BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #736283 przez asiek89
Malinowa, fajnie, że masz takie pozytywne wrażenia :) Co do porodu samego i późniejszego dochodzenia do siebie to ja myślę, że nie ma sensu patrzeć na innych, bo to jest tak, że każdy przechodzi to po swojemu, kwestia progu bólu jaki się posiada, ogólnych predyspozycji organizmu no i nastawienia, wiadomo. A to ostatnie trzeba mieć pozytywne :)

Natalko, myślę że Kinga ma rację i karmienie na leżąco może też pomóc, razem z odciąganiem wcześniejszym pokarmu. Popróbuj, oby było lepiej :)

No kochane cioteczki, to my już znamy godzinę zero ;)
Za tydzień o 10 mam się stawić na oddziale, a we wtorek 10.09. będzie cesarka. :)
Także przed nami ostatni tydzień w dwupaku :)
Doktor chciał nas umówić już na ten piątek, ale nie było wolnych miejsc, więc czekamy jeszcze do weekendu.
A czy mi się wydaje, czy jeszcze któraś z Was miała mieć cc w tym samym dniu? ;)

Pogoda u nas też do kitu. Szłam do przychodni w deszczu, ale wiało tak, że nawet nie było sensu parasolki rozkładać. Porażka. Nic tylko zaszyć się w czterech ścianach i czekać na słonko.

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736298 przez pyzaura
Hejka

Asiek :) super ostatni Twoj tydz :) brawo :D:D
Malinowa i mnie uspokoilas z tym porodem :) oby bylo tak jak piszesz :D

pozdrawiam

u nas tez dzis ziab ze hoho

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736299 przez Alivva
asiek89 napisał:

No kochane cioteczki, to my już znamy godzinę zero ;)
Za tydzień o 10 mam się stawić na oddziale, a we wtorek 10.09. będzie cesarka. :)
Także przed nami ostatni tydzień w dwupaku :)
Doktor chciał nas umówić już na ten piątek, ale nie było wolnych miejsc, więc czekamy jeszcze do weekendu.
A czy mi się wydaje, czy jeszcze któraś z Was miała mieć cc w tym samym dniu? ;)


JA JA....JA mam mieć cc w tym samym dniu :D
Jutro jeszcze ostatnia wizyta i ostatnie usg więc raczej potwierdzi bo nie licze na to,że szybciej się coś zmieni więc..... wygląda Asiek,że dwie samotne "twarde dupy" doczekają się dzieciątek w tym samym dniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736307 przez niagara
Dzięki dziewczyny, spróbuje odciągać wcześniej, może to coś pomoże :) Musze tylko poczekać, aż mi teściowa laktator przywiezie :blink:

A jeśli chodzi o odciąganie, orientuje się może któraś ile czasu można przechowywać mleko w zamrażarce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736311 przez asiek89
Iva, to nie może być przypadek ;)
To będzie nasz dzień haha :)

Pyzaurka, dziękujemy :) aż by należało to oblać :D Ale to chyba kubkiem mleka najprędzej ;)

Natalko, trzymamy kciuki :) Co do trzymania mleka w zamrażarce to podobno nie powinno się przechowywać go dłużej niż dwa tygodnie.

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736312 przez asiek89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736325 przez paulinka.k22
Cześć mamuśki :)

Coraz mniej nas tutaj, no ale w sumie nie ma się co dziwić...mamusie zajęte dzieciaczkami,a my biedne czekamy na swoją kolej :) a mnie wczoraj wieczorem znowu skurcze łapały i to dosyć mocne ! nie obyło się bez no-spy :( aż mój mąż się wystraszył, że to już :) w sumie sama się zastanawiałam, czy to już, bo właściwie skąd mam wiedzieć ;) :laugh: jutro rano ktg, a po południu wizyta więc ciekawa jestem co i jak, czy już widać jakieś postępy :)

No to Asiek i Iva za tydzień będziemy czekać na Wasze dzieciaczki :) fajnie, chyba tak znać termin, przynajmniej się możecie przygotować psychicznie :)

Malinowa cudny jest Twój Marcelek :) i fajnie, że masz nawet miłe "wspomnienia" z porodu :)

Ja też zaglądałam z nadzieją, że Agamo juz po :laugh: czekamy dalej... :)

U nas też wieje i zimno, nawet nie wychodzę na dwór!

Nubi a Ty biedaku się kuruj! Zdrówka życzę!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736327 przez mery75
Hej kochane ja najpierw o sobie a więc byłam u lekarza i na jutro mam skierowanie do szpitala bo miałam iść dzisiaj ale pójde jutro bo za bardzo spuchły mi nogi i twarz no i mój wiek do tego pozatym szyjka się skraca i jest miękka główka nisko i pani doktor powiedziała że niema co ryzykować z tą opuchlizną a GBS ujemny a dzisiaj wzrosło mi ciśnieine 140/80 a i kazała mi przyjść ze zdrowym dzieciaczkiem a więc niewiem co jutro będzie bo pójde na 8 rano na czczo bo jeszcze KTG mają robić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736332 przez paulinka.k22
Mery to może w tym tygodniu Wasza Julcia juz będzie z Wami :laugh: a tak się nie mogłaś doczekać :) no i dobrze, że lekarka tak zareagowała i dała skierowanie do szpitala, lepiej dmuchać na zimne!Powodzenia jutro :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736333 przez pyzaura
wlasnie Agamo czekamy czekamy :)
Iva Asiek to nie przypadek to przeznaczenie :D
Mery kurde wszystko bedzie dobrze :) dawaj znac co i jak a powiedz ogolnie jak sie czujesz??

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736351 przez mery75
Dzięki dziewczyny trochę się boje ale jednocześnie chciałabym jak już pojade wrócić z Juleczką a nie żeby tam jeszcze wracać będe się modlić żeby tak było a to zwapnienie łożyska to oznacza że już się więcej nierozwinie bo już jest dojrzałe i na tym etapie niektórzy lekarze wywołują poród niewiem jak będzie u mnie
KOCHAM CIE SERDECZNE GRATULACJE I MNÓSTWO ZDRÓWKA I SZYBKIEGO POWROTU DO DOMCIU :lol:

Malinowa Mamba cudny dzieciaczek przesłodki serdeczne gratulacje i zdróweczka :lol:
Pyzaurka troszke jestem przerażona tym co się dzieje ale myśl o córeńce mnie trzyma w garści

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736357 przez asiek89
Mery, kochana, na pewno będzie dobrze! Trzymamy kciuki, żebyś już nie musiała wracać drugi raz do szpitala, tylko żebyś wyszła z Julcią :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736364 przez mery75
asiek89 napisał:

Mery, kochana, na pewno będzie dobrze! Trzymamy kciuki, żebyś już nie musiała wracać drugi raz do szpitala, tylko żebyś wyszła z Julcią :)

Asiek oby się sprawdziły Twoje słowa dzięki :silly:
Asiek Alivcia teraz do mnie doszło że wy obie w jednym dniu rodzicie heh ciekawe która pierwsza trzymamy kciukaski
Agamo a Ty jak ten niedżwiadek zapadłaś w sen zimowy czy co :silly: oczywiście to ze szczerej sympatii te docinki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736372 przez nike84
No mery czyżby już niedługo Juleczka miała być z wami? Trzymam za Was kciuki i dawaj znać co tam u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736375 przez akina_zet
Ivka i Asia już w przyszłym tygodniu będą się chwalić dzieciaczkami, Mery pewnie też :)

Tylko my biedne żuczki kuleczki dalej czekamy ;) No ale te dziewczyny co przy końcówce września mają rodzić, byle do połowy września a później niech się dzieje ;)

Malinowa, Twoja pozytywna wzmianka o porodzie troszkę mnie pokrzepiła;)

Monika Z.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl