BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #681880 przez ziii
Asiulek haha zapraszam :lol: Tylko w tym tempie mojego jedzenia to może nic nie zostać nawet dla mojego M. :silly:

Heh, no właśnie dziecko-gigant mi chyba rośnie :ohmy: Ale z drugiej strony, właściwie od pierwszego USG wychodziło na to, że młody nas oszukał i troszkę wcześniej się począł, niż sądziliśmy (jakiś tydzień, może półtorej). Termin z OM mam na 17 sierpnia, ale coś mi się zdaje, że może być wcześniej (oby, skoro się taki wielkolud zapowiada... byle nie za wcześnie ;) )

Będę rodzić na Ujastku - chociaż mam najdalej ze wszystkich szpitali (właściwie najbliżej to do Twojego na Galla :lol: ). Ale po pierwsze mam tam lekarza (chociaż to i tak nie ma znaczenia bo zależy na kogo się trafi), a po drugie - robilam tam mnóstwo badań i wszystkie USG, i jakoś tak się oswoiłam z otoczeniem.

Słuchajcie, a jak tam tętno u waszych szkrabów? Bo ciekawa jestem jak się to ma do płci. Chłopcy niby mają wolniejsze... Jakoś tak do 145/minute... U mnie się w zasadzie sprawdza. A u was?

Ewelina boski jest ten zestaw! Gdyby nie to, że będę miała syna, to sama bym sobie taki zamówiła u Ciebie... Haha, już widzę minę męża, jeśli bym młodemu na głowę taką opaskę założyła :silly: On mówi, że już misie to przesada - autka mają być. I rakiety!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681881 przez EwelinaB87
muszę przyznać że wygląda naprawdę bardzo dobrze ;) najlepsze jest to ze robiłam to na pałę :woohoo: jeszcze nie wiem czy inwestorka zaakceptuje, jak nie zostawie sobie:P

Asiu ale te balerinki można zrobić w kolorach ziemi, badź czarne, ew. szarości, dać czarny guzik i już są męskie a zamiast opaski zrobić czapeczkę :P
wszystko da się zrobić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681885 przez EwelinaB87
Wiesz tak sobie mysle dlaczego by nie zrobic opaski z uszkami pieska, misia, królika, można zrobić opaskę z małym cylinderkiem, oczywiscie to nie sa do chodzenia, chyba ze jakis ekscentryczny rodzic, ale na sesje bomba, mały dzentelmen <3

Cukiereczku a na ile wygląda? haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681886 przez cukierecek27
Ewelinko wygląda na sporo bo jest to śliczne :) pewnie minimum 40zł ... jak nie 50?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681887 przez mami_nka
ale sie rozpisujeta :) zestaw super... my sobie lezakujemy ale powiem ze ciezko tak na sile yh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681889 przez cukierecek27
Maminka ciężko nie ciężko ale prosze uważać na siebie!! a wszystko bedzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681891 przez EwelinaB87
Zii mogę powiedzieć tak:
moja Milcia ma zawsze wyżej niż 145, zwykle koło 149/min
więc chyba coś w tym jest że dziewczynkom serduszko bije szybciej, chłopcom wolniej.

Ja ten zestaw wyceniam na 40zl, bo jest 5cm opaseczka ale normalnie kolo 35zl, to trampki powinnam wycenic na nie mniej niz 60:P

maminka walnij sobie kakao i lulu :P

btw tak chcialam wam zrobic konkurs ale póki nie bede miec 100lików to lipa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681895 przez mami_nka
nie mam mleka :( czekam na meza i zrobimy zapiekanke a wiecorem zjem jece tostyyyy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681896 przez cukierecek27
hmm to ja jak juz na 100% bedzie dziewczynka zobczymy co bedzie 25go na tym 4d .... podliże się do Ciebie na taki komplecik, no ja zaraz do domku:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681903 przez cukierecek27
Maminka moge sie podzielić mlekiem :) ja mam mleko i kakao a nie moge sobie zrobić bo słodzone ono jest a gorzkiego nie wypije za żadne skarby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681905 przez EwelinaB87
cukiereczku to ty nic a nic cukru jesc nie mozesz?! dramat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681907 przez mami_nka
zaraz mi przywiezie i mleko :) narazie 4 like ci zalatwilam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #681908 przez cukierecek27
no nieslodzone nic :( herbata kawa bez cukru... odczasu do czasu pozwalam sobie na gorzka czekolade jak mam cukier w normie ... bo idzie dostać "pierdolca" hehhe przepraszam za określenie... wczoraj zezarłam pol :D oczywiscie małymi porcyjkami to do podwieczorku to do kolacji i było ok :)

z owocow to dostalam pzowolenie na 1 male jablko w ciagu dnia albo 2 kiwi albo pol grejfruta... a patrzylam ze maliny wcale nie maja wysokiego ig .. twarda nektarynka tez moze byc bo wczoraj probowalam... :)

oki kochane ja zmykam do domu wkoncu odpoczynek mozna sie wyciagnac na lozku bo juz mnie kregoslup zaczyna boleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681914 przez mami_nka
EwelinaB87 napisał:

Zii mogę powiedzieć tak:
moja Milcia ma zawsze wyżej niż 145, zwykle koło 149/min
więc chyba coś w tym jest że dziewczynkom serduszko bije szybciej, chłopcom wolniej.

Ja ten zestaw wyceniam na 40zl, bo jest 5cm opaseczka ale normalnie kolo 35zl, to trampki powinnam wycenic na nie mniej niz 60:P

maminka walnij sobie kakao i lulu :P

btw tak chcialam wam zrobic konkurs ale póki nie bede miec 100lików to lipa :(



łoooo hoho + 5 lajków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681921 przez EwelinaB87
Działa osz k. :D jestem uzalezniona:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl