BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #749883 przez akina_zet
Monika23083 napisał:

Ale nas zostalo... Cala piateczka :)


Tak, piątka uparciuchów spod znaku Wagi :D

Patrzę na Twój suwaczek i już powinien Jasiek być po drugiej stronie brzucha, pewnie sprawdza Twoją cierpliwość :P

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749913 przez Monika23083
No dokladnie Monia, po tym jak sie pchal pod koniec sierpnia to bym w zyciu mie pomyslala ze dotrwam do tego dnia. No coz ammy jeszcze 7 dni, jak nie to w pon szpital :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749971 przez pyzaura
Ciekawe jak tam Karolcia oby sie szybko odezwala.
Czy wy tez chcexie wyspac sie na zas? Ja ostatnio bym tylkk spala nie wiem czy to normalne ...
A te nasze dzieciaczkk tak nas straszyly a teraz widzicie jak dobrze w tych ich hotelach ;-);-);-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749977 przez MyMelange
Czesc Sloneczka!

Alez nam sie pospalo! Wstalam o 10.30 szok! Mialam isc na ktg, ale juz nie zdaze, wiec pojde jutro. W czwartek mam wizyte - ciekawe czy dostane skierowanie do szpitala...

Widze, ze u moich forumowych dwupakow tez nic sie nie dzieje :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749999 przez Alivva
Gdzie te czasy kiedy sie spalo ile sie chcialo :P
Korzystajcie brzuchatki,korzystajcie ;-) to juz Wasze ostatnie takie chwile :-)
O rany to juz ostatki w odliczaniu :-) jest was piatka,jutro moze,byc juz mniej :-)
Tak patrzylam w tabele ostatnio...Asi Patrys chyba na razie najciezszy :-) a Antek Madzi najdluzszy :-)

Oooo wreszcie mi sie awatarek zmienil na ta moja "kluske" :D
Dresiara pozdrawia cioteczki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750021 przez pyzaura
A my pozdrawiamy Luske ;-) nasza forumowa mala modeleczka ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750024 przez karolcia1919
Wiec tak...na wizycie dostalam skierowanie do laboratorium na badanie czystosci pochwy i test na wody....jutro wynik...i jesli wyniki sa zle jutro na oddzial jak dobre to w piatek na 8 mam byc na oddziale....

Jutro ktg...dzis juz nie poszlam bo w tym laboratorium dlugo czekalam.i jutro jak co pojde....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750026 przez akina_zet
Ivka takie dresiary to ja lubię :D

Pyzaurka u mnie to tak,że raz się pokładam a raz motorek w dupie i zasuwam z odkurzaczem i ścierą :silly: Za to w nocy ze spaniem u mnie masakra, bo ta mała łysolka maltretowała moją szyjkę :cheer:

Kinia jak widać cisza spokój, może będzie 5 dzieciaczków jednego dnia :D Zostały dwie dziewuszki i trzech chłopaczków :)

Ja jutro na wizytę jadę z torbą, tak jak mi kazał, ciekawe czy wrócę z nią spowrotem do domu :cheer:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750029 przez akina_zet
karolcia1919 napisał:

Wiec tak...na wizycie dostalam skierowanie do laboratorium na badanie czystosci pochwy i test na wody....jutro wynik...i jesli wyniki sa zle jutro na oddzial jak dobre to w piatek na 8 mam byc na oddziale....

Jutro ktg...dzis juz nie poszlam bo w tym laboratorium dlugo czekalam.i jutro jak co pojde....


Czyli tak czy owak, maluch w tym tygodniu będzie z Tobą :blink:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750050 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750072 przez pyzaura
Karolcia wkoncu :) to wszystko takie dziwne dopiero co lekarz mowil gratulacje jest pani w ciazy a teraz juz na dniach bedziemy mieli te dzieciaczki :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750115 przez ninka333
witam :)

Moja Aluśka w 3 tyg przybrała 1 kg!!! i waży teraz 4250g :)
ale jedziemy zaraz z nią do szpitala :( dostaliśmy skierowanie do chirurga bo pępek wygląda coraz gorzej :( i pediatra stwierdziła, że lepiej żeby zajął się tym chirurg bo ona nie może dać miejscowych leków przeciwbakteryjnych :(

córeczka ALICJA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750155 przez pyzaura
a ja zaczelam dzis 40 tydzien :D rowne 7 dni mi zostaly :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750172 przez papi88
czesc mamuśki

ja dzis od rana latam po aptekach szukac jak najtaniej szczepionek oczywiście na ostatnia chwile jak zwykle i roznica jest duza bo np. w jednej aptece rotawirus 380 zl w drugiej 330 itd.

zajzalam dziś do gina aby się spytac czy mam przyjść w sr na wizyte skoro tak strasznie krwawie i powiedział aby przyjść ale jeżeli krwawienie się jeszcze nasili to do szpitala bo to nie koniecznie może być okres zwłaszcza jak karmie piersią :( :( aby obserwować czy nie lapie goraczki albo jakiś bóli

a wiecie ze mi dopiero po porodzie zrobila się ta linia wzdłuż brzucha i to krzywa do pepka idzie inaczej i od pepka w dol inaczej :laugh:

co najlepsze dzwonili do mnie dziś z pracy ze mam być na obowiązkowym szkoleniu w pazdzierniku :ohmy: :huh: czy na maciezynskim mogą mnie scioagac na szkolenie...kierowniczka powiedziała ze to ważne...dodam ze pracuje na umowę zlecenie ale mam opłacane składki chorobowe z racji tego maciezynski mi się należy

biedroneczko co za cudowne wieści trzymamy kciuki!

a dziewczyny bylam wczoraj w mothercare jejku jakie tam super ciuszki sa dla dzieci!a jakie ceny....

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750200 przez Karolina_Ger
Witam,

Jestem studentką piątego roku psychologii. Szukam przyszłych mam chętnych do udziału w badaniu do mojej pracy magisterskiej. Na jego podstawie staram się zidentyfikować czynniki, które mogą w negatywny sposób wpłynąć na doświadczenie porodu. Jest to jedno z pierwszych badań tego typu na całym świecie. Zdecydowałam się na ten temat ponieważ wydaje mi się, iż zagadnienia związane z porodem a przede wszystkim sprawdzonymi merytorycznie metodami podniesienia komfortu rodzenia są spychane na margines i wymagają poświęcenia im większej uwagi. Być może dzięki wynikom, które uda mi się uzyskać możliwe będzie zapobiegnięcie ewentualnym przykrym zdarzeniom podczas porodu oraz zapewnienie, że moment ten będzie najszczęśliwszą chwila w życiu. Dlatego też proszę o poświęcenie odrobiny swojego czasu na wypełnienie kilku ankiet. Zajmują one od 30 do góra 60 minut. Nie jest to tak dużo czasu zważając na możliwe korzyści jakie mogą z niego wypłynąć. Poniżej zamieszczam link do strony, na której umieszczone są ankiety wraz ze szczegółowym opisem badania.

neko41.wix.com/badanie-

Pozdrawiam ciepło przyszłe mamy :),
Karolina Geronałowicz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl