BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #690714 przez EwelinaB87
Swietna ta torba ;)

Ja sie nie bede madrzyc przed lekarka skoro uznala ze powinnam brac antybiotyk to go brac bede, ale fakt faktem skoro mam dodatni a przed porodem bede harcować to mnie pewnie maz znow zarazi, ale najwazniejsze ze juz wiem ze go mam na tyle wczesnie ze kazda polozna majac moja ksiazeczke w rece od razu bedzie interweniowac,

a poza tym wszystkie moje kuzynki czy znajome zwykle mialy crp u dziecka podwyzszone i lezaly nie 3 a tydzien, wiec ciekawe czy mnie ominie, ale jak przez to cholerstwo moje dziecko dostanie sepsy to sie chyba pochlastam :/

Dostałam wczoraj włóczki i szydełka (te w końcu) wiec jak zrobie sandałki dla Pewnej Pani z wawy, to sie biore za kozaczki dla Agi i opaskę dla Sylwii ;)

Dziewuchy wiecie co, pierwszy raz podłożyłam sobie kołderke pod brzuszek i mnie juz nie bolał! zawsze unikałam tego bo mnie cisnął ale to tylko tak przez moment, spi sie snacznie lepiej bo brzuszek już ciązy, a pod nogami lozka mam gruba tekturę polecam naprawde pomaga niestety na pachwiny przy chodzeniu to juz tylko porod moze nam pomoc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690730 przez wunia1984
Ewelinko w sumie lekarz wie co robi, ile lekarzy tyle opinii :P
Ja mam poduchę tego rogala mój mąż mówi na nią robal :P nie wyobrażam sobie spania bez niej :)
Cukiereczku śliczna ta Twoja Gwiazdeczka :)
Zmykam zaraz do lekarza, ciekawe czy leukocyty w moczu nadal mam :P no i waga mnie również interesuje ;)
Odezwę się póżniej mamuśki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690733 przez EwelinaB87
Tak Cukiereczku śliczna buziunia, a jak wymiary wyrównały sie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690734 przez mami_nka
Oj Ewelinka to ni dobrze ale dokładnie ważne ze wiesz ze wynik pozytywny wiadomo jak działać i co robic wszystko będzie dobrze kochana :)
Dzis mi sie śniło ze lekarz wyznaczył mi cesarskie na 12.08 Heh odrazu mojemu M. Opowiadalam jak sie przebudzil odziwo byłam siku dwa razy ale to dlatego ze meczyla mnie duszaca zagra w pierwszej części nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690739 przez mami_nka
Dla małej mam Fasolki a ja śpię z końcem :) nie wyobrażam sobie nocy bez podmuch do Zakopanego tez jedzie z nami hehe :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690747 przez KingaOc
Ja również śpię z kojcem i jak gdzieś jadę i nie mam ze sobą swojej poduszki to nie mogę zasnąć, ale fasolki już nie będę kupować będę karmić na kojcu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690752 przez mami_nka
Była u mnie znajoma i próbowała karmić na moim kojcu za dużo zabawy i męki bo to kawał poduszki wiec zakupilam fasola dla małej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690758 przez mami_nka
Znalazłam ostatnio stronie z rozńymi wzorami napisów :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690761 przez cukierecek27
Wymiary troche mi sie o 3 dni zmniejszyly do tego co bylo na polowkowym i termin z usg mam na 6 wrzesnia czyli tydzień później ale nawet Pani dr mówiła że patrząc na mnie to 4kg dziecko sie napewno nie urodzi :lol: ...
co do kojca też z nim spie i jest o niebo lepiej :)) też zamierzam karmić na tym jeżeliw praktyce nie wyjdzie kupi się fasolkę:)
a to są nasze wymiary :

Sorki za jakość;/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690779 przez EwelinaB87
Cukiereczku ale z tego wynika że będziesz miałą podobne dziecko do mojego?
prawie 30tc a juz 1,5kg wiec wiesz :P ja mam w końcu 170 :P

Moja kuzynka strasznie tą fride odradza, mówi ze wiekszosc kolezanek nie potrafiła wyssać glutków i kupiła katarek do odkurzacza, a jak wiecie ja mam problem z moim i sie boje z niego korzystać :/

kupiłyście już gaziki waciki itd?
Moj maz po szkole rodzenia i kapieli tak sie napalil ze od razu chcial jechac do apteki, ale trzeba by kupic ze 100szt niejałowych i 30szt jałowych, waciki kupie chyba te w woreczku białe żeby było widać brud, kupie do tego jakis szkłany słoiczek i przygotuje wszystko na przewijaku, zeby było pod ręką.

Powiem wam dziewczyny ze tak mnie napalila ta kapiel ze sobie ta lalke tak trzymałam... jej juz nie moge sie doczekac.. juz sobie nawet mysle przeciez jeden dzien boli dam jakos rade, ludzie walczyki na wojnach bez nog a ja dziecka nie urodze? bez przesady, na szczescie oddział pachnie nowoscia to nie bedzie mnie brzydzic :P poskaczemy na pileczce posapiemy i urodzimy!

martwi mnie tylko statystyka lipcówek, wiekszosc rodzi przez cc ale moze dlatego ze przedwczesnie...

a wrzesniowki nas przegonily! porazka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690801 przez agniesia1604
cukierecek27 napisał:

Nasze półtorakilowe szczeście , Wszystko jest ok malutka główką w dół wiecej nie mam sily pisac bo przed 21 dopiero wrocilam do domku... aa no i 100% dziewczynka :))

Ewellina wspolczuje GBS....

Niesiu Gratuluje i 3mam kciuki za obrone ale mysle ze to tylko formalność;)


Na zdjęciu widać że " strzeliła Focha "
heh:))))

Cudnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690808 przez klauduska89
Witam z rana :)
Cukiereczku piękna fotka :)
Mamobabelka gratuluję wygranej, piękna ta torba :)
U mnie noc bez rewelacji, było mi strasznie duszno i źle mi się spało. A nad ranem śniło mi się że rodzę...znaczy się miałam rodzić a nic za bardzo się nie działo i leżałam jak ta głupia na tej porodówce a obok mnie rodziła moja koleżanka i krzyczała wniebogłosy.
Jak to wrześniówki nas przegoniły? któraś już urodziła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690812 przez agniesia1604
MamaBąbelka napisał:

Zapomniałam się pochwalić, wygrałam konkurs w MjakMama, torbę wyprawkową, komplet śliniaczków i kostium kąpielowy z firmy Alles, niestety na wysyłkę mają 30 dni od daty ogłoszenia wyników czyli 7 lipca, bo wtedy wychodzi nowy numer, także niestety przed porodem mogę się tej przesyłki nie doczekać. No ale tak czy siak fajnie :D.



GRATULACJE!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690814 przez mgmk88
to moja trzecia ciaza;) mam juz dwoch chlopaków w wieku 6 i 3 lat teraz bede miala coreczke maje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690815 przez cukierecek27
Wg usg prawie 30 bo tak juz 30w 5 dni ma :) Ja mam 158cm wzrostu ale drobna jestem w brzuszku też mam niecałe 100cm nawet.


A nam fride polozna chwaliła że kobietki sobie chwalą moja kuzynka też używa ma już 2 latke i dalej jej odciaga tym katarek :)

a co do tego do odkurzacza bałabym sie go użyć....
ha u nas na szkole rodzenia też była kąpiel , bylo ostatnie spotkanie wiec juz wtorki beda wolniejsze a wogole bede miala wiecej czasu bo w SOBOTE kończe prace... Szefostwo mnie samo troche pośpieszyło... do pępuszka ten preparat os...nipt zapomnialam do przemywania oczek sol fizjologiczna... o tych chusteczkach tez mowila by uzywac poza domem a w domu nawet sama woda wystarczy :) aaaa i odradzała produkty Johnson szczegolnie oliwke bo mowila ze bardzo uczula, proponowala hippa i emolienty no wtedy juz bez smarowania oliwka czy parafinka po kapieli bo to tlusciutkie. aa i najpierw takie mycie na przewijaku a do wanienki splukac i pobawic sie z maluszkiem WAZNE by myć za uszkami pod szyjka ... tyle co mi sie przypomnialo :) a teraz ubieram sie i lece po nowy dowod :))) bo dzwonilam ze juz jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl