BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #566514 przez klauduska89
mnie jakoś odpukać od kilku dni ból głowy nie męczy, za to co chwilę biegam do łazienki siku, najgorzej jest w nocy bo z 4 razy biegam i ciągle mam uczucie pełnego pęcherza, a to pewnie coraz gorzej z tym będzie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566645 przez Smerfetka
Klauduśka gorzej będzie w 3 trymestrze, pod koniec ciąży to już można nie wychodzić z toalety :lol:
Ewelina misio jest rozbrajający, gratuluję cierpliwości i umiejętności :)
Na temat ryb się nie wypowiem bo od początku ciąży mam totalny wstręt, zresztą tak samo jak w 1c :S
Agata fotka jest świetna - kobieta jest mega zorganizowana :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566803 przez EwelinaB87
Niestety nie mam u siebie w pasmanteri zółtego i czarnego nickiego dlatego musze poczekac na paczkę z allegro :P ale to podobny projekt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566916 przez Monix
agata jakiś czas temu widziałam to zdjęcie na FB, przeraziło mnie trochę muszę powiedzieć :P a poza tym to chyba jednak zdecyduję się na tę poduchę :lol:

Ewelina cudny zwierzaczek :kiss: Mojej córce bardzo się spodobał :) :)

Wczoraj zrobiłam na obiad gulasz, podobno wyszedł pyszny, nie wiem bo nie jadłam, bo wiecie na co miałam ochotę? Na kebab :P A dziś znowóż na samą myśl o kebabie mam mdłości :S za to zjadłabym gulasz, którego już nie ma i weź tu zrozum kobitkę w ciąży :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567000 przez Gro-szek
Kobieta w ciąży, zrozumie kobietę w ciąży.
Ja wczoraj o 22 smażyłam naleśniki. Ale zjadłam jednego i mi przeszło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567011 przez klauduska89
Ja za to mam zlecenie zrobić dziś na obiad pomidorówkę i żeberka, na co kompletnie nie mam ochoty :dry: Pewnie zrobię a nie będę jadła, nawet niewiem na co mam ochotę :dry: Do tego jaka okropna pogoda, wszędzie pełno śniegu...Musiałam sobie przez 15 minut samochód odśnieżać żaby się gdzieś ruszyć ...nienawidzę zimy :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567031 przez Magda-87
Ewelino zazdroszczę talentu, ja dopiero stawiam pierwsze kroki w szydełkowaniu - zrobiłam dwie pary bucików, ale siedząc przed instrukcją na filmiku z YouTube i zrobienie jednej pary zajęło mi sporo czasu ;) A kupowanie na allegro jest na prawdę dobrym pomysłem, bo przynajmniej u mnie w pasmanterii za jedną włóczkę zapłaciłam ok 13 zł, a na allegro zamówiłam tą samą za 7 zł więc bardzo się opłaca.

Co do moich obiadów to sytuacja wygląda tak, że nawet jak zrobię to na co mam od rana ochotę - tak jak wczoraj na placki ziemniaczane - to jak już je przygotuję to już mi się nie chce ich jeść. A najlepiej to chodziłam bym do kogoś na obiady - bo te mi najbardziej smakują. Jednym słowem ciąża odebrała mi wiarę w mój talent kulinarny :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567037 przez Magda-87
A teraz idę smażyć kotlety schabowe - i znając życie nie zjem ani jednego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567044 przez Niesia
Dziewczyny, ja nie wytrzymam. Kolejna nieprzespana noc, kolejny poranek z bólem głowy. Jutro znów zajęcia w przychodni od 8-18, już na pierwszych nie byłam. Ja nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, nie będę łykała ciągle tabletek i ten sen... nie nadaję się do niczego. Jutro idę na dodatkową wizytę do lekarza, może on coś poradzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567049 przez Monix
Mój niemąż stwierdził jakiś czas temu, że w ciąży zaczęłam lepiej gotować :) no chyba, że jemu też się smaki zmieniły :unsure: :P :lol:

Ja też mam problemy ze snem. Męczące to na dłuższą mete jest... W I ciąży nie miałam takich problemów, spałam jak suseł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567120 przez ziii
Mnie tez cos ostatnio pobolewa glowa... Zwykle rano, a pozniej przechodzi, wiec poki co - odpukac - nie jest zle. Co mnie za to bardziej wkurza, to fakt ze zrobilam sie niesamowicie niezgrabna: wszystko leci mi z rak (wczoraj ubilam min. 1 szklanke, wylalam sok na podloge i pesto na blat... :blush: ), w dodatku mam jakies problemy z blednikiem i koordynacja (np. obijam sie o futryny i stolik bo mi sie wydaje, ze sie zmieszcze, a jak cos ogladam, to przy najazdach kamery w ruchu musze zamknac oczy bo czuje sie jak na karuzeli... dziwne).

Jestem tez jakas taka zmeczona - umycie wlosow urasta do rangi calego przedsiewziecia. Nie lubie siebie takiej rozlazlej :angry:

Zaczelam sie zaopatrywac na razie w to, co moze sie przydac na pozniejszym etapie ciazy i do porodu, czyli jakies koszulki do spania, szlafrok, klapki (wiem, wiem - dziwne, ale po prostu nie mam nic z tych rzeczy, no moze ze dwie pizamy, ale cale zycie najchetniej spalabym nago :woohoo: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567154 przez Niesia
zii, masz rację! Ja także nie am zbytnio takich rzeczy, śpię w jakiejś koszulce i majtkach, szlafrok mam ale taki na zamek i gdy brzuch i urośnie już się nie dopnę :P Też chyba muszę zacząć rozglądać się za takimi rzeczami.

Ja wczoraj kupiłam stanik sportowy, bo praktycznie w nic mi się cyce nie mieszczą :P

Głowa na razie przestała boleć, posiliłam się serkiem truskawkowym i mam troszkę siły, to zacznę pisać moją pracę licencjacką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567157 przez Magda-87
Moje problemy ze spaniem ciągną się od soboty - mam ogromny problem z zaśnięciem i zazwyczaj udaje mi się to dopiero około 1 w nocy, a jak już usnę to budzi mnie byle szmer (ostatnio stwierdziłam, że mój dom wydaje z siebie jakieś dziwne dźwięki - strach się bać :P ) a jak już znowu się obudzę to znowu problem z zaśnięciem i tak do rana... Ból głowy jakoś chyba dzisiaj trochę zmalał, albo już się do niego zaczynam przyzwyczajać ;)
Ziii powiem Ci że ja też ostatnio taka jakaś, jak napisałaś rozlazła jestem i jest to na prawdę wkurzające, bo nie poznaję samej siebie. Zawsze byłam taka zorganizowana i poukładana :laugh: a teraz jakby ktoś mnie podmienił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567172 przez ziii
Magda, mam tak samo! I glupieje chyba troche, nie moge sobie roznych rzeczy przypomniec... pocieszam sie tym, ze maluch bedzie mega inteligentny, skoro tak mi mozg dziurawi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567179 przez klauduska89
Ja z racji że siedzę cały czas w domu nie mam ochoty na ogarnięcie się...kosmetyki od jakiegoś czasu leżą w szafie wogóle nie używane, brwi przydało by się wyregulować, a mi się nie chce, a już nie wspomnę jaki mam problem żeby zabrać się za depilację nóg...masakra :dry: dziś to wogóle na nic ochoty nie mam, leże na łóżku i czytam Greya i pewnie na tym całe popołudnie mi minie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl