BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #994838 przez kasandra9
Kasiu, mysle, ze powinnaś skonsultować się z lekarzem, bo przecież taki stres nie jest dobry a podczas porodu tez nie pomoże. 3maj sie dzielnie i nie martw na zapas!
Agatkowa fura sie wietrzy <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994839 przez jurada
Kas jak mi się podobają takie kola jak ma furka Agatki:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994840 przez Lidziun
Jej dziewczyny jak się tam macie my na działce nadal, ale tradycyjnie wszystko ok, w czwartek jedziemy do mojej mamy na 4 dni bo będzie chrzest a potem biorę się za szykowanie mieszkania i innych rzeczy dla malucha, kurcze wy już wszystkie przygotowane jesteście a ją nie mam prawo nic, kołyska nie zrobiona szafa na ubrania też nie, torba do porodu nie spakowane, dramat a skarlet o ile się nie myle ma już 35 tydz, kurcze boje się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994841 przez me.ch
Kas, super wszystko poukladane i prawie gotowe :D i fura sie wietrzy w luksusach widze - super tarasik :D

Kasiu, ja zaczynam myslec ze Tobie cisnienie sie podnosi juz na mysl o mierzeniu cisnienia. Ogolnie wczoraj w szpitalu jak mi mierzyla to mialam 139/70 i az sie zdziwilam, bo u mnie standardowo raczej jest 115 mniej wiecej, wiec sie jej zapytalam czy to zle ze sie tak zmienilo, a ona mi powiedziala na to ze wazniejsza jest ta dolna liczba to po pierwsze bo ta gorna (wyzsza) latwo wzrasta wlasnie np jak sie zestresujeszczy podekscytujesz czyms, czy np jak ja wtedy bylam po kawie i sniadaniu wlasciwie prosto.

Mozliwe ze w Twojej naturze jest juz cisnienie ok 130 a impreza Ci je podniosla bo sie dobrze bawilas, a jak zobaczylas wiekszy wynik potem to sie zestresowalas i dlatego mimo lezenia nie spadlo.... Sama widzisz ze dzis rano na spokojnie juz bylo duzo lepsze!

Skonsultuj to z lekarzem tak czy siak, bo wiadomo, ostroznosci nidgy za wiele, ale wydaje mi sie ze wczorajsze cisnienie to byla kwestia imprezy i pozniej stresu bardziej niz czegokolwiek innego. Wiadomo, ze bedziesz sie martwic o dzidziusia i nic na to nie poradzisz, ale postaraj sie az tak nie przejmowac tym mierzeniem, tzn mierz, ale pamietaj ze to nie jest egzamin i nie stresuj sie tym dodatkowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994843 przez me.ch
A swoja droga, ja tez mam tak jak Wy i poprasowane i naszykowane mam 50 i 56-62 (bo te byly ciezkie do rozroznienia w moich zbiorach) a reszta jeszcze czeka, wyprana ale jeszcze nie prasowalam (w przyszlym tyg powinien przyjsc drugi rzut z PL wiec bedzie reszta - kurteczki i wieksze ciuszki).

W miedzyczasie nabylam jeszcze kilka "maluszkow" na rozmiar 50 bo wyglada na to ze w naszym wypadku to bedzie startowy rozmiar, zaraz pocykam i sie pochwale:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994846 przez pesq
Kasia - przede wszystkim - to nie koniec swiata, pamietaj. Moge Ci powiedziec ze DOSKONALE CIE ROZUMIEM bo mam identycznie z cukrzyca. Uwierz, ze siedze z ludzmi i nagle musze zrobic kolacje (mimo ze jadlam przed chwila podwieczorek) i wstrzyknac insuline a pozniej czekam na mierzenie cukru.. I jak jest ok to jest ok, ale jak mi wywali to co? Musze isc przejsc sie albo cos zrobic zeby go zbic.. jakby wywalilo powyzej 150 (co jeszcze sie nie zdarzylo ale dwa razy bylo blisko) to chyba tez powinnam jechac do szpitala... Niestety, takie to uroki. Nie miej żadnych wyrzutow zapomnij o tym dzisiaj skup sie na tym co jest.. dzisiaj.

A i co do tego strachu ze nie bedziesz mogla rodzic naturalnie... Pewnie bedziesz mogła, a nawet jesli nie to... to co? To świat sie zawali? Nie zawali. Uwierz. Nie wszystko jest tak jak sobie wymarzymy.

Trzymaj sie dzielnie i glowa do góry. Naprawde! :) :) :) :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994847 przez pesq
Kas - mnie urzekła kolorystyka Agatulowego pojazdu, serioo!

Mech dawaj jakies fotencje ;)

Lidziun - spokojnie, Ty doswiadczona, dasz rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994849 przez me.ch
Juz wstawiam :)

Na 56 wzielam dwie bluzy, bo mialam tylko 1 poza tym, wiec stwierdizlam ze sie moze przydac:


Załącznik nie został znaleziony


i na promocji jeszcsze byly koszulki to tez wzielam, choc powiem szczerze zobaczymy czy sie przydadza:

Załącznik nie został znaleziony



Na 62 i specjalne okazje mamy elegancki zestaw ;p


Załącznik nie został znaleziony




Załącznik nie został znaleziony



No i w koncu na 50 wzielam 3 pajace i 5cio pack body (dwa wzory sie powtarzaja)



Załącznik nie został znaleziony

(foto z neta bo jak cyknelam to nic nie widac...)

Dodatkowo jeszcze 2 sliniaczki i dwa biustonosze do karmienia (foty tez z neta bo na tych moich cos nic nie widac)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994850 przez me.ch
pandowe pajace sie nie wstawily :D na 50cm


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994852 przez mika28
Cześć wrześnioweczki widzę, że trafiłam na bardzo fajne forum :) Również rodze we wrześniu I chciała bym do was dołączyć jeśli mogę oczywiscie :blush: Trochę późno ale lepiej późno niż wcale. Mam 27 lat to moja pierwsza ciąża do 20 tygodnia zagrożona, teraz jest już ok. Spodziewam sie synka :) i nie mogę się już doczekać porodu. Jestem z okolic Radomia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994853 przez basiek149
Kasiu ja tez myślę, że to jednak ta podświadomość u Ciebie też zawyża wynik ciśnienia. Mówiłam Ci, że ja mam podobną sytuację jak idę do lekarza. Ja już jak idę to pierwsze o czym myślę to to, że będą mi mierzyć ciśnienie i pomimo, że podczas gdy pani mi je mierzy to staram się skupić na czymś innym (np. u nas w poczekalni jest tv i zawsze jest włączony i jak głupia próbuje się skupić na tym co tam leci a mimo wszystko jakoś myślami i tak jestem przy tym ciśnieniu) i wychodzi jak wychodzi. zawsze mam tam wysokie. A w domu jak miałam sobie mierzyć to zajmowałam się czymś innym i powiedzmy po jakimś czasie przypominało mi się, że mam zmierzyć ciśnienie. i wtedy zupełnie na luzie i ciśnienie książkowe.
Albo jak miałam mieć zabieg w szpitalu to nie byłam w stanie o niczym innym myśleć tylko o tym i jeszcze jak się dowiedziałam, że zabieg będę miała wcześniej niż było to planowane to tak się zestresowałam, że nie byłam w stanie nawet z mężem rozmawiać bo tak mnie te myśli o zabiegu blokowały.
Więc spokojnie kochana, odpręż się troszeczkę, może przed mierzeniem ciśnienia zawsze włącz sobie jakąś spokojną muzyczkę to chociaż troszeczkę się wtedy zrelaksujesz i wynik będzie inny. :)

me.ch jakie cudne te pajacyki w pandy <3 i ten bodziak z muchą :D
ale moje serce najbardziej zabiło do tej bluzy...szarej <3 z uszkami :)

Kas...ale taras piękny <3 wow!

a to moja druga część komody :) ale tam jeszcze nie mam poukładane, ani nic wyprane dlatego zrobiłam zdjęcie tylko jednej szuflady. na razie tylko tak ta wrzuciłam resztę Kubusiowych ciuszków. W tygodniu jakoś popiorę to resztę jak mama będzie i wtedy wszystko poukładam. zresztą mamy jeszcze kupić jakiś wkład do szuflady więc dopiero wtedy będzie efekt :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994854 przez asiekasiek
Helołłłłłłl
Ja od rana na nogach:) Dalej zbierałam z mężem gąsiennice z roślin, dzisiaj do słoika z wodą :evil: i M. mi popsikał na nie zobaczymy czy coś pomoże. Pomógł mi też ogarnąć u nas i pojechał na działkę. A ja od rana zabrałam się za gotowanie lecza, dodtakowo robienie ogórków kiszonych i w occie, na wieczór będę sałatkę ogórkową robić bo padam i jeszcze placek ze śliwkami upiekłam. ufffffffff. za pół godziny jadę do męża na działkę zawieść mu obiad i tam zostanę do wieczora już z nim raczej.

Mech ja już nie mam słów co Ty potrafisz zrobić :D
Scarlet trzymaj się tam nam!!!! u mnie też mąż lepiej szyje ode mnie;)
Pesq spoko chociaż czyste ubranka chcesz zakładać córce, a nie brudne;) a tam z prasowaniem to machnij ręką ;) ważne że czyste będa:D moja koleżanka miała cesarkę i lało się z niej 4-ry dni i wkładała sobie 2 naraz takie największe maxi tak przeciekała... więc nie wiadomo jak to tam... szufladki prezentują się slicznie ja miałam dzisiaj układać, no ale gospodyni domowa włączyła się u mnie to jeszcze zrobię tej sałatki na zimę z ogórków na wieczór :D
Kassandra śłlicznie wyglądasz :D ja to wyglądam jak... tłsute włosy związane w kitke bo w nocy budzę sie i całe włosy mam poprzyklejany do plecaów i szyi :unsure: góra od stroju kąpielowego i spdenki najchętniej to łaziłabym nago ;)
Kasia nie stresuj się tak, wyluzuj kurcze no ale w sumie każda z nas ma inny charakter :unsure: ja tam nie lubię panikować, przed stresem oczyszczam umysł myślę o miłych rzeczach... i wmawiam sobie don't wwory be happy ;) no ale jak napisałam każda z nas jest inna. więc jak następnym razem będziesz miała takie ciśnienie to jedź do szpitala. A przy takim czymś to pewnie będziesz miała cesarkę, bo nie skupisz się na oddechach itp... heh moja siostra taka panikra jest :blink: ja właśnie swojemu lekarzowi musze powiedzieć ze mam często słabe ciśnienie że mam zawroty głowy :unsure:

Witaj MIka :D
Basia śliczna komódka :D
Dziewczynki wszystko śliczne i ubranka mech i komódki i wózeczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ja lecę do mężulka. Wezmę sobie na brzuch przewiąże pareo czy jak to się zwie i będę w staniku os stroju kąpielowego łazić po działce ;) heh szwagierka i sąsiedzi będą mieć temat :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994855 przez asiekasiek
Otwieram teraz szafę a tam kto wychodzi kot!!! Nie ma gdzie już spać...dobrze że nie wskoczył na ubranka dziecka....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994859 przez Zazanna
Cześć :)

Wróciliśmy :)

Kupiliśmy komodę, wanienkę, ręczniczek (ten z kapturkiem niebieski), 2 organizery do komody, grzechotki kotki -jednak się zdecydowałam, kosze do zawieszania, kartony kolorowe, kwiatka dla koleżanki i wiatrak –mój nowy najlepszy przyjaciel :D (nie robię zdjęć, bo w większości mamy takie same te rzeczy jak Wy :P )
A potem byliśmy na randce <3 Na ryyybce mniam w knajpce, w której byliśmy na naszej pierwszej randce ahhh <3
A teraz leżymy i odpoczywamy –oczywiście najpierw złożyliśmy wiatrak :) Super dzień :D
A wieczorem jeszcze idziemy na troszkę na urodziny koleżanki –specjalnie robi niedaleko mnie (na bulwarach) żebym się mogła doczłapać <3

Scarlet dawaj znać na bieżąco co tam u Was i jak się trzymacie ! Ranyyy w każdej chwili możesz już mieć swojego bobaska !!!!!!!!!!!!! :D

Juradka super, że torba spakowana :) Ja jeszcze muszę Młodego spakować ;)

Meszku o rany.. ja też muszę obczaić jak to jest u nas z rejestrowaniem itd. ;)

Basiek szczerze to i ja się zaczynam wściekać.. zwłaszcza, ze 100% pozytywów i właśnie wszyscy podkreślali „szybką przesyłkę” –no i ja się nastawiłam, że będzie szybko.. jakbym się nie nastawiała, to spoko, ale nastawiłam i wrrrr…………… :angry:

Pesqu ja dlatego przeszukałam wszystkie strony gdzie sprzedawali adamex i gdzie mój był „na stanie” –bo właśnie nie chciałam czekać :D Albo raczej bałam się, że jak nie zamówię teraz to potem wcześniej urodzę i wózek nie dotrze i że mnie nie wypuszczą ze szpitala bez fotelika :blush:
Pesq super szuflady !!! :)
Pięęęknie poukładane :)
AAAAAA w tym tygodniu w końcu i ja się będę mogła pochwalić :D

Kas super sukienka :)

Kasia skoro czujesz się już dobrze, to nie martw się, że nie pojechałaś.. ale następnym razem jedź –zbadają Cię i uspokoją :*

O kurcze, a wózek trzeba wietrzyć ? Bo mój spakowałam żeby mi koty nie właziły… :/

A w ogóle to we wtorek oddajemy Stefanka.. :( Znaczy cieszę się, bo mój brat się nim nie opiekuje i nic mu nie kupuje typu żwirku, jedzonka itd. i taka była umowa, że jak się nie będzie wywiązywał to oddamy, ale jak zadzwoniła dziś nasza weterynarz, że ma chętnego to jakoś mi się smutno zrobiło.. bo jednak już go zdążyłam pokochać ehh. No ale dogadaliśmy się z T. że jeśli coś by się tym ludziom, do których idzie odwidziało, czy zmieniliby zdanie to damy im nr telefonu, że mają natychmiast dzwonić i że go zabierzemy z powrotem.. i jeśli tak się stanie to już go nikomu nie oddamy. No i mam nadzieję, że będą nam zdjęcia wysyłać… W każdym razie poproszę ich o to :)

Hej Lidziun, super, że wszystko dobrze :)

Meszku śliniaczek z jeżykiem <3

Mika witaj i dołączaj ! :D Ja mam taką samą sytuację, wcześniej zagrożenie, teraz odpukać ok :) Bierzesz jeszcze jakieś leki, czy już Ci odstawili wszystko? :)

Asiek hahah :D Moja kota ma swoją półkę w garderobie zrobioną :P W sensie półkę T. jej zrobił normalną i na niej ma takie wielkiiii stary ręcznik poskładany na kilka razy aby było mięciutko i sobie tam śpi :) A ostatnio T. nie dosunął szufladki –koszyka (mamy w garderobie takie słupki metalowe z koszykami na ubrania) i oczywiście się uderzyłam jak weszłam i chciałam ją wsunąć, a wtedy dzikie, żałosne „miaaaauuuuuuuu !!!” –Bo Kusioła wlazła sobie bokiem w jego ubrania do szuflady niżej od tej co była wysunięta.. I on się potem dziwi, że ma ubrania w kłakach B)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994860 przez Zazanna
A w ogóle to do kupienia nam zostało tylko:

Pozostałe
1. Rumianek x 1
2. Lampka x 1
3. Karuzela x 1
4. Podkłady x 2
5. Leżaczek bujaczek x1

Z czego z bujaczkiem się wstrzymam, bo może chrzestny kupi w prezencie -w sensie mój brat ;)
Ranyyyy niech już przyjdzie łóżeczkoooo..... chcę JUŻ mieć wszystko w domu, wtedy będę spokojniejsza :evil: :evil: :evil:

A lampkę i karuzelkę zamówię w poniedziałek -mam nadzieję, że wypłata mi już wejdzie :)
No i rumianek -kupujecie ? Czy coś innego ? Bo przeczytałam, że dobrze mieć aby przemywać ewentualne podrażnienia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl