BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #586844 przez MamaBąbelka
Ewelina, mi też się tak zdawało, dopóki nie zobaczyłam zdjęć :).

Mami_nka słodkie ubranka, ten zestaw z żabką zwłaszcza mi się podoba :).

W piątek wieczorem bolał mnie brzuch, miałam wrażenie, że dzidziuś się rozparł główką lub pupką na zewnątrz, wystarczyło, że dotknęłam pępka lub brzucha o lewej stronie, to aż mnie przeszywał ból. Jak się kładłam spać i położyłam na lewym boku, to chyba zmusiłam dziecko do zmiany pozycji, bo ból brzucha zniknął, został tylko pępek wrażliwszy. A dziś znów mnie tak pobolewa brzuch.
Czy Wy też macie tak wrażliwy pępek? Mąż mnie w przelocie pogłaskał po brzuchu, to tak mnie zabolało, że nie wiem :/. Nie wiem, czy to dzidziuś się tak układa, czy co, na szczęście już w czwartek wizyta.

A to jeszcze tak a propos najbliższej wizyty:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586930 przez Martazytka
A ja się urodziłam w Sosnowocu i długo mieszkałam na Kazimierzu Górniczym :) Teraz odwiedzam tam babcię raz na rok, bo od ponad trzech lat mieszakam na Mazurach. Ja obecnie mam prawie 30 lat- maluch przyjdzie na świat nieługo przed moją 30-stką. Ślub braliśmy 02.05.200roku- ślicznie było bo zakwitły wtedy wszystkie tulipany i wiosna się ujawniła na całego.
U mnie teraz śnieżyca :( chyba się poryczę bo już dość mam śniegu i zimna.
Muszę w końcu wrzucić zdjęcie brzuchala- mi też się ciągle wydaje, że brzuch maleje, ale jak się zobaczyłam w lustrze .... to chyba jednak puchnę jak pączuś. Jeszcze auważyłam, że pępek przesunął mi się na prawą stronę i mam krzywy brzuch :)
Mój psiak ciągle się koło mnie kręci i tylko szuka okazji, żeby położyć łepek na brzuszku- może on coś słyszy. Ja tymi zwykłymi słuchawkami też nie mogę wysłuchać tętna- dziecko musiałoby być blisko ściany brzucha, żeby dobrze słyszeć- nawet detektorem tętna przecież nie jest tak łatwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586959 przez Niesia
mami_nka, bardzo podoba mi się zestaw z żabką :)

MamoBąbelka, jeszcze raz to napiszę... bardzo ładny brzuch. Taki okrąglutki :)Mój znów jakby się zmniejszył, choć przytyłam od ostatniego tygodnia 0,5 kg a przybyło mi kilka cm w pasie.

Zaraz jadę na badania, morfologia i mocz. Jutro wizyta. Już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że zobaczymy co u dzidziusia słychać. :)

Mam pytanie co do ruchów, czy jeśli położycie rękę na brzuchu i akurat poczujecie dzieciątko, to na dłoni też to czuć? (głupio brzmi ale chyba wiecie o co mi chodzi). Nad ranem nie mogłam już spać i wierciłam się strasznie. Położyłam się na plecach a raczej w dziwnej pozie pół na boku pół na plecach, aż brzuch miała taki naprężony i poczułam coś w stylu, gdy mamy za mało magnezu i mięsień skacze. Tylko nie było to "skakanie" pulsacyjne jak przy niedoborze magnezu, tylko pojedyncze. Zaraz przyłożyłam rękę i po chwili znów pyknęło i czułam to także ręką, że coś tam w środku się ruszyło. czy to mógł być bobas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587014 przez EwelinaB87
Raczej czułabys i w brzuchu i na rece, bo jak ja daje brzuch mezowi to nic nie czuje :dry:
ale mysle ze mogl byc to bobasek bos go naprezyla i mu bylo niewygodnie najlepiej zamiast sniadania zjesc tabliczke czekolady to wierci sie jak szalony w ferworze energii :P

Wszystkie sa z sosnowca? no bez jaj :D
strasznie chcialabym zamieszkac na mazurach i gdyby nie bylo to tak strasznie daleko to chyba bralabym to na serio pod uwage ale poki beda malusie dzieci to raczej bez rodziny ani rusz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587037 przez agniesia1604
EwelinaB87 napisał:

No swietnie duzy,moj jakby zmniejszyl sie znowu...


Ech mój też się zmniejszył ... mierzyłam go i jest taki sam jak 4 tygodnie temu... pewnie to po wczorajszym czyszczeniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587043 przez agniesia1604
Ja Stasia praktycznie nie czuję... moze to przez to ułożenie... no ale lekarz w końcu w sobotę patrzył i było okey więc nie wiem po co ja się martwię... :)

na TVP2 właśnie leci " Jakie leki można używać w ciąży "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587051 przez Niesia
Wróciłam z badań. O matko jaka głodna byłam :P W kolejce włącznie ze mną stały trzy ciężarne. ja byłam wśród nich pierwsza w kolejce. Jak prężyły swoje brzuchy, patrząc na mnie znacząco (przede mną była tylko babinka a ja wyglądam w nieogarze i bez makijażu jakbym miała 16 lat :P). Ponieważ babcia już weszła i zaraz wejść miałam ja, zdjęłam kurtkę, wypięłam swojego mini brzucha i stanęłam dumnie koło drzwi. Ich miny, że nic nie ugrają były bezcenne. :D

Jeśli to mogło być dziecko, to WSPANIALE!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587053 przez Magda-87
Witam mamusie po weekendzie - u mnie z dnia na dzień coraz więcej śniegu, normalnie niedługo będzie go więcej niż w grudniu czy styczniu ;)

Niesiu ja już od kilku dni czuję maleństwo i przez brzuszek i na dłoni, a wczoraj rano to już normalnie było apogeum, maleństwo tak się wierciło, że nawet mąż poczuł (oczywiście radość na maksa z jego strony). Ogólnie to od soboty maleństwo funduje mi baaardzo miło pobudki :laugh:

Wczoraj od siostry dostałam parę bluzek ciążowych i dwie pary spodni z pasem na brzuszek i powiem Wam, że jak jedną parę przymierzyłam to brzuszek prezentował się w nich na prawdę okazale - aż sama się zdziwiłam, że już jest takich rozmiarów. Muszę zrobić sobie koniecznie zdjęcie :)

A teraz idę odkopywać samochód ze śniegu bo muszę na pocztę jechać... Aż nie chce się z domu wychodzić brrrr :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587061 przez Niesia
U nas zimowo ale brzydko :(

Teraz będę niecierpliwie wyczekiwać na kolejny ruch ;) Cieszę się...

Pyszny eklerek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587079 przez agataxii
Niesia myślę, że to już maluszek do Ciebie zapukał :) A za parę dni się w tym pewnie utwierdzisz :blink:

A ja już nie wiem... Gdy już zaczyna być ok, to coś znowu zaczyna się dziać :( :( :(
Lekarz pozwolił mi się ruszać, no to zaczęłam pomału wracać do normalności uszczęśliwiona, że znowu mogę funkcjonować. Rano wstaję, a na papierze niewielka, śladowa ilość krwi w śluzie :( Przy mojej dotychczasowej historii ciąży jestem przerażona :ohmy: Natychmiast wróciłam do łóżka, zawołałam mojego ojca do córy i leżę... Mam nadzieje, że to był jednorazowy incydent w postaci jakiś resztek skrzepu. Mam już dość tej ciągłej niepewności i patrzenia jak inni zajmują się córą. Chciałabym normalnie cieszyć się ciąża i macierzyństwem a tu dupa. Cały czas coś... Wybaczcie, ale muszę się gdzieś wyżalić... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587086 przez czekoladka0111
Witam wszystkie mamusie :)

Od dłuższego czasu odwiedzam wasze forum i postanowiłam do Was dołączyć .
Może dowiem się jakiś ciekawych rzeczy od was :blink:
Czekam na USG i doczekać się nie mogę żeby w końcu sie dowiedzieć co mój bobas ma między nóziami :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587089 przez EwelinaB87
Miejmy nadzieje kochana ze jest tak jak mowisz, u mnie brzydka listopadowa pogoda,
dla pocieszenia pokazuje ostatnie dzieło zamówione przez tęściową dla wnuczki męża ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587097 przez czekoladka0111

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587100 przez agataxii
Suwaczki:
MÓJ(tzn. Twój) PROFIL->MÓJ PROFIL, na samym dole po prawej jest miejsce na wklejenie kodu url suwaczka :blink: Gdy już utworzysz suwaczek, to pod nim powinien być ten kod url (nie adres www.)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl