BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964798 przez sabina
:) fajnie chlopcy juz odchowani porzadnie :) fajnie a gdzie dokladnie mieszkasz?
ja tez bez polskich znakow pisze bo nie wiem gdzie sie to przestawia :blink:
a z suwakami nie pomoge....wie ktoras jak zrobic suwaki???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964804 przez mysia5
Mój folik ma inny numer serii wiec chyba mogę go brać dalej i termin ważności ma dłuższy niż te podane.
Tez słyszałam że nie powinno się być chrzestna w ciąży, mówią ze może odebrać to zdrowie i szczęście jednego lub drugiego dziecka ale może to faktycznie tylko przesady :) choć ja uważam na takie pierdoly , panikara jestem ;p
Tak samo jak mówią ze ponoc w ciąży nie powinno się nosić wisiorkow i takich pierdol bo dziecko może się owinąć pepowina... ale to powiedzonka jakieś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964806 przez sabina
nieeeee no jakbysmy zaczely wypisywac wszystkie sredniowieczne poglady to zostalo by nam siedziec w zaciemnionej izbie o chlebie i wodzie :silly:

nie mam kompletnie pomyslu co na obiad zrobic na nic nie mam ochoty :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964809 przez mysia5
Masz racje Sabina :)
Ale takie pierdoly się gdzie przeczyta i później to siedzi w głowie :blink: wiem ze nie powinno się przejmować tym w ogóle ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964810 przez Scarlett86
Mieszkalismy w duzym miescie ale staralismy sie o domek socjalny zupelnie gdzie indziej i jestem mega zadowolona :laugh:
To jest malutka miejscowosc moze nawet wies :) nie mam pojecia Bacup. Cisza, spokój i piekne widoki :) Ja juz odkrylam klikasz na suwaczek
ktorejs z dziewczyn i tam masz na stronce u góry napis suwaczki wchodzisz w to i krok po kroku jest napisane jak to zrobic na koncu wyskakuje ci kilka kodów
kopiujesz ten pierwszy i wklejasz na swój profil w podpis dokladnie wczesniej musisz edytowac swój profil. Mam nadzieje ze nie pogmatwalam Ci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964811 przez Scarlett86
A Ty Sabina gdzie mieszkasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964818 przez Zazanna
Pesq o cholera też biorę folik i jakbyś nie zwróciła na to uwagi, to bym nie sprawdziła o.O Na szczęście mam inną serię uff ale prawie zawał przeszłam :P

Sabina mi jest w ogóle strasznie zimno, w nocy jestem cała mokra, a i tak się nakrywam jeszcze kocykiem na kołdrę, bo się trzęsę. A co do suwaczka to jak Ci się wyświetlą 4 linki to wybierz ten, który jest dopasowany do bbc code -czy jakoś tak, bo na tym kodzie stoi nasze forum i ten działa ;)

Scarlet to Ty już masz dorosłych mężczyzn w domu :) Ja sobie umyśliłam, że jeśli będzie chłopak to zrobię z niego małego dżentelmena :D Wyobraźcie to sobie: dzieciulek trzy latka w mini marynareczce całuje babcię w rączkę na przywitanie i wręcza kwiatek <3 B)

Ja dziś jem mój barszczyk i dalej mi się nie znudził :P A na kolację mam rybkę wędzoną łaaa –mój T. czyta mi w myślach :D Sama nie wiedziałam, że ją chcę, że jej pragnę i że muszę ją zjeść, a on mi kupił wczoraj :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964819 przez sabina
po jakim czasie dostaliscie sojcalny dom??my mieszkamy w duzym miescie ale na obrzezach tak jakby nie w centrum Cardiff tylko ze w bloku takim malym ....wolalabym domek jednak ogrodek zawsze jakis maly jest przydatny :) lato dzieciaki moga sie pokapac w baseniku etc ale poki co zbieramy na samochod wiec dom zszedl na drugi plan

zazanna obawiam sie ze to moze nie byc takie latwe z tym dzentelmenem ;) ale trzymam kciuki z calej sily

dzieki dziewczyny postaram sie ogarnac jakos suwaki B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964823 przez asiekasiek
Ja zrobiłam na obiad barszczyk czerwony a na drugie kotleciki takie i tam jest kurczak warzywa i ryż i do tego surówka z pekinki i te kotleciki poleje sosem pomidorowym :) nie wiem co to za kotleciki beda ale mam nadzieje ze smaczne :lol: :lol:

Zazanna uśmiech mi wywołałaś tym dżentelmenem bo sobie wyobraziłam takiego smyka małego:) i jeszcze włosy takie ulizane na bok :silly: :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964827 przez Zazanna
Asiek włoski na żel muszą być B)

A z innej beczki -wlaśnie jadłam zupę i dziwnie smakuje i jak się skupiłam na tym smaku to smakuje mi jakbym lizała odważnik metalowy hahhaha w sensie posmak taki :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964829 przez sabina
a ja zrobie salatke z serem i jajkiem........i majonezem obrzydlistwo ale mam na to ochote :cheer:
barszczyk bym zjadla o tak zjadlabym mniam mniam

zazanna odwaznik metalowy :woohoo: hahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964831 przez Scarlett86
Sabina dlugo nie czekalismy pare miesiecy nawet nie rok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964841 przez 25malinka
A ja ugotowałam zupe grochowa, wyszła smakowita :-) posprzatałam chate i oglądam tv....

a w lodówce mam pyszny sernik ( złota rosa) smakuje jak serek homogenizowany,mniam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964845 przez melisamienta
Malinka ja też dziś miałam grochowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964849 przez asiekasiek
właśnie jestem po obiadku:) barszczyk dobry wyszedł a te kotleciki hmmm nawet OK wyszly :P nie było rewelacji a teraz odpoczywam :) jejku jak pójdę w przyszły tydzien do pracy to masakra :/ przyzwyczaiłam się do leniuchowania :lol: :lol: :lol:

Zazanna wiem co to znaczy metaliczny smak :dry: naszczęscie jak narazie zniknął :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl