doktorzyny "kiedy sie wbił" :/ a miesiac go hoduje i nie rosnie chyba jakis chory... :/ wrr co ja go mialam na czubku nosa? i spacerowalam z nim mowie chyba dzis wczoraj nie zauwazyłam :/ Jasny ch... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682127 przez cukierecek27
Maminko bardzo dobrze zrobiłaś jadąc na pogotowie.... a z lekarzami pielęgniarkami hmm różnie to bywa raz są mili do przesady raz olewają i jeszcze Cie obrażą.... no coż.... widocznie jakiś zły dzien mieli... Nie przejmuj się naważniejsze że już nie masz tego gada. Teraz się tego świństwa naroiło bo było długo dośc ciepło wilgotno to i wysyp będzie ;/

Mamobabelkasliczne te lampiony:))

AsiulekJak najbardziej jestem za tym zakazem pisania o jedzeniu!!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682130 przez klauduska89
współczuję akcji z kleszczem, no i w szpitalu naprawdę pozazdrościć podejścia do pacjenta...
Zakaz pisania o jedzeniu :(?
Ja dziś miałam pobudkę już przed 7...wujek hydraulikę przyjechał nam z rana robić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682136 przez cukierecek27
Klaudusiu ale czym szybciej zaczynaja z rana tym szybciej skoncza :)) i bedziesz mogla sie urządzać:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682145 przez wunia1984
Hejunie Cipunie :) ehh jakies pierdy mi sie snily. Poracha. Co do tego klesCza to profesjonalizzm polskiej sluzby zdrowia zwala z nog... wydaje mi sie ze w aptece sa specjalne zestawy do usowania kleszcze, penseta + jakis plyn. Kochane uwazajcie na siebie bo terka to nie ma zartow :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl