BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #700367 przez Joanna89
Byłam na basenie :) Niedawno wróciłam umyłam balkon cały zasyfiały przez gołębie :/
Puściłam koce w pralce a teraz zajadam sie malinową kaszką hehe
Pójdę pózniej na zakupy :)
Mąż dziś jechał znów w interesach na Białoruś , jak wychodził jeszcze spałam ,ale zostawił to:
Jedna w kuchni


Uploaded with ImageShack.us

i jedna w łazience:



Uploaded with ImageShack.us

Gro-szek bo ja kocham zdjecia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700368 przez EwelinaB87
Ja musze jeszcze kupic zestaw startowy z aventa suszarke do butelek i szczotke, pieluchy tetrowe chyba te podwojne nie zwykle, bo one sa jak siatka cienkie i smoczek uspokajajacy,
znacie allegrowiczow ktorzy maja to w swojej ofercie w dobrej cenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700375 przez Joanna89
Ewelina ja do smoczków i butelek mam coś takiego, dodatkowo robi jedzonko na parze, polecam jest świetny

www.mamabebe.pl/product-pol-15082-Steryl...arowy-NUK-2-w-1.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700381 przez EwelinaB87
Ja nie bede kupowac sterylizatora i podgrzewacza, chyba ze nie bede miec pokarmu :)
a butelki kupuje raczej na przechowywanie pokarmu naturalnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700386 przez EwelinaB87
Urocze te karteczki, a ty Asiu jaki wozek w końcu kupujesz? bo mialas kupic tez pod koniec czerwca a juz prawie 10 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700387 przez MamaBąbelka
Zrozumiałe jest, że lekarze chcą Polę utrzymać jeszcze w brzuszku, ale z takim tętnem, to strach, mam nadzieję, że tym czekaniem nie zaszkodzą dziewczynom :/. Mocno trzymam kciuki, żeby sytuacja została opanowana, a Polcia wytrzymała jeszcze trochę w brzuszku.

Zii, na pewno wszystko się ułoży :), a teraz korzystaj z pomocy męża :). Ja też coraz częściej zaczynam się zastanawiać, czy nie mają racji wszyscy, którzy uważają, że urodzę przed sierpniem, jeszcze niedawno budziło to we mnie lekką panikę, a teraz to się cieszę i ekscytuję już tylko :). Wolałbym tylko nie przenosić, nie dość, że sama bym się frustrowała, to jeszcze wszyscy będą wydzwaniali z pytaniem, czy to aby nie już :/.

Asia, urocze liściki od męża :).

My ostatnio często rozmyślamy, a to którego dnia urodzę, a to o jakiej godzinie, a to jak będzie malutka wyglądać :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700388 przez Joanna89
Ewelina ja też nie po to kupiłam, ale czasem jest tak ,że trzeba gdzieś wyjść czy coś i maż sobie mleczko odessane podgrzeje :)
My kupujemy x-landra:)Spokojnie jeszcze 17 dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700390 przez wunia1984
Hejka Mamski! My wczoraj cały dzień na plażingu, poopalałyśmy się z siostrą, bidulka tył sobie spaliła :blink: ogólnie pogoda piękna, bosssko. Z dolegliwości ciążowych tylko zgagulec maluśki, ale dajemy radkę. Wizyty w szpitalu też mnie męczą, bo z tymi fachowcami to tylko strach co wymyślą... sterylizatora nie kupuję póki co. Ale torbę pomału czas zacząć pakować :) Ewelinka dawaj mi tu jagódki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700394 przez Joanna89
Moja już w aucie hehe jakby co :D
38 tydzień nie ma żartów :P nie no na razie się nie zapowiada żeby wyszła wcześniej,ale może ,może, kto wie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700401 przez EwelinaB87
ja mam wciaz brzuch bardzo wysoko torbe mam niby spakowana ale bez ladu i skladu i nie wiem czy brac wszystkie te paczki podkladów itd bo sie nie mieszcze i musialam rzeczy dla dziecka wziac w reklamówce :/ a torby nie daje do auta bo nie mam pewnosci ze pojade z mezem, bo on ma urlop dopiero od 27lipca

oczywiscie ja juz bardzo bym chciala tulic maleńka, bo mam tak juz wszystko przygotowane, a maz jeszcze nie jest gotowy wiec najlepiej bedzie jak sie zacznie jak bedzie w domu, teraz to ani mysli zeby kto inny mnie zawiozł ale niestety jest ogromna szansa na to ze urodze w nocy co mu sie kompletnie nie podoba :P

jak bede w rossmanie w srode moze kupie te staniki skoro aga kupila dla siebie to musza miec tez te Duuuze rozmiary, bo jak patrzylamz tych popularnych marek maja tylko do E :/

a mam dobra wiadomosc napisalam do producenta tego laktatora od kuzynki i ma mi wyslac nakladke masująca za free :P dalam tylko zdjecie, to dlatego ze nie sprzedaja zapasowych :P
ale fart :P ciekawe kiedy przyjdzie :S
ide dalej szukac kompletu butelek i tetrówek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700413 przez klauduska89
pranie już schnie na podwórku, ładna pogoda to chwila i będzie suche, muszę nastawić jeszcze jedno i korzystać z pogody do puki tak ładnie schnie. Babcia mojego męża mówi że chyba zgłupieliśmy z tymi ubrankami, że kiedyś to wszystkie dzieci na całej wiosce razem wzięte tyle nie miały, przerazi się dopiero jak zobaczy wszystko jak popiorę :)
Posprzątałam pokój i jestem już padnięta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700416 przez MamaBąbelka
Ewelina, ja właśnie żałowałam, że nie było u mnie innych rozmiarów niż 90E tych z Rossmanna, bo cena 15 zł jest bardzo kusząca, zwłaszcza, że trudno teraz określić, w czym będzie wygodnie. I koniecznie sprawdź okoliczne Rossmanny, bo ta miseczka E to dla mnie była taka, że mogłabym ją na głowę założyć, a nie na piersi :P. Ja w końcu kupiłam takie elastyczne z BabyOno, sprzedawczyni mówiła, że się cieszą dużym powodzeniem, no i zdecydowanie było mi w nim najwygodniej, z tych które tam mierzyłam:
www.mamabebe.pl/product-pol-19565-Biusto...iet-w-ciazy-506.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700424 przez EwelinaB87
pewnie u mnie nie bedzie tych rozmiarów :P
sama nie wiem jaki kupic szlag mnie trafia i oleje sprawe i wezme sportowy ale wiem ze nie wyjme piersi jedna reka :P bo to całkiem spory klocek :P
wlasnie uprałam cała posciel i otulaczek.

mam pytanie co planujecie dawac do przybornika na lozeczku?
ja mysle o pieluszkach wacikach gazikach i rzeczach do przewijania jak chusteczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700429 przez Joanna89
Kurde u mnie w Rossmanie nie ma staników do karmienia. Chociaż nie planuje zakup tego szmacianego, tylko mam takie topy allegro.pl/biustonosz-stanik-do-karmieni...row-i3343449349.html
też łatwo wyjść z niego cycora:P


Jak będę już karmić na 100% to chcę kupic coś ala taki allegro.pl/ShowItem2.php?item=3367294236..._id=9&ars_rule_id=74

tym bardziej jest mi trudno kupic coś teraz bo mój biust wciaż jest 75B...może po porodzie urośnie?? :D hehe

W przyborniku póki co nie mam nic:P wszystko mam w koszyczkach, ale na pewno cos się tam wsadzi, wyjdzie w praniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700443 przez katarzynaxxx89
Ja jestem ze wsi ale niestety nikt nam nic nie daje i nie mam tak fajnie że ktoś mi nazbiera to muszę kupować, mąż nie ma kiedy nazbierać ja nie mam zamiaru łazić po lesie z brzuszkiem i się ciągle schylać. Co do staników to ja kupiłam 2 z bon prix dosyć drogie ale porządne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl