BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587296 przez Niesia
Propo szpitala, ciekawe co u Klauduski?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587313 przez Monix
Gratuluję kini i mamince córeczek :) mam nadzieję, że nie zapomniałam o kimś jeszcze... :blush:

Z tymi moimi upławami jest już ok. Była to chyba taka jednorazowa sprawa na szczęście :)

Jeśli mowa o kopniakach, to ja dziś dostałam w jelito, niezbyt przyjemne uczucie :dry: no ale to jeszcze nic przed tym co będzie potem :P

Agata pewnie to jakaś pozostałość po krwiaku, leż, odpoczywaj i nie stresuj się za bardzo. Trzymam za Ciebie kciuki :)

olivka ładniutki brzusio :)

Coś jeszcze miałam na pisać, ale zapomniałam jak zwykle...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587325 przez Niesia
Z tym zapominaniem... chyba taki nasz stan, że chodzimy z głową w chmurach. Ja też ciągle o czymś zapominam...

Już o to chyba pytałam, ale zapytam jeszcze raz. Ile płacicie za połówkowe? Dzwoniłam do przychodni gdzie byłam ostatnio i pani z rejestracji powiedziała 150 + 20 zł płytka. Razem z 4d... tak tanio? Spodziewałam się 300 zł :| Nie wiem, może niewyraźnie mówię i zrozumiała 3d, bo wiem że takie kosztuje 150 zł... :unsure:

Czekam na odp. Lecę do szpitala... buuu :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587332 przez Monix
Ja nic nie płacę, bo to są prenatalne, na które mam skierowanie :)

Przed chwiklą znalazłam buciki, czyż nie piękne? :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587334 przez agniesia1604
Niesia,
ja nie mam pojęcia bo w sumie nie wiem kiedy lekarz prowadzący robi połówkowe:) poza tym ... może potraktuje połówkowe jako te prenatalne a sam nie zrobi? Nie mam pojęcia..
Ostatnio płaciłam za wizytę tak jak zwykle czyli 120zł. Jeszcze od lekarza nie słyszałam teg słowa " połówkowe "... więc pewnie w 22 tygodniu mi je zrobi:)
I też będę chciała aby nagrał na płytkę to badanie w 22 tygodniu. Zobaczmy ... jak zwykle ... oby było wszystko okey - tak jak mówiłam ruchów praktycznie nie czuję - powiedziałabym że już nie czuję ... ale to pewnie takie ułożenie malucha ... do tego brzuch spadł do miary 16 tygodnia ale to pewnie po tym wczorajszym oczyszczeniu jelit.

A powiedzcie mi czy biegunka moze mieć zły wpływ na rozwój dziecka? bo ja często ją miewam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587335 przez katarzynaxxx89
Puki co narazie nic nie zapominam ale jestem trochę roztrzepana, ciągle mi coś leci z rąk.
Apropo bólu pleców macie jakieś sposoby aby mniej bolało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587358 przez MamaBąbelka
No ciekawe, co u Klaudii, mam nadzieję, że zajrzy do nas.

Ja też zapominam o różnych rzeczach i taka roztrzepana jestem, że nie wiem, czasem myślę o czymś, a mówię co innego np. na myśli mam jabłka, a mówię nie wiem czemu o pomarańczach ;).

Co do badania 4d, to u mnie wygląda to tak, że jest tam i 2d i 3d i 4d na nagraniu. Kosztuje to u mnie pod Warszawą 250 zł, więc nie sądzę, żeby u Was było drożej. Ja nie robię połówkowego w 4d, dopiero za jakiś miesiąc może więcej zrobimy takie.

Co do biegunki, to jeśli dużo pijesz, a nie jest bardzo męcząca, to raczej dziecku nie zaszkodzi, ale jeśli naprawdę często musisz chodzić do łazienki, to lepiej wybierz się do lekarza, bo łatwo się odwodnić, no i traci się dużo minerałów. Może Smectę pij?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587402 przez patka1603
no ciekawe jak tam się miewa Klaudia, miejmy nadzieje że wszystko w porządku i wkrótce się odezwie.
Agata lepiej jeszcze poodpoczywaj po co masz się stresowc że dzidzziuiowi zaszkodzisz.
Co do pamięci ja biorę witaminy z kwasem DHA myślę że to pomaga bo troszkę lepiej z moją koncentracja i pamięcią.
Mi o połówkowym nic gin nie wspominał, może teraz coś powie, wcześniej jedynie mówił że koło 22 tygodnia badania prenatalne. My o usg 4d narazie nie myślimy zrobimy je później jak maleństwo będzie już w pełni ukształtowane u nas koszt takiego badania to 250zł z płyta


PATRZCIE CO ZNALAZŁAM.. SŁODKIE
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587408 przez Monix
patka1603 napisał:

Mi o połówkowym nic gin nie wspominał, może teraz coś powie, wcześniej jedynie mówił że koło 22 tygodnia badania prenatalne.

To własnie będzie badanie połówkowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587411 przez oliga
ja za połówkowe płacę 250 zł w Krakowie
mam pod koniec marca to badanie

ja też jestem roztrzepana i zapominalska, ostatnio trzymałam telefon do góry nogami i zastanawiałam się co jest nie tak :D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587413 przez patka1603
aha no ale tak czy inaczej u niego tego nie robię bo on ma kiepski sprzęt i mam dostać od niego skierowanie na te pren., pewnie do jakiegoś szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587415 przez Gro-szek
Znów musiałam nadrabiać posty... wystarczy, ze nie było mnie jeden dzień... :(

Maminka gratuluje dziewczynki :) Małe Księżniczki rosną w siłę :)

Zapominanie zapominaniem... mój środek ciężkości nie chce się ustabilizować, jak nie zahaczę o futrynę, to głową szafki przestawiam...

Ja już sobie obiecałam, że jak będzie dziewczynka - koniecznie kupuje sandałki robione na szydełku... upatrzyłam sobie takie jak Monix załączyła środkowe w ostatnim rzędzie.. a z resztą wszystkie bym chciała.. cudne są :)

Też zastanawiałam się co u Klaudii? Mam nadzieje, ze szybko wróci do zdrowia.

Zaczynam się na poważnie martwić tymi ruchami, a raczej ich brakiem... coś tam jeździ po brzuchu, bulgoczę ale nie wiem jednoznacznie czy to już to...:( Ostatnio jak przyłożyłam rękę to czuć było "coś" ale potem cisza.. ehhh sama już nie wiem...
Brzuch mi zmalał...:( a wizytę mam dopiero za tydzień... :(
Dzisiejszy dzień przyszedł z jakąś chandrą... moze też dlatego, że się nie wyspałam,bo kręgosłup mnie strasznie w nocy bolał... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587420 przez katarzynaxxx89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587423 przez czekoladka0111
Dziękuje za rady :)
może tym razem coś z tego wyjdzie bo ostatnio czuje sie jak dinozaur jeśli chodzi o jakieś trudniejsze rzeczy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587424 przez Monix
Gro-szek napisał:

Zaczynam się na poważnie martwić tymi ruchami, a raczej ich brakiem... coś tam jeździ po brzuchu, bulgoczę ale nie wiem jednoznacznie czy to już to...:( Ostatnio jak przyłożyłam rękę to czuć było "coś" ale potem cisza.. ehhh sama już nie wiem...
Brzuch mi zmalał...:( a wizytę mam dopiero za tydzień... :(
Dzisiejszy dzień przyszedł z jakąś chandrą... moze też dlatego, że się nie wyspałam,bo kręgosłup mnie strasznie w nocy bolał... :(

Spokojnie Groszku to Twoja pierwsza ciąża więc masz prawo jeszcze nie czuć ruchów. Już kiedyś pisałam, że ja w I ciąży poczułam pierwszy kopniak dopiero w 22 tygodniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl