BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #994861 przez asiekasiek
Zazanna to widzę że nie tylko mój kociamber ubóstwia szafy :) teraz przyjechaliśmy i usłyszał nas to miałczał na górze jakby mu się coś działo :) ale to chyba się cieszy ;) fajnie że zakupy udały się :D też mam kotki-grzechotki.

Teraz piję kawkę i jem mój placuś pycha :)
Jurada zapomniałam twój syn jest mega ;) uśmiałam się jak wasz dialog przeczytałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994862 przez Kasia888
Dziewczyny dobrze, że Was mam :kiss:
Coś w tym jest, że być może denerwuje się samym mierzem no i do tego ten upał :unsure: .
Właśnie robie sobie zimny okład na kark i czoło z niecierpliwością czekam na burzę! Grzmoty już jakieś słychać.
Śliczne te wasze rzeczy, Basiek komódka cudna, Mech masz już tyle ubranek, że bliźniaki byś obdarowała nimi ;)
Kasandra super balkonik i ładnie wyglądasz, uśmiechnięta, muszę się przestawić na taki optymistyczny tryb ;)
Dziewczyny bądźcie cierpliwe już niedługo zobaczycie swoje łóżeczka, my łóżeczko kupiliśmy już w czerwcu i do tej pory stoi w kartonie, chcę żeby mąż je złożył w sierpniu, jakoś tak sobie postanowiłam i trzymam się tego.
Scarlett informuj nas na bieżąco.
Mech dobrze, że jesteś w domku z Kornelkiem :)
Zazanka widzę, że udany miałaś dzień i widzisz jako jedna z ostatnich zaczęłaś przygodę z bartusiowymi rzeczami a już tak mało Ci zostało do kupienia ;)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994865 przez jurada
Zaz u mnie rumianek jest zawsze... Ja sama lubię wypić. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994866 przez mika28
Zazanna brałam Duphaston mialam krwiaka gdy sie oczyscil odstawili...teraz biorę tylko magnez, pregne i prenatal +dha więc same witaminy. Masz wózek adamex ja też a dokładnie Adamex jogger :) Widzę że szalejecie z zakupami, mi jeszcze sporo brakuje komody z przewijakiem, rozka, mam problem z ubraniami nie wiem czy mi wystarczy czy jeszcze dokupić :dry: części rzeczy dla siebie tez nie mam itd. A do wózka kupujecie pościel czy grubszy kocyk i poduszkę? Mi podobają sie komplety kocyk+ poduszka z minky ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie...a u mnie zaraz będzie burza :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994872 przez asiekasiek
kasia to super że ochłonełaś :D nie stresuj się bo będzie wszystko dobrze :kiss: :kiss: ale moim zdaniem jak następnym razem będziesz miała takie ciśnienie to jedź do szpitala. bo z tego co slyszlam to z cisnieniem nie ma zrtów w ciązy :unsure: właśnie z południa idą te chmury :D bo u nas były burze i chłodno jest w końcu i na Warszawe porunęły :) :unsure:
mika u nas każda ma kocyk minky + poduszka (no tak z 80% ;) ) Raczej kupował każdy z myślą że do wózka to się weźmie ale pewnie w domu tym kocykiem czemu nie przykryć... a grubość jesienną tutaj większość kupowała.
zaz no ja też mam w domu rumianek ;)

oj ja dzisiaj mam powera że szok zrobiłam sałatakę z ogórków własnie w zalewie się moczą a za trzy godziny dopiero do słoików trzeba ja wpychać to o 24 jak pójdę spać to będzie dobrze, ale wczoraj nie mogłam zasnąć i zasnęłam po 2!! koszmar !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994873 przez asiekasiek
Mika dopisałaś się do tabelki?? Jest na pierwszej stronie link

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994875 przez Armelka_le
Witam dziewczyny tak czytam i widzę że Wy już ze sobą bardzo zżyte. Ja jestem tu nowa na początku data porodu mi wychodziła na początek października a od paru wizyt na koniec września więc zajrzałam tu do Was :)
To moja trzecia ciąża ale zupełnie inaczej się czuję niż przy tamtych, mimo iż ma być trzeci chłopczyk :)Tak mam 7 i 6 latka w domciu
Czasami nie mam do kogo buzi otworzyć, ale mam nadzieję że złapiemy jakiś kontakt i szybko mi z Wami czas przeleci do porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994877 przez pesq
Zaz - jacie rumianek to już wyzszy dla mnie level zakupowy :D ale w razie czego bede pamietac zeby kupic :) i kurcze zaczelam zakupy tak pozno jak Ty (pamietasz jak mowilysmy ze w lipcu ruszamy - a Ty po urlopie? :D ) i juz mam.. wszystko oprocz monitora oddechu! :blink: :blink: Szok.. to znaczy przyda sie dokupic jedna (bleeee) koszule do karmienia + moze jakies polspiochy ale tak naprawde ready to go... No oczywiscie oprocz czekania na wózek :D A i wtedy też wezmiemy fotelik bo chcemy maxi cosi cabrio fix ale pojedziemy po niego jak bedziemy odbierac wózek bo to to samo miejsce. Dałyśmy jakos rade Zaz :D :D

Kasia - od tego jestesmy. Pamietaj nie ma tego zlego - i tak samo jak Ci napisalam wczesniej - nie przejmuj się AŻ TAK BARDZO czyms co po prostu trzeba zaakcepowac - Ty cisnienie, ja cukry, tak to jest.

Asia - zazdroszcze powera..

Witam nowe dziewczynki! Późno sie stawiacie, ale lepiej późno niż wcale ;) ! U nas na forum jest najlepiej wiec na pewno sie odnajdziecie :) I wpiszcie sie do tabelki :)

Misie pluszowe ja dzis nie do zycia.... plącze sie caly dzien, ciagle cos mi nie pasuje, plakac sie chce bo musztarda na kolano spadla :blink: martwie sie czy piesek zdrowy bo jakis taki znudzony (taa.. mimo ze je i spaceruje po prostu wiecej lezy pewnie przez upal a ja swoje... :dry: ) i nie wiem sama.. zgaga zlapala wiec zblanszowalam migdaly (mam uczulenie na skórke) i jakos ciezko ta skóra zlazila z nich wiec sie poryczałam :dry: :dry: Dupa dziś wszystko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994880 przez agatagama
cześć Mamusie :)
i witam też nowe Mamy ;) napiszcie coś więcej o sobie, trzeba się wkupić w łaski starych wyjadaczek ;P
ja od wczoraj do jutra bez męża, straszny weekend, nie wiem co ze sobą robić...niby mogłabym posprzątać ale nie mam weny...zaraz chyba pójdę na mini spacerek żeby trochę zabić czas i się zmęczyć przed snem...
Kasia kontroluj ciśnienie tak jak mówią dziewczyny ale nie zamartwiaj się tak bidulko ! bo wtedy jeszcze bardziej rośnie...
Asiek Ty supermenko, tyle dziś zrobiłaś !! Łaaaał :)
Burze niestety dziś ominęły śląsk, a szkoda, bo bardzo lubię i by się przydało trochę deszczu...
ehh nawet nie wiem co tu jeszcze pomarudzić, tak mi się nic nie chce :PP
buuuuziakii :)
edit: wróciłam ze spacerku z piwkiem zimnym z lodówki mmmmm, of kors bezalkoholowym ;) ale i tak mam radochę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994890 przez me.ch
Hejo,

Nowe mamy, witajcie w naszej bajce :)

Basiek, elegancko, widze ze wszystko powoli juz gotowe, jeszcze chwila i bedziemy caly Kubusiowy katek ogladac :D

Asiek, Zaz koty w szafach rulez! :) Szkoda Stefanka Zaz, ale moze bedzie mial fajny nowy domek :) nic sie nie martw, napewno trafi w dobre rece!

Kas, fajowa sukienusia :) zazdroszcze ze mozesz sobie chodzic, ja sie teraz juz boje gdziekolwiek isc nawet do sklepu za rogiem, bo kurcze, jednak przeciek jest i nie jest powiedziane kiedy ile tego bedzie, wiec wychodze tylko jak juz koniecznie musze.... a szkoda, naprawde szkoda.. Ale co tam, nadrobie na jesiennych spacerach z Kornelkiem :P

Zazanka, rumianek u mnie jest na porzadku dziennym, bo sama tez pijam. Choc oczywiscie na poczatku ciazy wyczytalam zeby w ciazy nie pic - sama nie pamietam czemu - wiec teraz chwilowo nie pije, ale zaraz jak tylko bedzie po to bede znow, wiec zapasy sa :)
Ale wiem ze mama przesyla mi w tej paczce co idzie do nas herbatke z kopru wloskiego na kolki - bobaskowi jakby mial to taka slabiusienka zrobic a i kobieta karmiaca moze pic sobie:)
No i gratuluje udanych zakupow - czekam na foteczki Bartusiowego kacika :D

Asiek, zazdroszcze powera i salatki:) ale powiem ze u nas w sumie sprzatanie poszlo w ruch i wszystko czyste a nawet, moja druga poloweczka nam zawiesila haczyk na suficie i sloniki juz zawisly nad Kornelkowym łożem :)

Pesq, wlasnie mi sie przypomnialo, wlasnie do Angelcare monitora oddechu potrzebna jest plaska deska do podlozenia pod ta mate od wykrywania ruchow (no chyba ze ktos ma calkiem plaskie dno lozeczka) - my sie zastanawialismy chwile nad tym i doszlismy do wniosku, ze bez sensu nam kupowac po prostu deske a ze nie mielismy nic do zutylizowania w tym celu w mieszkaniu to kupilismy..... tablice kredowa :) tym sposobem jak juz nie bedzie nam trzeba monitora oddechu to bedziemy miec dla Kornela tablice do pokoju :) takze polecam, jesli ktoras z Was kupuje Angelcare i nie ma deski to polecam kupic cos co sie potem przyda w innym celu jak np ta tablica :)

Agatagama, nie wiem ktory jest Twoj slask ze Was ominela ta burza bo u moich rodzicow w ogrodzie zlamalo drzewko..... takze na moim slasku napewno burza byla:) no i niestety zostawila slady....


PS. Pije COLE i to cherry :) P mi kupil puszeczke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994897 przez agatagama
Meszku ja z Katowic, a Twoi rodzice? u nas tylko o 14 troszkę pokropiło i tyle. Ale od jutra już ma być znośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994898 przez asiekasiek
Mech to bardzo dobrze wymyśliście z tą tablicą :D i lepiej odpoczywaj żeby Kornelek troszkę dłużej posiedział w brzuszku jeszcze.
Nie wiem jak was ale mnie strasznie bolą stopy :( tak mnie pieką pięty i w ogóle ten ból promieniuje mi do połowy łydek :( chyba sobie muszę kupić jakiś krem kojący na nogi dla kobiet w ciąży :( chyba sobie przyniosę miskę woda i pomoczę :(
U mnie się gotują słoiczki i zaraz M. ma je iść wyłączyć i odstawić. Jejku sama się dziwię ze mi się chciało tyle ogórasów zrobić ... bo mam dni kiedy ciąglę leżę.
Zaz powiem Ci że podziwiam Cię że tak oddajesz koteczka ja bardzo się zżywam z takimi zwięrzetami :( a brat powinien po dupie dostać, bo jak ktoś przygarnia zwierzęta to powinien troszczyć się o niego bo to nie są zabawki...
Pesq współczuje zgagi :unsure: mnie jak łapię od razu biorę tabletkę i mogę dalej funkcjonować;)
Agatagama mmm piwko :) pycha:) wczoraj na spotkaniu z koleżankami sobie kupiłam właśnie takie bo one piły no cóż żubróweczkę z sokiem jabłakowym i miętą ;) ale sączenie takiego piwka działa na placebo :)
Witaj Armelka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994901 przez kasandra9
Hej Kochane:) wrocilam! 2 imprezki od 14 do prawie 22;) ledwo co starczyło mi paska przy sandalkach, żeby je zapiąć;) ledwo juz co siedzialam, bo stopy swedzialy, piekly, drętwiały. Chwilowo sie położyłam, zaraz idę się myc:)
Fura się wywietrzyła, jezdxila po tarasie, bo nie zaciagnelam hamulca;) hehe wy tu zamiast pojazd to taras podziwiacie:D to teściowej apartamenty;)))
Mam wrażenie, ze brzuch mam potężny!
Chłopaki powoli kończą malowanie, ale jeszcze im się zejdzie trochę, chca dzis skończyć . Mexyk jyz glosik zmęczony:( wstał po 3:( dzus tez późno sie polozy, a jutro o 2.30 wyjeżdża:(
W pn podjade do brata ciotecznego, jego zona mowila, ze da mi kilka gadżetów, bo maja 2-letniego synka;) w ogóle to planujemy go ba chrzestnego;) tzn. Tego brata;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994902 przez Scarlett86
Dziewczyny wszystko przeszło :blink: czasem coś zaboli ale delikatnie. To chyba były skurcze przepowiadajace. No i może trochę z nerwów, ale już jest dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994903 przez Scarlett86
Witam nowe mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl