BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570913 przez agniesia1604
Tu namiary gdzie się te sklepy znajdują:)))))

www.coccodrillo.pl/kujawsko-pomorskie,w,19.html

na samym dole są namiary:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570914 przez oliga
Super ;) ja też się jutro wybiorę do Coccodrillo, w Krakowie jest Factory Outlet, więc mam nadzieję, że tam coś znajdę fajnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570920 przez agniesia1604
Uciekam pomału spać...
mąż ogląda Obcego:)))))

dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570922 przez Monix
a ja własnie przyszłam z psem, obejrze niedokończony film i lulu. Dobranoc lasencje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570927 przez Gro-szek
No dziewczyny ale napłodziłyście dzić postów, ze ho ho :)ale dobrze.. :)

agataxii cudowne wiadomości, super że krwiak się cofa, gratuluje synka :) Świetnnie :)

Monix super, ze już wyczuwasz ruchy, teraz kolej na drugiego człowieczka do kompletu :) ja tez czekam na ruchy maleństwa... w sumie jak przyłożę rękę po podbrzusza czuje, ze coś tam sie dzieje,ale nie sa to jakies wyraźne ruchy, może jelita? sama już nie wiem...

W kwestii planowania płci dziecka, też słyszałam tą teorię co opisała Niesia i słyszałam, że kilka par ją zastosowała i sie potwierdziło.

Z szydełkowych rzeczy mnie z koleji urzekły sandałki:
[img] [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/images1-20130223.jpg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570979 przez klauduska89
Witam was w niedzielny poranek :) wczoraj znów chyba czułam delikatne pukanie z wnętrza mojego brzuszka, cudowne uczucie :) Mam nadzieję że teraz już coraz częściej będzie mi dane doświadczać tego uczucia :laugh: pisałyście wczoraj o apetycie na czekoladę...ja od rana siedzę przy tabliczce milki i już ją kończę. No to ładnie dzień się zaczyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570989 przez mami_nka
Tak robicie ochotę na tą czekoladę ze jedtem zmuszona jechac do sklepu :) co do ruchów to ja nie czuje... gruby tłuszczyk chyba hehe :) czasami mysle ze to to ale to jednak jelita itp. Od wczoraj jak wrocilam z pracy oo19 pobolewa mnie brzuchol tak mniej więcej na środku gniecie :( wczoraj przyszla do mnie znajoma 27tc i mowi ze całą noc nie spała mała tak kopała ją po żebrach :D Mąż smacznie spał a ona nie wiedziała już czy siedzieć leżeć a moze choddzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570992 przez klauduska89
Ja to myślę że teraz wszystkie czekamy aż pojawią nam się piękne okrągłe brzuszki, aż nasze maleństwa dadzą o sobie znać i zaczną nas kopać, a później pod koniec ciąży będziemy tylko czekały aż to się skończy i maluszki będą już z nami a nie w nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571007 przez agataxii
Mi się zdawało, że brzuch mi jakoś tak maleje, a tymczasem teściowa mnie odwiedziła po 2 tygodniowej przerwie i pierwsze co powiedziała, to "ale ci brzuszek urósł" :laugh:

Ale się rozszalałyście z tymi zakupami... :laugh: Nie mogę się doczekać by w końcu iść chociaż się poplątać po sklepach :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571016 przez Niesia
Mi po wczorajszym dniu uwielbienia czekolady przyszło do niej obrzydzenie :D Nadal nic nie kupiłam, może to dziś będzie ten dzień, kiedy zostanę dotknięta tą magią :P Jedziemy na zakupy ślubno-remontowe :)

Monix ale fajnie, że czujesz już dzidziusia, wszystkie czekamy na ten dzień :)

Miłej niedzieli! Odpoczywajcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571056 przez mami_nka
Ja jakoś nie mam typowych zachcianek... żałuje bo to fajne :) pomęczyć męża o 23 o naleśniki czy truskawki :) Ogólnie mało jem... troszke nas to martwi ale poprotu nie mam ochoty... jak bylismy u gina 16,02 to waga w 13tc nic sie nie zmieniła stoi w miejscu:) nie waze malo bo przyznam sie bez bicia 77 :) ważne chyba ze waga nie leci w dół, lekarz powiedzial ze jest ok, zobaczymy badania krwi na nastepnej wizycie i najwyzej zrobimy diete "dożywiającą" ale jak narazie jest OK... dał mi góra 10kg do przytycia na jego oko:) cieszy to bo moja maminka ze mna przytyła 28kg :lol: bidulka ale szybko sztala sie chudzinką z koscmi na wierzchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571082 przez patka1603
monix ale ci zazdroszcze tych ruchów. Dziewczyny nie zamartwiajcie się brakiem pewności czy to ruchy czy nie niektore mamusie zaczynają czuć ruchy po 20 tygodniu.
niesia ja u siebie w aptece mam duphaston za 29 zł wiec szkoda fatygi, dobrze że wspomniałyście o tym stopniowym odstawianiu mi gin coś wspominał ze ok 20 tygodnia zaczniemy coś o tym myśleć. Co do zachcianek to ja sdię cieszę ze nie mam bo boję się za dużo przytyć ;)
ps. widzę ze zamiast w nd się wysypiać to od rana szalejecie w necie niezle hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571105 przez Gro-szek
U mnie też waga stoi. w pierwszych miesiącah spadłam z kilku kilogramów przez jadłowstręt, niedawno zaczęłam nadrabiać :) ale tak na prawde to przytyłam ok. 1.5kg odnośnie wagi sprzed ciąży. Nie martwi mnie to, bo jak stwierdził że dziecko rozwija sie i prawidłowo rośnie, nie ma konieczności diet dożywiających, a badania krwi nan w normie, chyba że coś sie zmieni, kolejną wizytę mam na 19tego marca i też muszę powtórzyć badania.
Zachcianek też nie mam, choć jak widzę pomarańcze czy melony ślinka mi cieknie na sama myśl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571106 przez EwelinaB87
dziewczyny wlasnie kupilam elancyl, kurdesz tylko jednak aukcja mam nadzieje ze przyjdzie bardzo szybko bo prawie skonczyla sie oliwka,
w nocy mnie cos przebudzilo i dotnelam brzuszka pod pempkiem po lewej cos mnie puklo a potem jakby takie cos jakby przejechalo po chropowatym lancuchu, ale nie wiem...

kurde poki nie dowiem sie jaka jest plec to nie wiem czy robic te slitasne buciki dla dziewczynek czy oficerki dla chlopca :huh: mam tez fajny wzor na sandalki dla chlopca a w lato warto ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571107 przez klauduska89
cały tydzień się wysypiam to jakoś dziś wcześniej wstałam :) a i dziś tak mi się dobrze spało, ani razu nie wstawałam na siusiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl