BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 4 miesiąc temu #792553 przez pyzaura
aaa i biedroneczko czekamy na wiesci i 3mamy kciuki :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #792637 przez kalina
biedroneczko i co???

my tez pamprsy biale bo sa mieciutkie i dobrze trzymaja. u dady srajki bokiem czasm lecialy. konczymy pake pampersow 2 i sprobujemy dady 3 bo mamy. jak nie to pampers juz 2 paki czekaja:)a husteczki nam wlasnie biale pampersy podeszlybo jedne z niewielu nieuczulajacych nas. i mi sie akurat podoba ze takie mniejsze sa. ale wiadomo kazdemu co innego podchodzi

asia no wspolczuje. zeby musiec sie o swoje prosic.. ale walcz bo szkoda podarowac draniowi.. w koncu samas sobie dziecka nie zmajstrowala.. a no glupie to prawo i te wszystkie papierki. mnie wkurza becikowe bo drugi miesiac mija i jeszcze nie zalatwione bo maz 3 razy byl. za kazdym razem ktos inny i sie okazywlo ze nowy swistek trzeba. no licza chya ze sie zrezygnuje przez te zalatwiania.. wiec nie wyobrazam sobie co ty bedziesz musiala przejsc w duzo powazniejszej sprawie.. ale trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po twojej mysli

natalia pewnie ci bede zazdraszczac dziecka jak juz polnoc minie bo ostatnio w srodku nocy swoja chcialam oddac ale nikt nie chcial wziac:P choc wczoraj usnela ok polnocy a nie po pierwszej jak zwykle. a dzis nie spie od 5 bo tak mi sie prania nazbieralo ze sie wreszcie zmobilizowalam do prasowania to pewnie odczuje to wieczorem:P

pyzaura ciesze sie ze wszystko juz w porzadku:)
pozdr dla akiny

agamo jak zdrowko? chyba nie najlepiej skoro nic nie piszesz.. obym sie mylila i po prostu czasu nie mazs



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792658 przez Alivva
Trzeba naszą Agę namówić chyba na konto na fb :) Wtedy już wszystkie tam będziemy :)
a dla Agi specjalna fota.....ostatnia fotka sesyjna Aluni :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792668 przez papi88
dziewczyny dostałam już dawno nosidełko takie dla małego mothercare wygląda na fajne można nisic dziecko w 4 pozycjach tylko nie wiem czy mogę tego uzywac czy to nie obciąży kregoslupa??ktoras z was używa nosidełka lub chusty???

acha tatuś kupil dla synka tego pieska szczeniaczka uczniaczka to niby zabawka od 6m no i maly jakos nie jest zachwycony jedynie jak serduszko swieci to zwraca uwagę ogolnie mój syn uwielbia rozne swiatelka a jak go ciagnie do kompa lub tv ale wracając do zabawki to kot jest zachwycony co chwila pyrga miśka a ten mu gada i gra :blink:

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #792706 przez Alivva
A własnie Papi tak mi się przypomniało odnośnie kota...chciałam Ci pokazać jaki był Skyler kiedy go do domu przywieźliśmy. Kociak rasy tajskiej :) Potem wyrósł na prawie7kilogramowego łagodnego jak baranek kocura :) Ale to był kot mojego ex więc po rozwodzie mi go zabrał.... :(
a potem tak mu sie urosło
A takie ZOO miałam w domu przez 12 tygodni :) Mia i Skyler ze swoim potomstwem : Figlem,Frodem i Nikitą :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792760 przez kalina
aluska przesliczna. a nie gryzlo ja to wdzianko?
a te kotki.. eh do wysciskania :) mialam kota kiedys z takimi kolorkami to wszyscy pytali czy nie rasowy a tu zwykly dachowiec nasza kotka byla a moze puscila sie z jakims takim:)

papi czyli tatus kupil zabawke kotkowi:D dobrze bo sie przyda:P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792782 przez papi88
Iva te tajskie maja umaszczenie jak ragdolle tylko są mniej puchate z tego co widzę.nemo miał wczoraj pierwsza kąpiel niby czytałam ze tak małego kociaka nie powinno się kąpać ale śmierdział wiec zaryzykowalam i się zaskoczylam bp poprzedni nasz kot brutus by nas potraktował pazurami a ragdolle się rozluźniają o Rafał musiał go trzymać aby nie zanurkował bo tak był rozluźniony o nawet suszenie go suszarka nie ruszało.codzinnie wieczorem jest kocia chisteria czyli miałczenie bo zagradzamy schody aby kot nie wchodził do sypialni i nauczył się spać na dole.
Kurcze ale cały czas wspominam Brutusa w dniu jego wypadku jeszcze rano na żywca na moich oczach upolował ptaka...a jakiś miesiąc temu był u nas znajomu który mieszka w Konstancinie i później nie mogliśmy znaleźć Brutusa myślałam ze jak zwykle gdzieś się szwęda a na następny dzień Rafał pojechał do tego kolegi do Konstancina a on mówi do niego ze rano z samochodu wyskoczył mi jakiś kot a po chwili brutek ocieral się R juz o nogi albo jak sąsiad go zamknol w garażu przez przypadek i po 3 dniach wypuścił wiec o z Konstancina wrócił i z głodu nie zdechł a zamordowali go głupie okno.... :(
Ale moze dość zanurzania o kotach bo może nie każdy miłośnik my kochamy zwierzaki a mam nadzieje ze synek też będzie

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792792 przez Kasia :]
Dziewczyny przepraszam, że każdej z osobna nie odpiszę, ale u nas ciąg dalszy jakiś pechowych historii :dry: Już mi się śmiać chwilami z tego wszystkiego chce :dry:
Dziś miałam wizytę u gina i odbiór cytologii. Z nią wszystko Ok, ale wyszła jakaś bakteria zafajdana :angry: I oczywiście leczenie jakimś cudownym antidotum po którym nie mogę karmić 2 dni, a w niedzielę i poniedziałek inny wynalazek po którym trzeba 3 dni zachować odstępu od karmienia. Coś mi się wydaje, że jak skończę cudowną kurację to Zosia już w ogóle nie będzie chciała cyca złapać :( A tak mi szkoda tych nocnych karmień...

No nic, zobaczymy co jutro przyniesie :blink: Mam nadzieję, że coś dobrego :blush:

p.s. Biedroneczko, czekamy na relację z USG :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #792855 przez agamo
Biedroneczka nadal trzymam kciuki mimo iż już po Jak poszło pisz nam kochana!

Iva fotka Lusi cudna Taki mały skrzacik A co do fb hmmm tyle osób mi o tym mówi ze może wkoncu się zmobilizuje zobaczymy!A to faktycznie tylko ja nie mam fb z forum?

Nubi Asia gratulujemy udanego badania bioderkowego! I ja tez zaproszenia na twoim miejscu bym nie przyjęła Kto lubi chodzić do lekarza!

Kalinka masz niestety racje ja do kitu tzn gorzej nie jest ale dalej cieżko W poniedziałek dostałam takiej gorączki ze mnie pól dnia i cała noc meczylo i paracetamol nie mógł zbić Wkoncu rano zazylam ibuprofen i zbił mi gorączkę ale zakatarzona kaszle jakby gardło chciało wyrwać i dalej mówić nie mogę!Do tego nie wiem czy małemu zeby nie idą bo był dziś placzliwy i slini się jak wariat No i dowiedziałam się ze mi pierwsze żeby wyszły jak miałam 2,5 miesiąca a mężowi do 4 mca tez już wyszły pierwsze wiec aż się boje Jenyyyyy ja tez sobie nie wyobrażam karmić zebatego! A i opatentowalam budzenie małego jak zasypia na cycu bo już wiele rzeczy próbowałam ale najlepiej działa smarkanie :p dostaje takiego zrywu ze odrazu szybko zajada :p hehehe

Papi to poprostu kupiliscie zabawkę kociakowi! Jak Hubciowi nie spasuje to kotek przejmie!

Iwonka no właśnie się zastanawiałam gdzie się podziewasz ale stwierdziłam ze pewnie Kacperek cię pochłania!

Madzia no właśnie nie przyczepila się tym razem do wagi bo jej powiedziałam ze mały był chory wiec może przez to Ale jak ostatnio przytyl w półtorej tygodnia 400g tak teraz w dwa tygodnie 150g wiec samej mi się to za mało wydaje! Stwierdziłam ze spróbuje go dokarmiac choć raz dziennie żeby rósł mi ten wariatuncio! No bo faktycznie na swój wiek wazy 4,95 to faktycznie mało i poprostu boje się ze ten Moj pokarm niedowartoaciowany jakiś!mam nadzieje ze ta jedna butla dziennie mojej laktacji nie zaszkodzi a mam pewność ze choć raz porządnie zje! I miło ze pytasz podnioslas mnie trochę na duchu z ta twoja siostra może i u nas tak jest zreszta razem z mężem mleka nie lubimy ale czy to może być to... Nie wiem ale przynajmniej wiem ze taka opcja istnieje A co do spania to u mnie norma ze w dzień śpi pól godzinki i to jeszcze jak się uda to nie wiem za co się brać jedzenie picie sikanie sprzątanie gotowanie czy jeszcze coś innego Także wiem co czujesz!

Co do zdrobnien imiona to u nas tylko Kacperek ale za to określeń pełno słoneczko misio bubuś bobuś kochanie skarbek itp
A z pamersami to my używany zielonych 2 kupiłam ostatnio dwie paczki białych bo były w promocji ale powiem ze jestem zadowolona z jednych i drugich No i dady tez miałam bo z pl przywiozlam dwie paczki 2 to tez jestem zadowolona Trójki ostatnio kupiłam pampersa zielone ale jeszcze nie wyprobowane A z chusteczek to używamy pampersa białe sensitive i są wystarczające choć wole pampersa zielone bo mocniej nawilzone wiec te większe kupiszony łatwiej wytrzec!

Asia współczuje z ta rana zle zrosnieta! Ja to swoją blizne na brzuchu codzinnie oglądam czy wszystko ok bo się tak boje i aż mam gesia skorke jak pomyśle ze tam wszystkie powłoki brzuszne przeciete i tez musza się zrosnac bleee! No i gratuluje kupna nowego samochodu!

Kasia nosz kurde mogłoby się już od was odczepic no! Tez by mi było szkoda ale może nie ma co zapeszac i Zosia będzie z wyczekiwaniem czekać na mamę! Trzeba myśleć pozytywnie będzie dobrze!napewno! A i ten durny pech wkoncu was opuści!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792884 przez Alivva
Kalinka jak widziałam te wdzianko na fotach to tez tak pomyslalam,że sztywne,gryzące i drapiące a w rzeczywistości to milusie,mięciusie więc nic nie drapało :)
Papi zgadza się-tajskie są mniej puchate :) Nie wiem jak z zachowaniem ale taki jak był (jest) Skyler to nigdy przedtem nie widziałam takiego :) Z nim można było robić dosłownie wszystko. Jak Fil miał przyjęcie z okazji 8 urodzin to dziewczynki go non stop nosiły,przebierały a ten jak niezywy pozwalał im na wszystko hahaha Cuuuudowny kot-strasznie mi go też brakuje.
Kasiu przykro mi z powodu tej bakterii...ja tez kurcze już PO porodzie stosowałam jakieś globulki bo przyplątała mi się grzybica :O nigdy w życiu nie miałam a tu nagle nie wiedomo skąd cholera.... Mam jednak nadzieję,że Zośka nie wyprze się cycka na rzecz silikonowego smoka ;)
Aguśno na to wygląda,że tylko Ciebie nam na fb brakuje Kochana :) Dawaj,dawaj :) Ja to już uzależniona chyba jestem :P Ale tyle kuzynek i znajomych rozsianych po całym świecie,że przez fb mi najłatwiej z nimi kontakt utrzymać...
......Lucek sie odzywa.....

Ewuniu....i co i co??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792892 przez Alivva
Ja ciekawska baba więc zajrzałam na MAJÓWKI 2014 i mam wiadomość od Ewci :)

O:Majówki 2014 4 godzin, 15 minut temu
Jestem kochane. Jak to miło że na mnie czekacie
Po USG wszystko w porządku. Termin porodu z USG to 30 maj Dobrze że nie wyniosłam się na czerwcówki hi hi. Dziś 12 tydzień I 5 dzień Suwaczek zmienię przy okazji bo chora jestem I nie mam siły. Zdjęcie też przy okazji. Wybaczcie. Dzidziuś się ślicznie ruszał I wszystko ma na miejscu. Pobrali też krew do tego I czekać teraz na wyniki. Pani pocieszała że jeśli w rodzinach jest ok to powinno być wszystko dobrze. Dostałam dużo ulotek I gadżetów dla maluszka. Następne USG 8 stycznia. I wiecie co mam jeszcze za spotkanie? W poradni mam spotkanie żeby zdecydować czy chcę rodzić naturalnie czy przez cesarskie cięcie. Dziewczyny z UK czy Wy też macie takie spotkanie?
No to buziaki I dzięki za kciuki kochane


Cieszę się kochana,że wszystko w porządku :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792915 przez nefeli
Biedroneczko powodzenia i czekamy na relacje no i zycze Synia,bo chyba synia chcesz?
Kasiu zycze odejscia pecha daleko,daleko....
wiecej nie napisze bo nawet nie mam jak Neli od wczoraj strasznie placze,nie wiem co sie dzieje,bo to nie kolki,ja bol zeba mimo iz w ubieglym tygodniu zaplombowany :(...lekarz sie spieszyl,dal znieczulenie,ale nawet nie zaczekal az za dziala tylko mnie meczyl,jak wyszlam zadzialalo,musze znow isc...ciekawe jakie bedzie tlumaczenie???
oj dola mam ogolnie wiec znikam
pozdrawiam Monie,Pyziu przekaz prosze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792932 przez pyzaura
Daga buziaki trzymaj sie kochana wiem co to znaczy zab sama dzis walczylam ;-) ale juz ok chodz od wyrwania lekko spychlam.

A opowiem wam bylo kuzynistwo mojego dwa małżeństwa i chcieli wychodzic wlasnie z godz temu do domku i pach zlamali klucz ;-) i dupaaa 30 min uwiezieni ;-) to bylo wesoło. Dobrej nocy kochane ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792935 przez donata
agamo napisał:

Biedroneczka nadal trzymam kciuki mimo iż już po Jak poszło pisz nam kochana!

Iva fotka Lusi cudna Taki mały skrzacik A co do fb hmmm tyle osób mi o tym mówi ze może wkoncu się zmobilizuje zobaczymy!A to faktycznie tylko ja nie mam fb z forum?

Madzia no właśnie nie przyczepila się tym razem do wagi bo jej powiedziałam ze mały był chory wiec może przez to Ale jak ostatnio przytyl w półtorej tygodnia 400g tak teraz w dwa tygodnie 150g wiec samej mi się to za mało wydaje! Stwierdziłam ze spróbuje go dokarmiac choć raz dziennie żeby rósł mi ten wariatuncio! No bo faktycznie na swój wiek wazy 4,95 to faktycznie mało i poprostu boje się ze ten Moj pokarm niedowartoaciowany jakiś!mam nadzieje ze ta jedna butla dziennie mojej laktacji nie zaszkodzi a mam pewność ze choć raz porządnie zje!

Kasia nosz kurde mogłoby się już od was odczepic no! Tez by mi było szkoda ale może nie ma co zapeszac i Zosia będzie z wyczekiwaniem czekać na mamę! Trzeba myśleć pozytywnie będzie dobrze!napewno! A i ten durny pech wkoncu was opuści!


Biedroneczka, mimo że się nie znamy też trzymam kciuki! :) Wiecie co? Tęskno mi jakoś za ciążą, za brzuszkiem, kopniakami itd. :) Ale chcę drugie dziecko, jak już Szymuś podrośnie trochę, czyli tak za 3 lata.

Agamo, zdrowiej nam szybciutko! Co to wagi to Twój synek rzeczywiście nie za dużo waży. Szymuś mimo, że wcześniak to waży już jakoś 5700g :) Na pewno jak dasz mu butlę ze 2 razy dziennie to nic się nie stanie z Twoją laktacją! :) Kup laktator tylko jak nie masz i ściągaj mleczko. Możesz je trzymać w lodówce albo zamrozić na czarną godzinę :) Co do fb, to ja mam, ale nie dołączyłam jeszcze do Wrześniówek :) Zawsze zapominam. A i chyba Nefeli nie ma fb jak dobrze kojarzę :)

Kasia, ostatnio masz pod górkę :/ Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! I skończą się Twoje problemy. I nie martw się, że Zosia nie będzie chciała cyca. To tylko kilka dni. Na pewno nie zapomni jaki pyszniutki jest maminy cycuszek :D Szymuś niedługo będzie miał 3 miesiące i dopiero od niedawna zaczął szukać cycka i to jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793021 przez agamo
Iva spryciula dała radę :) no i super bo ja tez się nie mogłam doczekać co i jak! Nie wiem czy nas Ewa podczytuje i czy jej dziewuchy z uk odpisaly wiec szybka notka dla niej
Ewus kochana po pierwsze gratulacje i trzymamy nadal kciuki aż do pierwszej fotki jak bedziesz tego kochanego szkraba trzymać w dłoniach ze łzami w oczach! Bo chyba wszyscy płaczą w takiej chwili! Nawet moj mąż płakał jak dziecko a najlepsze to było to ze ryczelismy oboje nawet jak jeszcze go nie zobaczyliśmy ale jak usłyszeliśmy pierwszy krzyk naszego synka! Do tej pory słyszę go w uszach i pamietam twarz męża! No wiec Ewus ja spotkania w poradni nie mialam bo u nas pierwsza ciąża ale moja przyjaciółka miała w drugiej ciąży a to dlatego ze pierwsze miala cc wiec w drugiej wtedy masz wybor możesz rodzic naturalnie albo znów cc Nie wiem jak rodzilas córeczki mialas cc? To pewnie dlatego!

Donia no mam nadzieje ze laktacji nie popsuje Laktator posiadam kiedyś w nocy mi rozsadzalo obie piersi wiec jedna dałam Kacperkowina druga próbowałam odciagac i wiesz może to zabrzmi głupio albo nieudolna jestem ale normalnie bolal mnie sutek od odciagania! No i daje małemu butle w dzień bo on potrafi nawet co półtorej godziny wołać o amciu :) wiec nie wiem czy bym tyle sciagla może tak ale jakoś stwierdziłam ze butle wcisne miedzy karmieniami! No i taka moja kruszynka dużo nie waży chyba poprostu za bardzo mu się ciuszki podobają i szybko nie chce z nich wyrastac! ;) no myśle ze z pomocą butli teraz waga skoczy na maksa! Nie wiem swoją droga jak nam się przedtem udało przybrać 400g w półtorej tygodnia bez mm a teraz taka kicha! Nie rozumiem cyckow naprawdę! :p

Pyzik Aniu współczuje kuzynostwu Im pewnie wcale do śmiechu nie było! U nas nasi sąsiedzi z piec lat temu wracali z imprezy i zrobili to samo My smacznie spimy a tu nagle wiertarki o dwunastej w nocy słychać Masakra!niezazdroszcze!

Dagus współczuje bólu zebowto jeden chyba z gorszych boli a i wizyta u dentysty żadna przyjemność!

Iva Bo ja fb nie chciałam ze względu na prace bo wszyscy maja i chcą cię podgladac i dolaczac A ja powiem tak pracuje z różnymi ludźmi i z niektórymi owszem jestem zaprzyjazniona ale większość wole utrzymać stosunki wyłącznie praca a oni wszyscy by cię w znajomych chcieli mieć wiec u mnie zawsze było nie mam fb nie zamierzam zakładać koniec tematu! Z drugiej strony widziałam ich codzień w pracy wiec na cholerę mi oni jeszcze na fb no ale chyba ze względu na was zalorze Bez moich kochanych e ciotek to tak pusto by mi było!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl