BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #701143 przez EwelinaB87
spokojnie jak na wojnie, pewnie pojade powiedza ze szyjka w normie zero rozwarcia malutkie leciutkie skurcze i jeszcze z ryjem ze im glowe zawracam :S (mam nadzieje)

nie chce wyjsc na nadgorliwa, ale rodzic teraz mi sie nie usmiecha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701144 przez KingaOc
Ewelinko trzymam kciuki za was, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku z ktg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701151 przez MamaBąbelka
Spokojnie, zbadają Cię dobrze i będzie wiadomo co dalej i jak mówisz, dziś rodzić nie będziesz, nawet jeśli szyjka przygotowuje się do porodu, a skurcze są silne, to będą starali się to wszystko powstrzymać przez te dwa tygodnie.

Jak oglądaliśmy wózki, to mężowi spodobał się leżaczek taki "kosmiczny", szukaliśmy potem co to za firma i trafiliśmy na ich kosmiczny wózek, ale cudo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701180 przez KingaOc
MamoBąbelka ten wózek jest czadowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701188 przez KingaOc
Cenę też ma ładną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701220 przez MZS
dziewczyny to trzymajcie się tam ciepło i aby wszystko się skończyło dobrze. Ja już wózeczek zamówiłam :) teraz kolejne rzeczy do zrobienia :)Dziś ogólnie zabiegany dzień a jeszcze tak gorąco. Uważajcie tam na siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701236 przez Joanna89
My dziś od rana na pełnych obrotach, włączył mi się syndrom wicia gniazda, totalny nadmiar energii.Poszłam na targ po ziemniaczki, żółtą fasolkę, truskawki, malinki i pomidory.
Wyjęłam wszystko z łóżeczka i ułożyłam jeszcze raz. Powycierałam całe i wyprasowałam pościel, ręczniki i inne domowe prasowanie.
Ułożyłam w półce w przedpokoju udało mi się nawet wejść na drabinę. Pomyłam naczynia i ułożyłam garnki z szafce... Teraz se w końcu usiadłam je jem jogurt. Zaraz idę z psem ,a po do TESCO. Wieczorkiem wraca mężuś :)
Czujemy się dobrze, zero skurczów, tylko na siku wstawałam oc 2 godziny. Alicja bardzo aktywna aż czasem boje się,że się obróci z tych szaleństw... Miłego popołudnia mamki ,zajrzę pózniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701248 przez katarzynaxxx89
ja też dziś aktywnie, byliśmy z mężusiem na ogromnych zakuapch jedzenie, chemia napoje itp, chyba z godzinę mi zajeło jak wszystko pochowałam tam gdzie ma być i w sumie dziś mnie tak jakoś energia pozytywna rozpiera myślę co by tu zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701249 przez Gro-szek
Cukiereczku, moje wyrazy współczucia... nie da się opisać słowamu, co przechodzi osoba, która straciła kogoś bliskiego.
Mam nadzieje że sprawca będzie miał za swoje. Karma wraca, więc będzie się palił w piekle!!

Nikola na pewno wypłeni po brzegi, a nawet więcej, miłością Twoje serduszko :) Trzymaj się Kochana, teraz musisz być dzielna dla tej Małej Kruszynki, co nosisz pod sercem!

MamoBąbelka... cudne masz te zdjęcia i prosimy o więcej!!!! :)

Wózek rzeczywiście kosmiczny, ale ładny... teraz coraz więcej tych wózków z siedziskiem kubełkowym...

Super, ze Kataleja już w domu, jeszcze w wersji 2 w 1 :)

Joasiu, tylko nie przesadzaj za bardzo z tą aktywnością. Moja ciocia weszła na drabinę w ciązy i skończyło się to porodem w szóstym miesiącu.
Trochę odpoczynku Ci nie zaszkodzi! Aktywności będziesz miała nadmiar po porodzie :)

Choć syndrom wicia gniazdka w końcu i mnie dopadł. :lol:
Wpadły wczaoraj moje siostry, zrobiłyśmy porządek z rzeczami, które mam...pierwsze dwie pralki się od wczoraj suszą na suszarce, zaraz biore się za prasowanie.
Komoda juz czeka na zapełnienie ich pięknie wyprasowanymi ciszkami :)
ehhhh... :):):)

Ciekawe co u Monix i Agataxi? Dawno ich nie było....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701384 przez Joanna89
Gro-szek ja juz jestem w 38 tygodniu moge rodzić :) a na drabinę wchodzę często :D
Po co mam odpoczywać skoro mam dużo energi i siedzenie mnie męczy- nie czuję się zmęczona, a wręcz lepiej jak jestem w ruchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701387 przez Gro-szek
Joasiu, no tak bo Ty na lipiec masz termin :P
Ja też staram sie nie siedziec w domu, co rusz jakis spacer, gdzieś skoczę, ale później swoje muszę odpokutować... spuchniete nogi, bolące kolana... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701390 przez Joanna89
No koncówka lipca,z początku miałam 1 sierpnia, a teraz mam 25 lipca:)
a tak sobie wyglądamy 102cm szczęścia:)



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701394 przez Gro-szek
No juz brzusio pokaźny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701395 przez Joanna89
od 3 tygodni taki sam..ponoć już nie rośnie tylko dzidziuś rośnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701414 przez katarzynaxxx89
śliczny brzusio a no pewnie że jak jest energia to trzeba się ruszać a czemu z początku miałaś termin na 1 sierpnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl