BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #690454 przez Niesia
Mam wrażenie, że brzuch mi opadł. Jutro zapytam położnej co ona na to... może mam jakieś omamy.

GBS 16 zł? Tanio. Ciekawe jak u mnie... w lipcu zrobię, o ile zdążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690459 przez patka1603
16zł to rzeczywiście tanio...[
b] niesiu[/b] a gdzie się śpieszysz ze miała byś nie zdążyć..
położna mówiła że bruch może opaść nawet miesiąc wcześniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690467 przez Niesia
Wiem, ale miesiąc to o miesiąc za wcześnie! :(

Za dużo stresu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690469 przez EwelinaB87
wydaje mi się ze niezaleznie od tego jak mi podziala ten antybiotyk i wyjdzie kolejny wynik gbs i tak dadza mi go przed porodem, bo mam go wywalonego w ksiazeczce ciazy,
kupilam przewijak ten w kropki, torbę do wózka i otulaczek :D zaplacilam 62zl z wysyłką bo miałam 100zl w kuponach hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690472 przez klauduska89
niesiu dawaj zdjęcie brzucholka, ocenimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690490 przez agniesia1604
Któraś z Was pisała że brzuch jak opada to możemy spokojnie płasko położyć dłoń pod piersiami ...
Niesia zrób zdjecie brzuszka z dłonią pod piersiami:) :P


Ja tez tydzień temu twierdziłam ze brzuch mi opadł ...ale gdzie tam ...teraz idzie tylko w górę:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690491 przez Niesia
Oj dziś już nie... leżę już zawinięta w wyrku i idę spać. Życzę Wam dobrej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690497 przez agniesia1604
Ja zjadłam 3 rzodkiewki z solą a teraz wcinam sezamki:P

Ach te zachcianki:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690498 przez ziii
Niesiu ja mam cały czas nisko, już od dłuższej chwili... Nikt nie kazał mi się tym przejmować, więc się nie martwię. Może taki nasz urok ;)

Ewelina współczuję GBS.. Ja mam zrobić badanie w 34 tc. Skierowanie już mam.

Agniesiu te historie pracowe to szok. Ja jestem mega naiwna, ale ostatnie kilka miesięcy dużo mnie pod tym względem nauczyły. Twoja historia tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to zwolnienie to zmiana w dobrym kierunku. Każdy kierunek zresztą leopszy niż ten syf.

A co do skurczów - nie mam. Nawet ie wiem, jakie to uczucie. Więc pewnie się zdziwię jak przyjdzie co do czego :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690508 przez patka1603
niesia ja bym tym brzuszkiem się nie przejmowała położna mówiła że jednym opada szybciej a innym dopiero przed porodem. a ta dłonią to ja to pisałam, nam to mówiła położna na szkole rodzenia. Teraz lub wcześniej jak kładłyśmy dłoń to była pod kątem a jeśli brzunio opadł to powinna leżeć płasko-dłoń kładziesz w poziomie zresztą to chyba logiczne bo tak wygodniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690515 przez EwelinaB87
mi sie dzisiaj snilo ze mialam skurcze nieregularne, dziwne, bo sie nie przejelam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690547 przez agniesia1604
idę do wyrka... jakoś ta pogoda mnie nie nastawia do siedzenia wieczorami...:P

Gorąco źle ... chłodno też niedobrze:) ...
Idę wszamać rutinoscorbin bo juz 2 razy dzis kichnęłam... a wole dmuchac na zimne:P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690562 przez cukierecek27
Nasze półtorakilowe szczeście , Wszystko jest ok malutka główką w dół wiecej nie mam sily pisac bo przed 21 dopiero wrocilam do domku... aa no i 100% dziewczynka :))

Ewellina wspolczuje GBS....

Niesiu Gratuluje i 3mam kciuki za obrone ale mysle ze to tylko formalność;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690594 przez MamaBąbelka
Cukiereczku, śliczna maleńka :)

Patka, da się na pewno obejść bez przewijaka, wystarczy ceratkę mieć albo taką matę ceratkową i rozkładać np na łóżku, ale przewijak wygodnie, zwłaszcza taki usztywniany nakładany na łóżeczko przy maleństwie to super sprawa. Co do badania, to albo spróbuj w szpitalu zapytać czy by Ci nie zrobili nawet odpłatnie, albo spokojnie zaczekaj do wizyty u swojego lekarza, ja mam 10 lipca dopiero wizytę i pobranie wymazu, a to już będzie połowa 37 tygodnia, także spokojnie.

Ja słyszałam, że w razie wykrycia tego paciorkowca, to się tylko zabiera wynik do szpitala i oni albo podają od razu antybiotyk, który w czasie porodu będzie chronił dziecko przed zarażeniem albo podają go tuż po porodzie dziecku. Ale pewnie co lekarz to opinia, ja wolałabym antybiotyku nie brać w ciąży, skoro i tak nie mam gwarancji czy do czasu porodu znów nie będzie nawrotu :/.
Za to o to czy mąż może też się zarazić to zapytam, większość grzybów i bakterii, które u nas wywołują zakażenia itp., u mężczyzn nie wywołują niczego, natomiast bałabym się, że wymaz na GBS będzie ujemny, a potem zarażę się od niego przed porodem :/.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690617 przez MamaBąbelka
Zapomniałam się pochwalić, wygrałam konkurs w MjakMama, torbę wyprawkową, komplet śliniaczków i kostium kąpielowy z firmy Alles, niestety na wysyłkę mają 30 dni od daty ogłoszenia wyników czyli 7 lipca, bo wtedy wychodzi nowy numer, także niestety przed porodem mogę się tej przesyłki nie doczekać. No ale tak czy siak fajnie :D.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl