BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #646275 przez MamaBąbelka
No inne badania wychodzą chyba dobrze, ale jeśli jeszcze raz będę musiała powtarzać toxo, to na pewno tam tego nie zrobię :/.

U mnie z kolei co chwilę inna pogoda, raz wyjdzie słoneczko i prawie nie ma chmur, a za chwilę ciemne chmury nachodzą, deszcz na dziś zapowiadali, zobaczymy.

Maminka, no niestety, takie swędzenie to rzeczywiście może być objaw cholestazy, więc koniecznie to z lekarzem skonsultuj, mam nadzieję, że to tylko reakcja skóry na jakieś związki lotne z farb.

Emusia, wczoraj jak się położyłam spać, to tak jakby się próbowała rozbujać w brzuszku, bo raz mnie z jednej strony uderzała, raz z drugiej :). Swoją drogą nie mam takiego wyczucia, żeby wiedzieć dokładnie jakie jest jej ułożenie, ale wydaje mi się, że do tej pory to może ze dwa razy była rzeczywiście główką w dół, zwykle układa się w ogóle w poprzek brzucha :). Mam nadzieję, że jak przyjdzie czas, to się grzecznie odwróci :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646278 przez Niesia
Dziewczynki, co do pogody to u mnie też taka duszno-szara, nic tylko spać. Tym bardziej, że w nocy ktoś mnie nawet boleśnie kopał...

Nie mam siły żeby od deski do deski czytać zaległe posty. A tym bardziej je komentować. Moje myślenie dziś jest powolne jak ślimak.

Była rano na praktykach. W sumie tylko posiedziałam, pogadałam i poszłam bo była dziś u mnie położna. Pogadałyśmy o porodzie, o CC. Próbowała zmierzyć tętno Laurki i oczywiście łatwo nie było. Brzuch aż cały skakał. Ale zrobiłam siusiu i spróbowałyśmy jeszcze raz na siedząco i się udało :) Dostałam buteleczkę AVENT'A, Sudocrem, kupon na darmową fotoksiążkę i próbkę płynu do prania Lovela :)

Wizyta w piątek. Ponieważ teraz jestem na ubezpieczeniu Krzyśka, zapytałam położnej czy orientuje się, czy muszę to jeszcze do ZUSu zgłosić i tak wyszedł temat eWUŚ... ponoć się nie sprawdził i maja go zlikwidować. Nie ma co... chyba nawet pół roku nie minęło.

Zjadłam pierożki a teraz pół godzinki dla słoninki :)

A tu My dzisiaj :) Mam trochę kanciasty brzuch ale to chyba dlatego, że pępek nadal mam płaski.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646281 przez MamaBąbelka
A tak swoją drogą, pewnie większość z was wie, ale może ktoś przeoczył, że w tym tygodniu w Biedronce jest pościel i kołderka z poduszką dla niemowląt, a od 13 maja mają być zestawy body, pieluszki flanelowe i tetrowe, koszule do szpitala, kocyki, torby na akcesoria dziecka, nakładki na sedes i nocniczki, krycia kąpielowe, a nawet foteliki samochodowe i spacerówki.

gazetki.biedronka.pl/g89,modnie_i_radosn...0i%20rado%C5%9Bnie/0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646283 przez Joanna89
a my dziś tak sobie wyglądamy :)


Uploaded with ImageShack.us


śliczne wasze brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646286 przez MamaBąbelka
No sennie to jest :).

Niesia, fajnie, że położna i próbki przynosi i tętno zmierzyła :). A na brzuszku rzeczywiście widać wklęsłość w miejscu pępka :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646287 przez MamaBąbelka
Joanna, duży brzusio już, ale nie wygląda, żeby Ci ciążył ten słodki ciężar ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646290 przez Niesia
MamoBąbelka Dzięki za info!!!

Idę spać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646292 przez Joanna89
Mamabąbelka kocham mój brzuszek :) W niczym mi nie przeszkadza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646297 przez cukierecek27
MamaBąbelka napisał:

A tak swoją drogą, pewnie większość z was wie, ale może ktoś przeoczył, że w tym tygodniu w Biedronce jest pościel i kołderka z poduszką dla niemowląt, a od 13 maja mają być zestawy body, pieluszki flanelowe i tetrowe, koszule do szpitala, kocyki, torby na akcesoria dziecka, nakładki na sedes i nocniczki, krycia kąpielowe, a nawet foteliki samochodowe i spacerówki.

gazetki.biedronka.pl/g89,modnie_i_radosn...0i%20rado%C5%9Bnie/0



ooo ja nie widziałam dzieki Mamobąbelka :kiss: a tak blisko mam biedronke a od kiedy to juz patrze

a te kołderki poduszeczki musze posprawdzac zaraz na stronie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646298 przez klauduska89
też widziałam tą gazetkę z biedronki i 13 z rana się wybieram na zakupy :) Pewnie będą wszyscy buszowali w tych koszach :) U mnie dziś rano było szaro i duszno jak na burzę, w południe zrobił się straszny skwar i nie można było na słońcu wysiedzieć i teraz znów szaro się robi, dziwna ta pogoda. A od jutra chyba zaczyna się urwanie głowy bo ekipa budowlana przychodzi i budowa rusza...Mam nadzieję że już nic się nie przesunie w czasie bo i tak mieli już wczoraj przyjść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646300 przez Monix
Joanna89 napisał:

a my dziś tak sobie wyglądamy :)



Uploaded with ImageShack.us

Ja miałam taki w 15 tygodniu heh :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646302 przez cukierecek27
ładniusie te brzusie ajjj musze tez sobie porobić fotki ... baterie czasna ladowac do aparatu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646305 przez klauduska89
Monix do Ciebie to nikt nie ma porównania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #646308 przez Joanna89
Monix hihi u mnie 4,5 kg na plusie więc może jeszcze wszystko przede mną :D A ty nosisz dwupaczek:)
Na miesiąc w obwodzie brzuszka 3cm mi przybyło :) jest 93cm:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #646309 przez cukierecek27
Joanna89 napisał:

Monix hihi u mnie 4,5 kg na plusie więc może jeszcze wszystko przede mną :D
Na miesiąc w obwodzie brzuszka 3cm mi przybyło :) jest 93cm:)


Joanno to msz podobnie jak ja ;)) 5kg na plusie i 91-92 ostatniow brzuszku ;)

a co do kolderki musze zmierzyc te moje posciele i jak beda wymaiarowo dobre kupuje a co :) bedzie z glowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl