BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586266 przez agataxii
Nie miałam zaników pamięci, ale momentami byłam bardziej tempa od gumowej siekierki. :P

(z resztą jeszcze teraz czasem mnie tak zaćmi :side: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586276 przez EwelinaB87
To jest taki syndrom 4sekund, czyli zrobisz jakas gafe wszyscy sie smieja do rozpuku, a ty po 4 sekundach zaczynasz lapac o co chodzi, zwykle bylam dosc blyskotliwa.

Co do szkolenia ja ukonczylam ekonomie menadzerska, wiec to wszytsko mialam na studiach i mam to w skrypcie ;)

Tutaj sa same podstawy, ale zawsze cos, szczegolnie zalezy mi na tej psychologicznej sferze, bo musze konkretnie przemyslec swoje zycie zawodowe na wlasny rachunek ;)

A juz mam dwa zamowienia od tesciowej na zabawki dla dzieci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586290 przez Niesia
Ja mam jedynie coś takiego, że widzę to, co chcę widzieć ... Zajęcia były rozpisane w planie od 13.30 do 18.30, a ja nie mam pojęcia dlaczego ubzdurałam sobie (chociaż sprawdzałam plan w dniu zajęć), że mamy od 13.30 do 15.30 i chodziłam jak głupia i się cieszyłam :D

Ja chyba jeszcze nie czuję dziecka. Nie wiem, może to są tak lekkie ruchy, że utożsamiam je z ruchami jelit. Ale Z tygodnia na tydzień powinno to się zmienić. Dzidzia będzie miała więcej siły, będzie też większa... na pewno w końcu da mi znak, że tam jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586295 przez EwelinaB87
Niesia ledwie ci pyknie 18tc i bedzie stukac tak czesto ze bedziesz sie z tego smiac, moj maluszek to juz tak wiezga ze mnie dekoncentruje i oczka myle :P
Niesamowite to uczucie takiego robaczka w srodku, ale jestem juz tak potwornie glodna ze ide cos spalaszowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586329 przez agniesia1604
Albo pyknie Ci 20 tydzień jak mi :) i maluch ułoży się miednicowo ...wtedy nie czuć tak wyraźnie a nawet w ogóle ..:)

Żartuje, oby maluch się obrócił tak abyś poczuła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586357 przez agniesia1604
Dziś na obiad mój mężuś szykuje LAZANIE ( lasagne )... jeszcze tylko 5 min ... i będę w 7 niebie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586360 przez Niesia
agniesia, zamiast Ty umilać dzień mężowi ( w końcu to jego święto), to on umila dzień Tobie. :D Zazdroszczę.. mój jakieś 15 min temu powiedział: " Pal laka do kuchni i rób budyń" !!! Ale wybaczam mu DZISIAJ!

Ewelina, wiem że zanim będę czuła te ruchy wyraźnie i będę pewna, że to akurat te ruchy minie jeszcze chwilka. :) Ale nie martwię się, tylko cierpliwie czekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586365 przez EwelinaB87
Eh wkurzylam sie bo juz chyba wiem z czego wynika niezgodnosc wynagrodzenia, prawdopodobnie moj pracodawca tak wycfanil sie ze moja podwyzszke awansowa wliczyl w zlecenie a nie w umowe o prace, i moge sobie pomazyc o tej kasie...

Strasznie sie wkurzylam :angry: masakra...

Chyba zaczne oszczedzac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586373 przez Niesia
Uuuuu Ewelina, współczuję. :(

slub-wesele.pl/suwaczki Polecam. Ustawiłam suwaczek na pulpicie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586378 przez EwelinaB87
ja mam ciazowy od 5tc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586402 przez mami_nka
Dziekuje mamuśki za gratki oby lekarz sie nie pomyloł bo mała byla lekko krzywo ustawiona miała nas w d... :) ale kazał opuscic nizej spodnie troszke kombinował i mowi ze nic nie ma:) widzie dwie bułeczki :)

- 28.03 mam usg normalna wizyte i wtedy powie mi na kiedy mam sie umowic na usg 3d/4d bo to jego znajomy jakis podobno dobry... nie wiem poczytam jeszcze :)

Kochane moje nie straszcie mnie ze z cory zrobi sie syn bo.... kupiłam juz dziś coś dziewczęcego :D

w H&M kupilam rozowe body Born in 2013 i do tego tez skarpetunie 3 pary :D Babcia tez juz nie wytrzymała i zostawiła 150zł przy kasie dla wnuczki hehehe zrobie pozniej zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586448 przez Niesia
ŚLEDZIE!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586450 przez agataxii
Nie no Maminka, dziewuszka bedzie. A utwierdzisz się w tym przy najbliższym badaniu usg :) Ja też nie dowierzałam gdy za pierwszym razem lekarz stwierdził chłopca. Ale gdy w piątek potwierdził, że klejnoty są no to ok. :blink:

Niesia, ciekawy suwaczek i taki symboliczny :)

Ewelina współczuję. Niestety nastają takie beznadziejne czasy, że wyjdzie na to, że najbardziej dochodowym interesem jest kanciarstwo i oszustwo. U męża w robocie miały być zwolnienia grupowe. Ale niemiec by uniknąc odpraw wykminił to inaczej: Teraz zwolni 10 osób np, za utracone uprawnienia. W następnym kolejne 10 za drobne przewinienia... Ech i tak już zwolnił około 30os :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586452 przez agataxii
Jakie śledzie?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586470 przez mami_nka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl