BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587186 przez olivka
Udało mi się zrobić zdjęcie brzuszka, ale nie wiem czy będzie widać fotkę


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587187 przez olivka
o widać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587192 przez olivka
co nam można brać na zgagę?? Męczy mnie po płatkach z mlekiem i żurawiną :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587200 przez Niesia
mleko, migdały a nawet tabletki do ssania ale sprawdź ulotkę.

Ewelina, ja byłabym chętna na króliczka. Jeśli chodzi o kolor to taki neutralny, bo jeszcze nie wiem kto mnie zamieszkuje :P

olivka, ładny brzusio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587203 przez EwelinaB87
Co rozumiesz za kolor neutralny? :D ecru z bezowym? bez kwiatuszka?
chyba musze zamówić kolejne włóczki:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587210 przez Niesia
Taki biało-fioletowy jak teraz pokazałaś, wydaje mi się, że będzie ok. Może być bez kwiatka, będzie bezpieczniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587224 przez katarzynaxxx89
oliva super brzusio. Też kiedyś muszę dodać fotę ale baterie mi padły w aparacie a w sklepie będe w środę
Też mnie krzyże bolą od kilku dni ciężko się schylić, może bobas jest tak ułożony bo słabo go czuje
U nas pogoda jeseiennna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587228 przez patka1603
maminka gratulacje, ja tez czekam na "moją dziewczynkę" jutro i idę zrobić badana a w środę wizyta i może się dowiemy co tam siedzi w środku, szczerze mówiąc wolała bym dziewczynkę-jestem z nimi bardziej obyta ;) ale z drugiej strony najważniejsze aby zdrowe było a co ma być to będzie :D
Ja jak narazie nic nie czuję jeśli chodzi o ruchy ale od jakiegoś czasu zauważyłam ze brzuch mi regularnie pulsuje (czasami nawet przez cały dzień) takie coś jak bicie serca, cały czas skacze do góry- aktualnie najbardziej koło pempka- normalnie mam wrażenie jak bym czuła puls ale przecież to nie możliwe :P
co do pogody to naprawdę jakaś masakra z dnia nadzień coraz więcej śniegu niedługo będzie go więcej niż w sezonie zimowym. Mam już tego kategorycznie dość i stanowczo domagam się słoneczka i wiosennych temperatur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewelina śliczne te twoje zabawki ja wczoraj dostałam od mamy sprzecior i coś tam próbowałam i doszłam do wniosku że trzeba sobie wyrobić wprawę do tych ruchów aby to sprawnie szło, mam nadzieje że się nie zniechęcę bo chciała bym zrobić buciki ale co z tego wyjdzie to nie wiem. Mąż się śmieje czy zdążę do porodu a ja mu na to że jak nie zdąże to niech szykuje kasę na zakup z allegro hehe

a prześliczne brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587236 przez Niesia
Patka, ja właśnie też czuję takie "skakanie", dziewczyny rano napisały że to już chyba to... :D I racja! Buciki! Jutro chyba skoczę do cioci, żeby mnie nauczyła i spróbuję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587240 przez agataxii
Hehe.. też się wzięłam za tego typu rzeczy. Skończyło się na jednym buciku, który miał być na 11cm, a wyszedł rozmiar 20 i jakoś się zniechęciłam :P Ale zaopatrzę się w normalną włóczkę (dorwałam jakąś starą do wersji testowej), to może mi lepiej pójdzie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587241 przez patka1603
niesia ja w zasadzie to nic nie czuje, nawet jak położę dłonie na brzuchu tylko widzę jak brzuch skacze np .teraz jak siedzę lapkiem na kolanach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587249 przez EwelinaB87
Zestresowałam się :D
Wysyłam poleconym wiec jakies 5zł za wysyłkę.
Myślę ze koperta bombelkowa wystarczy ;)
w15cm/s8cm/g5cm
chciałabyś coś wiecej wiedziec?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587255 przez Niesia
Koperta bąbelkowa starczy :) Wszystko wiem. Nie mogę się doczekać, zaraz wyślę mmsa do K :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587279 przez MamaBąbelka
Olivka, ładny brzuszek :)

Niesia, to najpewniej było dzieciątko, ja moje czuję czasem jak się wierci w środku brzuszka, ale nawet po wierzchu brzuszka tego nie widzę, ani na ręce nie czuję.
Za to mąż wczoraj przyłożył ucho do brzucha i twierdzi, że słyszał, jak się tak dzieciątko wierci. Dla sprawdzenia przyłożył ucho też do prawej strony (czułam dziecko po lewej) i mówi, że tam nie było nic słychać, więc może i ma rację :).

Słodki ten króliczek :).

Ja czekam na czwartkową wizytę i też mam nadzieję, że nic się między nóżkami od 12 tygodnia nie pojawiło, bo nie będę ukrywać, bardzo chciałabym mieć córeczkę. No ale tak czy siak będzie fajnie, najwyżej wrócimy z kochanym Nikosiem ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587284 przez MamaBąbelka
Agataxii, koniecznie odpoczywaj, a w razie czego, koniecznie jedź do szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl