BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #736146 przez Nubi
Ja tak tylko na sek, rozlozylo mnie i pasuje islc do lekarza i szybko sie wyleczyc zeby nie urodzic w takim stanie bo fizycznie padaaaam. Jestem na starych smieciach na 29 listopada, wiec blizej. DObranoc

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736147 przez agamo
Iva możesz być dumna Bo syna wychowalas na medal! A co do terminu nie wiem jak przedtem myslalam ze uda mi sie przed terminem tak teraz cos mi sie zaczyna wydawać ze mały sam na świat nie wyjdzie! Zaczynam myśleć ze Moze sie to tak skończyć jak u ciebie i Vilemo w pierwszej ciszy ze samo nie ruszy a i przy oxy i tak niewiele wskora! Bo nie mam żadnych skurczy bynajmniej nie czuje Miałam biegunke przez dwa dni a teraz zaparcia nagle! Mały strasznie sie wierci i widać ze jemu tez juz zle No i jakoś nic nie wskazuje by cos sie nagle miało ruszyć!wiadomo Moze nic nie być i nagle wszystko naraz Ale czasu tak mało a objawów brak! Aaaaa No i ciuszki :) sliczne!!! Dresiki sliczne i spiworki! Czyli kolejne pranie cie czeka?! Ja narazie Mam spokój póki mały sie nie wykluje!

Asiek kącik Patysia śliczny! A z posciela napewno jeszcze lepiej będzie wyglądał! Fakt nie ma co sobie robic nadziei bo ja tak robiłam i pózniej zła na siebie i zawiedziona ze tu nic a ja tak chciałam! A co do braku faceta to tez sie nie przejmuj bo najważniejsze ze bedziesz mieć tego najważniejszego przy boku juz niedługo którego wychowasz o wiele lepiej sama niż z jakimś burakiem przy boku! A jak bedziesz mieć chwile słabości to mama napewno cie z miła chęcią wesprze bo przecież od tego są mamy! :)

Karola miałam ci pisać ze z tymi bolami przy sikaniu ja tak mam od miesiąca ale nie za kadym razem! Często idą w parze z klujacym bólem w pochwie Zauważyłam ze jak mały naciska na pecherz to mam problem sie wysikac i zaczyna kluc Najlepiej to ja wtedy pije duuuzo wody chodzę przy tym siku często ale po trochę No i staram sie bujac na piłce i mały jak sie odsunie to juz jest ok! Natomiast jeśli masz tak za każdym razem i dochodzą inne objawy to Moze być zapalenie pęcherza wiec kontroluj!

Nubi I Kalinka to nici z wywolywania?! Ciekawa jestem jak slonko? Bo nic nie pisze czyżby wywołała dzisiaj cosik?

Malinowa mamba Marcelek śliczny i jak słodko śpi! Jeszcze raz gratulacje No i opowiedz nam jak poszło? I jak idzie z macierzynstwem?

Iwonka myśle ze Klaudiuszek nie chciałby byś sie smutala z jego powodu teraz kiedy masz koło siebie jego młodszego braciszka! Myśle tak jak Iva napisała ze on żyje w was i cześć jego gdzieś pewnie i w Kacperku! A raczkami sie nie przejmuj bo większość jak nie wszystkie maluszki maja zimne rączki! To całkiem normalne!

A Iva mnie zawsze mówili ze cnotki maja zawsze zimne dłonie :p heheh bo ja wiecznie mam zimne! nie wiem jak to sie ma do kobiet w ciazy?! :p choć moja mama mówi ze jak leżała na porodowce to kolo niej babka leżała co nawet po porodzie twierdziła ze ona jeszcze dziewica! Także wszystko możliwe :p

Dobra lecę spać i ja bo juz późno mam nadzieje na dobry dzien jutro!
A Madzik dziś juz tuli Antosia Ale jej dobrze!!! Ciekawa jestem jak sie sprawdziło łóżko z rynna? :p świnia jestem wiem ale tak niedawno o tym mówiliśmy a teraz ona juz po! Dobrej nocki Mamuski!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736149 przez akina_zet
Iwonko Kochanie, Krystianek nigdy Was nie opuścił,on się zawsze będzie Wami opiekować i zapewne cieszy się z młodszego brata i Waszego szczęścia :kiss:

Ivka chciałabym mieć taką twardą dupkę jak Ty,podziwiam Cię i zazdroszę uporu.

Pyzaurka w domu odżywam i jestem przeszczęśliwa,że jestem u siebie.

Aguś Agamo w środę masz ten masaż szyjki?

Ale ja bym chciała już tulić Gusiaczka...

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736153 przez karolcia1919
Hej.
Agamo dzieki za odpowiedz..ale bole jak na razie ustapily ;)
Moj maly/a mnie dzis o 3.30 skopal/ala potem cisza a teraz znow szaleje...;)

Na dworzu ???wieje jak na uralu.czysta jesien sie zbliza...ile juz lisci spada....;/

Cos chyba pogody na dluge spacery nie bedzie ;/;(





Asiek kacik synka super ;) dzis dowiesz sie kiedy masz CC???


Ms ktoras dzis wizyte?? To Powodzenia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736183 przez nefeli
Iwonko Twoje odczucia sa mysle ze zupelnie normalne,bo Twoj maly aniolek jest caly czas z wami i na pewno czuwa nad Wami,opiekuje sie wami i dba o to zebyscie mieli duzo zdrowka i radosci!!! caluje Was mocno
Agamo caly czas o Tobie mysle i dzis zagladam,mysle moze jest juz dzidzius w Twoich objeciach i widze ze jednak mu bardzooooo dobrze w brzusiu :)Chyba zadna z nas letnich ubranek nie zalozy :(
Nubisiu biegnij do lekarza bo szkoda zebys sie meczyla,zycze Ci zdroweczka kochana !!!
Madzia czekam na foteczke Antosia :) jak juz odpoczniecie,dojdziecie do siebie to pisz nam wszysciutko,bo smutno tu bez Ciebie...
Villemo fajnie ze braciszki sie dogaduja,a co do meza to ja mam podobnie,tez nie oczekuje chyba zeby bylo tak jak w moich snach,bo dla nich to jakies takie oczywiste ze oni nas kochaja,sa wdzieczni itd...
Ja mam dzis ostatnia wizyte...wczoraj mala strasznie sie rzucala,az sie przestraszylam,nie mogla przez godzine sie wcale uspokoic...
Moniczka jak mieszkanko? skonczony juz remont?
Albo cos przeoczylam,bardzo mozliwe ale cos nie widze Serka??,Mery a co u Ciebie jak sie czujesz?Agilla?
Caluski dla Was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736186 przez akina_zet
Dzień dobry :)

Ciekawe jak tam Madzia :)

Karolcia prawda,liście tańczą już na wietrze,ale wrzesień ma być jeszcze ciepły,zapewne zaliczysz spacer z synkiem i to nie jeden ;)

Aguś piszesz o wywoływaniu porodu,a ja się zastanawiam czy
nie umówić się z moim doktorkiem na wywołanie,tak by miał dyżur i by zarówno on jak i mąż był na bank był ze mną. 10.09. na wizycie zobaczymy jak tam sytuacja w środku i chyba zacznę z nim gadać.

Nefelko jeszcze drzwi wewnętrzne i meble do małej i będzie finito ;)

Dziewczyny dostane w spadku łóżeczko ale jest niebieskie,chce je na biało ciachnąć,jaką to farbą się maluje by było bezpieczne dla maluszka?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736187 przez asiek89
Hej dziewuszki!

Dziękuję Wam bardzo za wsparcie w chwili kiedy zmiękłam na moment :kiss: Przypuszczam, że co jakiś czas to gdzieś we mnie może się czaić, ale mam nadzieję, że jak już Patryś tutaj będzie to będzie nam razem łatwiej i na Nim się skupię. :)
Faceci raz są, a raz ich nie ma... wiem coś o tym z własnego domu i chwilami nawet wolę, że jest tak jak jest, ale jednak zawsze jest ten "drugi koniec kija". No, ale nieistotne. Wczoraj wieczorem jeszcze poszłam do rodziny na ciacho i kawusię, babcia już się nie może doczekać kolejnego prawnuka :) i humor mi się poprawił, no a dzisiaj już jest nowy dzień i jest lepiej.

Karolciu, tak, zgodnie z planem dzisiaj mamy poznać termin :) Mam nadzieję, że plany się nie zmienią, bo zwariuję ;)

Nubisiu, trzymaj się ciepło! Paskudnie Cię dopadło, ale oby szybko Ci przeszło :kiss:
Ja się dzisiaj obudziłam z zawalonym nosem, szlag mnie trafia, ale spróbuję to szybko poskromić, żeby nic się nie rozwinęło.

Kurczę no co z tą Ninką... zamilkła nam dziewczyna.

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736189 przez nike84
Iwonko kochanie tak jak piszą dziewczyny, nie smuć się bo Klaudiuszek zawsze już będzie z wami, w Waszych sercach. Ciesz się że po tym co przeżyliście dostaliście takie szczęście jakim jest Kacperek :kiss:

Agamo miałaś być jedną z pierwszych rozpakowanych mam a tu Kacperek Ci zrobił psikusa i siedzi w środku i za nic go nie można wygonić :P Mały uparciuszek.

My dziś wyspani jak nigdy. Ostatnio śpię jak dziecko, chyba zaczynam nadrabiać na najbliższe parę lat ;)

Miłego i słonecznego dnia mamuśki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736203 przez Monika23083
Hej dziewczyny!

Posty poczytam jak wróćę od lekarza:)

dzisiaj o 10.30 wizyta. Mam nadzieje, że coś tam się ruszy w końcu. Jas jak nie mógł to chciał wyłązić, a teraz ja bez magnezu z grabkami w ręku a on ani myśli! toż to będzie uparta Panna po tatusiu chyba:)

do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736207 przez karolcia1919
Kurde rano mialam taki zapal do sprzatania....a zjadlam sniadanie i dostalam lenia ze ho ho.


A chcialam wyczyscic kanape.laski a moze wy macie jakies sposoby na czyszczeni...kanapa jest czarno -bialo...i na tym bialym die tak brud osiada...czyscilam i vaniszem i proszkiem i lipa nie schodzi...moze macie jakies inne sposoby???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736211 przez niagara
Dzień dobry :)

Iwonka moja Julka też ciągle ma zimne łapki, ale tym nie ma się co przejmować, bo takie dzieci mają jeszcze nie do końca rozwinięty układ nerwowy. Przejdzie im to z czasem :)

Mnie martwi coś innego, od w wczoraj Mała zaczęła bardzo łapczywie ssać pierś, a ja mam tyle pokarmu, że za każdym razem mi się zakrztusi :dry:
Za pierwszym razem to się aż popłakałam, tak mnie zdenerwowała :(
Nie wiem cy to normalne i co mam zrobić. Nie chcę, żeby tak było cały czas :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736220 przez karolcia1919
A co do dziewczyn to Ninka agilla tez zamilkla...mery wczoraj tez chyba nie pisala....


A Kocham Cie zakochana w Antosiu a zawsze rano pisals jak jadla sniadanie i spac nie mogla ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736224 przez MyMelange
Monika, tez mam wizyte i zwiedzanie porodowki :)

Niagara, podobno jak masz nawal, to przed karmieniem ciutu sciagnac, zeby dziecku nie polecialo za duzo do buzki. Kuzynce tez maly sie krztusi - tak to juz jest. Aaaaa jeszcze mozesz karmic lezac na plecach (pod glowa poducha, mala na Tobie), wtedy pod wpywem grawitacji mnie mleka bedzie leciec.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736275 przez malinowa_mamba
Dzień dobry:) Dziękujemy slicznie za gratulacje:) Jestem troche nie w temacie co i jak u Was dziewczynk ale to przez to,że dopiero dziś przestało boleć mnie to miejsce po nacięciu.Wczoraj nie byłam w stanie nawet leżeć,Bolało chyba bardziej niż poród. Mam nadzieje,że już bedzie ok. Co do porodu to słowa chcę skierować przede wszystkim do tych co jeszcze chodzą z brzusiem.Nie taki ten poród straszny jak go malują.Nie mówię ,że jest przyjemnie ale idzie wytrzymać:) Nie ma się czego bać :silly:
Mój Marcys jest grzeczny,budzi się co 4h na jedzonko.Czasem nawet spi dluzej ale wtedy go wybudzam,bo to podobno nie dobrze jak maluszek wiecej spi. Czasem poplacze,czasem ja tez :) ale jest ok.Mam mega duzo pokarmu,wykarmila bym całe wojsko takich maluchów:)
Trzymajcie sie wszystkie,bede miala chwile to zajrze:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736280 przez Alivva
Dzięki Aguś....
Pranie mnie na szczęście tym razem ominęło :) Zośka ma ciut ponad 2 miesiące więc ze wszystkiego na świeżo wyrosła,Aśka wyprała w Lovelce a ja tylko trochę przeleciałam żelazkiem ;) Z tymi dłońmi zimnymi że niby cnotki to się uśmiałam hahahaha

Monia,każda z nas tak naprawdę ma właśnie taką twardą dupkę :) Tylko nie każda się musi o tym przekonywać :) W kobietach drzemią ogromne pokłady sił ;) Co do farby to Ci nie pomogę bo się nie znaju... Sama chciałam przemalować ale mi przeszła chęć i temat farb pominełam ale wiem,że są jakieś nietoksyczne przeznaczone do malowania mebli dziecięcych.

Patrząć na pogodę za oknem dziś to az mi się płakać chce... Tak jak Karola napisała-jak na Uralu kurcze. Ja rano pozamykałam wszystkie okna,to znak,że naprawdę jest ziąb...
Jak musi to niech będzie jesień ale taka ladna.....co z naszymi spacerkami????

Monia i Asiek....piszcie co tam po wizytach.

Karolcia jeśli chodzi o pranie tapicerek to ja od kilku lat uzywam tylko i wyłącznie tego
allegro.pl/meglio-uniwersalny-odtluszcza...-fv-i3499142498.html
Kiedyś mi psiapsióła poleciła a teraz obie kupujemy baniaki 5litrowe i używamy tego do prania tapicerek,dywanów,podłóg,płytek,ścian.... jest też rewelacyjnym odplamiaczem.

Natalia na takie łakomczuszki ja tez polecam przed karmieniem trochę odciągać pokarm. Po kilku godzinach cycuchy napełnione a jak dzieciątko łapczliwie zaciągnie to się krztusi. Jak odciągniesz to powinno być ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl