BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #709630 przez MyMelange
Bry :)
Madzik kot wymiata! Mi juz tęskno za siersciuchami moimi...

Co do skurczów pochwy, to nie mam, ale często czuję na nią spore parcie.
Nasze dziecko dziś oszalało! Bryka cały dzień!

Mamy koncert Weekendu w mieście haha, az do pokoju dochodzi Ona tańczy dla mnie ;)

Pyzaura, cudnie wyglądasz! Albo się dobrze maskujesz, albo masz niewielki ten brzunio.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709637 przez MyMelange
Iva, u Ciebie to podobieństwo zupełnie się nie sprawdza ... Wszystkie tu wiemy, ze masz motorek w tej zgrabnej pupie :)

Nefelik, tak strasznie się cieszę, ze jesteście w dwupaku :) buziaki dla Was!

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709638 przez agamo
hmmm no to Iva towja Mia to mnie przypomina tylko jej jezora na wierzchu brakuje i wiekszego brzucha!

Izula ja tez jestem malo sasiedzka tu gdzie mieszkamy w bloku jestesmy juz od 4 lat a siasiadow kompletnie nie znam ale oni dosc czesto sie zmieniaja. No i z polski pochodze ze wsi takze uwielbiam duze ogrodki i w cholere przestrzeni gdzie mozna sie wylozyc i sluchac ptakow ummmm ale mi teskno za pl A tutaj hmmm londyn moze sie umywac :P choc tyle dobrze ze nie mieszkam w scislym centrum a na obrzezach takze wiele mamy tu parkow i kolo domu mam jeden park z trzema jeziorkami takze jest gdzie wyjsc dzieki bogu bo tak to bym chyba zwariowala.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709663 przez pyzaura
Kinia jak tam wypoczynek?? do kiedy tam jestes?? :) tez wypoczywaj :D brzusio zamaskowany :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709664 przez agamo
dziewczyny a tutaj apropo tych waszych kociakow to u nas ostatnio reklama leci z kociakiem CO prawda reklama sieci komorkowej o2 ale zawsze sie usmiecham jak ja ogladam

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709665 przez pyzaura
Iva ale Twoj kotek tez jest rewelacyjny :D:D:D:D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709667 przez niagara
Nefeli cieszę się, że Malutka nadal siedzi w brzuszku, a kolejne dni mijają :) Oby tak dalej :)
Dziewczyny ja też miałam dzisiaj takie kłucia w pochwie, ale nawet się nie zastanawiałam czy wszystko w porządku :blink: Dopiero teraz, jak napisałyście o tym :blink:
A jeśli chodzi o to becikowe to brane są pod uwagę dochody za ubiegły czy bieżący rok?

Ja jestem dzisiaj wykończona.
Od samego rana stres, później mega długie oczekiwanie na wizytę (od 9 do 13). Po powrocie do domu wzięłam się jeszcze za pranie, prasowanie, ogórki zaprawiłam, a teraz padam na pysk :dry:
Mała wczoraj była zbyt spokojna, dzisiaj rano to samo, nic nie czułam. Miałam czarne myśli. Ryczałam całą drogę do szpitala. Na szczęście mąż pojechał ze mną. On zawsze dodaje mi otuchy.

Okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :laugh: Tętno w normie, waga też :)
Pobrali mi krew, teraz tylko czekać na wyniki :)
Na chwilę obecną "Mała" waży 2,3kg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709669 przez kocham_cie
aga z tego co piszą to te kłucia to nic niepokojącego- na szczęście... ale jeszcze zapytam we wtorek dla pewności :)

iva widzę że twoja mia preferuje leżenie podwoziem do góry ja mój will :laugh: a wiesz ze ja nigdy nie widziałam mojego kota zeby spał skulony w kłębek... zawsze przybiera jakieś dziwne pozy, a najczęściej to właśnie spi jak twoja mia :)
a jeśli chodzi o rase to jest to kot norweski leśny... ale nie ma rodowodu więc zaden z niego rasowiec bo pewno pomieszany z czymś jest :laugh:

Nefeli cieszę się ze sie odezwałaś i nadal w dwupaku :laugh: a jak była reakcja teściowej???

kinia haha masz prywatny koncert weekendu w swoim pokoju :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #709673 przez Alivva
No to niezła waga tej "małej" :)

Agamo....no to jest właśnie ten maine coon :) Chciałam takiego,już nawet miałam wybraną hodowlę z której miałam kupić ale zaczełam czytać o charakterkach i padło na kotke tonkijską :) Jednak wygląd maine coonów nadal mnie powala :D

Monia....możesz kochana zerknąć na skład tych kremów i napisać mi co o nich myślisz???
Będę wdzięczna :)
allegro.pl/m-luigi-krem-na-przebarwienia...ala-i3376791507.html

Madzia-mój kociamber sypia zwinięty czasem,ale tak sę pozawija,że nie wiadomo gdzie łepek a gdzie dupa :) w taką pogodę najczęściej jednak taka powykręcana :D KKoleżanka,która kupiła ode mnie kocurka z pierwszego miotu Mii stwierdziła,że młody ma te pozy po mamie....Ręka,noga,mózg na ścianie :D

Daga dopiero co Cię wspomialam i juz się zameldowała-kochana nasza :)
No właśnie....jaka reakcja teściowej???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709683 przez agamo
No ja juz sie zaczelam przejmowac ze to moze skurcze ale tez sie uspokoilam po przeczytaniu tej strony.

Natalia to dobrze ze wszystko wporzadku z malenka. W sumie juz nie taka malenka :P No i my mamuski zawsze sie martwimy na zapas!

Nefeli tak sie ciesze ze trzymacie sie i mala cierpliwe czeka. Najwazniejsze ze dzien za dniem mija. No i dobrze ze tesciowa tez macie juz z glowy w sensie przekazania wiadomosci!

Kinia to dobrze ze Miki szaleje bo daje o sobie znac Choc u mnie jak jeden dzien ma szalenstw to drugi zazwyczaj przesiedzi cicho lezakujac.

Eh tak sobie oststnio myslalam ze teraz swieta bozego narodzenia wszystkie spedzimy w wiekszym gronie :D ale fajnie!!! z wlasna rodzinka :D eh az sie nie moge doczekac A pomyslec ze w zeszlym roku we wigilie oglaszalismy rodzicom ze rodzinka sie powiekszy :P

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709740 przez kocham_cie
Dzień dobry :)

Jest przed 7 a ja zmiast odsypiać pracujący tydzień to zastanawiam się co by tu zjeść :side: Antek napierdziela mnie od 6 rano więc nie maa wyjścia muszę się podnieść i przygotować jakieś śniadanko :laugh:

Miłego dnia kruszynki :kiss:

Ps. Natka twoja "mała" to przegoniła już mojego Tośka :laugh: ciekawe jaki będzie ostateczny rozrachunek... dobrze że z nią wszystko ok... tylko teraz czeka was poważna rozmowa żeby więcej tak mamusi nie straszyła :)

Dziewczęta czy wasze pociechy też tak boleśnie rozpychają sie w waszych brzuszkach??? czy tylko Antek tak mi daje popalić??? to jest niesamowite ileż ten dzieciak ma siły a co będzie za miesiąc jak już dobije do 3kg :unsure:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709752 przez SerekWaniliowy
Dzień dobry w leniwą sobotę!

Nike - póki pamiętam- dużo radości z tego wszystkiego nowego co Cię spotka za kilka tygodni, szczęśliwego rozwiązania i zdrówka :kiss: a no i udanej dzisiejszej imprezy i niespodzianki :lol:

Iva torpedo! hehee ależ Kocham Cię dobrze ją określiłaś! ja ledwo do sklepu mogę dojść kilka metrów i spowrotem i wracam to się muszę położyć, czuję się jak hipcio a chodzę jak pingwin.

Kocham Cię
ja jestem na głodzie od grudnia to może dlatego mam takie skojarzenia, sama miałam ochotę się wczoraj rzucić na męża jak hiena na padlinę, ale co ja bym mogła zdziałać ze swoją kondycją, chyba tylko cycki pokazać ;P a i pewnie przy tym bym się spociła ;) a z tym żelazem to staram się już nie myśleć, do poniedziałku, bo nie omieszkam spytać na wizycie co myśli o tym artykule. A rogala myślisz którego kupić tego dużego dla ciężarnych czy tego mniejszego na poporodzie i dla dzieci?

Właśnie dziewczyny co o nich myślicie?
motherhood.pl/sklep/kojec-motherhood-2
motherhood.pl/sklep/mini-kojec-23
motherhood.pl/sklep/fasolka-motherhood-1

Ja tak myślę Ania, że jak ktoś tak jak niektóre z nas martwi się tymi 2 łykami, to jeśli nie piwo to inne powody do zmartwień sobie znajdzie, ja anemie i tabletki które brałam przez 3 dni, bo sie głupia nie skapnęłam, że w ciąży jestem a to mała się rusza gwałtownie a to znów za leniwie i wciąż coś, a tak naprawdę to guzik możemy na to wszystko poradzić, niestety :dry: najlepiej dla nas i maluszków było by poprostu o tym nie myśleć i beztrosko przejść przez te 8 miesięcy, ale jak to zrobić? :blink:

Karolcia
jak Twoje samopoczucie? przeraziłaś mnie tym swoim COŚ SIĘ WYDARZY :(

Kocham Cię ale boskie zdjęcie! Kotek cudowny ale jaki wycieńczony upałem!

No nic, reszta lekturki później, bo młoda upomina się o 2 śniadanie bo od 4:30 minęło już trochę czasu ;)

Miłego poranka kochane brzuszki :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #709761 przez kalina
dziendoberek:-D
jestem po obchodzie i mam pozwolenie na wyjscie choc na chwile z pokoju:-):-):-)
ale jestem happy:-):-):-)
a mala ostatnio spokojna dzis tak sie rusza ze az mi lepiej. a prawie cale ktg miala czkawke biedna:-)
tak ze dzieki dziewczyny za wsparcie bo to jak widac duzo daje i dzieki nubi za posrednictwo :-)

nefeli bidulko to dobrze ze tesciowa wie. teraz nie ma co narzekac. dla dobra malej jak chce pomoc to super. teraz bardzo ci to potrzebne bedzie.

pyzaura zdjecie usg z bombelkiem superasne:-) a i twoj brzuszek taki maly fajny. milego wypoczynku

magda pozycz futrzaka:-) przydalby sie taki bym go tu wysciskala:-)

iva to chyba nie twoj kot bo ciebie wcale nie przypomina. on taki len a ty z motorkiem w dupce

mery ty chyba pisalas cos o przemeldowaniu sie i dopiero wzieciu becikowego. nie jestem pewna ale cos slyszalam ze trzeba byc rok zameldowanym zeby dostac ale to obojetne czy tatus wezmie czy mamusia. ale dopytaj zeby nie przepadlo po zmianie mieszkania



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #709767 przez niagara
Dzień dobry :)
kocham_cie napisał:


Ps. Natka twoja "mała" to przegoniła już mojego Tośka :laugh: ciekawe jaki będzie ostateczny rozrachunek... dobrze że z nią wszystko ok... tylko teraz czeka was poważna rozmowa żeby więcej tak mamusi nie straszyła :)


A ile miał Twój Antek na ostatnim usg i kiedy to było?
Moja jest obecne wielkości dużego kurczaka :laugh: Tak patrzę na swój brzuch i nie mogę sobie wyobrazić, jak to jest możliwe, żeby siedział tam duży kurczak i to w całości :ohmy:

Iwonka chyba ma w poniedziałek wizytę, jestem ciekawa ile jej Kacperek waży, bo ostatnio był na równi z moją Maleńką :)

W ogóle wczoraj w szpitalu, jak miałam KTG to przywieźli na salę kobietę po cesarce i jej córeczkę. Normalnie nie mogłam się napatrzeć, jaka ona była malutka :) Nie mogę uwierzyć, że niedługo też będę miała taką kruszynkę. I czy dam sobie radę, nie chciałabym jej krzywdy zrobić :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709771 przez kocham_cie
Oczywiście nie zjadłam tego śniadania, bo Antek sie uspokoił i zasnęłam :laugh: ale teraz za to wcinam kanapeczki z sałatą, serkiem, pomidorkiem, ogórem i jajem :laugh: mniami

Serku po takim czasie jak pokażesz mężowi cycki to nawet nnie będziesz musiała się dalej pocić bo będzie już po :silly: mój D. ostatnio stwierdził że nawet samrowanie mi kostek go pobudza... a ja... no cóż ostatnio mam takie napady że najchętniej bym się seksiła gdzie popadnie... tylko jak ma dojść co do czego i uda mi się wymusić na D. zbliżenie to Antek zaczyna fikać i D. się wycofuje bo jak twierdzi... to niedopuszczalne zeby jego penis był tak blisko głowy jego pierworodnego :dry: haha może chodziaż doproszę się masażu pochwy :silly: powiem że to zalecenie położnej :blush:

Kalinka kochana tylko nie szalej teraz za bardzo, powolutku krótki spacerek i sio do łóżeczka :) a futrzak niestety nie należy do tych które lubią sie przytulać więc niewielki pożytek byś z niego miała :( darmozjad jeden tylko go karmć trzeba i sprzątać po nim a jak człowiek chce sie przytulić albo pogłaskać to nie! ja nie wiem po co ja go wogóle trzymam :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl