BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #994514 przez asiekasiek

kasandra9 napisał: Widzisz, jaki budzik:))) moja wczesniej tupala i teraz tez niedawno:) rety, ale mam ochotę na te buraczki! Na serki juz nie, wiec widocznie wapń ma, teraz chce żelaza, magnezu i innych minerałów pewnie;)
Dzis 23! Za równiutkie 2 mce ma sie urodzić!!!!:) u tym samym zaczynam oficjalnie 8 miesiąc!:)


Kasandra no ja mam 15 września termin to chociażby było po terminie to powinni wywoływać mi poród, czyli tak czy owak powinna być z nami :D ale mam nadzieje że urodzę 8 września -termin z usg ;) moja koleżanka ma termin na 28 lipca i pisze że czeka i czeka i czeka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994515 przez jurada
Aaaaaa!!!!!! Zaczęło sie!!!!!
Moim wyznacznikiem ze poród niedługo byla bratowa koleżanki no i stalo się urodziła wczoraj... Jeszcze mam z 5-6 znajomych z fb w ciąży z czego 3 rodzą przede mną... Jak one sie rozpakują to potem my... aaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994517 przez asiekasiek
Jurada jak przeczytała: Aaaaa!! Zaczęło się!! <- to myślałam że Ty zaczęłaś rodzić :blink: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994518 przez jurada
Asia Kasia tak myślałam bo jak pisałam to tez tak się poczulam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994519 przez pesq
Hej kochane!

Wrzuce dwa zdjecia z dnia - jedno z wczoraj drugie z dzis ALE u mnie w chacie jest ciemno i bardzo slabo zdjecia w dzien wychodza... Koszyki polecam Basiu bo kosztuja tak jak pisała Asia 1,99 ja wzielam od razu 5 - w 4 jak na obrazku kosmetyki itd. w jednym skarpetule, ale potrzebuje jeszcze na czapeczki bo mam ich mnostwo i na pewno na jakies inne pierdółki wiec wezme zapasowo jeszcze z 3 :) to żaden wydatek a naprawde lepiej jakoś sie odnalezc.

Jade na 11:20 do diabetologa, wczesniej zapisac sie do szkoly rodzenia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
więc odezwe sie po poludniu

Kas - witam w klubie, tez termin na 23 września - chociaż ja bede miala cesarke na 90% planowaną w tygodniu 16-23 więc mała bedzie już pewnie z nami :)

Milego dnia!
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994520 przez pesq
ciemne! zdjecia :/



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994521 przez Sylwia-89
Dzień dobry! :)

Dzisiaj w końcu troszkę chłodniej :) Całkiem inne życie :)

My właśnie zjadłyśmy śniadanko i czuję, że chyba za chwilę znowu wskoczymy pod kołderkę, bo jakaś taka niewyspana wstałam :blink:

Wczoraj poprałam całą suszarkę rzeczy Natalkowych i dzisiaj będę kontynuować. Jak kupimy komodę w weekend, to wtedy zacznę prasować :)

Pesq bardzo ładna firanka :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Magda, bardzo ładna figurka i piękny brzuś :woohoo:

A ja się muszę pochwalić B) Mieliśmy wziąć łóżeczko od siostry, ale mój mąż stwierdził, że dobrze byłoby odświeżyć itd. a on pracując nie ma czasu, poza tym trzeba je jeszcze przywieźć i w ogóle, więc postanowił kupić łóżeczko :woohoo: I co najważniejsze sam za nie zapłacił :) Wczoraj powiedział, że przecież na dziecku nie będzie oszczędzał. :blink: Aż mi gały na wierzch wyszły :laugh: Takie zamówiliśmy allegro.pl/lozeczko-sosnowe-orzechowe-ba...ady-i5479137764.html

Juradka, to prawda już niedługo przyjdzie czas na nas :) Dobrze, że jakoś to zleciało i teraz już niewiele zostało. Oby tylko jeszcze porody poszły szybko i bez komplikacji :)

Aaaa, zapomniałabym... Wczoraj odwiedził mnie brat ze swoją dziewczyną i okazało się, że ona też jest w ciąży. Co prawda dopiero 5 tydzień, ale bardzo się cieszą. Jedyne zmartwienie jest takie, że ona ma cukrzycę i okazało się, że i badania na tarczycę wyszły źle :( Ale wczoraj była już u endokrynologa i zaczynają działać. Mam nadzieję, że wszystko z maluszkiem będzie w porządku mimo tych problemów ze zdrowiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994522 przez kasandra9
Lecę po mamę, sniadanie później;)
No to ja będę sie rozpakowywać jako jedna z ostatnich:( no ale cóż:)
Pesq, super te firanki naprawdę. I łóżeczko Sylwii takze:) myvw sieroniu zamawiany:)
A oto Agacia na początek 8:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994525 przez Kasia888
Kasandra ale masz już ładny duży brzuszek ;)
Magdalena Twój też ;)
Pesq ładne firanki :) u mnie w oknach są tylko żaluzje :laugh: wymieniliśmy okna rok temu, wstawiliśmy żaluzje i na tym się skończyło ;) mieliśmy kupić karnisze i do tej pory nie zostały zakupione.
Sylwia łóżeczko śliczne, nie ma jak nowe :)
Jurada to teraz czas rozpakowywania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994526 przez Zazanna
Dzień dobry ;)
Jestem u Mamy i powiem Wam, że dobrze mi się spało.. tylko raz wstałam, a w ogóle to obudziłam się o ...9 :woohoo: Chyba pierwszy raz w ciąży tak długo pospałam :)

Agusia dzięki za pocieszenie :D Ale ten Franio Wam wyrasta na fajnego faceta.. <3

Pesq no ja już od wielu lat nie próbowałam się tam NIE ogolić, więc nie wiem jak się będę czuła :P Zobaczymy, w razie co zawsze mogę nadrobić ;)

Kas <3

To muszę odiwedzić home & you :) A oniprowadzą sprzedaż przez net? Ja też wcześniej prałam rano i suszyłam i wieczorem tą samą zakładałam heh -taką moją ulubioną.. Ale Graża nam ją zeżarła(dosłownie) jako szczeniaczek.. Dziury jak w serze.. Dobrze, że już wyrosła.. :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asiek kompletnie nie pomyślałam aby sprawdzać ehh.. ludzie to są jednak dziwni..a w sumie to bardziej bezczelni niż dziwni :P

Pesq super koszyki ! Ja dziś będę polować -tyle, że na komódkę, a nie do środka :D

Magda też mam tego wirusa i też nie umiem go usunąć... :angry: T. mi będzie system stawiał od nowa, bo w ogóle coś takiego ściągnęłam, że zainfekowałam pliki, które zdaniem T. są NIE do zainfekowania i jakim cudem mi się udało B)
Magda ślicznie wyglądasz !!! :)

Pesqu super uczucie z wypinaniem, prawda ?? UWIELBIAM to :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kas gratuluję 8 miesiąca !!! :woohoo:

Ja dziś przespałam aktywności Bartusia, ale jest kochany i teraz jak piłam kawę to leniwie przesunął w brzusiu -czyli pewnie ma "aktywny sen" ;)

Juradka nie strasz!!! hahahha byłam pewna, że JUŻ się zaczęło :laugh:

Sylwia jak supeerr.... <3 Śliczne to łóżeczko :)

Kasandra jaki okrąglutki... cudeńko :)

Idę zjeść śniadanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994528 przez Sylwia-89
AAAA i jeszcze dzisiaj wizyta! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Kurczę, ale zleciało od ostatniej :)

Smacznego Zaz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994530 przez Zazanna
Sylwia powodzenia na wizycie :)

I dizękuję ;) Mam kanapeczki z szynką i pomidorem i pół makreli wędzonej (bo pół zjadłam wczoraj na kolację) :evil: Pyyychaaaa...
I zrobiłam sobie kanapkę "na drogę", bo będziemy dziś sporo jeździć i obiad zjemy pewnie koło 15 -16 dopiero i do tej pory już bym padła z głodu heh ;)
Akiedyś potrafiłam jeść pierwszy posiłek o 18 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994534 przez asiekasiek
Pesq to nie daj się tam u lekarza :) i daj linka bo śliczne zasłony. Takie chcę:D siostra ma mi odłożyć w biedronce jak coś białe firanki ale nie wie czy jeszcze będa:) bo idzie po południu do pracy...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A jakiego macie wirusa bo szukałam a nie znalazłam ... ??

Sylwia powodzenia na wizycie:D ja mam we wtorek i staram się nie myśleć o tym :D bo jakbym myślała to ciągle bym o tym myślała.
Ja już zrobiłam zalewę nagetsy wg Glorii nie chciało mi się na noc zrobić... i do tego frycie i sos tzatziki mam nadzieje, że dzieciaki zjedzą ;) mówię im że to takie nugetsy z McDonalda będą to mówią mniam mniam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994540 przez Kasia888
Dziewczyny już nie daję rady z tymi upałami :( z każdym tygodniem jest coraz ciężej
Jest mi słabo, leciała mi mocno krew z nosa aż ze skrzepami.
Zatamowałam i wzięłam chłodny prysznic i też ledwo do wanny weszłam :unsure: .
I taka senna jestem, ale boje się położyć, żeby ta krew znowu nie zaczęła lecieć :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994543 przez asiekasiek
Kasia to mi leciała krew w poniedziałek :S i wtedy co miałam ciśnienie 90/50 i senna byłam i co mi się kręciło w głowie <- nigdy mi słabo nie było żeby mi się kręciło w głowie, więc to dla mnie nowość była... może zmierz sobie ciśnienie jakie masz, połóż się i odpocznij. No ja dzisiaj mam dzieciaki jeszcze, 5-latka, 7-latkę i 11-latka. Najstarszy siostrzeniec mój ma zapowiedziane że ma mi pomagać i jak na razie spisuje się dobrze ;) a dzieciaki mają zapowiedziane że zawiozę jednego i drugiego do domu a tam nikogo nie ma i każdy z nich będzie siedział sam w domu dopóki rodzice nie przyjadą i nie będę patrzyć że ryczą itp :evil: :evil: trzeba sobie jakoś radzić i straszyć :evil: :evil: no cóż jakbym nie była w ciąży to co innego a tak to do takich metod muszę zniżać się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl