BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776706 przez iwonta_kg
Madzia jaki rozmiar jest tego garniaczka? Gdzie go kupilas?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776714 przez papi88
Vilemo dopiero teraz przeczytalam bardzo wspolczuje...
A drugie dziecko planuje za jakies 5-6 lat a ta spirale chyba co pare lat sie zmienia wiec byloby ok.tak wogole po drugim dziecku poddalabym R zabiegowi wazektomi i byloby po problemie lecz on nigdy sie nie zgodzi :)

Nie wiem czy dobrze zamietalam nazwe tej masci na odparzenia tormentiol??bo bylam w aptece i powiedzialam babce i nie kupilam bo ona mi przeczytala ze sie nie stosuje u noworodkow i niemowlat zechyba to jakas inna masc

Iwonka moj hubcio caly czas mial krostki na buzce tesciowa upieralq sie ze to potowki lekarz powiedaiql ze uczulenie ale ona swoje odstawilam wszystko kapie malego w mące i smaruje tq mascia z wit A i jest lepiej ale nie znikly one do konca podejzewam ze to albo mm albo...ilosc slodyczy jaka zjadam codziennie! Nie moge sie opanowac kinder czekoladki kinder bueno codziennie to żrem i codziennie do picia nestea wiem ze nie powinnam ale nie moge sie powstrzymac a przed ciaza nie nawidzilam czekolady raz na jaks czas zjadlam kostke czekolady i to gozkiej

A co mamuski dzis nq obiad robicie???bo ja nie mam juz pomyslow...zawsze chce cos zrobic na szybko dzis zrobie karkowke z ziemniaczkami opiekanymi aby tylko przyprawic i do piekarnika wiec szybki obiad

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776718 przez papi88
Jeszcze nawiaze do spania na plecach i brzuchu w ksiazce ktora czytam jest napisane ze najbezpieczniej jak dziecko spi na plecach a najniebezpieczniej jak na brzuchu pomyslalam co za bzdura dopoki tego nie sprawdzilam,hubcio jak spi na plecach i kilka razy juz mu sie ulalo zawsze odwrocil buzke na ktorys bok natomiast wvzoraj polozylam go na brzuchu i zaczelo mu sie ulewac i zaczol sie dusic! Nos mial przycisniety do lozka i gdybym nie byla obok to udusil gy sie wlasnymi zygowinami i wczoraj dwa razy nam sie to przytrafilo bo teraz niunia czesto na brzuch klade ale zawsze pod moim okiem

Iwonka jakiej firmy masz mate edukacyjna??

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776736 przez Kasia :]
Mam pytanie do dziewczyn, które używają butelek TT. Wiem, że Iva ma taką, bo zdjęcie Luśki kiedyś wstawiała :blink:
Czy termoopakowanie kupowałyście specjalnie do TT, czy standardowe też zmieszczą taką butelkę? :unsure: Wydaje mi się, że jest szersza niż standardowa :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776778 przez Villemo
Kasia :] napisał:

Mam pytanie do dziewczyn, które używają butelek TT. Wiem, że Iva ma taką, bo zdjęcie Luśki kiedyś wstawiała :blink:
Czy termoopakowanie kupowałyście specjalnie do TT, czy standardowe też zmieszczą taką butelkę? :unsure: Wydaje mi się, że jest szersza niż standardowa :dry:


Kasiu ja korzystam z butelek TT i termoopakowanie też mam z tej firmy bo niestety te butelki są niestandardowo szerokie i nie wchodzą do normalnych opakowań. Za to do opakowania TT wchodzi prawie butelka każdej firmy :-) No i mogę powiedzieć, że opakowanie naprawdę zdaje egzamin, trzyma ciepło bardzo długo w odróżnieniu do tych zwykłych opakowań ze styropianem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776804 przez Iga26
hej mamusie:D
Ile razy przychodziła do was położna ??
u nas była dzisiaj 3 raz i tak się zastanawiam na ile wizyt powinnam być przygotowana?:)
Jak zobaczyła naszego szkraba po 2 tygodniach to zrobiła wielkie oczy że taki duży chłopak nam rośnie za tydzień mamy szczepienie i powiedziała że ciekawa jest ile mały już waży:)
O taki duży już jestem:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776820 przez donata
Alivva napisał:

Witam wieczorową porą....

Jakąś dolinę w ogóle dziś załapałam,napisałam do Barta,że ZA NIM TĘSKNIĘ! Wyobrażacie sobie?? JA....napisałam,że TĘSKNIĘ! Dzwonił,gadaliśmy,ja się poryczałam....
Boshe! Co się ze mną dzieje??? Nie poznaję siebie i nie podoba mi się to wcale....


Iva, ja po porodzie też jakaś płaczliwa się zrobiłam :P Kiedyś nawet jak chciało mi się płakać, to się powstrzymywałam i dusiłam w sobie. A teraz nawet filmy mnie wzruszają :cheer: I jak Bart zareagował na to wyznanie, że tęsknisz? :) Pewnie też był w szoku. Ale skoro tak czujesz, to po co to ukrywać? Niech wie :) Na pewno też za Wami tęskni. Trzymam za Was kciuki! Oby to był ten Twój na zawsze i Ty jego :)

Kocham Cię, Madzia pięknie Twój synek się prezentuje! Gdzie kupiłaś ubranko?

Iga, synuś niezły przystojniak! I ile ma włosów! Chyba jeszcze więcej niż Szymuś :D

Iwonka, rośnie ten Twój synuś i jaki silny :)

Papi, te baby w aptece gó... się znają. Mnie czasami to drażni, jak się wypowiadają jak je nikt nie pyta o zdanie. Kiedyś też chciałam coś kupić Szymusiowi, to się pytała ile ma itd. i mi nie sprzedała :cheer: A ta maść to nazywa się dokładnie NEO-TORMENTIL i kosztuje ok. 6 zł. I można nią spokojnie smarować odparzenia!!! Szymuś miał niby odparzenia zaraz po porodzie jak leżeliśmy w szpitalu, to położna kazała kupić właśnie tę maść i nią smarowała Szymusia jak leżał na Intensywnej terapii! TO skoro jego tym smarowali, to takie większe dzieci tym bardziej! Potem się okazało, że to nie odparzenie tylko rumień toksyczny, ale to szczegół :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776833 przez Kasia :]
Villemo napisał:

Kasia :] napisał:

Mam pytanie do dziewczyn, które używają butelek TT. Wiem, że Iva ma taką, bo zdjęcie Luśki kiedyś wstawiała :blink:
Czy termoopakowanie kupowałyście specjalnie do TT, czy standardowe też zmieszczą taką butelkę? :unsure: Wydaje mi się, że jest szersza niż standardowa :dry:


Kasiu ja korzystam z butelek TT i termoopakowanie też mam z tej firmy bo niestety te butelki są niestandardowo szerokie i nie wchodzą do normalnych opakowań. Za to do opakowania TT wchodzi prawie butelka każdej firmy :-) No i mogę powiedzieć, że opakowanie naprawdę zdaje egzamin, trzyma ciepło bardzo długo w odróżnieniu do tych zwykłych opakowań ze styropianem.


Dziękuję za podpowiedź :) Znalazłam u nas takie z wkładem plastikowym, ale skoro mówisz, że słabo zdają egzamin to może lepiej kupić to z TT :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776841 przez Villemo
Iga26 napisał:

hej mamusie:D
Ile razy przychodziła do was położna ??
u nas była dzisiaj 3 raz i tak się zastanawiam na ile wizyt powinnam być przygotowana?:)
Jak zobaczyła naszego szkraba po 2 tygodniach to zrobiła wielkie oczy że taki duży chłopak nam rośnie za tydzień mamy szczepienie i powiedziała że ciekawa jest ile mały już waży:)
O taki duży już jestem:)




Śliczny maluszek!

Przewidzianych jest od 4 do 6 wizyt :-)

My dzisiaj zaliczyliśmy szczepienie i była to nasza pierwsza wizyta u lekarza. Mały jest zdrowiutki i waży 5800 g.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776853 przez Kasia :]
Iga, dokładnie jest tak jak pisze Villemo. U nas była położna 4 razy po czym zapytała, czy przyjść jeszcze. Ustaliliśmy wspólnie, że nie ma takiej potrzeby i jakby coś się działo niepokojącego to mamy do niej dzwonić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776864 przez donata
U nas położna była tylko 2 razy!!! I to mąż zadzwonił ostatnim razem, żeby przylazła, bo mały dużo ulewał. Ale ona na niczym się nie zna i nawet go nie dotknęła. Także już jej podziękowaliśmy. Poza tym nie miała zamiaru przyjść już po 1 razie! A zmienić nie możemy, bo innej nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776890 przez iwonta_kg
Papi mate mam z firmy canpol babies.

U mnie polozna byla chyba z 6 razy heh ale tylko dlatego ze polozna to znajoma mojej mamy ;)

Iga super fotki :)

Mój Kapselek sam dziś trzymał gryzaczka i wkładał do buźki :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776961 przez iwonta_kg
Nasmarowałam Kacpra po kąpieli parafiną, zobaczymy rano jak to będzie wyglądało. Seba jak był mały to był podobno uczulony na pieluchy tetrowe, może Kacperek ma to też po nim...

Czy któraś z was używa butelek AVENTA????



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #776998 przez kalina
dziekujemy za komplemenciki:) od razu uroslysmy w dume :P
iva dobrze wypatrzylas - sukieneczka z lidla. jaralam sie nia jak kupilam i nadal mi nie przeszlo :silly: ale ty chyba tez wtedy dorwalas o ile pamietam to dlatego sie rzucilo w oka:)
agamo natalka pewnie bedzie lubic slodkie jak mamusia wiec ciezki nas los czeka i wizyty u dentysty :silly: a tym usmiechem rozbroila wszystkich:) wloski faktycznie ciut jasniejsze i tera jest taki moj kolor bo mi podszedl:)/ i dzieks za artykul. a ty w nocy karmisz czesciej? bo jaa to jednak staram sie yspac i jak z 5 h spi to nie przeszkadzam:) chyba ze sama sie przebudze

nefeli ale cie mloda nastrachala.. nie zazdroszcze

serku fajnie ze sie odzywasz:) oj ciezko ci musi byc samej.. u mnie maz jak idzie na 24 h tto nie ogarniam czasem.. i wystarczy pol dnia i dom jak pobojowisko:P
oj moge sie na meza czasem wkurzac ale nie wyobrazam sobie jakby mial wyjechac
a bogna wyglada na taka ktora chce pokazac kto tu rzadzi

kasia bardzo mozliwe ze akcja placz byla wlasnie przez sen. moja raz spiac mi na rekach tak sie nagle zerwala z rykiem i uspokoic ciezko bylo. ewientnie cos zlego sie snilo bo az nia rzucilo

karolcia ja uzywam tylko zelu do mycia i glowke tez tym. czasem jeszcze emolium plyn do kapieli jak ma wysuszona skorke

villemo to faktycznie musial byc szok tak nagle. u nas tescia tez znalezli na podlodze i maz dlugo nie mogl dojsc do siebie. jak ktos choruje to jest ciezko ale psychicznie jednak wzesniej si czlowiek nastawia a tak nagle to najczesciej zostawiamy niezalatwione i niedopowiedziane sprawy z ta osoba

a tak w ogole to milo ze wrocila encyklopedia villemowska:)

iwonka bardzo mozliwe ze po pieluchach cos sie dzieje. mi dzis pediatra tlumaczyla ze teraz tetrowe pieluszki sa takie sztywne ze czesto szkodza. i kazala nam zaniast tetry uzywac np miekkiej flanelki. no faktycznie takie sa szorstkie jak na taka delikatna skorke

bo juz upewnilam sie ze to nie jedzenie uczula. no i dzis u pediatry potwierdzilysmy ze najprawdopodobniej pieluchy. no i za bardzo mloda przegrzewamy co tez nie pomoglo. bo wczoraj kupilam termometr i wyszlo 28st :cheer: bdzis juz wiecej wietrze. niby zimne grzejniki a tak cieplo.. no i wazymy 4300 wiec w 2tyg 250g nas przybylo tylko ale lekarka nic nie mowila. i na brzuszek tez mamy delicol

natalia- tort pieluszkowy super:)

akina slodki spioszek na zdjeciu. mozna by pomyslec ze zawsze tak jest:)

magda ale przystojniaczek elegancki

iga ale slodziak:) polozna u nas 3x byla i pozniej moglam dzwonic ale jej nie potrzebowalam

a jak to sie w mace myje?



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777020 przez iwonta_kg
dzięki za odpowiedź Kalinka. wezmę to pod uwagę :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl