BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #676418 przez karolcia1919
Hej.bylam dzis na zakupach...udalo mi sie kupic na przecenie kurteczke i spodnie na zime dla synusia;) kupilam tez rajstopki smoczusia ..krem na buzke na dzien...i na zimno i wiatr...i chusteczki...oliwke i szamponik ;)


Teraz biore sie za obiadzik;)
A potem wypoczywanie na swiezym powietrzu;)

Milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676426 przez KarolciaZumba
OO kurczę widzę,że dużo mamusiek ma już dużo rzeczy kupionych a ja ciągle tkwię nad wyborem wózka i nie potrafię się zdecydować :(
Możecie coś doradzić? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676429 przez Alivva
...Filip,nalałbyś mi koktailu???
Jasne mamuś...

Koktail wcześniej zrobiłam ja no ale sposób podania to już kreatywność mojego syna :D
Kochany mój :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676454 przez niagara
Iva tylko pozazdrościć takiego syneczka :laugh:
Kupiłam dzisiaj dla Małej słodką sukieneczkę, a do tego bluzeczkę i rajstopy :laugh: Bo mi Iva weszła na ambicje :laugh: Przynajmniej Lenka nie będzie chodzić dzień i noc w piżamie :laugh:

Uciekam szykować się na imprezkę :laugh: Miłego popołudnia brzuchatki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676474 przez agamo
Jupiiiiii już po pracy! I dwa dni lenistwa! Ummm jak przyjemnie już to czuje mimo iż do domu jeszcze nie dotarlam! Ale na polu gorąco! Slonko świeci! Iva ale wypiabym taki koktajl a wszystkie truskawki jakie miałam wszamalam juz! A synus istny skarb Moze Moj kiedyś tez taki będzie! :)

Hmmm nie kupowalam małemu rajstop zastanawiam sie czy bedą mi potrzebne? W sumie na najbliższe 3 miesiace mam polspiochy pózniej najwyzej dokupie choć na zimę mam kombinezony i w sumie mam kilka zimowych par spodni i do tego słodkie buciki z kozuszkiem prześle wam fote jak wrócę do domu! No moze warto pomyśleć o rajstopkach!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676475 przez akina_zet
Iva prgagnę Twojego koktajlu!!! :lol:

Co do chłopów,pewne złe doświadczenia robią swoje, u nas też bywa różnie, ale mój K. jest jedynym człowiekiem,przy którym nie da się nie śmiać i czasem ta nasza pogoda ducha pozwala przetrwać trudne chwile... naprawdę trudne. Na ten moment nie wyobrażam sobie by mogło go nie być ,mam nadzieję, że to się nie zmieni :blink:

Co do Małej,była planowana i jest wyczekiwana,powiem Wam,że to nawet bardziej mąż naciskał na dziecko,ja jakoś potrzebowałam więcej czasu by do tego dojrzeć. Pamiętam,że chciał się brać do roboty w podróży poślubnej,pewnie grecki klimat i drinki przyśpieszyły by sprawę :woohoo: , ale ruszyliśmy dopiero późną jesienią i też jest dobrze,bo poznałam pełno WRZEŚNIOWYCH WARIATEK :lol:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676477 przez iwonta_kg
Witam się i ja dziś!

Oddam swoją opalenizne za to cos co wycieka z piersi! Czemu ja tego nie mam? :(

A ktoś się orientuje co z tym koprem włoskim? Dlaczego nie można pić na koniec ciąży?

Iva superaśny koktajl :) pamiętajcie mamuski ze truskawki mogą uczulać więc lepiej za często ich nie jeść. Raz w tygodniu pół kilo myślę że będzie ok.

U mnie dziś ukrop! Na słońcu ze 30 stopni jest! Poleżałam troche na leżaku na ogródku, nogi opaliłam i do domu :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676483 przez akina_zet
Iwonka na Twoje wycieki przyjdzie jeszcze czas,mnie to męczy strasznie,ciągle muszę się pilnować,o sukienkach bez stanika nie ma mowy :dry: Boję się co będzie po porodzie,pewnie będę sikać jak z fontanny!

Też się dziś poopalałam,ale głowę przywdziałam kapeluszem i okulary na nos,niestety mam skłonność do przebarwień na twarzy :dry:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676484 przez nefeli
Paulinka,Iva ,Akina dzieki kochane za cieple slowa,dzis od placzu az mnie oczy bola,zapuchniete ze hej :( ale juz nie bede wiecej plakac tak sobie mowie ;) a mala sie tak obrocila ze gdzies od srodka mnie kopie i czy wy tez tak macie...ja mam wrazenie ze sie rzuca tam w srodku,a nie tylko kopie.
Mleczka juz tak duzo nie cieknie ale od 3 miesiaca do jeszcze nie tak dawna to kazda pizamke i koszule zaciapana mialam,teraz jakos sie uspokoilo.
Zycze Wam milego weekendu mamusie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676485 przez iwonta_kg
nefeli nie smutaj :( :( :( będzie dobrze zobaczysz!!!!

Mi Kacperek wciska główkę albo nóżki w żebra. Ból niesamowity... Ale najważniejsze że go czuję :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676502 przez akina_zet
Nefeli Kochana,musi wszystko się ułożyć. Pisz zawsze gdy łzy napływają do oczu :kiss:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676507 przez iwonta_kg
Szłam z mężem na cmentarz i w połowie drogi tak mnie zaczął prawy bok kuć że myślałam że zwinę się z bólu!! Musiałam się wrócić do domu. Teraz leże i jest troche lepiej ale się wystraszyłam bo takiego bólu jeszcze nie mialam. Dobrze że to nie podbrzusze tak bolało.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676508 przez kocham_cie
nefeli napisał:

Paulinka,Iva ,Akina dzieki kochane za cieple slowa,dzis od placzu az mnie oczy bola,zapuchniete ze hej :( ale juz nie bede wiecej plakac tak sobie mowie ;) a mala sie tak obrocila ze gdzies od srodka mnie kopie i czy wy tez tak macie...ja mam wrazenie ze sie rzuca tam w srodku,a nie tylko kopie.
Mleczka juz tak duzo nie cieknie ale od 3 miesiaca do jeszcze nie tak dawna to kazda pizamke i koszule zaciapana mialam,teraz jakos sie uspokoilo.
Zycze Wam milego weekendu mamusie!!!!


Nefeli kochana bo normalnie w tyłek w końcu dostaniesz za te łzy!!!

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676521 przez kocham_cie
iva normalnie skarb z tego twojego synia :lol: :lol: inny pewno by powiedział "mamo sama sobie nalej" a tu Filip jeszcze taką kreatywnością się wykazał :)

natka miłej zabawy, i nie pij za dużo... soczków ;)

a ja...no cóż zakupy całkiem udane... ale oczywiście nie dla mnie :huh: a tak się wczoraj zarzekałam że to koniec zakupów ubrankowych dla Antka... więc może to sprecyzuję... koniec zakupów "piżamowych" :blush:

edit... ja za to sobie pozwoliłam na gofra z bitą śmietaną i owocami :lol: mniami mniami a potem znowu wam będę płakać że utyłam :blush:

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676533 przez zuzuzanta
kocham_cie nie przejmuj się gofrem, ja wczoraj zjadłam kawał placka - pychota, a dzisiaj wyrzuty sumienia. Na dodatek spotkałam moją ciotkę, która stwierdziła, że nie mam co się cieszyć, że na razie całkiem nieźle wyglądam w ciąży, bo skoro teraz trzeci trymestr, to na 100% przybędzie mi sporo kilogramów.
A ja wyczytałam, że wcale tak nie musi być. Podobno niektóre babeczki tyją najwięcej w drugim trymestrze.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl