BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #646020 przez cukierecek27
Nooo dokładnie ja mam teoretycznie 2 tygodnie wiecej ale w czerwcu chcialabym już kupić by sie nie stresowac i w upały nie jezdzic szukac ... no i zakupy dla siebie jeszcze do szpitala ojejaaa sporo tego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646085 przez agniesia1604
Nom...
Ja to w ogole mam mniej czasu :)
Ale cóż ...
ZUSu nie da się popędzić... :))))
hehehehhehe


Ale szykuję sobie stronki , przeglądam ciuszki artykuły dla mam, dla malucha wózki, foteliki, i pierdółki... :)

a co mi innego pozostało?:)

Nić:)


Jaki płyn lub proszek zakupiłyście do prania ubranek?:)

I czy kołderki które dostałyście prałyście również w tym proszku, płynie? czy jednak oddałyscie do pralni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646096 przez cukierecek27
agniesia1604 napisał:

Nom...
Ja to w ogole mam mniej czasu :)
Ale cóż ...
ZUSu nie da się popędzić... :))))
hehehehhehe


Ale szykuję sobie stronki , przeglądam ciuszki artykuły dla mam, dla malucha wózki, foteliki, i pierdółki... :)

a co mi innego pozostało?:)

Nić:)


Jaki płyn lub proszek zakupiłyście do prania ubranek?:)

I czy kołderki które dostałyście prałyście również w tym proszku, płynie? czy jednak oddałyscie do pralni:)


Ja kupiłam na szybko małą paczke proszku Bobasik , choć wlasciwie moglam wyprobowac próbke z hmm jak to sie nazywało kurcze na C..... chociaz niestarczyloby napewno na te pranie co czeka mnie jeszcze jutro....
Prałam w pralce w 40 stopniach w nim normalnie ochraniacze na szczebelki kolderke podusie do wozka na programie baby care. jedynie co przeprałam recznie to tiulowy baldachim i prześcieradło z falbanką.

Dziś jak dam radę zrobie liste rzeczy jakie już mam i liste co trzeba dokupić jak zdarze oczywiscie... bo po pracy odebrac kosmetyki jeszcze a na 18 ta szkola rodzenia hmm juz ni emoge sie doczekać :D

ale trzeba zakupić większy proszek czy jakieś mleczko odplamiacz i jakis plyn do zmiekczania specjalny... bo raczej na tym małym nie wyrobie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646123 przez wunia1984
Hej dziewczyny! Miała któraś z Was podwyższone leukocyty w moczu? Bo dzisiaj miałam badanie moczu i coś mi tam wyszło, ale lekarz podejrzewa że to przez zbyt małą ilość moczu w pęcherzu (przed wizytą zostawiłam prawie cały mocz w domku :) ). Mimo wszystko dla pewności posłała mój mocz na badanie. Nic mnie nie piecze i nie boli. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646132 przez Gro-szek
Wunia ja miałam... w pierwszym trymestrze... Lekarz przepisał mi Monural, jest to jedna saszetka do wypici na noc... i pomogło.. później było wszystko ok.
Nie pamiętam tylko jak liczne były te leukocyty...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646150 przez agniesia1604
ja mam wciaż leukocyty 1-2 :)

Mój lekarz wnikami w ogole sie nie przejmuje ...
czy bakterie, czy moczany, szczawiany i kryształy które występowały olał sprawę ...żadnych leków nie dostałam...
a teraz jak robiłam badanie moczu ....
juz mam nie bardzo liczne bakterie ....a tylko liczne...
nie mam moczanów i szczawianów i kryształow
leukocyty mam tak jak zawsze miałam na poziomie 1-2 w polu widzenia
nawet mi się poprawił wyglad moczu bo juz nie jest mętny a przejrzysty
nadal nie mam cukru , białka w moczu ... wiec mocz sam się naprawił:)))))


....

więc rozumiem juz mojego lekarza... po co faszerować lekami jak mocz wychodzi różnie ...i się sam naprawia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646160 przez cukierecek27
No czasem warto się posłuchać lekarzy :) ehehe

a pro po lekarza w poniedziałek wizyta juz nie moge sie doczekać aż zobacze naszą kruszynkę ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646187 przez MamaBąbelka
W laboratorium krew trzymają tydzień, więc teściowa ich poprosiła, żeby zrobili jeszcze IgG toksoplazmozy, IgG mam ujemne, a IgM norma jest 1, a ja mam 1,1, więc na 99% to znów ich błąd. Pani dyrektor z laboratorium mówi, że mają tak czułe wskaźniki, że to się zdarza. Ja wszystko rozumiem, ale mnie to wkur... niesamowicie, bo taka niepewność ciągle jest i znów trzy dni pod rząd do Warszawy trzeba będzie ganiać do zakaźnego :/.
Jutro wizytę mam, ale bez usg, zobaczymy co mi pani doktor powie.

Do prania ja chyba kupię płyn Biały Jeleń, prać w nim zamierzam wszystko i kołderkę i kocyki i śpiworek, nie oddałabym do pralni, bo nie wiem, w czym to piorą. Ale najpierw malowanie i przywieziemy meble, dopiero jak będę miała gdzie to schować, to popiorę i poprasuję. płynów do zmiękczania tkanin dla małych dzieci się nie powinno używać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646195 przez agataxii
Mamo Bąbelka, też bym się wkurzyła... :angry: Raz, ok, można jakoś zrozumieć, choć błędy w takim miejscu jak laboratorium nie powinny być dopuszczalne. Ale dwa razy?! Warto pomyśleć o napisaniu jakiejś skargi i zmianie laboratorium.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646199 przez agniesia1604
Czas zmienic laboratorium...
:)

Ja mam kilka w swoim obszarze ...
U nas w szpitalu robią , w laboratoriach w Skoczowie i w Czechach w Ostravie:)

Ogólnie wyniki są sobie porównywalne ...:)


Ale mis ię oczyska kleją dzisiaj ...
Jakas dziwna ta pogoda ...:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646233 przez cukierecek27
u mnie dziś tak mało słonecznie ale strasznie duszno.... fatalna pogoda moze na jakas burze sie zbierze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646245 przez katarzynaxxx89
u mnie też dziś słonecznie.
A co do leukocytów to miałam przez dłuższy czas najpierw 500 i potem miałam różne leki nic nie pomagało trochę spadło do 100 a potem miałam brać urosept 3 razy po 2 tabl. i tak robiłam i raz kupiłam furagin i przeszło już nie ma nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646253 przez mami_nka
Witam :)

Ale mnie dlugo nie było chociaż was podglądałam :) miałam malowanie więc szaleliśmy z kolorami ja raczej dozorowałam :)

Co do białego jelenia wypuscił serie proszki płyny do prania płukania do mycia... u mnie w sklepie płyn do prania lub płukania w granicy 9zł a do naczyń (butelki) okolo 8zł, tez mam zamiar cudowac z białym jeleniem.

Co do brzuszka dołączę zdjęcie. Lili wieczorami mega buszuje az czasami boli w czwartek mam wizyte wiec zapytam gina o swedzenie skóry. Mam z tym problem swędzi mnie całe ciało łoooo jak pomysle to juz chce sie drapać :/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646261 przez Gro-szek
MamoBąbelka współczuje stresów... i raczej zastanawiałabym się nad zmianą laboratorium.

Ja zastanawiam się nad Lovelą... nie słyszałam żeby uczulała czy coś w tym stylu.. tak samo jak Biały Jeleń.

Maminka rzeczywiście długo Cię nie było... brzusio piękny... mnie tez skóra swędziała, ale zaczęłam smarować całe ciało Neutrogeną z olejem sezamowym i pomogło. Swędzi jeszcze czasem skóra na brzuszku ale to normalne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646263 przez mami_nka
Smaruje oliwkami itd ale nie pomaga znajoma polozna powiedziala ze to moze cholestaza... ale wole nie myslec w czwartek dowiem sie co powie ginekolog. Swoja droga u mnie tez pogoda na plus :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl