BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #749735 przez pyzaura
No Kalinka opowiadaj przyjmiemy to na klate ):-) najważniejsze ze macie to juznza sobą ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749739 przez Nubi
Dziewczyny dacie radę bo wyjścia nie ma... Moze bedziecie mialy ciezkie porody a moze okaze sie ze spodziewalyscie sie czegos innego? Jedno jest pewne ze warto! Odezwe sie jak bede na tab.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749748 przez Alivva
Ewciu,GRATULUJĘ Kochana :* :* :*
Teraz będziemy kibicować i odliczać razem z Tobą :) TYlko nam ładnie pisz od czasu do czasu co i jak ;)

Karolcia,Monia....strach przed porodem (przed nieznanym) jest moim zdaniem naturalny. Dacie radę bo niby czemu by miało być inaczej? :) Będzie git tylko mi się nie nakręcajcie opowieściami a myślcie o tej chwili kiedy zobaczycie swoje maleństwa :)

Marta,ciesz się że masz takie kochane dziecię :) Ja ponoć tez byłam taki anioł i w sumie na maleńka narzekać też nie mogę. Pewnie,że jak się obudzi głodomorra po 4,5 godz to drze tą swoją małą śnupę ale ogólnie jest kochana.

Ja dziś pierwszy raz po porodzie poleżałam w wannie :D Dosłownie :) Mojej Alicji załącza się już "tryb czuwania" w godzinach popołudniowych. Dziś np od 16 do 19;30. Przysypia ale tylko na rękach czy przy cycu i czuwa bardzo,ale jak padnie to potem bite 3-4 godziny śpi jak kamlot więc wykorzystałam ten czas :) Porządna kolacja, ogarnęłam kuchnię,sypialnię,nawet trochę ciuchy w szafie no i ta prawie godzinna kąpiel.....dosłownie bajkowo :)
Teraz czekam az się obudzi,nakarmimy i nynki :)
No i odliczamy do przyjazdu taty :) Albo tata odlicza bo juz mi dziś przez fona mówił...."jeszcze tylko 12 dni" :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749751 przez nefeli
Biedroneczko ciesze sie ogromnie,hurraaaaaaaaaaaaaa!! i mocno trzymam kciuki za Was!!!na pewno test wyszedl prawidlowo, sa piekne 2 krechy!!!
Prosto z serducha wielkie gratulacje dla Krakowianek :) Nubisiu,Kalinko,Slonko,Asiu duzo zdrowka i szybkiego powrotu do domu z maluszkami!!! sciskam Was mocno!!!
Przepraszam ale nie czytam jako tako bo moja Mamusia dzis wyjezdza wiec jestem zalana lzami,oprocz tego drugi raz jestem juz z goraczka i zapaleniem piersi,boli jak cholera...
Villemo ja juz nie wyrabiam z tym odciaganiem....i dorabianiem sztucznego..najgorsze noce bo nie mam nawet godziny miedzy karmieniami :( na sen...zmieniamy pieluche,zjadamy mleczko i czekamy na odbicie,oczywiscie wszystko na spiaco a jak sie do lozeczka polozymy to krzyk wiec sie tulimy,kiziamy,szumimy itd,itp az przychodzi pora na kolejne karmienie a kiedy jeszcze odciagac??? nie wiem jak to bedzie teraz zostaje zupelnie sama :( :( :( i juz mam dola :(
caluje Was bo Niunka placze wiec lece
Ps.pepuszek odpadl w 15stym dniu..
A zapomnialabym jak robicie fotki maluszkom???? bo ja mam kiepskie jakoscia gdyz do szostego miesiaca nie mozna uzywac lampy :( i nie uzywam,a jak raz wcisnelam to mala az skoczyla no i oczka od razu mruzyla...wiec nie chce jej robic krzywdy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749756 przez nefeli
Villemo pisalas o karmieniu...nalozyc mala na piers...kurcze ja sie mecze i ona ze mna...lapie za samego sutka i gryzie niemilosiernie...pozniej nie da go sobie wyrwac...nie wiem co robic moze mi cos poradzicie kochane...mala nie otwiera usteczek szeroko i przez to nie je z cyca no czasami sie uda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749789 przez akina_zet
Nubisiu nabieraj sił i wracaj na forum ze zdjęciem Zosi :)

Nefelko jak dobrze,że się odezwałaś,myślałam ostatnio o Was ;)

Ivka przez to czekanie człowiek schizuje i wymyśla,ja to z nastrojem dosłownie jak na początku ciąży,tu płaczę a za chwilę się śmieje,no jak psychol jakiś :huh:

I to ciśnienie,zmierzyłam to miałam 143/96 a po godzinie 138/68 i tak cały czas skacze,ocipieć idzie.

Spać nie mogę :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749790 przez Villemo
nefeli napisał:

Villemo pisalas o karmieniu...nalozyc mala na piers...kurcze ja sie mecze i ona ze mna...lapie za samego sutka i gryzie niemilosiernie...pozniej nie da go sobie wyrwac...nie wiem co robic moze mi cos poradzicie kochane...mala nie otwiera usteczek szeroko i przez to nie je z cyca no czasami sie uda :(

Nefelli u nas tez na poczatku nie szlo dostawianie bo maly lapal plytko a ja nie bylam w stanie zniesc bolu. Moze sproboj dostawiac juz lekko podkarmiona moze nie bedzie sie tak rzucac na cyca. ja zawsze wyciskam pare kropelek mleczka na sutka i draznie malego po usteczkach do puki nie otworzy szeroko dziubka na poczatku trwalo to nawet 15 minut nim go dobrze dostawilam, nie raz tez kiljakrotnie dostawialam i wyciagalam piers bo zle chwyci teraz juz chyba wyczail ze trzeba dziubkabszeroko otworzyc bo czeka jak rybka a sutka sam wypuszcza jak chwyci plytko i nic mu nie poleci. A tak w ogole mala chwycila smoczek czy nie probowaliscie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749792 przez niagara
Dzien dobry :)
Slonko bardzo gratuluje i zycze szybkiego powrotu do formy :)
Monia obecnie nie mieszkam ze swoim psem wiec i ze spacerami nie mam problemu ;) ze wzgledu na warunki mieszkaniowe musialam go na jakis czas wydac do dziadkow, ale czesto go odwiedzamy. Wiem, ze tam ma lepiej niz w domu, ale mam nadzieje, ze kiedys go zabiore z powrotem.
Biedroneczko chcialam Ci zyczyc powodzenia przy robieniu testu, ale widze ze to juz nieaktualne ;) tak sie ciesze, ze sie Wam udalo :) ogromne gratulacje :) zycze spokojnych 9 miesiecy i szczesliwego rozwiazania przede wszystkim :kiss:

Reszte postow nadrobie przy nastepnym karmieniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749797 przez karolcia1919
Hej.ja juz w drodze do lekarza.noc przespana no ale bez wstawania do wc sie nie obylo...
Bart.mi wmawia ze od dwoch dni mocno chrapie.....;p


Dam znac po wszystkim !!!;)
Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749798 przez akina_zet
Natalka ja też chyba będę musiała swojego na jakiś czas oddać do teściów,no ale zobaczymy.

Noc miałam nieprzespaną,pogoda dziś paskudna,więc chyba zostanę dziś w łóżku... tym bardziej,że jutro mogę już grzać szpitalne łoże.

Karolka ja nigdy nie chrapałam,a teraz też podobno ostro zaciągam :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749800 przez karolcia1919
To juz chyba ze zmeczenia chrapiamy hehe ;)

Jutro akina masz wizyte ?myslisz ze cie zostawia ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749802 przez pyzaura
Hej
Karolina trzymaj się kciuki zacisniete :kiss: :lol:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749805 przez akina_zet
karolcia1919 napisał:

To juz chyba ze zmeczenia chrapiamy hehe ;)

Jutro akina masz wizyte ?myslisz ze cie zostawia ???


No jutro mam,a z tym szpitalem to tak myślę odnośnie ciśnienia,bo nic nie idzie w dół :( Zmierzyłam 5 minut temu i znów ponad 140/90 od samego rana :(

Monia a co z Tobą? Bo coś ucichłaś,czyżby Janek zechciał wyjść? ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749851 przez Monika23083
Hej hej,

karolcia, dawaj znaka jak tam u Ciebie?

Monia, wczoraj nie wlzalam na forum bo jakos humor mi nie dopisywal, gosci w domu pelno, balagan sie zrobil i jakos tak wszystko mnie dobija..a Janek siedzi mimo bujania na pilce i spacerkow:-)

biedroneczko, gratulacja wielkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749855 przez Monika23083
Ale nas zostalo... Cala piateczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl