BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #701849 przez agniesia1604
a co lepsze... non stop prowadze auto :) :P hehehe i mężowi nie daję prowadzić:)
Wiec możecie sobie wyobrazić co ja przeżywam ...
ale zauważyłam ze jak jeżdzę po kamienistej drodze to mnie coś ściska - jakby takie malutkie skurcze macicy :)
Upał wczoraj był niemiłosierny ... ale daliśmy radę...:)

Dobra idę chyba coś poprasować ...albo sprzątnąć łazienkę ...
mam ostatnio taką werwę do sprzątania i robienia czegoś ...

Co do ciuszków to jeszcze mam ich trochę .. i zrobię znów zdjęcia i znów Wam wstawię i pokazę:)

Miłego dzionka... dziś i jutro i pojtrze to ja jeszcze będe w sumie dostępna...a potem nie wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701856 przez katarzynaxxx89
Agniesia fajnie że wszystko idzie zgodnie z planem.
U mnie dziś małe sprzątanko, przyjadą teście i będą u nas do rozwiązania bo jakby co to fajnie że ktoś będzie bo meżulek na nocki pracuje. Za chwilę się zabieram za robotę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701860 przez Gro-szek
No Aga muszę przyznać, że rzeczywiście ekspresowo to wszytsko załatwiacie... :)
U mnie też piękna pogoda się zapowiada :) zaraz biore się za obiad i do koleżanki zmykam :)
Ma dwójkę dzieci z czego jedno urodziło się pod koniec maja :) wiec jest na bieżąco z wyprawkowymi nowościami, moze się czegoś nowego dowiem :)

Ja torbę mam już połowicznie spakowaną, wszystko co bedzie potrzebne dla mnie już w walizce, dla Lenki zostały tylko do włożenia ciuszki na pobyt :) na wyjście wszytskie rzeczy bedą przygotowane dla męża żeby zabrał jak będziemy wychodzić :)

Ehhh nie mogę się doczekać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701892 przez klauduska89
„chwyt Kristellera” - dziewczyny poczytajcie sobie o tym, wiem że u nas w szpitalu stosują takie metody ale nie wiedziałam że jest to ryzykowne i zabronione...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #701924 przez Gro-szek
Klauduśka ja tez o tym słyszłam, ale nie z nazwy i też z tego ze to jest zabronione.
Moja siostra jak rodziła swojego synka 6 lat temu mówiła, ze w jej szpitalu pracuje taki lekarz co "pomaga" wyjść dziecku na świat... Strasznie się tego bała, i całe szczęście nie trafiła na jego zmianę...

Ale fajnie wiedzieć, że lekarz nie może stosować takich praktyk...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701932 przez klauduska89
u mojej szwagierki podczas porodu zastosowano tą metodę, mała ma krwiaka na brzuszku i może być to właśnie konsekwencją tego tzw ,,wyciskania" dziecka. No ale który lekarz przyzna się do tego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701970 przez Niesia
hejka...

Co do tego chwytu, wiem, że jest jeden lekarz, który tak robi ale niech tylko spróbuje to go kopnę w czaszkę. :angry:

Od jakiegoś czasu brzuszek stoi w miejscu... 99 cm.

Co do ubranek, pakowałam wg listy i już nawet nie pamiętam co spakowałam :P

Pustki, pustki... ale jak tyle nas w szpitalu. I to nie żeby rodzić, tylko z problemami :(

Pijemy maślankę z jagodami :)

_________________

My wczoraj spędziliśmy miły dzień nad jeziorem :) Oto zdjęcie... nogi wyszły mi okropnie grube :ohmy: fakt, otłuściły mi się troszkę ale jak stoję wyglądają normalnie a Tu jak u jakiegoś grubasa :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701982 przez klauduska89
też bym chętnie spędziła dzień na takim plażingu ale to pewnie nie w tym roku już... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701992 przez agniesia1604
Ja nie cierpię plażingu :P
Ja wolę spacery i ruch :)

Moze to dlatego że pochodze z Gdyni i tego miałam mnóstwo...bo praktycznie już od początków liceum szło się na wagary na plażę:) i w sumie od maja na plaży aż po wrzesień .. a potem taka murzynka biegała po podwórku :)

Poza tym mój tato uwielbiał po pracy jeździć na ryby więc również spędzałam dużo czasu nad rzeczką i się opalałam ... a weekendy spędzaliśmy nad samym morzem...
czyli w tygodniu nad zatoką którą miałam 2 km od domu ( kiedyś biegałam codziennie więc na plażę biegałyśmy z koleżanką... powrót z plaży był już autobusem :P )
i nad rzeczka a weekendy nad morzem ... więc naprawdę nie ciągnie mnie do leżenia i spędzania czasu w piasku....
ale ale
chetnie wybrała bym się np na rowerku wodne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701997 przez Niesia
Ja znów mieszkam blisko gór, mamy dużo lasów, wąwóz itd... więc mi zbrzydły spacery :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702010 przez Monix
Witajcie brzuchatki :D

My wczoraj zaliczyliśmy KTG, a tam ani jednego skurczyku :ohmy: Moja lekarka śmiała się, że jeszcze przenoszę tę ciąże OMG!!! :huh: Stwierdziła, że jeśli chłopcy chcą jeszcze sobie siedzieć to nie ma co ich na siłę wyciągać, niech sobie dojrzewają w brzuszku. Matko jak ja to wytrzymam to nie wiem sama. Praktycznie cały czas leżę, bo ciężko mi się poruszać, nic w domu konkretnego zrobić nie mogę, bo zaraz wszystko mnie boli, czuję się jak słonica :(
Także wygląda na to, że jeszcze sobie pochodzę z brzuchem B)

Poza tym przytyłam już 27 kg :dry: Nie wiem czemu tak tyję, skoro nie jem zbyt wiele :unsure:

cukierecku bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego brata :( :( :( To straszne co was spotkało...

Ewelinko i katalejo/b] trzymam za Was kciuki. Niech wasze kruszynki wytrzymają jeszcze troszkę w brzuszkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702018 przez wunia1984
Monix jestes rekordzistką. W lipcówkach tween mum długo nie dały rady :P podziwiam Cię kochana! A to, że Ci ciężko to wiadomka chłopaczki pewnie z 5 kg razem ważą do tego cała reszta. Jesteś moją idolką :) Niesia dla mnie plażing wymiata :) kurka czas wziàć się za jakąś robotkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702023 przez Monix
wunia1984 napisał:

Jesteś moją idolką :)

Wariatka :P :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
hehe miałam być pierwsza, a wyjdzie na to że urodzę ostatnia :lol:

No nic, idę się położyć spać, bo moja godzina się zbliża, poza tym muszę wykorzystać czas póki córki nie ma w domu. Papa maleńkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702062 przez Joanna89
Mąż mówi ,że mam rodzić bo pęknę:D



Uploaded with ImageShack.us

ale mam dziś dobry humor ,mogę rodzić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702110 przez agniesia1604
heh :) Ale balonik :)

Czasami te nasze brzuszki tak śmiesznie wyglądają:) ...
Mi zwracają uwagę że mój jest nisko że się obniżył ...ja tego nie widzę... no może tyle tylko że z góry robi się taki PŁASKI a na dole taka kulka to moze rzeczywiście się obniża... ale nie da rady zeby rękę położy na płasko :P moze ze 3 palce to tak:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl