BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #994629 przez pesq
Kropka - a co to za badanie? Bo oczywiscie go nei mialam nigdy i nie wiem o co chodzi i juz sie martwie :dry: :dry:

Zaz - półspiochy tez z pepco? Zajebiste! :D Co do zaswiadczenia ja nic nie zanosilam myslalam ze l4 z zaznaczeniem 1 (ciazowy) to juz dokument wystarczajacy

Kas - rewelacyjne zakupy, szczegolnie lubie sukieneczke w szaro-biale paseczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994630 przez pesq
Kropka - tymbardziej ze tez mnie piecze pod tym zebrem.. usg nic tam nie wykazalo ale masakra jakas :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994631 przez pesq
To nie jest te badanie HBS co sie robi przed porodem ? <panikara :pinch: :pinch: >

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994640 przez kasandra9
Dzieki Pesq:*
Słuchajcie, ja na poczatku oddalam zaświadczenie o ciąży, kadrowe chciały koniecznie, ale one rzeczywiście wszystkiego pilnują.
Układam te ubrania, uff. Schodzi się z tym mierzeniem jednych rzeczy z drugimi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994643 przez pesq
Kurcze a moze i ja dawalam te zaswiadczenie - nie pamietam. Ale mimo wszystko Zaz to dziwne - jaki rehabilitacyjny ? :D:D To znaczy dają to bierz ;) :woohoo: :woohoo:

Kropka - a czemu tak wczesnie mialas te badanie? Hm.. ja oczywiscie rozkminiam pod katem tego mojego pieczenia w prawym boku ... Eh :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994644 przez Zazanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kas ubranka super, zwłaszcza ta sukieneczka właśnie co Pesq mówiła <3

Pesqu też w pepco -po 12 zł ;) a czapeczka 2,99 :P
Oczywiście zbyt dużo chłopięcych ciuszków dla niemowlaka nie było, ale to mi się udało wypatrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994648 przez jurada
Zaz no to się oplacalo...

Kas a ten szmateks w warszawie jak tak to proszę o namiar. Chętnie go odwiedzę w przyszłym tygodniu...
Bo ty juz zapewne wszystko wykupiłaś :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994649 przez kasandra9
Dokladnie, wykupilam wszystko:D niestety, do Wawy nas nie poniosło;) jedynie na miejscu:)
Zaz, dowiedz sie koniecznie, żeby potem nie bylo niespodzianek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994654 przez pesq
Meszka odezwij sie chociaz slowem jesli nas czytasz :unsure:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994657 przez Sylwia-89
Zazanko, w poniedziałek na 19:30 dopiero mam ta wizytę. No cóż jakos dam radę. Bylam 2 tygodnie temu w tym szpitalu, więc jakichś wielkich obaw nie mam. Chcialam tylko zobaczyć moje maleństwo i upewnić sie, ze nadal jest w porządku, ale trudno. To tylko 4 dni...

Ja miałam dwa storczyki kiedyś i je wykończyłam. Wczoraj wyrzuciłam kolejne dwa... Jeden całą zimę łysy, czekałam aż zakwitnie i 3 łodyżki wreszcie zaczęły kwitnąć. No to nacieszyłam się kilka tygodni, bo spadł mi ostatnio jak chciałam podlać i na chwilę postawiłam go na nierównej powierzchni i oczywiście wszystkie odpadły. Drugiego dostalismy na ślub i w miesiąc go wykończyłam. Kompletnie nie mam ręki do kwiatów. :blush: Nawet kaktusa bym pewnie wysuszyła :laugh:

Piękne Wasze zakupy :)

A jesli chodzi o pracodawców
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994659 przez kasandra9
Wstalam siku, polozylam sie, a tu akcja pod blokiem.. Goscia pobili, oczywiście policja oeztjechala i wszystko ru wyjaśniają i spac ludziom nie dają:/ a niby "zamknięte" osiedle, które wcale nie jest zamknięte, bo jeszcze budują i w dodatku w tej klatce to akurat buractwa mieszka. Tu niby on pobul kibite i chłopaki dobrzy sąsiedzi chyba ja bronili i gościa wyprowadzili i leb mu obili...
Mala mi sie obudzila i o:( mam nadzieje, ze zaśniemy.. Jeszcze akurat Mąż do pracy pojechal wlasnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994664 przez Magdalena9t
Hej:-)
Ja juz przed 6 na nogach,zrobilam sniadanko mezowi do pracy,i postanowilam sie nie klasc juz i wziac sie za robote poki Tomek spi,ale przegladam internety :-p

Dzis jak co tydzien sprzatajacy piatek wiec sie przywitam i zraz sie zabieram za robote, wieczorem o ile bede miec sily bede miec lekturke :-)

WczoraJ jak maz wrocil z pracy poszedl biegac i mnie wyciagnal zebym mu towarzyszyla ja na rowerze oczywiscie i tak o 23 sie jeszcze dotlenilam przed snem:-)

Asiek nie dokonca sami mieszkamy,mieszkamy z babcia meza ktora mu dom przepisala, chociaz to lepiej niz bym miala z tesciowa mieszkac:-p na szczescie babcia na dole a my na gorze jestesmy,mamy osobna kuchnie i lazienke. Ale czasem jest ciezko z babcia, duzo by opowiadac:-( na szczescie teraz jest ok ( pff zeby nie zapeszyc:-))

Basiek sliczna komoda:-) moze u nas na otwarciu beda jakies pronmocje to sie kupi :-)

Kasandra zazdroszcze lumpkow u nas to strasznie licho zwlaszcza z niemowlecymi ubrankami:-/

Sylwia musisz jeszzce te 4 dni wytrzymac dobrze ze nie odwolal wizyty 5 minut przed:-)

Dobra ruszam dupke:-) milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994666 przez asiekasiek
cześć dziewczynki:)

pojechałam zawieść mocz na badania i weszłam ze mam tylko mocz bo inna babka powiedziała żeby wchodzić bez kolejki a ta ku*wa inna wyprosila i oczywiście kazała czekać !! pizda jebana!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994667 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Chyba mam dziś słaby dzień.. wstałam z takim o sobie humorem, jest mi gorąco od rana, duszno i wszystko mnie boli strasznie i czuję się potwornie grubo i brzydko.. Mam nadzieję, że i później przejdzie..
A wiatrak kupimy jutro dopiero............ Więc muszę jeszcze dziś jakoś przeżyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj Kas współczuję.. mnie stresują takie awantury.. u nas czasem słychać po meczach, bo mieszkamy obok torwaru i potrafią się tłuc.. po meczu nigdy nie wychodzę z piesełem sama.

Magda ale Ci fajnie.. jak mi się marzy pojeżdżenie na rowerze.. w ogóle jakakolwiek aktywnośc :)

Asiek co Ty mówisz?? o.O
Kurcze ja odpukać póki co ostatnio mam farta i wszędzie mnie przepuszczają i ustępują miejsca.. To pewnie dlatego, że jestem taka gruba -.-'

Posprzątałam już toaletę, została mi na dziś łazienka i kuchnia. Brat wieczorem zrobi podłogi.. No i dziś ma łóżeczko przyjść.. Szkoda, że nie będę mogła go złożyć ehhh, no ale na bank w weekend złożymy, bo przecież nie przecierpię :)

Przepraszam, że jestem dziś taki marud potworny :) :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994669 przez kropka 889
Pesq tak to własnie to badanie. Nie mam pojecie dlaczeo tak wcześnie kazał mi je zrobić.
Jak ja byłam na ostatniej wizycie i pytałam o to pieczenie (pokazałam mu dokładnie gdzie piecze) to powiedział, że w tym miejscu nic nie ma, ewentualnie może piec od gazowanego. Mam się tym nie martwić bo to napewno nic groznego.
Wydaje mi się, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego, także bez paniki kochaniutka !!! :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Zaz ja tez wczoraj byłam w Pepco i właśnie u nas było bardzo dużo rzeczy dla chłopca a mało dla dziewczynek. Tzn dla dziewczynek bardziej letnie a dla chłopców już takie cieplejsze ciuszki.
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl