BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #571510 przez anioleczek1987
Ewelina no cudne te buciki normalnie jak będę wiedziała czy to córeczka czy synek zamówię u ciebie takie cudeńka:) Wysyłasz za granice:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571563 przez mami_nka
Groszek również mam te malinowe z H&M - uwielbiam je:) jeszcze takie same byly zielone i chyba zakupie :)

Buciki boskie!! nie pokazuj juz bo chyba zaczne sie uczyć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571605 przez EwelinaB87
Wiecie chce rozkrecic biznes a w ramach naszej spolecznosci dam wam rbat haha,
co do samdałków to banalne, wystarczy podstawowy schemat na podeszwe i dwa paski, prosty kwiatek i już,
wbrew pozorom kozaczki są najtrudniejsze ;)
Jak przyjdzie do mnie dzinsowa włóczka to zrobie kilka projektów sandałków ;)

na marginesie mam pytanko zostala mi oliwka do masazu z ziaji na cellulit taki ma skład:
mineral oil, ginkgo biloba, isopropyl myristate, ethyl linoleate, ethyl oleate, ethyl linolenate, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, parfum
czy moge jej stosowac przez kilka dni? zostala mi lyzka oliwki a do srody musze przemeczyc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571642 przez oliga
Byłam dzisiaj w Coccodrillo, ale niestety wszystkie body i śpioszki były po 19,90 a nie po 9 zł :( w związku z tym jeszcze się wstrzymałam od zakupu, do czasu aż będę jednak wiedziała czy synuś czy córka :) śliczne macie brzuszki :) ja jutro zrobię zdjęcie i też wstawię :)

Ewelina świetne te buciki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571644 przez mami_nka
Jestem po Kosmetologi i z tego co sie orientuje to nie powinno sie nic stac ale lepiej nie ryzykować tyle ze na dłuższa mete do srody nic ci sie nie stanie, a z drugiej strony nic sie tez nie stanie jak sie nie posmarujesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571682 przez Martazytka
W sobotę skusiłam się na USG prywatnie- bez powodu - lekarz trochę marudził, że niepotrzebnie. Ale lepiej jak mamuska jest spokojniejsza, że wszystko jest w porządku. Nie wytrzymałabym czekania jeszcze miesiąc na połówkowe. No i chciałam wiedzieć co dzizia trzyma między nóżkami :)
:) no i wszystko w porządku dzidzia rośnie jak na drożdżach- jest kilka dni starsza niż z terminu miesiączki- termin porodu z USG wychodzi na 01.08 :) i tak łapie się na sierpień.
I widziałam kuleczki- dwie słodkie malutie kulki :) i chyba kawałeczek pisiaka- lekarz potwierdził, że raczej chłopak. A ja o tym wiedziałam od dnia testu :)
Byłam wczoraj w SMYKU i oglądaliśmy z emkiem wózki i body- emek nie wiedział co to body :P a ja się wkurzyłam na niego i ma od dzisiaj bojowe zadanie- poznać wszystki tajemnicze nazwy ubranek... będzie test :P potem poprosze żeby mi przywiózł do szpitala body i przywiezie mi majtasy.
U mnie jedyną dolegliwością ciążową jest ZGAGA :( jest straszna i prawie mnie nie opuszcza. Od wczora jest mi gorąco i duszno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571895 przez mami_nka
Same chłopaki :) Gratulacje kolejnego odkrycia ja się juz nie moge doczekać 9.03 mam nadzieje ze jakos zleci :) i oczywiscie chce przełamać tych chłopaków :) Zazdroszcze wam ze juz wiecie super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571931 przez agataxii
Śliczne te szydełkowe cudeńka :) W 1c bawiłam się trochę w koronkowe serwetki i chyba odkopie szydełko i spróbuje zrobić jakieś takie buciki :silly:

Marta gratuluje chłopaka :) No póki co wiodą prym panowie.

Mój bąbelek coraz wyraźniej do Nas puka, że już nawet mąż poczuł (dłuuugo polował na tego kopniaka :silly: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571945 przez ziii
Marta mnie też strasznie męczyła zgaga. Wyczytałam gdzieś w necie, żeby jeść mało a często, nigdy sie nie kłaść bezpośrednio po jedzeniu i jeść też na siedząco (nie np. na półleżąco). No i u mnie dolegliwości nasilały sie po zjedzeniu czegoś słodkiego, zwłaszcza ciasta - więc zrezygnowałam. Pomogło, teraz zgaga pojawia się znacznie rzadziej (a pamiętam takie dni, kiedy zasypiałam z piekłem w gardle :angry: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571946 przez mami_nka
dziewczyny jest problem... chciałam zaktualizować tabelke wchodze na maila a tam haslo nie działa :/ :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571963 przez agataxii
A nie da się jakoś skorzystać z opcji przypomnienia hasła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571969 przez agataxii
Nie no... szukałam wzorów na buciki a znalazłam coś takiego :woohoo:

img2.stylowi.pl//images/items/o/201209/s...dzidzius_1024577.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571978 przez mami_nka
Nie da sie bo chyba nie dawałam hasla pomocnego... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #571985 przez Niesia
Piszecie o smarowaniu się... Ja niestety jestem bardzo niesystematyczna i jeśli o takie rzeczy chodzi to nigdy nie byłam... boję się, że będę żałowała. Smaruję brzuch kremem na rozstępy z Pharmaceris raz na 4 dni :( Zapominam po prostu...

Buciki śliczne. Gdyby nie to, że mam pracę do napisania to siedziałabym codziennie u cioci i uczyła się szydełkować i robić na drutach :)

Powiem szczerze, że mnie zaskoczyłyście. Wchodząc tu miałam niezłego stracha, że będę ostro do tyłu a tu tylko tyle przez ten jeden dzień... :)


Przyszły mąż prawie ubrany. Brakuje koszuli tylko. Wczoraj kupiliśmy krawat i buty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572030 przez Monix
mami_nka napisał:

dziewczyny jest problem... chciałam zaktualizować tabelke wchodze na maila a tam haslo nie działa :/ :(

A mail był na onecie? Bo jeśli tak, to niestey nic już nie zrobisz, często tak własnie się dzieje na tych onetowskich pocztach :S

No i nie pojechałam w końcu na te zakupy. Znajomi do nas przyjechali i jakoś tak nie było czasu. Szkoda, bo może bym coś zakupiła. No ale wszystko przde mną jeszcze :silly:

Ewelina powtórzę się, ale tworzysz prawdziwe CUDENKA! :kiss:

Znowu mnie łeb boli :( :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl