BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #696290 przez agniesia1604
Klauduśka,
To Dawidek się tak ułożył i Cię teraz uciska:( ... do 3 dni minie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696291 przez Niesia
Hejka!

cukierecku śliczne ubranka!

Moja dzidzia wieczorem buszuje ale w nocy śpi słodko. Za to zauważyłam, że budzi ją budzik :D

Ja śpię dobrze ale ostatnio budzę się ok 4, zasypiam ok 6 - 6.30 i śpię do 10 :P

Joanna, ja też mam wrażenie, że mój brzuch ostatnio "wyskoczył" ale najlepsze jest to, że piszecie że w pasie macie po 100 parę cm... ja nawet 100 nie przekroczyłam :D mierzyłam się dwa dni temu). Ah, a zdjęcia oczywiście cudne ;) Tzn Ty cudna :D


Ja nadal nieogar, że już mam wakacje :P Ale i zawodowy i obrona na 5, więc mi się należy. Najlepsze jest to, że wchodziłam pierwsza a ze mną fotograf i mam zdjęcia z obrony, jak intensywnie myślę nad pierwszym pytaniem :D Może na dniach zmobilizuję K, to w końcu zrobi haczyk na baldachim, to pokażę łóżeczko :P

A oto wózek:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696303 przez EwelinaB87
sliczny wózeczek a ja nie wiem co robic beda miec maracuje pood koniec lipca niech sie gonia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696330 przez asiulek_dolls
Joanna piękne fotki :) chyba jesteś najbardziej obfotografowaną mamuśką na forum :P hahaha normalnie jakby paparazzi za Tobą biegali :blink:
a pomysł z oszczędnościami dla Ali super :) ja wiem że teraz konto i przysłowiowa skarpetka to właściwie to samo ale na koncie mimo że mały zysk to nie kusi żeby w międzyczasie wydać kaske na coś dla dzieciaczka, no i skoro babcia będzie co miesiąc coś przelewać a pewnie i Wy od czasu do czasu coś wpłacicie to super bo wszystkie pieniążki będą w jednym miejscu, do tego zawsze można dopłacać pieniążki które dziecko dostaje z różnych okazji bo wydaje mi się że teraz coraz częściej zamiast prezentów ludzie dają kase czy to na urodziny, chrzciny, komunie i tym podobne...

moja chrzestna jak skończyłam 18stke poprosiła mnie czy nie mogłaby sobie na moje dane lokaty założyć w banku w którym pracuje, wypełniłam papierki i upoważniłam ją do lokaty, była to lokata z dopłatą (w każdej chwili można -ale nie trzeba- wpłacić dowolną sumę) 6lat później dostałam tą lokatę w prezencie ślubnym z całkiem imponującą sumką :)
teraz też myślę o założeniu takiej lokaty dla synka, wiadomo że dzisiaj lokaty i konta oszczędnościowe są mało oprocentowane ale to dobra opcja żeby coś odłożyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696364 przez KingaOc
Agniesiu lekarze wpisują ilość pełnych tygodni, czyli ile tygodni skończyło dziecko jak się jest w 31 tc to dziecko ma pełne 30 tygodni :)

Ewelinko ja też mam wytrzymać do 20 lipca i kazała mi leżeć. Myślę, że mogę zostać lipcówką

Joasiu Ty jak zwykle pięknie, ja chyba kompleksów dostanę :) A mama Twoja myślę, że ma świetny pomysł z tym kontem :) chyba i my o czymś takim pomyślimy dla Jaśka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696403 przez EwelinaB87
kurde mam skurcze znowu i chyba znalazłam wózek,
Dzięki Asi zaoszczędziłam 150zł :P
skleposkar-wozki.pl/103-navington-4w1-cadetbesafe-4adac.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696416 przez Niesia
O jaki ładny kolor! Bardzo ładny :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696418 przez MamaBąbelka
A ja kupiłam szampon, słyszałam, że płynem do mycia nie można myć główki, mydełkiem tak, ale mydełka z kolei nie chcę używać do mycia. Krem z filtrem też mam, innych rzeczy na razie nie.

Joanno, ale z Ciebie laska :).

Niesia, fajny wózeczek :).

A ja właśnie skończyłam prasować ostatnie pranie. Choć do porodu pewnie jeszcze coś się do prania trafi, bo jeszcze staniki do karmienia, skarpetki, myślę, żeby dokupić flanelki. Jutro mąż ma przywieźć od szwagrów komodę z przewijakiem, drugą komodę zwolnią dopiero w następnym tygodniu i dopiero wtedy będę miała wszystko sensownie poukładane. I męża muszę pogonić, żeby stojak do kosza mojżesza zrobił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696426 przez Niesia
Ja nie mam ani jednego stanika do karmienia. Mam za to te sportowe, łatwo się z nich cycki wyciąga :P

Ewelina, nie ładnie tak pokazywać takie pyszności i chwalić się, że się nie podzieliło :P :D Ja jadłam wiśniowe Carte D'or omniomniomniom i kokosową czekoladę, popiłam wiśniowym sokiem i zagryzłam arbuzem :P

Wybrałam butki, wysłałam Ci wiadomość na pluszaki ciapciaki, powiedz czy mieszczą się w limicie cenowym bo po kupnie łóżeczka i wózka jestem biedna i już nawet do lumpeksu nie chdodzę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696444 przez asiulek_dolls
ja szampon też kupiłam, w ogóle to z kosmetyków sporo rzeczy kupiłam, jak się okażą niepotrzebne albo uczulą małego to ja je wykorzystam :P tekże nic się nie zmarnuje :)

ja też jeszcze nie mam stanika do karmienia, nie wiem gdzie by tu na nie zapolować bo w h&m mają naprawdę fajne ale rozmiary na mnie nie bardzo... a jak mi jeszcze pokarm napłynie to chyba zakupie namiot i przerobie na stanik :P
za to na pewno kupie bluzeczki w h&m takie na cienkich ramiączkach bo mają właśnie przy ramiączkach takie zapięcie jak przy stanikach do karmienia co by cyca z ciucha uwolnić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696447 przez asiulek_dolls

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696448 przez EwelinaB87
niesia poka lozeczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696450 przez Niesia
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90115997/

na razie pokażę tyle :P efekt "na żywo" za kilka dni :P

Widzę, Ewelina że nie długo macie z mężem pierwszą rocznicę ślubu :D Dostaniecie piękny prezent od losu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696453 przez EwelinaB87
21lipca moge rodzic wczesniej nie :P
jezu jakie ja mam problemy od pol dnia mecze sie z kupieniem tego wozka mam nadzieje ze na tym sie skonczy, ale jakby nie bylo pyklo 2300 :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696462 przez Niesia
Wiem coś o tym... po kupnie wózka i łóżeczka mój szanowny małżonek oznajmił "żono, musimy oszczędzać, inaczej będziemy jeść gówno a że jesteś łakomczuchem, to tego byś nie chciała"

:huh: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl