BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 4 miesiąc temu #793525 przez papi88
czy ktoras z was już używa pampersów 4?ja już pare razy załozylam na sprawdzenie czy nie za duże i bokiem nie przeleci i sa już w sam raz dokoncze tylko opakowanie 3 i lecimy już na większych.oczywiscie 3 mam 2 paczki jeszcze bo kupiłam ten wielki karton w tesco ale dobrze ze moja kolezanka rodzi w styczniu to jej będę handlowac a mam w sumie z 300 szt już do sprzedania bo jedynek mi zostało trochę później dwójek i teraz trujek powiedziałam ze już 4 nie kupie na zapas.
i apropo mam paczke pampers 3 tych pomarańczowych i wiecie ze one sa większe od zielonych nawet zmierzyłam sa szersze i dzięki temu nie wpijają się jeszcze małemu w nóżki

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793529 przez akina_zet
Kalinka obiecuję poprawę :)

Biedroneczko jej jaki maluszek :) Matko jeszcze niedawno też miałam taką małą istotkę w brzusiu :)

Ivcia Ty to jesteś zorganizowana,zawsze znajdziesz czas na wszystko,nie to co ja :P

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793569 przez aska06091
Dobry wieczór :)
Kurcze, jak wszystkie przejdziecie na facebooka to na forum będzie smutno :( oby nie było tak, że w ogóle przestanie być potrzebne.

Akina słodkie masz dziecię :) super ta fotka profilowa :cheer: szkoda, że moja kruszynka takiej sesji mieć nie będzie :(

Papi my dopiero 3 będziemy używać, może nawet już dziś. My od początku zapasów nie robiliśmy, żeby czasem nie zostało nam niepotrzebnie pieluch. Ale dobrze, że masz komu je odsprzedać to przynajmniej nie będziesz strstna ;)
I śliczny kociak, ja dostałam zakaz sprowadzania kotów do domu ze względu na małą, ale jak podrośnie to może się uda :laugh:

Biedroneczko jejku jejku jakie słodkie maleństwo :cheer:

Karolcia mam nadzieję, że tym razem lekarze się postarają i rozwiąże się problem z krwawieniem i szybko wrócisz do domu. A jeśli chodzi o witaminy to coś słyszałam, że mm ma w sobie wit. K i jak Agata dostała mm jak w szkole byłam to już jej nie dałam D+K.

Iga to masz dzielnego syna :blink:


Kasia ten pech się Was uczepił, ale myślę, że jak wszystkie kciuki zaciśniemy to wszystko się ułoży :blink:

A u nas marudny dzień był, a teraz mała padła i śpi w najlepsze. Trzeba będzie ją później wymeczyć, zeby noc przespała.
Od dziś zaczynam brać tabletki. Dziewczyny, które biorą tabletki anty, jakie Wam lekarz przepisał? Ja dostałam Ovulan i mam nadzieję, że nie będę krwawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #793628 przez akina_zet
Asiu mi sesję robiła koleżanka,także ja nawet złotówki za to nie zapłaciłam ;)

No właśnie ja idę do gina w sobotę,zobaczymy co mi przepisze.

Mamy karmiące cycem,dostałyście już okres?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793634 przez Iga26
hehe z forum ja bynajmniej nie zrezygnuję bo w moim przypadku to już bardziej pod uzależnienie podchodzi:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793638 przez donata
Niedawno była właśnie mowa o okresie :D
Ja jeszcze nie dostałam i nie tęsknię :) Moja szwagierka dostała po 5 miesiącach, a druga po 6 ;) A tabletek nie wzięłam, bo moja ginekolog powiedziała, że może laktacja się zmniejszyć. Ale chcę pokarmić do grudnia, a potem przejść całkowicie na mm. Teraz już coraz mniej dostaje moje mleko. A to muszę gdzieś wyjść, a to się zagapię, żeby ściągnąć, a to goście i tak wychodzi :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793651 przez Monika23083
Dzien dobry,

weszlam na chwilke po dluzszej kolejnej przerwie, ale widze ze na fejsie sie wiecej dzieje:-)

pewnie nie zdazeprzeczyttac ppoprzednich postow bo maly juz sie wierci, oj to moje dziecie prawie w ogole nie spi w dzien

Monia, ja jeszcze okresu nie mam, a kiedy sie powinno dosac przy karmieniu? Myslalam ze jak odstawie piers dopiero.

papi, my wchodzimy wlasnie w 3 dady i papmersa, jakos nam sie udalo wykorzystac wszystkie jak narazie.

Wasze szkrabki tez tak czesto kupe robia? Janek to jedzie rowno co 2 lub 3 godziny z kupa a te odglosy przy tym to budza w domu wszystkich:-)

dosc ze kupy czeste to jeszcze kazda zielona, ale pytalam pedaitry i jest ok, bo maly nie placze i kolek nie ma.

Postaram sie Was tutaj nadrabiaac, a w weekend wypuszcze jakies zdjecie Janka, co by go ciocie nie zapomnialy:-)
pozdrawiam Was goraco:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793673 przez Nubi
Akina ja city jeszcze nieh mam, tabletki mimo ze wykupione jeszcze nie biore :p

Iva pewnie jezdzilas na rowerze :p

Monia Zo tez tak robi i zdazaja sie lekko oliwkowe... Jutro wizyta przed szczepieniem i zapytam ote kupy tez :)

Zobaczcie jakie pikne zdjecie zrobilam po kapieli

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #793677 przez akina_zet
Donatka u mnie też mleka coraz mniej i też mam w planach do końca roku pokarmić :/

Monia no ja właśnie nie wiem jak to z tym okresem :/

Co do kup u mnie żółte ale klejące,jakby ze śluzem,martwi mnie to :(

Zo rewelacyjna i ta jej zabawka super :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793681 przez papi88
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę ze nie macie okresu te z was co jeszcze nie zostały a karmią naturalnie to pewnie wam okres nie grozi ja dostałam w 6 tyg po porodzie juz dwa mam za sobą długie i obfite i chyba dziś powinnam dostać bo 21 i brzuch mnie po olewa od wczoraj:( Wiec zaglądam co rusz bo mam wrażenie ze mam mokro

A jak u was seks po porodzie?ja mimo ze miałam cc wiec bez traumy a poprawiło się u nas jest częściej i lepiej choć był kryzys ze byłam tak zmęczona ze R mi wypominal ze odrazu zasypiam

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793688 przez akina_zet
Papi u mnie z sexem kicha,właśnie przez zmęczenie,nawet nie ma kiedy :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793699 przez papi88
Apropo kup to hubi po tum jak brał wapno przyblokowal sie bo robił raz dziennie a teraz co 2-3 dni i zaczęłam mu dawać espumisan to go czasem ruszy szybciej po nim.a czy kupy waszych dzieci też tak brzydko pachną? Bo Hubert jak pruknie to jak stary az nosy zatykamy.ostatnio stoję z małym w kolejce do wędlin a ten zaczoł symfonie na instrumenty dęte aż mi głupio się zrobiło :laugh:

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793736 przez Kasia :]
Witam wszystkie Mamcie :blink:
U nas sukces, bo dzień po woli dobiega końca i w miarę normalnie :silly: No może oprócz tego, że zastoje mi się porobiły w cycach i zaczynają dziwnie piec. Ale to było do przewidzenia, bo mój laktator nie dorasta Zosi do pięt nawet :blush:

Papi, my używamy właśnie 3 pampersów. Mamy jeszcze pół paki Dady i całą z Pampersa, a później zobaczymy. Mam nadzieję, że wyhaczę jeszcze tą promocję w Tesco na 4. Aha, i właśnie wczoraj odkryłam, że są takie same. A wcześniej była spora różnica pomiędzy np. 2 z Dady i 2 z Pampersa.

No to na dobry początek życia bez pecha zdjęcie Zosiuni :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793749 przez nefeli
Biedroneczko ogromne gratulacje Kochanie,trzymam mocno kciuki za rodzenstwo dla dziewczynek,fotka mnie tak rozczulila ze az sie poplakalam,chetnie bym znow glaskala brzuszek,bez wzgledu na ciezka ciaze wszystko nie wazne,kocham byc w ciazy i czuc te male nozie,rasie jak sie rozpychaja....Kochanie odzywaj sie u nas,wstawiaj fotki i pisz o swoim skarbenku :)
Monia fajnie ze jestes znow...nie martw sie ja tez malo co teraz zagladam bo mala lobuzuje i tylko na raczkach spi ;)
Nubisiu znow piekna fotka mojej slabosci Zosi...w cudacznym reczniczku :)
Karolcia zycze zeby wszystko szybciutko sie wyjasnilo i zebys nie musiala zostawac w szpitalu
Papi zmieni zdanie jak maly podrosnie....a jak nie to go przyprzesz do sciany i bedzie dzidzius...czasami trzeba sila :silly:
u nas kupy raz dziennie i uwielbiam jej skupienie i powazna mine....widok niesamowity :lol: :laugh: :woohoo:
cos o sexie piszecie ....hm...wstyd sie przyznac ale nic a nic w tej kwesti nie dzialam...mam chyba za duze wymagania...tak sobie cos nabilam do glowy i sie zaparlam....
Ja nie karmie,ale okresu nie mam jeszcze...ale dni plodne sie pojawily ze 4 dni temu wiec moze i okres sie zbliza ????
Mam pytanko do mamus ktorych maluszki spia w lozeczkach....czym i jak przykrywacie? bo Nelka zaczela sobie wszystko lapac i mocno sciskac po czym naciaga na glowe...wiec nie wiem jak ja przykryc jak bedzie sama w lozeczku...spiworkow nie uznaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #793765 przez Kasia :]
Nefeli, Zosia śpi w łóżeczku i przykrywamy ją kocykiem lub kołderką (albo tym i tym jak jest już chłodniej). Jeszcze się nam nie zdarzyło, żeby się nakryła nimi. Zasypia natomiast z taką szmatką-przytulanką i ją akurat zabieram jak uśnie, bo lubi się nakryć. A jak ma pieluszkę to robi "mumię" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl