BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #994488 przez AgusiaKRK

pesq napisał: Agusia! Co u Was? Jak Malutek ? Napisz pare slów :) :)


Wszystko dobrze :-) W poniedziałek mieliśmy ostatnie badanie u okulisty i oczka ma Junior zdrowe, kontrola dopiero za rok.Tak się cieszę! Wszystkie pozostałe badania do tej pory też wyszły prawidłowo. Franio jest spokojnym, pogodnym dzieckiem i coraz bardziej ciekawym świata. Nie chce leżeć w łóżeczku tylko zwiedzać mieszkanie albo wyjść na spacer, w ostateczności leżeć na naszym łóżku jak jesteśmy obok. Towarzyski typ nam rośnie ;-) Pozdrawiamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994489 przez pesq
trzeci raz dodaje fotę z kom.. Też widziałam w biedronce ale nie ma białych a chciałam do sypialni
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994490 przez pesq
Koszyki

Asia przy okazji odkryłam ze dostałam od mamy pare tyg. Wczesniej dwie butelki z aventu i sprawdziłam dzis pasują do laktatora..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994492 przez Magdalena9t
Hejka,synek dziś wcześniej zasnął a ja próbuję Was nadrobić póki męża jeszcze nie ma,co by mnie nie oskarżał,że „znów” przy lapku:-p

zaczynam od 645 strony..

Mój mąż też chrapie zwłaszcza jak jest bardzo zmęczony,uch jak nie mogę zasnąć to go szturcham albo budzę. Jeszcze niedawno jak Tomek spał z nami, ja oczywiście ostatnia idę spać,chłopaki już dawno śpią,i tak równo chrapali w sensie,że tak się zgrali,najpierw mąż potem syn,że musiałam ich nagrać:-D

Zazdroszczę Wam IKEI,u nas nie ma;-(ALLLLLEEE na początku sierpnia otwierają w Bydgoszczy,także te 50 kilometrów to nie jest źle. Sasasasa już z mamą się umówiłam,że pojedziemy;-)

Ponawiam pytanie,wiecie jak takiego wirusa usunąć o którym pisałam?bo nadal go mam;/

A tak z ciekawości sprawdzałam ile kilo ważyłam w danym tygodniu ciąży z Tomkiem i teraz cały czas taka sama waga w tym samym tygodniu(czyli 70 kg)jeśli dalej będzie tak samo to do porodu będę mieć 5 na plusie;-P
Martwię się po tym usg,że córka duża jest,chciałabym urodzić naturalnie jak synka nie za wielką,żeby oszczędzić moje krocze.
Tomek miał 3370 ;-)

Witaj KasiaAsia,bo pewnie się nie witałam;-( reklamuj to dziadoswto jak można w takim stanie coś sprzedać;/

Lidziun właśnie,kiedyś pisałam jak tam u Olka z alergią,co wyszło? Bo pisałaś,że robiliście badania.
U nas to nieszczęsne jajo;/

Sylwia widziałam sesję brzuszkową na fejsie,
super!pamiątka będzie;-)

Dziewczyny wszystkie macie świetne wózki,napewno lepsze od mojego,którego jeszcze nie mam:-P

Zaz nie widać tych 90 kilo ,serio ja mam 70 a gorzej wygldądam,zaraz spróbuję udowodnić:-P

Dobra przerwa bo mąż wrócił i synek się rozbudził..
649 cdn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994493 przez Magdalena9t
To ja z wczoraj
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994494 przez kasandra9
Madzia, ślicznie wyglądasz!:)
Pesq, firanki bardzo ładnie wykończone, podoba mi sie! Dawaj linka, zapisze sobie:) cos na zmianę by sie przydalo:) mówisz, ze w biedrze nie ma białych? Szkoda:( u mnie to w ogóle tylko zielone widzialam, bo moze na jakiś kolor do sypialni bym sie skusila;)
Wykapalam sie i w końcu mi lepiej, chlodniej:) jeszcze paznokcie ogarne juz bez malowania. Zaczely mi sie lamac i strasznie rozdwajac! A nigdy tak nie mialam! Czego mi brakuje zatem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994495 przez pesq
Kasandra przyznam ze ładnie zrobili ten dol.. Jutro wrzucę z kompa.u mnie byly w biedronce jakies ciemno szare zielone fioletowe i czerwone.. Zajadę jeszcze do innej jutro. Biedronka super sklep :)

Magdalena super wyglądasz.

Ana czy Ty to Anna Oliwia na fb?

Agata dzis mnie nie kopie... Ona sie wypina! Pierwszy raz tak mam ze po prostu sie wygina pod skora :D cudnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994498 przez basiek149
właśnie z wanny wyskoczyłam i od razu lepiej :) i może nie tak "wyskoczyłam" hehe bo od czasu zabiegu mąż musi zawsze mi pomagać z niej wyjść ;) ale jeszcze trochę i wszystko będę robiła sama jak za starych dobrych czasów i o nic nie będę musiała się prosić :)

Magdalena ślicznie wyglądasz! głupoty opowiadasz, że wyglądasz źle...śliczna mamusia z Ciebie :)

pesq fajne firaneczki. mi tez się takie podobają. i jak w końcu zainwestujemy w karnisze to też sobie takie sprawię. póki co mamy tylko rolety.
tyle tych wydatków u nas, że nie wiadomo za co się zabrać bo ciągle czegoś brakuje. ale dopiero z 8m-cy sami mieszkamy i to jest najważniejsze a reszty powoli się dorobimy :)

Asia mój T. skręcił mi dzisiaj jedną część komody bo póki co składa jeszcze panele i listwy. ale to co wyprałam i wyprasowałam już załadowałam do Kubusiowej komody więc jutro mogę cyknąć foto. chociaż muszę kupić sobie jeszcze wkład do szuflady na takie pierdołki typu kosmetyki, smoczek, butelka, termometr do wody itp bo póki co tylko tam powrzucałam i mi się ten nieład nie podoba. ale jeden plus bo przynajmniej mam to wszystko w jednej szufladzie więc już mi się nie wala to gdzieś po kątach :) albo nawet takie koszyczki jak pesq ma, one nie są drogie a kurcze od razu to ładniej wygląda niż obecnie u mnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994500 przez kasandra9
Koniecznie pokaz zdjęcia za dnia:) to i ja nawiedze inna biedronkę, moze na żywo te szare do sypialni będą spoko - szara tapeta, pudrowy róż na ścianach - powinno pasować:) bo tu w dużym musza byc białe:)
Mam wreszcie niwe cazki do skórek, bo tamte nie dzualaly i tak się zawsze meczylam:) a teraz raz dwa trzy i paznoki obrobione:)
Moja Agacia tez na chodzie wlasnie;)))
Basiu, czekamy na focie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994502 przez ana23
Anna oliwa to ja :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994506 przez kasandra9
Dzien dobry;) wstajemy powoli, jemy i lecimy odebrać mamę, bo o 8.49 rusza i jakies 40-50min będzie jechać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994508 przez Kasia888
Dzień doberek ;)
Jasio mnie obudził jak zwykle o 8 rano.
Czas na śniadanko :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994509 przez kasandra9
Widzisz, jaki budzik:))) moja wczesniej tupala i teraz tez niedawno:) rety, ale mam ochotę na te buraczki! Na serki juz nie, wiec widocznie wapń ma, teraz chce żelaza, magnezu i innych minerałów pewnie;)
Dzis 23! Za równiutkie 2 mce ma sie urodzić!!!!:) u tym samym zaczynam oficjalnie 8 miesiąc!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994511 przez Kasia888
Kurczę, ale my mamy zachcianki :silly:
ja mam ochotę na grzanki z mozarellą i pomidorem :silly: , składniki są tylko tyłek trzeba ruszyć.
Im bliżej końca tym bardziej chce mi się jeść :blush:
8 miesiąc superrr :cheer: już się chyba wszystkie nie możemy doczekać rozwiązania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994512 przez asiekasiek
Dzień dobry :)
Ja już od 5 nie śpię bo pojechałam pilnować męża siostrzenicy, myślałam że zasnę no ale nie udało mi się już :S w sumie Laura od 5 rano do 7 figlowała w brzuchu :D a teraz do mnie już przyjechałyśmy. Mam nadzieje że nie da mi w kość Natalia... ;)
Magdalena bardzo ładnie wyglądasz, nie widać tych 70kg:)
Pesq firanki wyglądają ślicznie, właśnie tak jak Kasandra zauważyła ładne są wykończone.
Basia właśnie tanie są i fajne te kosyczki właśnie ja też sobie je kupiłam tylko dwa:P bo bałam się że będą za wysokie do szuflady bo mam niskie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl