BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #681662 przez Kataleja
ooooo do Ciebie Ewelinko ale mi sie kurcze przypomnialo teraz ,bedziesz umiala zrobic taka czape jak ma ten dzidzius na moim profilowym zdjeciu ? z glowy mi wylecialo przez to wszystko a juz w sumie x czasu temu mialam zapytac bo chcialam do ala sesji zdjeciowej po urodzeniu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681672 przez EwelinaB87
Moje dzisiejsze dzieło, muszę przyznać że coraz więcej czasu zabiera mi zrobienie bucików :dry: jestem taka mało efektywna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681681 przez agniesia1604
piękne Ewelinko:)))

Kataleja - a siedzieć możesz? Bo siedzenie powoduje skracanie się szyjki ... oczywiscie w tych zagrożonych przypadkach ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #681718 przez ziii
Cześć dziewczyny,

My po USG. Ważę 1919 gramów i nadal jestem chłopcem :laugh: Co prawda siusiaka mały nie pokazał, ale za to mamy całkiem niezłe zdjęcie kulek :silly:

Położenie: podłużne główkowe
Ustawienie: lewe
Czynność serca: 130 u/min

Biometria:
BPD = 81mm
HC = 291 mm
AC = 280 mm
FL = 61 mm
HL = 56 mm

Średni wiek płodu: 32 tygodnie 0 dni (czyli ciągle o tydzień starszy niż z OM)
Anatomia płodu: prawidłowa

Niestety, zasłaniał buźkę rączkami i nawet przewracanie z boku na bok czy 'pukanie' głowicą nic nie dały. Kaszel też nie. No ale jakąś tam fotkę udało się zrobić :D Najważniejsze, że Synuś zdrowy :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681723 przez agniesia1604
ziii,
SUPER:)

A u mnie Staś właśnie się wyciągnął ... jego nózki czuję po prawej stronie przy żebrach a na dole coś też mnie puka :)
długi kurde..:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681740 przez cukierecek27
Ewelinko ja zawsze piękne dzieło!!

Ziii super że z maluszkiem wszystko ok i zdrowo rośnie

Katelaja czapeczka boska i super pomysł:)


u mnie dzis cukier znow zaczyna szaleć juz nie wiem od czego to zalezy .... glupieje

u Brata kolejny dzień bez leków i zero reakcji... trzeba czekać sorki za te wiadomosci ale musze sie wygadac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681767 przez wunia1984
Cukierecku nie masz za co przepraszać jesteśmy tutaj jak dupka od sranka i słuchamy jak umiemy to radzimy ! Trzymaj się maleńka :)

Katalejko myśllami jestem z Tobą niech mała z 6 tygodni jeszcze posiedzi, a Twoja macica wyraźnie daje znaki, że szlutt z ciążami. :)

Klauduśka z tymi zakupami mam to samo, ciągle laseczki piszą i ciągle nie wiem co i jak :P

Ziii cieszę się, ze z maleństwem ok. Ja już w poniedziałek zobaczę moją Kruszynę i pewnie z 2500 kg jak nic już będzie miała.

Ewelinko buciki słodziuchne.

U nas okna pomyte (zasługa Teściowej), posprzątane, poprane no i drożdżowiec rośnie. Placki po węgiersku zarka zostaną wszamane :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681771 przez cukierecek27
ojj Wunia robisz smaka a ja hmm moge sie tylko zadowolić serkiem z otrębami po tym moim obiadowym cukrze hehee ale zarz go wszamie bo juz sie żołądek domagaa poza tym juz pora na podwieczorek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681788 przez asiulek_dolls
mami_nka, Kataleja odpoczywajcie dużo dziewczyny, uważajcie na siebie i brzuszki, trzymam cały czas za Was kciuki!! będzie dobrze :kiss:

ciekawe jak tam Monia... mam nadzieje że chłopaki też tylko trochę postraszyły i teraz siedzą grzecznie w brzuszku

Zii oooo jaki Marek już duży :) a mój synuś przeciwnie wychodzi że o tydzień mniejszy (teraz mam 32tc a on ok 1,5kg waży) ale poza tym wszystko ok więc się nie przejmuje

Gro-szek ja taki zestaw bepanthenu kupiłam w superpharm za 37zł i to na jednej półce tam gdzie pozostałe kremy dla dzieci był ten bez gratisu, a na innej w zupełnie innym miejscu z ta małą maścią gratis

Wunia to może podeślij teścióweczkę do mnie, przydałaby sie taka pomoc :) i zaraz wpadam na drożdżowca :silly:
aaa no i Zuziaczek to co najwyżej 2500g może ważyć bo ni chu chu... 2500kg to by Ci się w brzuniu nie zmieściło :silly:

Ewelina buciki cudo- jak zawsze zresztą :woohoo:

jeśli chodzi o głaskanie to ja raczej nie głaskam tylko trzymam rękę na brzuchu, tak samo mój T.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681796 przez agniesia1604
hah :)
dziś na obiad kucharka Aga serwuje:

- plastry szynki wieprzowej w przyprawach gotowana na parze
- plastry buraka na parze
- kawałki marchewki zarzuconej na szyneczkę oczywiście na parze...

A żeby nie było tak bardzo zdrowo .... to ciężarna Aga robi dodatkowo FRYTKI :P oczywiście DOMOWE:) ... smażone na oleju :) heheh


Już nie chce myśleć ile ten mój Staś będzie ważył w środę:) heh :)
Ostatnio ważył koło 1500 ale to było 4 tygodnie temu ... czyli powinnien około ważyć teraz : 2200-2400g - ciekawe czy to się sprawdzi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681799 przez Gro-szek
zii super, Marek rośnie jak an drożdzach.. duży chłopak z niego...

Ewelina
- piękne są te buciki :) a po porodzie, też będziesz dziergać czy dajesz sobie na jakiś czas spokój? Bo po porodzie bym się do Ciebie zgłosiła... wtedy będę wiedziała na jaką długość stópki butki kupić :)

Asiulek to trzeba bedzie wybrać się do superpharm.. mam nadzieje ze kiedyś uda mi się na taką promocę trafić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681801 przez asiulek_dolls
Agniesia a w którym tygodniu ciąży ważył Staś 1500? w 29? bo tak się twoim suwaczkiem zasugerowałam... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681804 przez asiulek_dolls
Agniesia aha i za te frytki to dostajesz ode mnie ostrzegawczego małego minusika, oto on: - !!
takiego mam teraz przez Ciebie smaka że szok!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681806 przez asiulek_dolls
Gro-szek najlepiej jak już tam dotrzesz to spytaj farmaceutkę w kasie bo ten promocyjny zestaw był właśnie na tej części superpharm gdzie są leki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #681808 przez cukierecek27
ja ostatnio pozwolilam sobie na małą porcje frytek ale z piekarnika nie z frytkownicy bez tłuszczu... ale buzia mi sie cieszyła z rybką i kapustką kiszoną pychota była... dziś przed pracą zupa z groszku zielonego;) a jutro yy... chyba na szybko jakieś warzywka na patelni będa... bo jak wroce z pracy bedzie juz 14ta

no w poniedziałek max będę miała materacyk do łóżeczka :D jest jzu dziś ale nie mam jak odebrać ehh wiec chyba skrecimy na probe i łóżeczko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl