BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 10 miesiąc temu #675598 przez agamo
A Madzik gratuluje studniówki mi juz tylko osiemdziesiatka została aż sie boje odejmowac od tego dwa tygodnie bo tak niewiele mi juz zostanie! Mogłaby któraś przedemna urodzić co! Niechce być pierwsza!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675600 przez Alivva
Wiecie co...bo ja sobie naprawdę nie zdawałam sprawy ile tego jest....
Kazdy cos znosił,i te moje wyprawy do lumpka.
Sama się przerazilam jak to zobaczyłam wszystko razem.... cholerka....

Pierwsza pralka pooooszłaaaaa.... bodziaki,kaftaniki (chociaz ich za wiele nie mam) i część śpiochów.

A jeszcze pajace,bluzy i bluzeczki,sukienusie i porteczki,skaprpetuchy,rajstopki,śliniaki,czapy,kombinezoniki,kocyki,ręczniki,pościele.....uffff

A na obiad dzis pure ziemniaczane z koperkiem,jajo sadzone i mizeria....mmmmm uwielbiam więc dzięki za podpowiedz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675610 przez www.Lumpik24.pl
████████████████████████████████████████████████████████
Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

www.Lumpik24.pl

████████████████████████████████████████████████████████

Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

www.Lumpik24.pl

████████████████████████████████████████████████████████
Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

www.Lumpik24.pl

████████████████████████████████████████████████████████

Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

www.Lumpik24.pl

████████████████████████████████████████████████████████

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675613 przez Alivva
To,że napisalam o wyprawach do lummpka,nie znaczy,że będe kupować w internetowym grrrrrrrrrrrr NIE BĘDĘ bo mam swoje :P :P :P :P :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675627 przez paulinka.k22
Rany od wczoraj wieczora naskrobałyście tyle stron, że siedzę już prawie godzinę i czytam :silly:
Wy już prania robicie, a ja nawet nie mam jeszcze co prać ;) Jestem chyba jedyna co jeszcze nic nie ma dla swojego dziecka! Ale za tydzień jadę do znajomej pożyczyć łóżeczko i ciuszki, no i już przynajmniej coś będę mieć :) poza tym to nie czasu PRL-u, że nic nie ma, wybierzemy sie do dwóch, trzech sklepów i się zrobi wyprawkę! A w lipcu wezmę się za to wszystko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675632 przez paulinka.k22
A co do liczenia ruchów, to mój gin nic mi jeszcze nie mówił ;) Czy mi się dobrze wydaję, że liczy się chyba od 30 tyg? No to mam jeszcze czas... Moja Ola właściwie cały czas sie rusza, raz mocniej raz słabiej, a jak dłuższy czas jej nie czuję, to kładę rękę, to wtedy mała daje znać mamusi, że wszystko O.K :laugh: kochany maluszek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675633 przez niagara
Serek ja zartowalam z tym odlaczaniem neta :( wlacz prosze, bo teraz to juz mi tylko internet w telefonie pozostal :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675635 przez kocham_cie
paulinka.k22 napisał:

Rany od wczoraj wieczora naskrobałyście tyle stron, że siedzę już prawie godzinę i czytam :silly:
Wy już prania robicie, a ja nawet nie mam jeszcze co prać ;) Jestem chyba jedyna co jeszcze nic nie ma dla swojego dziecka! Ale za tydzień jadę do znajomej pożyczyć łóżeczko i ciuszki, no i już przynajmniej coś będę mieć :) poza tym to nie czasu PRL-u, że nic nie ma, wybierzemy sie do dwóch, trzech sklepów i się zrobi wyprawkę! A w lipcu wezmę się za to wszystko!


Pewnie Paulinka jak tylko ma się kaskę to w kilka dni jesteś w stanie wszystko skompletować :) ja zaczęłam wcześniej bo bym finansowo nie wydoliła :huh:
a tak swoją drogą to naprawdę nawet przez myślby mi nie przeszło kiedyś że wyprawka dla dziecka tylko kosztuje :dry:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675636 przez kocham_cie
niagara napisał:

Serek ja zartowalam z tym odlaczaniem neta :( wlacz prosze, bo teraz to juz mi tylko internet w telefonie pozostal :(


hahahahahahahah Natka to znak z nieba że masz się uczyć :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #675640 przez paulinka.k22
kocham_cie napisał:[/b

[/quote]Pewnie Paulinka jak tylko ma się kaskę to w kilka dni jesteś w stanie wszystko skompletować :) ja zaczęłam wcześniej bo bym finansowo nie wydoliła :huh:
a tak swoją drogą to naprawdę nawet przez myślby mi nie przeszło kiedyś że wyprawka dla dziecka tylko kosztuje :dry:[/quote]

Ja zaczęłam od składania kasy na konto, więc teraz mogę poszaleć :laugh: a tak swoją drogą, to faktycznie wszystko jest drogie jak cholera! Malutki ciuszek, a kosztuje więcej niż dla dorosłego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675655 przez karolcia1919
siedzę w pracy czas wg nie leci...

ja co do ruchów jeszcze nie liczę mały aktywny jest rano i wieczorem...a tak jest spokojny...wiec chyba nie mam czym się martwic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675673 przez nefeli
Paulinka nie martw sie ja tez prawie nic nie mam,ani wozka,ani materaca,ani poscieli,z ciuszkow ze 2 body,sukieneczke z flamingiem na 9 miesiecy,jakies skarpetki i jedne pampersy libero,od mamusi plyn hippa do kapieli i krem musteli do pupki,to by bylo na tyle,moze w sierpniu jesli moj maz znajdzie prace to kupimy kilka ubranek na poczatek,a w marcu rozejrze sie za wozkiem,bo zaden mi sie nie podoba,a moze inaczej podobaja mi sie ale sa nie praktyczne,a jak praktyczny to brzydal :( poki co mam fotelik samochodowy montowany na wozek po synku,na poczatek musi wystarczyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675676 przez agamo
Kurcze ktoś tu cos poknocil bo mi na komórce cos wasze posty ucina chyba wykorzystalam swój limit na forum! Za dużo gderam! Chyba czas sie skupić wyłącznie na pracy! Choć jeszcze sproboje komórkę zresetowac!

Natalia zapraszam możesz wpadac! Bo jak nie uda sie karmić piersią to bede robic drineczka i do żelazka bo inaczej sie chyba niezbiore! Teraz fajnie bo sobie czasowo rozkladam Ale jak przyjdzie na bierzaco to nie wiem jak wydole!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675684 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675693 przez papi88
czesc dziewczyny
ja wczoraj miałam trudny wieczór najpierw wdarł mi sie juz kolejny raz trojan UKASH i musialam system przywracac -nie dajcie sie nabrac na tego wirusa bo nagle blokuje caly komp pokazuje sie znaczek policji i ze trzeba im cos tam wplacic za nielegalne sciaganie niby jestem pewna ze duzo ludzi sie nabralo juz na ten wirus i powplacalo a tam jest suma 500 zl inaczej straszy wirus wiezieniem.
pozniej rzucil sie na mnie kot i mnie pocharatał!to wedlug niego miala byc zabawa...jestem wsciekla bo rany po kocie sie dlugo goja a pozatym nie zdazylam go odrobaczyc bo ostatnio ciagle wcina jakies ptaszki i boje sie ze mnie jeszcze czyms zarazi teraz od tych pazorow i zebow :( a to wina mojego R bo on od malego mial glupie zabawy z tym kotem i teraz sie rzuca na ludzi powiedzialam ze od dzis spi w piwnicy ale ze ja lubie zwierzeta i stwierdzilam ze to pan go tak wychowal to juz kot z powrotem lezy u mnie w lozku ale boje sie ze krzywde dziecku moze zrobic pozniej..

kinga ja tez jem dzis miesko a konkretnie grilka dzis robie moze uznacie mnie za grzesznice ktora w sumie jestem :laugh: ale ja nie uznaje postu a pozatym teraz zwlaszcza potrzebuje mięcha i siły dla mojego malego mezczyzny tylko moj R tak wczoraj rozbił mieso ze az przeswituje!no myslalam ze tym tluczkiem mu w tą glupia lepetyne walne jak zobaczylam co zrobil z tym miesem :)

ruchy podobno powinno sie liczyc od 25tc ja nie licze bo w dzien nie mam zbytnio czasu a wieczorem jak maly zaczyna wariowac to ja juz zasypiam i mi sie nie chce ale wydaje mi sie ze lekarz by powiedzial aby liczyc

juz nie pamietam ktora napisala ze jak dziecko w brzuszku spokojne to pewnie i po porodzie to w takim razie ja mam przerabane bo moj syn prawie cala noc wariuje a bynajmiej tak 21.00-00.00 a pozniej od 4.00 zaczyna no i w srodku dnia w zaleznosci tez co zjem

wczoraj przeczytalam ze rzodkiew ma sporo witamin w tym zelazo to bede ja wcinac w duzej ilosci bo burakow szparagow itp nie przepadam a sok marchwiowy dobrze dziala na jelita

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl