BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #703395 przez klauduska89
a u mnie mały od wczoraj bardzo aktywny, dziś aż szwagierki się nie mogły nadziwić i napatrzeć na mój brzuch jak z każdej strony robił się kanciasty :) Młody wydychał obie nóżki na raz i kopał obie ciotki :) One miały frajdę a ja obolały brzuch :)
Dzięki za radę odnośnie pościeli, kupię tą 120*90 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703421 przez MamaBąbelka
Kinga, słodki kącik, taki delikatny, ale rzeczywiście przydałoby się delikatne ożywienie może trochę więcej niebieskiego/błękitu?

Patka, dobrze że jesteś, dobrze, że do porodu jeszcze się Kacperek nie szykuje, ciekawe co z tymi przepływami.

Agniesiu, mały może być zmęczony także po tych skurczach :).

Ja nie planuję korzystać z pościeli póki co, mam cieplejszy śpiworek i dziś kupiłam drugi taki cienki. Do tego dwa kocyki i dwa prześcieradła do łóżeczka. Na początku i tak malutka będzie spała w koszu mojżesza, do niego też mam wyściółkę i prześcieradło.

A to dzisiejsze łowy lumpkowe: cienki śpiworek, ciepły bardzo milutki otulacz, półśpiochy i pajacyk, wszystko wygląda na nowe.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #703424 przez Gro-szek
Ale dziś zabiegany dzień :)
I muszę się pochwalić swoim dziełem... otóż skończyłam moje filcowe literki nad łóżeczko dla mojej córci :)

Fotka co prawda nie odzwierciedla kolorów, ale przynajmniej jakas namiastka...
Zdecydowanie lepiej bedzie wyglądać nad łóżeczkiem na białej ścianie.
Zastanawiam się tylko jak to przymocować, ale do mam jeszcze chwilę na zastanowienie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703437 przez wunia1984
Groszek cudo ten napisik :) zdolniaszka z Ciebie :) Agniesia miłego oglądanka. A mały pewnie odpiczywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703442 przez asiulek_dolls
Monix GRATULACJE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703451 przez Sikoreczka
Hej kupowała może któraś z was wózek w bobowózki? bo zamierzam tam kupić ale muszę zamówić z przesyłką i nie wiem czy są ok.
Zdecydowaliśmy sie na taki dla naszej kochanej dwójeczki :D www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=2595&%3CosCsid%3E Kuba to już duży chłopak ale jak tylko założyłam gondolkę na "jego" wózku to stwierdził że to on będzie jeździł w gondoli więc zdecydowaliśmy się na taki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703478 przez Bea111
Groszek Super wyszły Ci te literki !!! Jak je w ogóle wykonałaś ?? :)
Na białej ścianie będą boskie !!! :)

Monix Moje GRATULACJE !!! Tak więc fala sierpniowych mam rozpoczęta !!! :) Jeszcze dzisiaj moja ponad 80'letnia babcia opowiadała w jakim była szoku jak urodziła bliźniaki :laugh: A przez całą ciąże zastanawiała się czemu aż tyle czuje ruchów w brzuszku :) Heh :) Swoją drogę, dziadek to dopiero musiał mieć wtedy zdumiałą minę :lol:

Pokoiki macie śliczne !! :) (oj zapamiętywanie imion na tym etapie to już chyba nie nadrobię :S )

My dopiero zabieramy się za konkretny projekt, bo jego faza była przewidziana z nadejściem drugiego maluszka żeby niepotrzebnie dwa razy nie przerabiać.
Mój ginekolog który w 3 m-u stwierdził że może będzie chłopak, już przy okazji każdych kolejnych badań potwierdzał że to jednak dziewczyna :)
No i żyłam sobie z tym świętym przekonaniem, aż mi tu babcia po raz drugi wkręca że ona wyśniła chłopaka i wg niej urodzę syna !! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703485 przez Gro-szek
Bea111 napisał:

Groszek Super wyszły Ci te literki !!! Jak je w ogóle wykonałaś ?? :)
Na białej ścianie będą boskie !!! :)

Monix Moje GRATULACJE !!! Tak więc fala sierpniowych mam rozpoczęta !!! :) Jeszcze dzisiaj moja ponad 80'letnia babcia opowiadała w jakim była szoku jak urodziła bliźniaki :laugh: A przez całą ciąże zastanawiała się czemu aż tyle czuje ruchów w brzuszku :) Heh :) Swoją drogę, dziadek to dopiero musiał mieć wtedy zdumiałą minę :lol:

Pokoiki macie śliczne !! :) (oj zapamiętywanie imion na tym etapie to już chyba nie nadrobię :S )

My dopiero zabieramy się za konkretny projekt, bo jego faza była przewidziana z nadejściem drugiego maluszka żeby niepotrzebnie dwa razy nie przerabiać.
Mój ginekolog który w 3 m-u stwierdził że może będzie chłopak, już przy okazji każdych kolejnych badań potwierdzał że to jednak dziewczyna :)
No i żyłam sobie z tym świętym przekonaniem, aż mi tu babcia po raz drugi wkręca że ona wyśniła chłopaka i wg niej urodzę syna !! :cheer:


Na początku: witaj Bea w naszy gronie :)

Kupiłam filce w rozmiarze A4, no i zwydrukowanych szablonów odrysowałam i wyciełam literki, reszta to inwencja twórcza.. a sowy zgapiłam z internetu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703499 przez Bea111
Groszek Jak dla mnie cud-malina !! :)
Sikoreczka Jeżeli masz małego szkraba to na pewno ciągle będzie się uskarżał na ból nóżek :) Tak więc taki wózek to super rozwiązanie aby ogarnąć małą czelotkę :blink:
Przy okazji dzisiejszych zakupów zastanawiałam się jak sama to ogarnę z małą 3-latką, noworodkiem i koszykiem z zakupami??!! :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703510 przez MamaBąbelka
Groszku, ale super Ci to wyszło :)

Bea, w czasach kiedy nie było usg, narodziny bliźniaków rzeczywiście musiały być ciężkim szokiem :D. Jak wróci Ewelina z pewnością doda Cię do naszej tabelki, jakie imiona wybraliście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #703523 przez Bea111
No tak, kwestia imienia jest wciąż dyskusyjna :laugh:
Nie miałam nigdy wymarzonych imion dla swoich przyszłych dzieci, więc już przy pierwszym był straszny dylemat, a po wyborze i rejestracji w urzędzie i tak jeszcze z 10 razy chciałam zmieniać :lol: Tym razem historia również się powtarza :) Z tym że chyba jest jeszcze trudniej :woohoo:
Dziewczyny a powiedzcie mi gdzie dokładnie mam wpisać kod suwaczka i który żeby za każdym razem nie musieć go wklejać pod postami ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703529 przez MamaBąbelka
Bea, profil-> mój profil -> i w miejsce podpisu wklejasz kod suwaczka.
No to macie niezły orzech do zgryzienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703629 przez Gro-szek
Taski własnie szok przeżyła moja Mama, jak 36 lat temu rodziła moje siostry bliźniaczki...
U mnie w rodzinie z mojej strony jest bardzo duże prawdopodobieństwo ciąż bliźniaczych. U mnie w brzuszku hasa jedno maleństwo, choć mam kolegę, który do tej pory w to nie wierzy i liczy na to, że przy porodzie wyskoczy jeszcze jedno :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #703681 przez cukierecek27
Mamabąbelka Super łowy bardzo podobaja mi sie te polśpiochy i pajacyk :))
Gro-szek literki bombowe tez cos muszę wymyslec bo własna satysfakcja bezcenna

Patka Super że ten cukier u Ciebie to jednak blef... chociaż u mnie jak biore insuline to tylko jak się "nażre" podnosi mi cukier.. od czasu do czasu zjem cos jakies jedno ciastko małe czy gofra ale to staram sie tak przed insulina zaraz. Całkiem inne spojrzenie lekarzy;/ u mnie cukier w diecie samej jak mialam lekko powyzej 120 -130 po posilku 1godz to stwierdził diabetolog że to jak dla mnie za dużo, może obciążenie rodzinne i dlatego tak uważają... brat mial cukrzyce... ale juz sie przyzwyczaiłam do kłucia i jedzonka zdrowszego i całkiem całkiem, soczek z marchewki z działki , warzywka tez wiec ujdzie :)

aaaa i mogę jeść czereśnie jagody :lol: :lol: bo nie podnosza mi tak cukru

Wiem że mogę zawsze na was liczyć i się wygadać :kiss: :kiss: Chociaż ja dalej nie wierze sama w to co się stało!

Bea Witam serdecznie!!!

hmm ja już od rana dziś w końcu jakoś powera załapałam, łazienka sprzątnięta pranie się pierze, lista zakupowa się tworzy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703703 przez katarzynaxxx89
naprawdę fajne te literki. A ja czekam jak mi przyślą torbę z allegro i mogę się pakować bo już wszystko mam. Codziennie mężuś się pyta jak się czuję i wogóle też tak macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl