BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #777497 przez Alivva
Na poprawę humorku....
Moja walczące ze snem córa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777618 przez Nubi
Hejka
Trzymam kciuki za powrot do zdrowia Asi!
Pesel musi taki byc bo ktos kto sie urodzil np. 1913 roku we wrzesniu ma poczatek peselu 130921... Tak to.
Witaj nowa mamo :)

My dzis u dermatologa z Zo bylysmy. Dostalam masc do zrobienia w aptece... Pani powiedziala ze tradzik niemowlecy, nie byla przekonana ale skoro z mojego jedzenia nic to musi byc to.
Padam niewyspana... Drzemka mńie uratuje.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777621 przez kalina
hehe ale luska fajna:) moja tez otwiera jedno oko i lipi czy ktos jest obok:) i jak prosze ja zeby spala to wtedy usmiech mowiacy: i tak zrobie po swojemu:)
a sukieniunia czerwona jest taka sliczna ze hej:)

a zapomnialam papi zazdraszczam tej mamy nawet jak jeszcze nieswiadomie:)

nawet sie nie zastanawialam jak mloda bedzie mowic.. w sumie ja do meza tato mowie a on mi mamo wola jak mala sie drze wiec sie pewnie tak nauczy
u nas to mamusia tatus bylo jak bylismy mali a pozniej juz mama tata a zdrobniale to do tej pory mowie jak czegos od nich chce:P

magda nastrachalas mnie ta ciemieniucha. niby wiem ze to nic takiego ale jakos sie tego boje:) ale dzieki za ostrzezenie bo bym pewnie schizowala.. jak na razie to uszka ma strasznie wysuszone. wiec i dalej pewnie bedzie to samo

sloneczko wraca do formy bo sie na spacerku dzis spotkalysamy. obiecala ze napisze dzis jak da rade



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777624 przez agamo
ja na sekunde z kompa bo maz dzisiaj fotki strzelal a na posty odpisze juz z komory pozniej Wiec oto jedna z nich Moje szczescie dzisiaj

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aga

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777628 przez kalina
agamo mina boska i te oka.. :D



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777646 przez Alivva
agamo napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

To ja sobie pozwolę skopiować i wrzucić dzisiejszą focię mojej lali :)
Tym sposobem mamy nasze forumowe bliźniaki razem..... :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777664 przez haola
Dzięki dziewczyny za rady, właśnie tak robimy, mam nadzieję, że niebawem zejdzie. Ja to w ogóle się stresuje jak u Małej chociaż jedna krostke zobacze :P Któraś z Mam mówiła coś o trądziku niemowlęcym, hmm nam za radą położnej podziałało przemywanie ZIELEM OSTROŻENIA (do kupienia w aptece zielarskiej)i smarowanie tak z 3 razy dziennie kremem OILATUM 3 dni i po krostkach sladu nie bylo :) a dodam ze bylo ich baaardzo duzo.
Alicja jest cudowna, te minki :D Laska rośnie :) W ogóle wszystkie dzieciaczki są słodziutkie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777691 przez agamo
Monia Akina Igusia naprawdę wyglada tak spokojnie ze Wydaje sie najcichszym dzieckiem pod słońcem Poker face normalnie :p hehe slicznotka!

Iga no to jak Hubcio do ciebie podobny to musisz jeszcze swoją fote nam wrzucić!

Kalinka ja tez staram sie dużo pic wiec pije herbatki i jedno kakao i jedna butle wody mineralnej niegazowanej soków sie oduczylam i nie pije za kawa tęsknię ale jeszcze wytrzymam no a wodę non stop stoi przy fotelu bo jak karmie to mnie tak suszy zwłaszcza w nocy! Ja jeszcze walcze bez sztucznego mały w sumie pił sztuczne trzy razy w życiu wolałabym by pozostał na cycu ale jak sie nie da to trudno A mam pytanko w pl tez jest mleko dla dzieci ale w płynie nie w proszku? Takie już gotowe i nie trzeba trzymać w lodówce dopiero po otwarciu Bo ja jak podawałam małemu to właśnie takie bo wygodne maja nawet w maleńkich butelkach na raz wiec idealnie jak potrzebuje emergency!

No i miałam sie pytać kiedy już moze pojawić sie ciemieniucha i widzę ze tamat poruszony A wiecie do kiedy sie moze pojawić? Wiem ze czasem nawet jeszcze duże dzieci mogą dostać ale większość to jednak maluchy ale ciekawa jestem kiedy najpóźniej?my narazie nie mamy i powiem ze wolałabym jednak uniknąć no ale jak dostanie to już wiem co robić dzięki Madzik

No i apropo Madzi fotki sliczne i ja tez nie wiem o co ludziom chodzi wygladacie super cała trójka!

Iva u mnie jako dziecko było mama tata Jako nastolatka zmieniło sie na mamuska i tatko A jak my będziemy małego uczyć nie wiem jeszcze pewnie wstępnie bedzie mama tata bo łatwiej wymowic a pózniej zobaczymy choć pewnie sam zdecyduje! Filmik Lusi super razem z mężem sie smialismy taki mały detektyw ci rośnie I wogole jaka ona kraglutka sie robi i jak główkę pięknie trzyma u nas jeszcze tak wysoko nie umiemy Ale nasze blizniaki forumowe pasują do siebie!:)

Papi i jak babcia wróciła ze spaceru! Nie dziwie ci sie bo ja jakbym miała małego z kimś zostawić to cały czas o nim myśle Jak byłam u fryzjera ostatnio i zostawilam małego płaczącego z mężem to cały czas w głowie miałam odglos jego płaczu i myśle sobie szybciej babo tnij bo mi dziecko płacze :p hehe

Nubi czyli te chrostki z zoltym środkiem powiedziała ze to tradzik?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777696 przez karolcia1919
iwonko ja uzywam butelki z aventa jak odciagam mleko..i jestem zadowolona..smoczrk dopasowal malemu.


akina ...tak pesel teraz jest inny moj maly ma 132925...

iva ta Twoja corcia to mala aparatka ;) sliczna.

moj maly jak zasypia i go odkladam do lozeczka odrazu oczka otwiera...albo jednym zerka czy jestem i czy go mam na recach ;D moj urwis ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777714 przez iwonta_kg
MyMelange napisał:

A na jakiej wodzie robicie mleko? Ja na przefiltrowanej, a potem przegotowanej.


Ja tak samo :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777715 przez iwonta_kg
Aga i Iva śliczne dzieciaczki :lol:

Aguś jakiego Kacperek ma ślicznego bodziaczka z tygryskiem!!!! :lol:

Karolcia a jaki smoczek używasz? ja chcialabym juz wprowadzić Kacperkowi dwójkę ale podobno od trzeciego miesiąca jest dwójka... Pewnie będzie mu wylatywać za bardzo... :dry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777716 przez akina_zet
Dzięki mamki za peselowe informacje, ja juz panikę siałóam,że jakiś błąd zrobili :cheer:

Lusia jest nieziemska, moja też tak walczy :lol:

Aguś, a Twój synio jaki już duży :)

Jej dopiero co wszystkie z brzuchami chodziłyśmy, bałyśmy się porodów a tu proszę :)

Ej dziewczyny, bo ciekawa jestem, czy jak pierwszy poród odbył się przez cc, to przy drugiej ciąży, też zazwyczaj jest cesarka?

A tu Gusia na dzisiejszym spacerku w czapce zrobionej przez babcię :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I moja podwójna broda :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monika Z.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777720 przez izula
DZiewczyny ja dalej bez neta ani na kompie w telefonie. Piszę od rodziców.

Najgorsze, że dalej nikt nie umi usunąć usterki bo mam internet bezprzewodowy na kartę i gdzie tu reklamować. Powiedzieli mi, żebym nowy modem kupiła może to pomoże. Ehhh szkoda gadać.

Zdjęcia śliczne dzieciaczków a minki zabójcze. Jutro włączy mi się nowy transfer na komórce to wejdę do was poczytam co tam nowego słychać.

Buziaki dla was i uciekam bo mały nie śpi :) Wszystko go interesuje :)) A dziś kończy 10 tygodni :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #777723 przez akina_zet
Izulka Twój synuś 10 a Igunia dziś 5 :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #777725 przez Villemo
akina_zet napisał:

Dzięki mamki za peselowe informacje, ja juz panikę siałóam,że jakiś błąd zrobili :cheer:

Lusia jest nieziemska, moja też tak walczy :lol:

Aguś, a Twój synio jaki już duży :)

Jej dopiero co wszystkie z brzuchami chodziłyśmy, bałyśmy się porodów a tu proszę :)

Ej dziewczyny, bo ciekawa jestem, czy jak pierwszy poród odbył się przez cc, to przy drugiej ciąży, też zazwyczaj jest cesarka?


Teoretycznie pierwsza cesarka nie jest wskazaniem do drugiej, niemniej jednak, kobieta po cesarce musi wyrazić pisemną zgodę na próbę porodu naturalnego, jeśli jej nie wyrazi to będzie cięta. U mnie było 2 lata różnicy pomiędzy cesarkami i to jest uważane niby za bezpieczną granicę, blizna była ok i nic się nie działo no ale wszystko też zależy co było przyczyną cesarki. Ja myślałam o próbie porodu naturalnego ale lekarz wybił mi to z głowy. Moja szyjka w pierwszej ciąży miała w dupie bardzo silne skurcze nic nie wskazywało na to, żeby w drugiej ciąży miało by być inaczej więc nawet ordynator nic nie dyskutował w tej kwestii ani nie próbował namawiać na poród sn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl