BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #675696 przez niagara
Mała dzisiaj czadu daje :laugh: Szaleje jak nigdy :laugh: Za oknem piękna pogoda, Wy tu się opieprzacie, a ja się skupić nie mogę :angry: :laugh: Ale chociaż internet już działa :laugh: Serek dziękuję :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675698 przez papi88
acha byłam w banku i starsza pani mnie w kolejce przepuscila jak milo mi sie zrobilo :) bo np na poczte jak poszlam to nikt nic nie widzial a kolejka az do drzwi cale szczescie szybko szlo i uwazam ze pani z okienka powinna zareagowac jak widzi kobiete w ciazy,inwalide itp ale to chyba nie w polsce..

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675700 przez Monika23083
ninka333 napisał:

Iwa - ciekawie wygląda ten twój zapas ubranek :) cały oddział noworodków być ubrała i jeszcze by zostało :)

Mam pytanie czy macie jakiś sposób na problemy z cerą ???? Mam zastraszającą ilośc wyprysków na twarzy i dekolcie i nie wiem już co mam robić. Przed ciążą okresowo używałam kremów z kwasami owocowymi seri SVR i były zbawienne ale w lecie a tym bardziej w ciąży nie można ich używac a mje hormony wariują :(
Macie coś skutecznego bo bez podkładu to wstyd z domu wychodzić :(


ninka, na wypryski olej rycynowy polecam :) dobrze oczyszcza twarz nie pozbawiając jej naturalnej ochrony. Wszystkie specyfiki na bazie alkoholu ( przeznaczone do skóry tłustej, mieszanej trądzikowej) wysuszają tak skórę, że w efekcie zaczyna ona produkować więcej łoju i koło się zamyka. Też robiłam wielkie oczy jak się dowiedziałąm o zbawiennych olejach, ale teraz jest wdzięczna za taką pielenację, moja skóra nigdy nie była tak gładka i bez wyprysków już od długich miesięcy..dodam, że już podkłądu nie używam:)

mi lekarz mówił, że ruchy od 30 tygodnia powinno się obserwować, więc nie wiem czy liczyć, czy po prostu zwracać uwagę na ich brak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675701 przez niagara
papi88 napisał:

acha byłam w banku i starsza pani mnie w kolejce przepuscila jak milo mi sie zrobilo :) bo np na poczte jak poszlam to nikt nic nie widzial a kolejka az do drzwi cale szczescie szybko szlo i uwazam ze pani z okienka powinna zareagowac jak widzi kobiete w ciazy,inwalide itp ale to chyba nie w polsce..


I tak miałaś szczęście :) Ludzie to prędzej wepchną się przed Ciebie, niż Ci miejsca w kolejce ustąpią :dry: Wiem, sama tego doświadczyłam :dry: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675705 przez niagara
Pokażę Wam, co ostatnio kupiłam :laugh: Wiem, miałam już nie kupować ciuszków, ale to było takie śliczne, że nie mogłam się oprzeć :laugh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675709 przez nefeli
Agamo dzieki Kochana teraz modlitwa mi wlasnie potrzebna,tzn.nam.
Nie jestem w stanie pisac i mowic o malej,cierpliwie czekam do wrzesnia,a moja depresje poglebia fakt braku pracy meza,toniemy w dlugach i nie mozemy stanac na nogi,nigdy tak ciezko nie bylo :(
Ale bedzie dobrze,chce tylko urodzic zdrowa,sliczna niunke we wrzesniu!!!
Iva zaszalalas z tymi ciuszkami,oj bedzie prasowania,ale to sama przyjemnosc takie tyci tyci prasowac :)
Iwonka nie martw sie klotnia z mezem,chyba juz tak zawsze bedzie ze mimo big love faceci nie beda nadawac na tych samych falach co my i bedziemy sie sprzeczac,wiec kochana jeszcze tylko jakies 60 latek przed nami do starosci ;)
Kinia przekopane z ta brama,ale dobrze ze jako tako mozesz przerobic i uratowac sytuacje!
Moja mala tak kopie calymi dniami i nocami ze az boli,czasami mam wrazenie ze sie tam rzuca po tym brzuchu,az sie boje :( wybudza mnie o 4-5 rano i z pol godziny szaleje wiec nie ma mowy zebym zasnela,calkiem mnie wybija ze snu.
Mnie tez przerazaja upaly,w ciazy w ogole ich nie akceptuje,a to dopiero poczatek lata...
Czytam jakie pysznosci robicie ja jakos nie mam ani weny ani checi,fajnie by bylo jak ktos by mi cos ugotowal,wtedy moze bym i z checia zjadla.
Karolcia i mi wrocily mdlosci :( mam nadzieje ze chwilowo,bo 5 miesiecy wymiotow mi w zupelnosci wystarczy.
buziaczki dla Wszystkich mamus :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675710 przez karolcia1919
jak Dorotka będzie dopisana do tabelki to chyba znów będzie po równo????:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675731 przez Monika23083
Iva no dzisiaj szalejesz:) ja też już dzisiaj poprałam lumpkowe rzeczy:)

Natalia śliczne to ubranko, tak to jest, ja już miałąm ie kupowac pajacyków, ale ich kupka ciągle rośnie, bo jak tu się nie skusić skoro to takie śliczne jest:) jutro w moim ulubionym lumpku jest wszystko po 1 zł więc będę szaleć :laugh:
dla Twojego dobra musimy zwiać z forum na jakiś spacerek, u Was też się robi gorąco?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675751 przez niagara
Monika już nie musicie się ewakuować, koniec na dzisiaj :laugh: Już mi czacha dymi :laugh: Idę teraz trochę się dotlenić i utrwalić przyswojoną wiedzę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675753 przez ninka333
Monika23083 napisał:

ninka333 napisał:

Iwa - ciekawie wygląda ten twój zapas ubranek :) cały oddział noworodków być ubrała i jeszcze by zostało :)

Mam pytanie czy macie jakiś sposób na problemy z cerą ???? Mam zastraszającą ilośc wyprysków na twarzy i dekolcie i nie wiem już co mam robić. Przed ciążą okresowo używałam kremów z kwasami owocowymi seri SVR i były zbawienne ale w lecie a tym bardziej w ciąży nie można ich używac a mje hormony wariują :(
Macie coś skutecznego bo bez podkładu to wstyd z domu wychodzić :(


ninka, na wypryski olej rycynowy polecam :) dobrze oczyszcza twarz nie pozbawiając jej naturalnej ochrony. Wszystkie specyfiki na bazie alkoholu ( przeznaczone do skóry tłustej, mieszanej trądzikowej) wysuszają tak skórę, że w efekcie zaczyna ona produkować więcej łoju i koło się zamyka. Też robiłam wielkie oczy jak się dowiedziałąm o zbawiennych olejach, ale teraz jest wdzięczna za taką pielenację, moja skóra nigdy nie była tak gładka i bez wyprysków już od długich miesięcy..dodam, że już podkłądu nie używam:)

mi lekarz mówił, że ruchy od 30 tygodnia powinno się obserwować, więc nie wiem czy liczyć, czy po prostu zwracać uwagę na ich brak...


A możesz mi powiedzieć jak dokładnie używac tego oleju??? Na ciepło, czy na zimno??? wmasować czy nalozyć i zostawić???? jak często???? pop jakim czasie widac efekty??? Byłabym wdzięczna za "instrukcję obsługi" bo jestem już załamana stanem mojej skóry :(

córeczka ALICJA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675769 przez karolcia1919
Monia i co kupiłaś ten krem na brodawki ???:) daj znać jak go użyjesz czy coś daje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675874 przez iwonta_kg
karolcia1919 napisał:

Monia i co kupiłaś ten krem na brodawki ???:) daj znać jak go użyjesz czy coś daje:)


Ja używam kremu Maltan na brodawki.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675908 przez Alivva
Koniec...na dzis :/
3 pralki drobnicy wyprane. w między czasie bylam w mieście po kosz do prania,bo nie jestem w stanie od razu wszystkiego wyprasować a jutro jak pogoda dopiszę prania ciąg dalszy....
Nefeli,żałuję,że nie mieszkasz gdzies blizej.....faktycznie mam tych ciuszków aż nadmiar i chętnie bym się z Tobą podzieliła :kiss:

Wstąpilam do rossmana przy okazji i kupiłam kosmetyki z babydream... (chusteczki nawilżone,żel do mycia,szampon,krem do twarzy,oliwkę,patyczki do uszu) i sudokrem...
chcialam maltan na brodawki ale nie bylo ( albo raczej-nie widzialam :D )

Musze jeszcze zebrac pranie z ogrodu i dość na dziś.... plecy mi wysiadają. Nie wiecie dlaczego?? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675911 przez MyMelange
Wlasnie Iva tez nie mam pojecia dlaczego mi stopy odpadaja! Moze dlatego, ze nigdy nie nosily 70kg hihihi...

Ugotowalam! Gar grochowy i Strogonowa. Jeszcze w planach ciacha z serem z ciasta fran. i z owocami z ciasta croissant :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675915 przez iwonta_kg
Iva ja kupowałam Maltan w aptece.

Ale ciuszków to naprawde masz po dach! Ja swoje za jakies dwa tygodnie zaczne prać :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl