BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #562112 przez Villemo
Dziewczyny na zaparcia i problemy z wypróżnianiem polecam 2-3 owoce kiwi dziennie. Gwarantuję że za działa :-) Zawierają nie tylko ogromne pokłady błonnika ale i witaminy c, kwasu foliowego i potasu więc wręcz wskazane w ciąży :lol:

Agulek jeśli nie ma przeciwskazań żeby uprawiać sport to czemu nie tylko dobrze jest stosować profilaktycznie jakąś maść bo niestety w ciąży bardzo łatwo o infekcję, a na basenie też nie trudno się zarazić. :blink:

Ja siedzę w domu od 2011 roku, cały czas na wychowawczym więc nie mam dylematu czy wziąć l4 czy iść do pracy. Z chęcią bym popracowała bo już mam dość siedzenia w domu no ale Klaudiuszkiem musi się ktoś zająć ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562145 przez Villemo
A co do tej płci w tabelce to wpisujemy co byśmy chciały czy jakie mamy przeczucie :-) ?

Martwię się o Iwontę, nagle ucichła. Mam nadzieję, że wszystko u nich ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562150 przez peperoni32
Villemo nie martw się o Iwontę widziałam ją wczoraj czy nawet dzisiaj na staraczkach więc chyba wszystko ok tylko do nas nie zagląda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562154 przez Alivva
nefeli napisał:

Alivva a gdzie jest 30'? jesli wolno zapytac? mieszkasz w jakis tropikach chyba:) zazdroszcze.
Co do pracy tez uwazam ze jak wszystko ok to lepiej byc miedzy ludzmi niz lezec na kanapie i myslec jak ja obecnie:( czas w miejscu stoi.
Ja przed ciaza po pierwszym dziecku mialam wieczne problemy z zaparciami,no i zrosty po cesarce bardzo sie do tego przyczynily,pilam wtedy rozne ziolka,ale teraz nie wolno.Tez probuje pic wode z cytryna i tylko przegotowana bo mineralna doprowadza mnie do wymiotow,ale nic mi ta woda nie pomaga przy zaparciach:( dawne problemy,brak ruchu i wrecz brak jedzenia i picia mysle ze sa super pakietem dla moich zatwardzen:(
alez sie rozpisalam,sorki ...ide ugotowac kompot,chce mi sie bardzo pic a nic mi nie przechodzi przez przelyk...



Nefeli na pływalni w hollu mamy tyle stopni :) Ostanio ublagaliśmy dyra i technikow i trochę nam skręcili :) jest teraz może ze 28 stopni :)
Właśnie wróciłam z zakupów.... stanik w rozmiarze 80E masakra. najpierw wchodza moje cycki,potem długo,długo nic a potem ja :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562163 przez peperoni32
Alivva aż oplułam monitor :) 80E niezły wynik a co będzie potem :) właśnie miałam pytać jakie kupujecie staniki bo ja też niedługo będę musiała dokonać takiego zakupu teraz nosiłam 85C lub 80D różnie hmmm więc może Alivva Cię dogonię :)

P.S. Ładniutki avatarek Alivva :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562168 przez nefeli
Alivva wiec maz jest zachwycony:)a mi tez sie marza zakupy...Myslalam ze w jakis tropikach mieszkasz :)no ale przy takiej pogodzie na zewnatrz to az milo pracowac w takich temperaturach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562227 przez iwonta_kg
Jestem jestem :) miło że o mnie pamiętacie :) tylko dlaczego mnie w tej tabelce nie ma????? pokazywarka.pl/wrzesien2013/ ??????????????

ja jestem z kołobrzegu, mam 24 lata i prawdopodobnie będzie synek Kacperek 3 września :)

proszę mnie dopisać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562301 przez papi88
ja przed ciaza mialam juz problem z zaparciami tzn miałam chyba słaba przemiane materi (choc jestem szczupła) wczesniej pomagała mi cola albo mleko (kawa z mlekiem) teraz zaczełam jeść pestki słonecznika,po jabłkach i niektórych innych owocach tez mnie rusza no i czasem napije sie troszke coli ale staram sie ograniczac ze wzgledu na kofeine i samo to ze gazowana.

co do pecherza to nie mam poki co wogóle zadnego problemu moze dlatego ze pije poprostu mało płynow bo po wszystkim mi nie dobrze wody z cytryna nie tkne bo odrazu zwróce soków tez nie moge jedynie owocowe herbatki moge pic i troche sie boje bo w ciazy sa czesto zapalenia wiec powinnam duzo pic wody zwłaszcza ze od dzieciństwa zmagam sie z ciagłymi zapaleniami pecherza i teraz jestem tym bardziej narazona, na razie jem zurawine ona tez podobno na układ moczowy dobrze działa.

co do wczorajszych walentynek taki romantyczny dzień a ja zamiast wieczorkiem sie poprzytulac z moim misiem to ślęczałam nad kibelkiem :(

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562310 przez papi88
jeszcze chciałam dodać że ja to płaska decha przy was dziewczyny mój skromny rozmiar 75b teraz troche piersi mam pełniejsze wiec ze stanika wypływac zaczeły no i mojemu sie bardziej podobaja :laugh: ale chyba nie dorównam rozmiarowi D nawet pod koniec ciazy choc kto wie...
w kazdym razie dobrze ze mnie nie bola chyba przestały na razie rosnac bo wogóle nie mogłam nosic stanika i nie nosiłam prawie miesiac a to podobno bład

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562344 przez agilla.r
Jestem po wizycie:) Mały rośnie, ma ponad 3 cm. Teraz wychodzi 10 tydzień i 1 dzień, termin na 14.09.2013:)Kolejna wizyta za miesiąc, wtedy może będzie już widać co jest i wykona też usg genetyczne.
Jeśli chodzi o piersi to moje nic się nie zmieniają nawet mnie nie bolą. Z wagą tez nie jest źle bo przytyłam 1 kg ale lekarz powiedział żeby się nie cieszyć bo jak miną mdłosci i wymioty to szybko nadrobię:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562410 przez agamo
No to ja na samym poczatku schudlam 3 kg (mimo iz nie mialam wymiotow ale chyba zdrowe jedzenie tak podzialalo)no ale teraz juz przytylam 1kg wiec tylko dwa do tylu. A co do biustu to mam podobnie do ciebie papi 75/80 B no i teraz juz tez mi wyplywa ale tak ze i mezowi i mnie sie bardziej podoba eh moglo by tak zostac!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562493 przez niagara
Villemo do tabelki wpisywałam jaką płeć dziecka byśmy chciały, ale jeżeli przeczucia masz inne od oczekiwań to mogę dodać kolumnę "przeczucia" nie ma problemu ;)

Alivva, ale się uśmiałam z Twojego postu, chyba dlatego, że mam to samo :laugh: Ostatnio kupiłam biustonosz 75F, dla sklepu, w którym się zaopatruję większych już chyba nie robią :laugh: :laugh: :laugh:

Iwnota już Was dopisuję do tabelki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562516 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562518 przez nefeli
papi widze ze w wielu sprawach jestesmy podobne:) ja zaparc nie mialam nigdy i swietna przemiane materi,45 kg wazylam odkad pamietam ale po ciazy i do dzis wciaz i ciagle mam zaparcia,wiec mysle ze w ciazy bedzie jeszcze ciezej.co do pecherza tez raczej nie biegam do kibelka bo mimo iz mi sie chce pic to po wszystkim wymiotuje,szczegolnie po mineralnej,wciaz szukam jakis owocowek,Papi sprobuj kompot ugotowac bez cukru-moje dzisiejsze dzielo i nawet moge go wypic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562572 przez Alivva
No to się cieszę dziewczynki,że sie pośmiałyście :lol:
Z tymi cyckami to ja już nie wiem od czego to wszystko zależy. Moja bratowa po dwóch ciążach ma rozmiar taki jaki miała na początku a ja.... Kiedyś miałam 75B,po Filipie zostało mi 80D a teraz już E.....cholera oby już koniec i niech wrócą do swojego rozmiaru bo nie ogarniam :)

Na zaparcia na szczęście nie cierpię i mdłości tez mi juz powoli przechodzą :) zaraz wlasnie wychodzę z dziewczynami z pracy do pubu. One na piwko ja i jeszcze jedna ciężaróweczka na soczki ale w bilarda sobie pogram :D

Miłego piątkowego wieczorku dla wszystkich ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl