BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #702242 przez asiulek_dolls
zii hahaha to tak jak mój... i przez to też mam ostatnio takie sny :) ehh a gdzie tam do porodu i później jeszcze kilka tygodni zakaz... oj do tego czasu to chyba zacznę chodzić po ścianach...
ja nie wiem skąd się tym naszym chłopom takie głupoty w głowie biorą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702248 przez klauduska89
Monix podziwiam Cię że jeszcze nie rozpakowana chodzisz :) Chłopakom w brzuszku u mamy dobrze więc dzielnie siedzą i widocznie nie myślą jeszcze o wyjściu, obstawiałam że urodzisz pierwsza ale może i ktoś Cię wyprzedzi :)
asiulek co do zachcianki to też się podłączam :) od kilku dni marzy mi się usiąść z takim mocno schłodzonym browarkiem :) mniam...
Co do seksu hmmm, u mnie czasami i się zdarzy tyle że w męskiej spermie są jakieś tam składniki które pobudzają skurcze i podobno przyśpieszają poród więc co to za seks ,,nie do końca"...:)? człowiek się rozkręci na dobre a tu trzeba kończyć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702253 przez Niesia
Joanna89 napisał:


Niesia mnie pachwiny bola czasem w nocy i to po sexie zazwyczaj :P


Sex... co to takiego :O Moje libido nie istnieje. A dodatkowo ból pachwin, który towarzyszy mi ciągle, w nocy narasta tak że gdy wstaję sikać chodzę zgięta w pół... nie chce mi się. Już tak z 3 tygodnie w ogóle nic... na szczęście etap marudzenia i namawiania K ma za sobą. Teraz mówi, że rozumie i że nie może się doczekać końca połogu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702321 przez Bea111
Cześć dziewczyny,
w końcu postanowiłam do Was dołączyć nieco bardziej oficjalnie :)
Śledzę forum już od jakiegoś czasu, ale zawsze jest 1000 rzeczy i spraw do załatwienia :)
Od maja błogo leniuchuje, więc po 3 tyg. wakacji na Cyprze, czekała na mnie jeszcze letnia sesja finiszująca moje kolejne i jak sobie obiecuje, tym razem ostatnie studia :)
Na wrzesień zostawiłam już tylko obronę ;)
Termin porodu to 4 sierpień (z usg 29 lipiec - ale dane z wymiarów wg mnie są naciągane)
Moja starsza córeczka 1,5 tyg. temu skończyła 3 latka :)
Tak więc czasowo jak i płciowo wszystko poszło ekspresowo i zgodnie z planem :woohoo:
W pierwszej ciąży przybrałam raptem 6,5 kg, obwód brzuszka wynosił 91 cm
Tym razem wyszłam z jeszcze drobniejszej wagi tak więc obecnie to 56 kg (170 cm) i 89 cm obwodu z objedzonym brzuszkiem :)
Na poród czekam z utęsknieniem ale i lekkim strachem :) Za pierwszym razem jest o tyle łatwiej że człowiek jest raczej nieświadomy, a przez to wszystko jest mimo wszystko dużo prościej (12 godz. ale każda z nich była warta tego końcowego szczęścia :lol: )
Druga ciąża też ma swoje plusy, dla mnie najważniejszym jest to że staram się zapamiętać każdy jej szczegół, bo więcej maluszków w naszej kochanej rodzinie już nie planuje :laugh:
Do tego można sobie pozwolić na zakup tego na co wcześniej było nam szkoda wydać ;)
Ściskam Was wszystkie i jestem strasznie ciekawa jak szybko nasze maluchy postanowią przyjść na świat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702344 przez Niesia
Bea Witaj w naszym gronie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702360 przez Monix
Witaj bea111 :) Kogo nosisz tym razem w brzuszku?

Niesia napisał:

Ale co ja narzekam... co ma powiedzieć Monix. :unsure:

Kopniaki chłopców nie są takie złe (generalnie nie ma ich zbyt dużo z powodu braku miejsca na takie szaleństwa), dużo gorsze są przeciągania, wypychania - wtedy robi mi się kwadratowy brzuch i jest to bardzo nieprzyjemne.

A to nasz bolid:
allegro.pl/wozek-blizniaczy-gemini-3w1-m...sny-i3369066435.html
Tylko nasz jest w kolorze czarno-popielatym i ma inne koła tzn. też pompowane ale z metalowym środkiem. Jeszcze go nie odebraliśmy, bo umówiliśmy się ze sprzedawcą że zostanie odebrany dopiero po narodzinach chłopaków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702380 przez wunia1984
Monix wypychanie i przeciąganie u mnie też nie należy do najprzyjemniejszych :( kochana widzę, że chłopaki od najmłodszych lat będą jeździć w formule 1 :) Witaj Bea !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702383 przez ziii
Haha asiulek, ja już chodzę po ścianach, więc obawiam się, że do końca połou zamkną mnie za molestowanie własnego faceta :lol: nie no, to jest masakra jakaś... wcześniej (od poczatku ciazy) czestotliwosc tez nie byla jakas oszałamiająca, ale teraz mamy seks co 3 tygodnie - i zapomnij, żeby to był seks z penetracją :P wszystko mi się już normalnie kojarzy :silly:

bea witaj w naszym gronie! Wow, to ty jesteś szczuplutka... ja 56 przy 171 cm ważyłam... chyba nigdy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702389 przez KingaOc
Dziewczyny nawet nie wspominajcie słowa sex, my mamy zakaz od kiedy mam skróconą szyjkę czyli od 14 tc. Sex mi się śni po nocach, a tu jeszcze połóg, ale jak dopadnę męża po połogu :lol: to nie wiem czy mu nie współczuć :P

Witaj Bea miło, gościć Cię w naszym gronie :)

A mój Jasiek z powodu, że mam za dużo wód płodowych ma dużo miejsca do szaleństw, najbardziej odczuwają to pachwiny, żebra, wątroba i odkąd jest w szyjce główką również moja piczka :(

Monix bolid pierwsza klasa :) dobrze, że chłopakom w hotelu mama jest dobrze, niech się zdrowo rozwijają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702398 przez Niesia
zgaga :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702407 przez Monix
Z tych wszystkich dolegliwości ciążowych to chyba tylko zgaga mnie ominęła. I cale szczęście bo jak jeszcze z tym miałabym się męczyć to załamka totalna :(
Niesia wspolczuje ci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702445 przez katarzynaxxx89
Bea witaj! My się kochamy co 2 tyg ale ostatnio mi mężuś mówił że się już boi w końcu zostało 3 tyg nie wiem jak on wytrzyma i jeszcze połóg a ja też nie wiem jak wytrzymam no zobaczymy.
Wiecie co dziś mierzyłam brzusio i mam 111cm! SZOK
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702451 przez katarzynaxxx89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702458 przez Niesia
Monix napisał:

Z tych wszystkich dolegliwości ciążowych to chyba tylko zgaga mnie ominęła. I cale szczęście bo jak jeszcze z tym miałabym się męczyć to załamka totalna :(
Niesia wspolczuje ci


Nie powiem ale zgaga szczególnie mi nie dokuczała. Wcześniej nigdy nie miałam zgagi, teraz kilka razy i tylko nad morzem po grillu poczułam jej silnie gnębiącą moc. Gorsze od zgagi jest dla mnie drętwienie nóg w nocy i ból wszystkiego, gdy jestem nierozchodzona.


katarzyna wieeeeelki ten brzuś. Pomyśl, jeszcze trochę go i ie będzie :P
My od początku ciąży.. w zasadzie to chyba ja... dałam się ponieść żądzy tak na maksa tylko raz i to na samym początku. Później gdy w 10 tc miałam plamienie i ogarnął mnie ogromny strach, że coś się stanie, przez jakieś dwa tyg nie pozwalałam K na zbliżenia. Później zdarzało się 1-2 razy w tygodniu i szczerze powiem było słabo. Bałam się zaszaleć, K chyba też bo twierdził, że rozumie itd. Raz nad morzem na dzień dziecka jeszcze lekko zaszalałam a od jakiś dwóch tygodni w ogóle, w ogóle nie mam ochoty. A sam K nie jest nachalny (normalnie jak 3 dni nic nie było to robił się nieznośny), bo chyba sam już się boi... i jest pogodzony z tym, że do porodu dobrych 6 tygodni + 6 tygodni połogu. Po postu powiedział, że się o mnie martwi, co to będzie jak się do mnie dorwie :D Ale mi samej psychicznie już brak seksu, bo śni mi się prawie co noc...

Także zazdroszczę ochoty. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702477 przez Joanna89
my sie seximy prawie codziennie.wczoraj bylo 1 raz ze sperma,ze tak powiem hehe narazie nic sie niedzieje...wrocilam z 3h spacerku,zaraz idziemy jeszcze na.pizze bo mi sie zachcialo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl