BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #564502 przez iwonta_kg
Gro-szek napisał:

mami_nka super, że krwiaka już nie ma i że z maleństwem wszystko dobrze!
Nie taki diabeł straszny jak go malują :)


Mami_nka Ty miałaś krwiaka?? bo nie czytałam wcześniejszych stron. za rzadko do was wchodzę ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564507 przez iwonta_kg
ziii napisał:

Czesc Dziewczyny!

Ja z innej beczki - czujecie jakies bole w okolicy podbrzusza/plecow?
Mnie kluje raz z prawej, raz z lewej (czasem tak, jak zawsze kluly mnie jajniki, a czasem po prostu promieniuje na biodro - podejrzewam, ze to rozciagajaca sie macica, prawda?). Zwlaszcza kiedy dlugo siedze (np. w pracy przy biurku).

No i od czasu do czasu czuje bol plecow (taki w jednym miejscu, promieniujacy na posladek).
Troche sie o te plecy martwie, bo to moj slaby punkt - w zeszlym roku mialam nawet rezonans magnetyczny po tym, jak mnie 'sieklo' przy wychodzeniu z wanny. I teraz mam nadzieje, ze to tez oznaki macicy, a nie powtorka z rozrywki....

A tak w ogole to juz nie moge sie doczekac, kiedy w koncu poczuje ruchy malucha... chociaz to jeszcze chyba troche przed nami... :blink: Ale nie naleze do tych cierpliwych...


ja o bólu troche z jeszcze innej beczki... nie wiem czy któraś z was to przechodziła ale strasznie zaczyna mnie boleć okolica blizny po cesarce. wiem że mi się to tam wszystko rozciąga ale nie sądziłam że to będzie aż taki ból :/ :/ :/

a ja ruchy już czułam :) jak przyłożyłam rękę do brzucha to czułam jakby rybka sobie ppływała ;) jestem 10 miesięcy po porodzie więc moje ciało szybciej daje mi takie znaki.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564514 przez Magda-87
No właśnie ból pleców... ja wstałam dzisiaj z takim potwornym bólem pleców :( że nie wiem co mam ze sobą zrobić. I tak się zastanawiam czy to wina tego, że źle spałam czy to oznaki rozciągającej się macicy... Ogólnie to od soboty znowu nie mogę spać - w sobotę po imieninach u teściowej położyłam się o 2 w nocy spać i myślałam, że po męczącym dniu zaraz zasnę - a tu kręciłam się do rana :( Dzisiaj tak samo... jakoś nie mogę znaleźć sobie optymalnej pozycji do spania. Chyba już czas zainwestować w tą specjalną poduszkę :unsure:

A tak ogólnie to coś czuję, że łapie mnie jakieś przeziębienie... głowa boli, z nosa leci :(
Nie ma jak to miły początek tygodnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564577 przez agataxii
Mi towarzyszy ból okolicy krzyża, a ściślej drętwienie. Nie mam pojęcia czy to od leżenia, czy coś od macicy (podobne drętwienie jakie towarzyszy przy porodzie tyle tylko, że natężenie dużo mniejsze). Odliczam już minuty do piątkowej wizyty u gina, by wyjaśnił mi wszystkie moje niewiadome. Ech... jeszcze się tak nie stresowałam przed wizytą u lekarza, a gdzie tam końca tygodnia... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564582 przez Niesia
Mój ból pleców na razie ogranicza się do zakwasów po basenie :P Dzisiaj znowu idę wieczorkiem, co by mi się dobrze spało bo jutro zajęcia na 8 -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564590 przez all-me
Witam Was dziewczyny :)
Dołączam do Waszego grona...termin mam na 16 sierpnia :side:


Nasz Okruszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564617 przez patka1603
witaj all-me.

co do bólu u mnie narazie spokojnie, nie licząc skutków ubocznych antybiotyku które biorę na zapalenie dróg m.: ból głowy, mdłości, bóle narządów wewnętrznych, nie wiem co ten lekarz mi przepisał ale jakoś do wtorku przeboleje :/ na szczęście preparat nie jest szkodliwy dła dziecka.
Dziewczyny a macie jakieś sposoby na przeziębienie bo coś mnie dzisiaj męczy straszny katar i ogólne osłabienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564628 przez agataxii
Witaj all-me :)

Zastanowiła mnie jeszcze taka inna rzecz. Jak u was z jedzeniem?
Ja cały czas mam jadłowstręt. Myślałam, że to od leków, ale w piątek mi się pokończyły, a ja dalej na siłę wciskam w siebie choćby łyżkę zupy. Nawet ziemniaki pieczone, które normalnie pochłaniam mega porcjami są dla mnie teraz sporym wyzwaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564632 przez Niesia
Prócz domowych sposobów typu herbatka z cytryną, mleko z czosnkiem i miodem to chyba nie znam. Ewentualnie tran zapobiegawczo, ale jeśli już się źle czujesz...

Ja biorę prenatal classic jesli chodzi o witaminy i tam jest ulotka reklamowa, gdzie jest specyfik o nazwie prenatal grip care i to właśnie jest na przeziębienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564634 przez agataxii
patka1603 zagotowane mleczko z miodem i masełkiem, lub herbatka z miodem i cytrynką, lub kromka z czosnkiem, lub herbata/soki malinowe. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564664 przez Niesia
Mój krzysiek lubi jeszcze tosty z czosnkiem :) Ja też lubię domowy syrop z cebuli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564666 przez Smerfetka
Tak Patka zagotowane mleko z czosnkiem, miodem i masełkiem :)
Agata ja to mam mega apetyt i zjadłabym konia z kopytami :lol: wciąż coś podgryzam i nieustannie otwieram szafki w poszukiwaniu smakołyków niestety :P o dziwo mimo tego od początku ciąży przytyłam niecały kilogram :) Trzymam mocno kciuki za piątkową wizytę, będzie dobrze :kiss: A może ten jadłowstręt to wynik stresu? Ostatnimi czasy masz ich przecież trochę :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564667 przez Smerfetka
All-me witam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564669 przez ziii
Mnie zwykle pomaga wygrzanie sie w lozeczku pod koldra (ubieram skarpeciaki, dres, szalik i leze czytajac ksiazke caly dzien :silly: ) plus herbata z duuuza iloscia miodu i cytryny (ale naprawde duzo - zwykle wyciskam sok z polowy cytryny, do tego dwie lyzki miodu i pije takie herbatki jedna za druga).

agataxii cos z tym jadlowstretem jest - ja nie mam apetytu nawet na ulubione potrawy. no, moze na warzywa to jeszcze. Ale ogolnie to jem, bo musze... a zazwyczaj lubie jesc i to duzo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564688 przez Niesia
Mój apetyt jest mega. Zwłaszcza na owoce. Ostatnio miała ochotę na domowy kompot z wiśni... ale nie o kompot mi chodziło tylko o te wiśnie co tam sobie pływają. Tylko co zrobić, że nikt takiego nie posiada :(

Ale wstręt też przechodziłam i to jedzenie na siłę "bo trzeba" jest strasznie męczące a sam brak apetytu wręcz dołujący. 3mam kciuki ~!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl