BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 10 miesiąc temu #994451 przez ana23
Dziewczyny jaki film polecicie do obejrzenia bo zostałam bez telewizji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994455 przez jurada
Ja na poczatku bede trzymać w różku.
Pozniej w śpiworku. A kołdra dopiero później bo pamięta jak D.sie rozkopywał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994457 przez pesq
Ana- jaki gatunek lubisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994458 przez kasandra9
Dopiero przysiadłam na chwilę. Dziewczyny, jaka jestem zmęczona, a nadal nie jest zrobione to, co bym chciała, a wręcz się do tego wszystko brudzi dodatkowo, kurdeeeeee! Już nie wiem, w co ręce wsadzić:/ Liczę, że z mamą jutro (obym ja byłam w lepszej formie) ogarniemy temat.
Wracając z tej cukierni (w końcu byłyśmy we 4, ogólnie miło było, ale ja się w takie upały szczególnie nie nadaję na żadne spotkania i wychodzenie, jeszcze jakiś kiblowaty humor mam...), kupiłam po drodze kwiatka na balkon do wsadzenia JUTRO i byłam na POCZCIE, Zaz;)
Ledwo doczłapałam do domu, na chwilę się położyłam (po rozberaniu się na korytarzu) i szybko za obiad....no i ogarnięcie po, pranie też wstawiłam, jutro za jednym zamachem się wyprasuje z tym, co dziś i może ubranka Małej wyschną, które mama przywiezie, to wszystko się wyprasuje. Jeszcze malowanie się nie zaczęło, a ja już zmęczona...ale liczę na to, że chociaż potem wszystko wystarczy sprzątnąć i będzie gotowe, a nie to całe układanie, przebieranie...wolę to mieć za sobą;)

A co do spodni - ja właśnie kupiłam jedne na Marywilskiej, a drugie na targu w NDM po 25zł;) To takie, jak pokazywałam na foto i mówiłam, że to moje ulubione;) Takie 2 pary ze ściągaczami (jedne już stare, drugie z tego roku) noszę w domu (mniej je lubię), a te bez ściągaczy to element konieczny mojego stroju wyjściowego;)
Natomiast, jeśli chodzi o pościel, to też najbardziej mi odpowiada z Home&You. Dla mnie super jakość i w ogóle uwielbiam w jej spać, a szczególnie w tej, co ost. kupiliśmy - jak zmieniam, to wybieram upalny dzień - piorę, suszę na balkonie i na wieczór zakładam:)

Dziś chyba naprawdę nic nie robię...jedynie się wykąpię. Jakiś film ma być na TVN obczaiłam, niby horror, ale ja lubię takie filmy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994459 przez kasandra9
Ciesze się, że firanki się spodobały.:P Ja myślałam o wymianie na inne, ale.... chyba takie mi się najbardziej podobają, z takich, które mi pasują wymiarem do okiem i karniszy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994461 przez pesq
Kas "w sieci zła" chyba film - nie ogladalam ale Łukasz mowi zeby zostawic bo fajny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994467 przez kasandra9
Dokladnie tak, wlasnie oglądam.;) Rety, zazdroszczę Wam takich wieczorów z mężami, na luzie, film, itp. Cieszcie sie tym naprawde, bo niby nic, a tak wiele:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994468 przez ana23
JA to najchetniej komedie albo dramaty ogladam ale teraz jak chwilowo jestem bez telewizji to mi wszystko jedno jaki gatunek byle by fajnie sie oglądało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994470 przez asiekasiek
Basia to u Ciebie pranie, prasowanie pełną parą :D a skręcone masz mebelki dla Kubusia??
Zaz jak ja kupowałam bodziaki to pani w sklepie powiedziała żebym sobie sprawdziła co i jak, bo właśnie nie którzy podmieniają itp... a na stronie zauważyłam że zawsze drożej jest
Pesq znowu Cię poproszę o stronie z firankami :blush: :blush: bo w sumie mam wybrane ale jak Ty masz już zamówione i widziałaś je na oczy :whistle: :whistle: a ja zamówię takie że będą świeciły się jak psu jajca :whistle: ja w ogóle jeżeli chodzi o tkaniny zasłony firanki itp to jestem lewa :whistle: :whistle:

o w sieci zła właśnie idzie na tvn :)

a u mnie były dzieciaki siostry, starszy jest u nas cały czas na wakacje przyjechał. a młodszy do domu ryczek mały ;) zrobiliśmy z M grilla skrzydełka i udźce bo kiełbasy przejadły nam się do tego sałateczka i ziemniaczek w mundurku z cebulką pychota :D a jutro mam pobudkę o 5 rano bo mam jechać do szwagierki pilnować Natalii a później przyjedziemy do mnie. Mam nadzieję, że będzie grzeczna i nie da mi w kość ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994474 przez pesq
Ana polecam film labirynt po ang. Prisoners

Asia one sa troche inne niż Kas wiec wrzucę fotki i jak sie spodobają to jutro link. Przedzielone na pól bo pies wskakuje na parapet.

Dorwalam koszyki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994475 przez asiekasiek
for Pesq ://m.tipy.interia.pl/artykul_11252,jakie-wlasciwosci-ma-arbuz,2.html
to może możesz jeść :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994476 przez kasandra9
Pokaz koniecznie, to może i ja wymienie!:) a takie jak moje widzialam w biedronce dzis (tylko chyba 5cm węższe) i same zielone zostały;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994477 przez asiekasiek
to zrób zdjęcia ja też potrzebuje przydzielone na pół bo balkon mam i kot nu wyskakuje na okno ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994478 przez asiekasiek
Aaa to musze podjechać do biedry jutro po południu !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #994481 przez kasandra9
Agacia puk puk robi:)))) moja Kochana <3
Asiek, to skacz, one maja 145x245, jedli dobrze pamiętam. W sypialni też mam dwie (tylko moje chyba sa 150), bo to drzwi balkonowe;) po 19.90 byly:) zobacz moze na stronce, od kiedy sa i jakie kolory;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl